חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

על אהבה ואכזבה |לבשבור|

דניאל_4991 דניאל_4991

על אהבה ואכזבה |לבשבור|


קטגוריה: כללי


תמיד לא שמרתי נגיעה.. אמרתי שקשה לי לקחת את זה על עצמי. עד ששוב פעם ושוב פעם קיבלתי הוכחה שהעונש שלי על כך רב, ושאי שמירת הנגיעה מונע ממני מערכות יחסים.

התחלתי להקפיד.. ושמחתי על כך, וחיכיתי להכיר מישהי שגם שומרת.

אחרי כמה חודשים הכרתי אותה..
היה לנו ממש נחמד ביחד, וממש נהניתי.. היו לנו ממש אותות לטובה.. (ניחשתי על איזה ספסל ישבה מתוך כמה ספסלים, שנינו בנפרד תכננו לגור באותה עיר בעתיד, היתה לנו פגישה מקרית לחלוטין באיזה קניון) ובכל מקרה היה ממש מצויין ונהניתי, ומה גם שהיא התאימה לפרופיל שרציתי... ממש.

אבל מצידה אני לא התאמתי לה יותר מדיי וכל זה נהרס, ואני חושב לעצמי לעתים.. מנסה למצוא את הסיבות.. למה הכול מתפקשש.. ולא מוצא. מפחד מהמשך של יאוש.. מפחד לא ליפול חזק, רוצה להמשיך להיות מאמין גדול - רוצה ורוצה וקשה לי... כי אחרי שהרגשתי טוב כל כך קשה לחזור לנקודה הקודמת.. ומה גם שיש לי עכשיו סף גבוה של מי שאני רוצה כי אחרי טוב קשה להיות עם פחות טוב. ואז אני יוצא קירח מכאן ומכן (ומה מצוות ומה שכרן) חברים...

שבת שלום
28/05/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • יניב06/06/2004 בשעה 12:58
  10

  לדניאל
  אומנם מבחינת אמת צרופה אתה כן צריך לדרוש מישהי טובה כמה שיותר, אבל מבחינה מעשית-פסיכולוגית - ברור שלא. כי אתה תמיד תגיד לעצמך : "מה אני עושה ככה וככה ורוצה מישהי כזו...". אז באמת הפיתרון הוא לעשות בעצמך את כל מה שאתה מתכוון או רוצה לדרוש מהבחורה.

  אני אישית כן שומר נגיעה, אבל זה לא תמיד קשור לעניין הזה בכלל.

  אם אתה חושב שמישהי גרועה אתה לא צריך להיות איתה נקודה.
  ברור שלא צריך לדרוש רק אשה מושלמת, ולכל אחד עלולות להיות פשרות אחרות.

  אם אתה שואל לגבי עצמי אישית - צניעות זה משהו שמאוד חשוב לי. ולא משנה כמה היא יפה (היו כאלה שלא תאמין,כאילו יצאו מהז`ורנל) , דינמית, אינטליגנטית וכו`... היו לי סיפורים שחבל על הזמן.
  לא משנה -אם אני מקבל את הרושם שהבחורה מופקרת אני חותך את זה במקום.

  הוסף תגובה
 • דניאל05/06/2004 בשעה 21:54
  9

  ליניב
  תראה השאלה היא מתי הקריטריונים שאני מציב הם סבירים ומתי אני מגזים. כי אם אני מגזים ואני דורש ממישהי דברים שאני בעצמי לא מקיים או לא מתכוון לקיים אז הגזמתי ואז ראוי ש"אכפה על עצמי" כן להיות עם מישהי שהיא אולי לא מתאימה לפנטזיות שלי.. אבל כן מתאימה לי (: ולא למות לבד שזה עוון גדול.

  שבוע טוב

  הוסף תגובה
 • שרי05/06/2004 בשעה 21:48
  8

  תגובה ליניב
  יניב היקר,
  אדם כמוך, המקפיד להיות "נקי לפני הקב"ה" (כלשונך), לא יכול להרשות לעצמו לקרוא ליציר כפיו של הקב"ה - זבל.
  יהיה נחמד אם תואיל להתבטא בצורה מעודנת יותר, כשאתה מדבר על בחורה שאינה לטעמך, גם אם אינה שומרת ומקפידה כמוך.

  הוסף תגובה
 • יניב04/06/2004 בשעה 15:23
  7

  ועוד משהו
  במאה אחוז אתה צודק שקשה יותר למצוא בחורה טובה, וצודק במאה אחוז כשאתה "מעיז" לדרוש בחורה טובה. יש הרבה הרבה יותר זבל, (גם זבל "דתיות") מבחורות טובות. וצריך גם להעיז לא לפחד מ"להתיימר" לדרוש טוב לעצמך.

  גם אני נמצא בדיוק באותה סיטואציה - אני אישית מעדיף למות לבד ולא להיות עם זבל.

  הוסף תגובה
 • יניב04/06/2004 בשעה 15:12
  6

  ואיך בדיוק אתה חושב שזה אצל ה"נוגעים"?
  וקל וחומר אצל החילונים שמקיימים יחסי-מין חופשי? שמוצאים ככה את אהבת חייהם? ההבדל הוא, שאדם ששומר נגיעה (הכוונה לכזה שסגור על זה, ולכן לא שטוף בזימה כל הזמן) יכול להסתכל בבהירות לראות מי מתאימה ומי לא, וזאת הסיבה שהרבה פעמים קשר נחתך אפילו אחרי הפגישה הראשונה. לעומת זאת , כשיש את האופציה של "נגיעות" לשלל סוגיהן, היצר משתלט על השכל ו"משכנע" לטובת בחורה שלא מתאימה לך בכלל, וזה מאפיין את רוב (לפחות) הקשרים בין כאלה שפורצים גדרות בענין מגע פיסי, לא משנה חילונים או דתיים. ואח"כ הם לפעמים מתחתנים וככה נראים גם הנישואים שלהם. זאת עברה וזה עונשה.
  בנוסף -בזמן הזה שאתה שבוי בקשר מוטעה מעיקרו (שמבוסס על מגע) אתה מפסיד הזדמנויות לקשרים עם בחורות חדשות שייתכן שכן היו מתאימות לך, והייתם מקיימים קשר מקסים של אהבה - בלי לגעת אפילו בזרת. משיכה זה דבר חשוב והכרחי לקשר, אבל לא צריך לגעת כדי לדעת שנמשכים!!!
  אז תתעודד, ההחלטה לשמור נגיעה רק עוזרת לך לראות ברור, שלא לדבר על זה שאתה שומר על עצמך נקי לפני הקב"ה שכל טובך -כולל אשה -רק ממנו מגיעים- זה מצווה וזה שכרה - באמת!!! רק שים לב שחייבים להיות שלמים עם ההחלטה הזאת, כי אם לא אתה סתם מייסר את עצמך.

  הוסף תגובה
 • ינון04/06/2004 בשעה 10:46
  5

  תקרא את התגובה ותתחזק!!
  התעורר מהתרדמת וזכור: "גם אם חרב מונחת על צואורו של אדם אל ימנע עצמו מן הרחמים". אם הקב"ה החליט שפלונית לא בשבילך אז היא לא. שחרר אותה, תן לה ללכת. אם היא תחזור היא שלך ואם לא היא מעולם לא הייתה שלך אלא של מישהו אחר. כידוע לך כל מה שיעשה הקב"ה הכל לטובתינו. לעיתים אין אנו רואים זאת בטווח הקצר אך לטווח הארוך אנו מודים לו על כך.
  עוד טיפ קטן ברשותך, יש משפט שאומר "אברח ממך אליך" שהקב"ה רוצה להענישנו על חטאים, הדבר הכי טוב זה לברוח אליו מפני העונש שלו. במילים אחרות אנו אומרים לו: לא משנה כיצד תבחר להעניש אותנו אנחנו תופשים בגלימה שלך ובקלות לא נשתחרר.
  היה חזק!!

  הוסף תגובה
 • טוסט טעים03/06/2004 בשעה 02:42
  4

  אחי!
  אחי אני איתך!
  הבחורות האלה לא יודעות מה הם רוצות!
  כדברי השיר הידוע:
  "פעם אוהבת - פעם עוזבת
  לא יודע מה את חושבת
  די כבר - את מאכזבת
  ליבי נשבר - תחליטי כבר "

  הוסף תגובה
 • ליהי02/06/2004 בשעה 12:25
  3

  הכל עוד לפניך |שמש|
  ואתה בחור צעיר,
  תעשה השתדלויות קטנות והקב"ה
  ישלח לך בעז"ה את בת זוגך

  הוסף תגובה
 • אבי02/06/2004 בשעה 12:21
  2

  לעולם בטח בשם יתברך
  אל לך ליפול ליאוש יהודי מאמין
  "ישועת השם כהרף עין" מי אנחנו ומ חיינו,הרי הכל מכוון משמים.
  אל לנו לשכוח שאנחנו תמיד בנסיון וצריכים להיות תמיד אופטימים לעתיד לבוא.אגיד לך משהו חסידי:"חשוב טוב יהיה טוב".ודע לך שאין בורא עולם מביא יסורים לאדם שאין הוא מסוגל לעמוד בהם.לכן בטח בשם וחס וחלילה מלהזכיר את היאוש!ואני בטוח שבעזר השם תראה ישואות בקרוב,אני מאחל לך הרבה הצלחה בהמשך דרכך ושוב אל תשכח:"ישועת השם כהרף עין".

  הוסף תגובה
 • יוסי02/06/2004 בשעה 10:51
  1

  הזיווג נקבע משמים
  לפעמים אנחנו עוברים כ10 פגישות וברובם אנחנו לא מתאימים לצד השני או שהם ממש לא מתאימים לנו צריך לדעת שזה לטובה שכן ה` מסובב את כל הסיבות כדי שנגיע לזיווגנו ולפעמים הדרך רצופה ביסורים אבל צריכים הרבה תפילה הרבה אמונה ויש כמה סגולות למי ששומר תורה ומצוות כדי למצוא את הזיווג אחד מהם זה לומר כל יום שירת הים בכוונה שזה נמצא כידוע בתפילת שחרית בסידור וגם לקרוא כל יום את פרשת הקורבנות שהקריבו הנשיאים במדבר
  שיהיה בהצלחה לכולם|גלויה|

  הוסף תגובה