חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

מיומנו של כלב דייטים

שי_2765 שי_2765

מיומנו של כלב דייטים


קטגוריה: כללי


הקטע הבא לא שלי, התגלגל אלי במקרה באימייל, ואני מוצא לנכון לפרסמו לכלל הציבור הקדוש. אני חושב שיש בו הרבה הומור, חוכמה ושנינות, שיכולים להעלות חיוך על פני רבים (אם כי קרביים לשעבר יתחברו קצת יותר). תודות לכותב המקורי של הקטע שאינני יודע מיהו, אך מגיעות לו זכויות יוצרים בלעדיות כי הוא תותח.

"מיומנו של כלב דייטים"

קשה הזיווג כקריעת ים סוף? נראה את משה רבינו מתזז למרכז, מוציא 70 ₪ על יצור עייף שעשה טובה שהוא בא וחוזר הביתה כשכל הדרך הוא מנסח לעצמו קו הסברתי על למה זה לא ילך בינינו. עדיף להשליך את נחשון לים ולקוות שהמים ייחצו לשתים...

פקודה והגדרת מטרה

אני כלב דייטים. הגדרה ממצה ומדוייקת שכל דוס בין 25 צפונה, ישר יבין. צריך לתת עבודה. אין ברירה. חייבים לצאת. לא שיש חשק, אבל תודה לאל שיש הצעות. לא שיש סיכוי שזה יצליח, אבל אין לסמוך על הנס. לא שיש כסף, אבל חייבים להשקיע. לא שאתה סומך על חברש`ך, אבל הבטחת. לא שלא יום חמישי היום ויש מכבי, אבל... נו יאללה יש לך דייט.

כבר מזמן עברתי תשלב שבדרך למרכז יש לי תקווה בלב שזו האחת, כבר מזמן עבר השלב שאני מתאר לי בראש יפהפיה שנכנסת לאוטו עם חיוך. היום לצאת לדייט זה כבר נוהל שגרתי. כמו בצבא. פעם ראשונה במארב אתה דרוך, מצפה. פעם שניה אתה מתרגל. מרשה לעצמך לפתוח במבה בשיח. פעם חמישית אתה יודע שיהיה נורא אבל בסוף תחזור הביתה בשלום. עייף, אדיש שבו"ז. ובלי שום X על הנשק.

נוהל קרב וביצוע

בתחילת דרכי היה לי נוהל קרב שלם. ש` מינוס 72: עולה מול האויב בגלוי ומקבל תמונת מצב כללית. ש` פחות 24: תכנון לו"ז ליום הדייט, בחירת נ.צ, תכנון ציר תנועה וקביעת שעת גג לקיפול. ש` פחות 3: מקלחת, גילוח, גיהוץ (לביגוד שנבחר בש` מינוס 48), בדיקת קשר אחרונה עם האויב וקביעת מקום חבירה, ש` מינוס 1.5 עליה על הכלים. בחורות - גם בדייט 58 יערכו נוהל כזה (אם כי יותר פרטני). ותמיד תעמודנה בלו"ז.
בחורים? מהדייט השלישי והלאה - רוטינה. מקבל מספר, מתקשר כשיש זמן, קובע לכמה שיותר מהר (נגמור עם זה), לפני שיוצא מחפש תחולצה הקבועה, קצת אפטרשייב (משקיע כן?), מתקשר לאויב לוודא שזה היום ומקווה שהיא תזכיר תשם שלה במהלך השיחה כי שכחתי (דורית?/ נורית?/אירית? וואלה לא זוכר. בסוף מסתבר שזה יעל...). אבל על דבר אחד אני מקפיד. תכנית מילוט: תמיד שיהיה דלק. תמיד להזמין רק משהוא שלוקח להכין 5 דקות ותמיד לבוא עם כסף שיענה על כל מצב- שטר של 100, שטר של 50, שתי שטרות של 20 וח"י שקלים לטיפ, אל תיפרטי לי ואל תגהצי לי, יש לי בדיוק ואפשר להתקפל. הכנה נפשית כבר לא צריך. מצפה לכונפה "מלאה" עם מבט חלול שאומר "שלום, הגעת לדייט עם אורית, אתה המבקר ה- 18,768 באתר, הסיור יתחיל בעוד דקה. נתחיל בהליכה בטיילת, נשב בקפה הכשר הקבוע, נדבר על התואר המעניין שלך בהנדסה ועל לימודי העבודה סוציאלית שלי, נגלה שאנחנו מגלים לפחות 12 דוסים משותפים, שחברה שלי יצאה עם חבר שלך, שלמדתי בצביה ושהיית עם אחי בישיבה. אתה תשלם ונפרד ב- `נדבר כבר`. תודה ובהצלחה ".

חזרה למיכלאות

הדרך הביתה - אם אתה גר בירושלים יש לך שתי חלופות. אם היה דייט טוב, תיסע לאיטך בכביש מספר 1, תקשיב לגלגל"צ בפול ווליום, תשלח לה SMS מהדרך ותלך לישון מבסוט. אם היה כרגיל, תיסע דרך 443.- החיים שלך בזבל ואין לך מה להפסיד. אם צלחת את בקבוקי התבערה והגעת - מלא דלק. העליות גמרו לך תמיכל. אופס, אין לך כסף, הפרה לקחה עוגה, סלט, קיש, הפוך ושירות.
(הקיסם חינם, חבל שלא השכילה להשתמש בו עם כל הפטרוזיליה שנתקעה לה...)

תחקיר והפקת לקחים

הכל היה צפוי. האויב לא הפתיע ופעל בדיוק לפי הדפ"א. הכח השיב אש וחילץ במינימום נפגעים (רבע מיכל דלק+כוס קפה+טיפ). יש לשקול בקשה מוקדמת של עזר (שת"פ מאגף מודיעין). במקרה שהמודיעין איכזב כבר פעם שניה - יש לסמן את הסוכן כ"שרוף". איחלתי לחייל בהצלחה. יוצאים חמשוש ואוגרים כח לתרגולות של שבוע הבא. יש בקשה מהפיקוד לביצוע בגיזרת ז`בוטינסקי מזרחית לציר גהה.
זה ברמה האוגדתית. ברמת החיילות האישית המסקנות שונות: לא לזרוק בתיאום כוונות - לבוא מפוקס ולהיות חד, לפעמים האויב משבית. לא לזרוק בהופעה- האויב קולט צ`יקמוקים. לא לסמוך על תצ"אות- הן לא מעודכנות ומעוותות המציאות.

פיטבול ורוטוויילר

כולם מכירים את המצ`ואים האלה בפארק עם הכלבים ההיפראקטיביים שלהם. אלו שכשזורקים להם אבן הם ידהרו בטמטום עיוור ויביאו אותה חזרה, גם אם בדרך יש אנשים תמימים שבטוחים שהכלב המשטרתי זיהה עליהם חגורת נפץ.
יש ברחוב כל מיני הולכות על 2 מסוכנות. היום הן תקפו אותי, מחר יתקפו אותך. וחברות שלהן משסות אותן בלי רחמים. הן לא קשורות ולא הולכות עם מחסום. מסתובבות חפשי בלי בעלים, רעבות ומזנקות על כל הולך תמים. יש בחורות שפשוט צריך להזהיר אנשים. שימו שלט, מחסום, לפחות רצועה. והן מסתובבות חפשי, תוקפות.
ואני? אני סתם, פודל. האש-פאפי עם רישיון. כלב דייטים!

19/02/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • משה29/03/2006 בשעה 21:54
  5

  שדה קרב
  תגובה למורני! אני מה זה מסכים איתך .גם לכן הבנות יש חששות מאיתנו הבנים. בכלל כיום איני מבין מדוע צריכים שני המינים לנהוג בצורה של מישחק של תרגילים של לכבוש את האוייב. אני מתגעגע למצב שהיה קיים בעבר כפי שיכולנו לראות בסרטים שהאהבה היתה באמת אמיתית משמחת ומרגשת(ולא כמצב מלחמתי) חבר`ה אולי הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה להחזיר את האהבה האמיתית.בתודה משה

  הוסף תגובה
 • מורני28/03/2006 בשעה 21:53
  4

  פינצ`רית שנמאס לה
  לשי היקר
  מילה במילה זה גם מה שכלבת דייטים ממוצעת מרגישה, לבד אולי מהג`נטלמניות שמה לעשות עדיין מוטלת עליכם. אבל גם לנו יש תפקיד גדול ומלא אחריות, אנחנו צריכות להגיב, ופה יש תרשים זרימה די מורכב: אם נהיה נחמדות מידי אז אנחנו "מתלהבות" ואם נהיה רשמיות ורציניות אז אנחנו או "קרות" או "לא מעוניינות" חובבי המשחקים והחוסר ביטחון והבדיקות למיניהם ימשיכו את זה במעגלים עד לסוף המר
  אני משתדלת להיות הכי אני כדי לחסוך את כל הפירושים ועדיין אין תשובה החלטית אם זה עובד
  בנים יקרים אנא פרסמו לטובתינו הוראות הפעלה ככה ננהג על פיהם, יושם המחסום בפינו וכך כולם יצאו נשכרים, ולא תצטרכו חלילה לפחד מכלבות ציד ללא רסן
  בתןדה מראש
  אני שבאמת לא מבינה...

  הוסף תגובה
 • הכי ישראלי שיש28/03/2006 בשעה 17:59
  3

  ישראלי
  תפסיק להתנהג כמו בחורה.
  מה זה, מי אילפה אותך?

  הוסף תגובה
 • חייל וותיק27/03/2006 בשעה 21:37
  2

  ענק! כל מילה בסלע!

  הוסף תגובה
 • ישראלי27/03/2006 בשעה 18:58
  1

  מה יש להגיב .? חחחחחח פששששש ואווווו
  אבל יחד עם זאת יכלת {ואני יודע שזה קשה }
  להוריד את המילה .הפרה .{טוב הבנתי .הגבר כועס}. אבל לפי סוף הכתבה פיטבול ורוטוויילר...אני רואה חייל שבוז מהמערכת .
  הגבר בפארק חושש וכועס. לדעתי יכלת לעגל קצת את המסר {מה אין גברים כמו הכלבים .? לשיטתך .ולכן אני מציע לך עונש חינוכי .לכתוב כתבה נוספת עם התיקונים הנדרשים .(יש לך כושר יצרתיות וכתיבה חבלז }ומילה אחרונה למערכת .בבקשה תפרסמו את הכתבה ששלחתי לכם לפני חודש .על הקורס מבוא הכנה לקבלת אהבה.כי פשוט המפקד הזה עדין לא עבר אותו ... יאלללה אחלה .לכתוב זה הכי אחי .אהבתי

  הוסף תגובה