חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

טיפ קטן

טיפ קטן


קטגוריה: כללי


לכל הבנים, הגברים הנחמדים שנמצאים באתר זה או באתרים אחרים או בכל אתר ואתר, ליית אתר פנוי מניה...
רציתי פשוט לתת לכם טיפ קטן בבואכם לפגישה עם המין השני.
אני פשוט נתקלת בבעיה הזו המון וחבל שבגללה קשרים ייגמרו ובתים לא ייבנו בישראל.
והבעיה היא שהרבה פעמים בפגישה הצד הנשי שואל את השאלות ומתעניין בצד השני ואילו הצד הגברי נמנע מלשאול ולהתעניין בבחורה.
שאלות כמו "מה דעתך על..." או "מה את חושבת" וכו` היו תורמות לזרימת הקשר. אפילו שאלות כמו " מה את עושה.?" או "איפה למדת?" בעיני לגיטימיות ויש להם מקום.
יש לי הרגשה שבנים רבים פוחדים לשאול כדי לא להיראות בנאליים או שטחיים מדי או שזה אולי חשש להיכנס למקום לא מוכר, כשבמקום זה הם מעדיפים לדבר ולדבר ולנסות לעניין אותנו לכאורה אבל כמו שכתבתי קודם זה לא הענין!
אז חבר`ה אנחנו מחכות להתעניינותכם!
אשמח לתגובות
אנונימית
04/02/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • בן המלך21/03/2006 בשעה 19:41
  17

  לשי מ-15
  אתה נפלת על מתוסבכת. גם לי היו הרבה כאלו. כשמישהי מסתירה משהו, אתה לא יודע מה היא בדיוק מסתירה, אבל אתה יודע שמשהו מסריח. במקרה כזה: נוס על נפשך. אין אנו עוסקים בבנות מתוסבכות חולות פראנויה או בבנות שאוהבות לקטר על כל מה שהבן עושה. עזוב אותה לנפשה ותשאיר אותה לאוייבים שלך.

  הוסף תגובה
 • : - )21/03/2006 בשעה 19:01
  16

  הי שי
  עברתי לא מעט פגישות. חוץ מפגישה אחת אני לא יכולה לומר שסבלתי בהן. לא הרגשתי אף פעם נחקרת או בראיון עבודה. (וגם לא רוצה להרגיש לדעתי, יש ענין לשלב את השאלות בשיחה ולדאוג שהשיחה תזרום).
  אבל אני יכולה לומר שבדרך כלל השאלות האמיתיות לא עולות בפגישה הראשונה או השניה.
  מדברים קצת על האופי והציפיות מבן הזוג בטלפון ואח"כ פשוט זורמים הלאה.
  אני יודעת שזה בעיקר בגללי. לא ממש יודעת אילו שאלות לשאול וכששואלים אותי אני נבוכה. אתבעיית הנבוכות שלי אתה לא יכול לעזור אבל אולי תוכל להציע כל מיני שאלות שלדעתך יש לשאול בפגישה והן חשובות..

  הוסף תגובה
 • שי19/03/2006 בשעה 19:02
  15

  לא אחת נתקלתי בתופעה לא נעימה ש.....
  הבחורה שנפגשתי איתה ,אומרת לי פתאום אתה שואל כאילו "חוקר אותי" או
  "זו שאלה אישית מדי".
  הסברתי לה ,שאני לא אורי גלר, אין לי חוש שישי ,ואם היה לי, לא הייתי פה ,הייתי עושה מזה קריירה,ומה לעשות בכדי להכיר צריך לדבר נתתי ואמרתי לה הנה קחי ,תשאלי אותי כל מה שתרצי ,ההפך תשאלי שאלות אישיות נו ? תוציאי אותי מהכלים בשאלות !! כך אדע שאת באמת רוצה לדעת עלי ,ולא סתם לבזבז זמן על דייט רק שתוכלי לסמן אצלך בלוח הנה ניסיתי עוד דייט . אז בנות ,היא לא דעת יחיד וכמוה ישנם לדעתי עוד המון כאלה, תגידו אתם בנות,אם אני שואל אותה מה את מחפשת בגבר? או מה את לא אוהבת בגבר? זו שאלה אישית? זו חדירה לפרטיות? אני זה לא דוגמא כי אני לא עושה חשבון בדייטים"או שאת אמיתית"
  "או שאת מזוייפת" אני בא אמיתי והולך אמיתי אבל מה יעשה גבר אחר בפגישה הבאה שלו ? הוא יפחד לשאול שאלות ,מקסימום יספר בדיחות,שכך הוא לא יכיר אותה ומה היא אותה בחורה תגיד? נכון היא תגיד בדיוק את מה שכתוב בכתבה הזאת. בחור ששואל שאלות לא מה מספר חשבון הבנק שלך? או כמה את מרוויחה בחודש? לא שאלות כאלו. אלא שאלות להכרת האישיות מה אוהבת ומה לא,כן וגם דברים בנושא רגש,,בנות אל תבלמו אותו ,אל תבלמו את הרצון לשתף ולהיות שותף.
  סה"כ את לא השב"כ ואין לך איזשהוא סוד מדינה שאת צריכה להסתיר בלבחור ולברור את המילים בקפידה. אז יאללה להשתחרר ולדבר חופשי כולה פגישה ושניכם תרוויחו ותהנו מזה .

  הוסף תגובה
 • אופיר19/03/2006 בשעה 17:37
  14

  "פשוט לדבר"
  את צודקת אכן הבנות כיום אוהבות שבחור מיתעניין בהן. אבל גם הן צריכות להראות פתיחות מספקת כדי שהבחור ירגיש בנוח לשאול שאלות ישירות. לסיכום צריך לדבר הרבה ולשים את כל הקלפים על השולחן לפני שממשיכים.

  הוסף תגובה
 • רחל17/03/2006 בשעה 08:02
  13

  הכללים
  זה שם של ספר קטן וחמוד ומי שרוצה להתחתן כדאי שתקרא ! וגם את גברים ממאדים ונשים מנוגה.

  הוסף תגובה
 • רון17/03/2006 בשעה 07:29
  12

  בואי ניפגש
  בואי ניפגש

  הוסף תגובה
 • אנונימית14/03/2006 בשעה 22:06
  11

  ל- 7 ול- 8 גיא וורדית
  קודם כל ורדית צודקת, לפעמים סתם שאלות כמו כמה אחים יש לך.. זה יכול להביא להמשך השיחה, כי דווקא בדייט ואפילו עם מישהו שבגללו (אלוקים יסלח לי) היית רוצה להבלע באדמה, אז שיחה כזאת יכולה להביא להמשך השיחה, כמו למשל:
  בחורה: "כמה אחים יש לך??
  בחור: " 4,אבל כולם נשואים, חוץ ממני.
  בחורה: "הא כן?? יש לך אחיינים??
  בחור: "כן" חמודים"!!!
  בחורה: "איזה כיף".... גם לי יש 3 ומשגעים...

  הבנת את זה גיא

  אבל יש קטע שאני מרגישה, בדייט שרק אני שואלת שאלות, כמו בראיון עבודה בחברת כ"א,(עכשיו שמתי לב שגם אתה כתבת את זה) והבחור לא מצייץ... וכאילו הוא משתגע וחושב לעצמו: "איזה נודניקית כמה היא מדברת".

  אז גיא: קודם כל אתם הגברים גם צריכים קצת לשאול שאלות וכאלה שתהיה שיחה ולא סתם תשבו בשקט ותסתכלו אחד על השני. בהצלחה ושלא נצטרך את כל הדייטים המעצבנים האלה.

  הוסף תגובה
 • כרמית14/03/2006 בשעה 21:39
  10

  בינינו:הקטע של השידוכים זה כמו ראיון עבודה

  הוסף תגובה
 • גיא14/03/2006 בשעה 09:06
  9

  תגובה ל 8
  מה לדעתי ישבור את הקרח? , תראי , ברגע ששיחה זורמת בכיף בלי לתכנן את השאלות , וללמוד מן התשובות או במילים אחרות , לעשות עניין מתשובה כזו או אחרת , מה שבדרך כלל הבנות עושות , אז זה לא יזרום ולא ישבור שום קרח ,כי שאלות כאלה יוצרות קצת לחץ , ונותנות תחושה של הרבה רצינות כמו בראיון עבודה , וזה מה שמונע מהשיחה לזרום , אני לא אומר זה יכול לעלות במהלך השיחה בלי לשאול ספציפית , פשוט לדבר על כל מיני דברים וכך תלמדי עליו יותר בלי שהוא ירגיש מרואיין . אז תחשבי על זה ורדית

  הוסף תגובה
 • ורדית13/03/2006 בשעה 23:36
  8

  תגובה ל-7
  אז מה לפי דעתך כן "ישבור את הקרח"? וחוץ מזה, השאלות נועדו להגיע לנושא שיעניין את שני הצדדים ותתפתח שיחה נחמדה.

  הוסף תגובה
 • גיא12/03/2006 בשעה 14:31
  7

  לי יש טענות על השאלות של הבנות
  לי דווקה יש טענה על הבנות ששואלות כל מיני שאלות מוזרות , כגון כמה אחים יש לך ? וכדומה , כי מז זה לא שייך לשאול את זה בפגישה או בשיחה הראשונה , ועוד דבר יש בנות שאתה מספר להם על תחביב שלשבו שיש לך , ואז הם מגיעות למסקנה שלממש את התחביב הזה זה השאיפות שלך בחיים , או שאלות כגון מה השאיפות שלך , מצב שכרגע אני עובד וזורם עם העבודה שלי אז אני לא יודע מה השאיפות , השאיפות שלי זה להיות מנהל גדול אבל לא בטוח שזה יקרה בחברה שאני עובד בה , אז בנות תחשבו על זה ולא העיקר לשאול שבשיל לעביר את הזמן , ושאלות כאלה גם לא שוברות את הקרח , הם רק מעצבנות את הגברים .

  הוסף תגובה
 • ירון12/03/2006 בשעה 13:23
  6

  את לא צודקת...
  לא כולם לא שואלים... אם את רוצה לדעת יותר פרטים.. תפני אליי ירון מנהריה...

  הוסף תגובה
 • מרובת נסיונות12/03/2006 בשעה 12:16
  5

  לצערי
  אני חושבת שאחד שלא שואל, זה הסימן הכי טוב שהוא פשוט לא מעוניין.

  הוסף תגובה
 • אורן12/03/2006 בשעה 01:43
  4

  לא יודע
  אני תמיד שואל מה את עושה ואיפה למדת ואפילו יותר ויותר צריך להעביר שעה ... :)
  ואין לי גם בעיה להקשיב זה דווקא הכי קל

  הוסף תגובה
 • ליאור12/03/2006 בשעה 00:24
  3

  עצה לבנות בפגישות.....
  נא לשאול בפגישה שאלות עניניות ולא לנסות "לסבן" את הבחורים בשאלות כגון:
  באיזה שנה נולדת? במקום בן כמה אתה?,
  איזה עיר מוצאת חן בעיניך ? במקום איפה אתה מתכנן לגור?.
  אחנו לא עד כדי כך......?

  הוסף תגובה
 • בן המלך10/03/2006 בשעה 14:07
  2

  נכון.
  כבר שמעתי את העניין הזה מבנות.
  כמובן, שלפעמים זה הפוך - הבת מדברת ומדברת על עצמה עד שבא למות, והלוואי שהיה גם מקום להתבטא. ואחרי זה היא מתפלאה: הרי כ"כ זרם, למה הוא לא רצה? וכמובן התשובה הברורה: היה נפלא לה, אבל לבן היה בא למות מרוב סיפורים משעממים על החתול של השכנים מיצי, שהיא לקחה לסופר פארם כדי להתאים לו גלוס לשפתיים, כי הם נורא התייבשו בגלל שהבעלים שלו ראו את הפרק בסיינפלד של...

  הוסף תגובה
 • שמואל10/03/2006 בשעה 13:54
  1

  זה מצחיק מה שאת כותבת
  מעניין שאת תלונותייך על חוסר התעניינות את מפנה דווקא לצד הגברי כאשר הנשים הן אלו שמרוכזות רק בעצמן. יתר על כן- הן מעמידות פנים שמעניין אותן הסיפורים שלנו הגברים, כאשר הפה שלהן לא מפסיק לירות עלינו כל מיני רעיונות פילוסופיים משעממים שהן שמעו באחת ההרצאות שלהן באוניברסיטה. צאו מהבועה שלכן בנות יקרות.

  הוסף תגובה