חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

פורום

רשימת הפורומים / פרק ב': גרושים - גרושות / למה לוקח כזה הרבה זמן למצוא את בן או בת הזוג בעידן האינטרנט??

שאלה:

למה לוקח כזה הרבה זמן למצוא את בן או בת הזוג בעידן האינטרנט??

הסיבה והמניע הכי גדול לעיכוב של כל הבנות שיש להן רשימה ארוכה של דברים שהן דורשות, ואם הבחור נופל ב-1 מהקריטוריונים של הרשימה, הן לא נותנות אפילו צ'אנס וממשיכות לחפש הלאהה, וכמובן שאין שלימות ובכל אחד יש חיסרון ומעלה (כמובן בעיני המתבונן- כי בעיני ה' זה שלימות גם החיסרון), ולמעשה הן ממשיכות לבלות ימים ולילות באתרי הכרויות ללא התקדמות לשום מקום עד כדי הגעה למצב שבחורה כבר אמרה לי שאיננה יודעת מה זה לדבר בפלאפון ולהיפגש עם בחור מרוב שרגילה רק להתכתב, ובעצם לא ניסתה לגשת לדבר האמתי, ומפספסות המון הזדמנויות טובות בדרך, אם רק ניתן צ'אנס גם למה שלא בדיוק נראה לפי מה שדמיינתי בדמיוני את בעלי לעתיד, וכמובן לא להתפשר על הכל, אך יש בסיס בסיסי שאיתו אפשר להתחיל לבדוק ולראות... ובכלל לדעתי כל ההבזבוז זמן בהתכתבות אין לזה שום אינדיקצייה באמת לדעת מי זה הבחור באמת, ורק בשיחה בטלפון אפשר לקבל כיוון.. ואומר עוד יותר אפילו כרטיס ביקור אינו משקף כלל באמת את מי שעומד מאחריו... דוגמא פשוטה: בחורה כתבה על עצמה חרדית= ואינה שומרת נגיעה בכלל, ומאידך בחורה שכתבה מסורתית= ציינה לי שהיא שומרת נגיעה... ומקפידה על שבת ולבוש צנוע... ואחת שכתבה דתית לאומית תורנית= שאלתי אותה מה זה תורנית? אז אמרה שמתפללת כל בוקר ברכות השחר.. חחחחחחחחחחחחח וכי זה הופך אותה לתורנית??!! ועוד דוגמא מעצמי: כתוב : דתי לאומי תורני - חרדל"י, וכן לימוד בישיבה גבוהה, רשמתי את זה כי באמת לא ידעתי למה לשייך את עצמי בתור סיגנון פתוח אך שומר תורה ומצוות אז חיפשתי הגדרה ממוצעת בין מסורתי לבין חרדי, אבל האם זה ההגדרה שלי ממש לא ולהיפך בחורה שהיא מוגדרת "מסורתית" והיא איכותית בשמירת שבת כשרות לכאורה תתאים לי הרבה יותר מאשר בחורה שמוגדרת חרדית והיא קלילה וזורמת ומודרנית, וייענו מקולקלת וכו' ובטח מבינים אותי... כך שהסטרואטיפים של כל ההגדרות למיניהם אינם שופכים אור ולו במקצת על מי שעומד מאחורי ה"כרטיס ביקור" ה-דמה.. וממש הכל חתיכת דמיון.. וכל זמן שלא ניגשים למציאות לטלפון ופגישה באמת אי אפשר לדעת כלל כלל לא... ומי שחושב שהוא כן יודע על פי זה.. באמת ימשיך לבלות כאן באתר ימים ושנים רבים עד הגיע לגיל זקנה ושיבה, שאז כבר לא יהיה כוח לשוטט באינטרנט ה"י, ואין כוונתי לייאש ח"ו אלא להיפך לנסות לפתוח כיוון חדש בעיקר לבנות, שאולי אם נקבל החלטה אפילו רק לשבוע לתת צ'אנס לגבר שפנה אלי בכרטיס הביקור ועל פי הקריטריונים שקבעתי זה לא תואם ב-1005 את רף הדרישות שקבעתי, אך אולי הגבר בכרטיס ביקור לא השקיע הרבה בזה, או אפילו קצת לא השקיע, וזה נראה דלוח למדאי אך אם אבדוק שיחה איתו אשמע פתאום גבר מעניין ומאתגר לגמרי, ופשוט לא נעים לו לכתוב על עצמו בכרטיס ביקור.... או להיפך אם גבר כן כתב על עצמו לדוגמא שהוא אוהב אמונה וחסד ומידות טובות.. מי אומר שהוא הטאמבל הקדוש של השכונה? אולי הוא גבר גבר במלוא מובן המילה ופשוט בכרטיס ביקור בחר להדגיש את שאיפותיו וביום יום הוא שונה?? והוא כן ה"גבר" ה"גבר" שאני מחפשת? למה במו ידינו לפספס הזדמנויות? לא חבל?! מאחל לכולנו לפתוח את הראש ולהשתחרר מהמוסכמות המקובעות בראש.. תנו צ'אנס לזה שמולכם.. לנשמה, ללב, לרגש, למוח, כן כן זה ביחד מוח לב רגש.. זה ממש לא סותר למבינים באמת.. ובהחלט אם נצליח לעשות את זה הכל ישתנה ב-180 מעלות... הצלחה רבה חברים.......... ו"חברות"

הוסף תגובה,איציק_43983 בשעה: 16/06/2013 01:59:21
5 תגובה לנושא זה הוסף תגובהחזרה למעלה
 • גם אותי זה מפריע. נכון שאני גרה בחו"ל אבל אך שאומרים לאהבה אין גבול. ביגלל זה מחפשת גבר שגם כן מתגורר בחו"ל כי גבר ישראלי שגר בארץ לא מוכן לעבור. לא גמיש. אבל גבר ישראלי שגר בחו"ל הוא כן גמיש בעיניין הזה. ועוד דברץ אם כותבת מה הדרישות שלי לגבי הגיל ומצב משפחתי למה לא אלה פונים אלי???? מחפשת רק גרוש עד גיל 53 בלבד!!!

  5
  הוסף תגובה,Judit0505 בשעה: 22/11/2015 15:02:53
 • אכן כך הצגתי את הצד שאני נתקל בו, וייתכן גם להיפך, אך ללא ספק יותר מצוי שנשים לא עוברות לדבר בפון ויותר אוהבות להתכתב.. בכל אופן הצלחה רבה

  4
  הוסף תגובה,איציק_43983 בשעה: 28/07/2013 00:52:02
 • רציתי לענות מצד הנשים - אני מאמינה למה שאמרת לגבי התנהגותן של נשים רבות באתר, אבל תדע לך שמצידי (הצד של הנשים), אותו הדבר קורה לגבי התנהגותם של גברים. יתכן שזה בגלל שנראה שיש כל כך הרבה אפשריות ואנשים/נשים לא רוצים להגביל את עצמם כאשר יש אלפי חברים פוטנציאלים באתר. אני באתר הרבה זמן וזה מה שראיתי אצל הגברים - בדיוק את מה שתארת לגבי הנשים. אז למה להאשים את הנשים? לדעתי רוב הגברים/נשים לא רציניים - אולי הם פוחדים מהלא ידוע? אולי אתה אחד מהרציניים באתר, ויקח לך יותר זמן למצוא את האחת, הרצינית כמוך? בהצלחה.

  3
  הוסף תגובהנשים בשעה: 02/07/2013 17:01:19
 • אשריך יישר כוח ותודה שחיזקת את דבריי

  2
  הוסף תגובה,איציק_43983 בשעה: 18/06/2013 00:05:01
 • הכל תלוי בגזירת בורא עולם ולא תלוי בכל מה שהבחורות אומרות או אתה אומר, אני מכיר הרבה בני זוג שהתחתנו ורק אחרי שהתחתנו הם אמרו שזה לא מה שהם חיפשו אלא שהקב"ה גוזר גם אחד שיש לו הרבה חסרונות ימצא חן בעיני אחת שיש לה הרבה דרישות והם יתחתנו ולעומת זאת יכול להיות חבר מושלם העונה לכל הדרישות של הבחורה, אבל בסוף מאיזה סיבה הם לא יתחתנו יכול להיות המשפחה שלה לא ירצו או חברות שלה ישפיעו עליה או פתאום היא תרגיש פחד להתחתן ועוד סיבות שונות. כללו של דבר בזיווגים הכל בגזירת בורא עולם ורק התפילה היא זו שיכולה להכריע. שמעתי בשיעור מהרב לוגסי, שיעור שנתן לנו בישיבה, שיש אדם שנגזר עליו לא להתחתן כלל ולא משנה מה הוא יעשה וישתדל, הוא לא יתחתן לעולם. ויש שנגזר עליו שיתחתן, ולא משנה מה יקרה הוא יתחתן בזמן שנקבע לו. ויש אדם שנגזר עליו שרק על ידי תפילה הוא יתחתן, וכיון שאין האדם יודע מה נגזר עליו, שמא נגזר עליו שרק על ידי תפילה הוא יתחתן, אז יוצא שההשתדלות היחידה של האדם בזיווג היא רק על ידי תפילה, וסיבת הסיבות יסובב כפי גזירתו. כתוב גם בספר פלא יועץ שבזיווג ההשתדלות היא על ידי תפילה. כמו שכתוב מ-ה' אישה לאיש.

  1
  הוסף תגובה,ovadia_levi בשעה: 16/06/2013 15:07:26
הוסף תגובה:חזרה למעלה