חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

על ידידות ואהבה

על ידידות ואהבה


קטגוריה: כללי


למה אני כותבת לך דווקא כאן? כי אין לי את האומץ לדבר איתך, ויש לי תחושה שכאן זה איכשהו יגיע אליך.. אז אני מרשה לעצמי...
כבר שנה שיש בינינו חברות נפלאה , במובן העמוק של המילה, פשוט הפכנו לחברים טובים, כאלה שנהנים לדבר, שיודעים להגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון כדי לחלץ חיוך,שיודעים להקשיב (גם כשזה לא ממש מעניין) ואפילו נהנים לעשות את אותם דברים.
אבל אני לא יכולה להמשיך ככה, אין לי את הכוחות לשמוע ממך על עוד דייט לא מוצלח כי היא לא מספיק חכמה, לא מספיק מצחיקה, לא מספיק יודעת להקשיב ולא מספיק ולא מספיק ולא מספיק. ומצד שני , אני לא יכולה להמשיך לצאת עם אנשים כשאני יודעת מראש שיש להם מגרעה אחת גדולה שלעולם לא יוכלו לכפר עליה :הם לא אתה.

אני יודעת, בעולם שלנו (ובייחוד בשלך) לימדו אותנו שעם חברים מרשים לעצמינו לשפוך את הלב, לחשוף את עצמינו ולהיות אנחנו - אבל עם חברים לא מתחתנים. בשביל בת זוג צריך דייט, דף נקי, מישהו שלא מכיר אותנו באמת. זה לא נראה לך מעוות!??!? לא נראה לך מצחיק שאת החלומות שלך ואת ההתלבטויות שלך אתה חושף בפני, אבל אתה לא מסוגל להסתכל עליי כעל מישהי שאולי תוכל לחלוק איתה את שארית חייך?

לא נראה לך שדווקא קשר אמיתי ועמוק הוא זה שצריך להוביל לזוגיות? אני לא מבינה איך אתה לא שם לב שאני כאן (וברור לי שאתה לא מתעלם- אתה פשוט לא שם לב)אני מרגישה שאני יודעת בדיוק מה אני רוצה - וזה אותך, ומצד שני שאתה לא שם לב שהדבר הזה שאתה כ"כ מחפש שם בחוץ, נמצא , אולי,מול העיניים הכחולות והיפות שלך. כי עבורך אני בכלל לא אופציה, אולי אני לא מספיק יפה בשביל להציג אותי בציבור כבת זוג, ואולי לא מספיק מוצלחת ולא יודעת מה... אבל תחשוב שנייה על הדברים שמרכיבים את הקשר בינינו ותגלה שיהיה לך קשה מאוד למצוא עוד קשר כזה.

וצר לי להגיד לך: הקשר החברי הזה לא תמיד יהיה שם, כי ברגע שאתה תמצא מישהי אחרת אני לא אוכל לעמוד בזה...ואני מפחדת שאז תתחיל להרגיש בחיסרוני .. שתרצה בדיוק לעשות משהו שאנחנו ורק אנחנו אוהבים לעשות, או שתרצה לספר לי משהו.. ואני כבר לא אהיה שם בשבילך כי זה יהיה מאוחר מדי בשבילינו....כי התרחקנו, כי עבר זמן והשמכנו הלאה לכיוונים לא נכונים.

אני כותבת כאן כי אולי זו הדרך שלי להוציא את זה ולהמשיך הלאה, לפחות לנסות.
לי ברור שאין מקריות בעולם ושה` שם אותך בחיים שלי בשלב הזה בגלל סיבה מסויימת, אולי כדי שאני אלמד להגיד את מה שאני חושבת, אולי כי זה מה שהייתי צריכה ואולי כדי ללמד אותי שדברים לא תמיד באים בקלות, שלא תמיד אני יכולה להשיג את מה אני רוצה תוך שנייה.... אבל הידיעה הזאת שאתה חלק מאיזה תכנית קוסמית לא עוזרת לי כרגע.. פשוט לא עוזרת!

אני כותבת כאן כי ברור לי שאני לא היחידה שנמצאת בסיטואציה כזאת, ואני לא היחידה שמפחדת לדבר וכי ברור לי שיש בחוץ עוד אלף כמוך וצריכים שיפתחו להם את העיניים ושיגידו להם שיסתכלו מסביב ויבדקו מה ומי עושה להם טוב לפני שהם מחפשים את זה רחוק.
זהו- ומעכשיו זה לא בידיים שלי, אני דיי בטוחה שתקרא את זה כאן (חצי מהדייטים שלך יצאו מכאן) ואני סומכת עליך שתדע מה לעשות כי לפעמים אתה יודע מה טוב בשבילי יותר משאני יודעת.
וכל מה שנשאר לי לקוות זה שבסוף, כמו שהבטיחו לי - באמת יהיה טוב.

23/01/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • גיא07/03/2006 בשעה 08:46
  9

  לדעתי הוא לא מעוניין
  קודם כל למה לא ציינת את שמך , אז תחליטי זה סיפור כללי או שזה גם אישי , כי אם חשוב לך שזה יגיע ליעד ושהבחור יהיה בטוח שזה בשבילו אז היית חייבת לציין שם , כי אמרת שאת לא מפחדת לכתוב אז...
  עכשיו לעיניין עצמו , תראי לפי נסיוני והיתה לי לא מזמן ידידה כזאת , אז לדעתי הוא רואה בך רק ידידה טובה וטו לו , כי אם הוא היה רוצה אותך כבת זוג אז הוא היה מציע לך בלי שום בעיה , הרי יש ביניכם פתיחות נפלאה נכון ? גם לי היתה ידידה כזו , שהיה לי כיף לשוחח איתה ולשפוך בפניה את מה שעובר עלי , והיא רמזה לי כמה פעמים שנצא , אבל לא ראיתי אותה כבת זוג , תביני פתיחות טובה היא לא בהכרח משיכה , אז יש ביניכם פתיחות שזה יפה וכיף אבל כנראה שמשיכה אין מצידו , ואני לא חושב שיעזור אם תכתבי לו מה את מרגישה או תגידי לו , זה רק יקלקל את הידידות .

  הוסף תגובה
 • רחלי07/03/2006 בשעה 02:16
  8

  תפסי מרחק...
  אם את עדיין חושבת לתת לזה סיכוי פשוט תתרחקי ממנו!
  את אמרת את זה בעצמך, כשתתרחקו הוא יבין מה היה לו ביד!
  אז יאלה אין לך מה להפסיד בכל מקרה המצב לא ישאר כמו שהוא, לפחות תדעי שניסית.
  המון הצלחה מחזיקה לך אצבעות
  רחלי

  הוסף תגובה
 • אינשטיין05/03/2006 בשעה 19:03
  7

  חברים וחברות
  עוד משהו שרציתי לומר לך.
  אם יצאתי וגיליתי שיש לחברה שלי גם חברים מלבד חברות.אומר לה שלום ולא להתראות.

  לבנים יש חברים ידידים
  ולבנות יש חברות ידידות

  כל השאר אסור מיותר פוגע ולא רצוי..

  הוסף תגובה
 • ירון05/03/2006 בשעה 18:09
  6

  מקרה שקרה לי ... וזה הרס את כל הידידות שהייתה לנו!
  היי חמודה... אני מאוד מבין אותך... אבל אני לא מציע לך אפילו להכנס לזה... הייתה לי ידידה מאוד טובה.. הכל עשינו יחד.. מבוקר עד ערב... כל דייט שכל אחד מאיתנו היה יוצא שנינו היינו מקוים שלא היה טוב עד שאזרתי את האומץ לגשת ולהגיד לה מה אני מרגיש... הכל היה טוב 3 חודשים ואז הכל התחיל.. דברים שטותיים שבידידות שלנו היינו צוחקים על זה... והיום לאחר שנה אנחנו אפילו לא מדברים.. וזה מאוד מבאס... אם בא לך לשוחח על זה אני אשמח.. כי שוב... אני מבין אותך... תכנסי לירון מנהריה

  הוסף תגובה
 • איתן05/03/2006 בשעה 01:45
  5

  כל כך מבין
  אני כל כך מבין אותך ומזדהה...
  עובר עלי אותו הדבר, רק שאני כבר מזמן אמרתי לה שאני רוצה אותה. ויותר מפעם אחת. היא יודעת שעכשיו הייתי מתחתן איתה. אני פשוט אוהב אותה! ממש!
  אבל היא לא רוצה. מה אפשר לעשות? אני משכנע את עצמי שזו תוכניתו של הקב"ה ושיש סיבה לזה שאנחנו לא ביחד. למרות שאנחנו הכי מתאימים בעולם אחת לשני. ואנחנו באמת חברים טובים.
  אין לי דברי חוכמה/ תוכחה/ מוסר או עצות לתת לך. רק להזדהות ולקוות שכן נמצא את החצי השני שלנו כמה שיותר מהר...
  בשורות טובות!

  הוסף תגובה
 • אינשטיין03/03/2006 בשעה 11:23
  4

  חמודה
  בס"ד

  עזבי את הידידות טיפשונת (-:
  את צריכה קשר טוב של 3-4 חודשים שמוביל
  לחתונה.
  אל תטיילי לך כמו בלון פורח,
  שאיננו יודע לאן הוא מרחף.

  חבל על הזמן שלך.מנסיון.
  ידידות זה קישקוש מקושקש.
  המון בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • נאור02/03/2006 בשעה 08:10
  3

  דעתי ....
  שלמרות הצער ובאנונימיות מוחלטת , אין בינכם משיכה פיזית ( קרוב לוודאי כי מצידו ) .....
  גבר מן היישוב ,לפני שיתחיל את מסכת הדייטים בימי חייו ,בדר"כ יביט תחילה לסביבתו הקרובה וינסה לראות האם ישנה מישהי המתאימה לו - כל שכן אם אתם משתפים בחוויות המשותפות ....
  אני במקומך הייתי מנתק עימו את הקשר ומסיבה אחת ויחידה - רגשותייך אליו לא ייתנו לך להמשיך הלאה ובסופו של דבר את עלולה למצוא עצמך חיה בתקוות שב חודשים ואולי אף יותר מכך ....
  לסיום אומר לך - אין גבר שאין לו תחליף ( כשם שאין אישה שאין לה תחליף ). האיר לי מזלי ופגשתי כאן באתר בנות שהן משכמן ומעלה שנשגב מבינתי כיצד לא נישאו עד היום . לכן , למרות הקושי ( ואני לחלוטין מסכים עימך כי מדובר בסיטואציה קשה ) , נתקי קשר והמשיכי הלאה.
  מכל הלב בהצלחה
  מאיר

  הוסף תגובה
 • דור02/03/2006 בשעה 02:14
  2

  מקרה דומה שקרה לי!
  אני ממש מסכים עם משה! קרה לי לפני כשנה מקרה דומה. הייתה לי ידידה מבנ"ע, שאחרי שלא התראינו בערך 3 שנים (אני בישיבה/צבא והיא בשרות/לימודים). נפגשנו במפגש חברים, ואחרי שדיברנו ממש הרבה (היא הייתה מעבירה לי את השמירות....) הרגשתתי שאני מתאהב בה. החלטתי לאזור אומץ ולהגיד לה (שזה דבר לא קל.... בכלל!!!!!!) אמרתי לה.... היא אמרה שזה לא ילך..... אחרי חצי שנה אמרתי לה שוב.... תני צ`אנס... היא שוב דחתה אותי.... ומאז לא יצא לנו לדבר. היום, אני מודה לה` על כך! אחרי חשיבה (עם הראש ולא עם הלב! מאוד חשוב!) הבנתי שאנחנו באמת לא מתאימים. עצתי היא, תאזרי אומץ, תהיי "דוגרית", תגידי לו שהוא מוצא חן בעיניך ואת חושבת שיש מצב, ככה, בלי רמזים- ישר ולעניין. אל תפחדי מתשובה שלילית. תאמיני לי, שאת יותר תייסרי את עצמך אם תשארי בספק. אם הוא מסכים- מה טוב! אם לא- חלאס! לחתוך! אל תעשי את הטעות שאני עשיתי.

  מקווה שעזרתי לך. זה לא יהיה קל- אבל זה לדעתי הדבר הנכון לעשות. (אם תעשי את זה, תפרסמי כאן מה קרה בסוף, שנדע עם עצתינו היתה טובה או לא).

  כל טוב, ובהצלחה!

  הוסף תגובה
 • משה02/03/2006 בשעה 00:41
  1

  איך שאני הבנתי את המקרה
  בכלל לא דיברת איתו על הרגשות שלך, אז אני אנסה להתייחס לנקודה הזאת.
  אם בחורה חושבת שיש סיכוי (או הבחור חושב שיש סיכוי), למה לא לנסות? את תאכלי את עצמך על הביישנות שלך כל שנייה בחיי הרווקות שלך אם הבחור הזה ימצא מישהי ויתחתן איתה, בלי שאפילו ניסית!

  איך את יודעת שהוא לא מעוניין? דיברתם על זה? אולי גם הוא פוחד להציע לך להעביר את הקשר לרמה רצינית יותר בגלל שהוא חושב כמוך?

  אל תרמזי רמזים, תדברי איתו דוגרי. אני יודע שאנחנו הגברים לא רוצים שילכו איתנו סחור סחור בנושאים כאלו.

  ועוד עצה, עצה קשה, אבל כל כך חיונית לך ולשלמות הנפשית שלך, שאני חייב לומר אותה:
  אם דיברת איתו והוא לא מוכן לחשוב עלייך כבת זוג פוטנציאלית, כמה שזה קשה ולא נעים, תגידי לו שלום יפה ותלכו לדרכיכם. עצם הנוכחות שלו בחיים שלך תפגע בך ותחסום אותך מלהכיר את בעלך לעתיד בצורה קשה, וזה יהיה הרבה יותר קשה אם תתנתקו אחרי שהוא יתחתן.

  מקווה שעזרתי
  בברכה
  משה

  הוסף תגובה