חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

הדייט לקרוא ולהתמוגג מנחת שלכם זה לא קרה 2

ביליבולה_12910 ביליבולה_12910

הדייט לקרוא ולהתמוגג מנחת שלכם זה לא קרה 2


קטגוריה: כללי


עוד סיפור על "דייט" לא מהעולם הזה… אמיתי לגמרי, וגם הזוי… יום אחד ישבתי באחד מהאתרי ההכרויות ובדקתי את תיבת ההודעות שלי קיבלתי שתי הודעות באותו יום, פתחתי את שניהם, אחד מאוד התאים לשאיפות שלי ואילו השני היה מבוגר ממני מאוד, השארתי הודעה לזה שמצא חן בעניי את המס` טלפון ואילו לשני אמרתי שתודה על הפניה אבל זה לא רלונטי. הכרתי את הבחור, נקרא לו שלום, והוא נשמע נחמד מאוד, קבענו לצאת, יצאנו בערב לסיבוב רגלי פטפטנו על אה ודא, היה לי מאוד מוזר כי תוך כדי הליכה אני מנסה להזכר בפרטים של שלום שהופיעו באתר שכלל לא תאמו לבחור החביב שלפני, ניסיתי להבין, עד שנפל לי האסימון, איזה טיפשה החלפתי בין הבחורים, הערב המשיך, הבחור באמת מקסים אבל לא ממש מתאים לי.

כך נגמר לו הערב, שלום ליוה אותי הביתה ואז אמר שהוא חייב להתפנות, מיד אמרתי לו שהוא גבר ואני בטוחה שהוא לא צריך את העזרה שלי מספיק לו שיח נטוש, אבל שלום התעקש ואמר שהוא חייב ממש שירותים שיח לא יספיק לו, הבנתי את הרמז והזמנתי אותו לעלות להתכבד בשירותים הביתיים שלנו, הבחור עלה עשה מה שעשה. יצא לסלון והתיישב בספה, הסתכלתי עליו בחצי עין מנסה להבין מה הצעד הבא שלו האם יבקש להשתמש גם במקלחת, הוא לא ביקש מקלחת אבל הוא התחיל לדבר עם ההורים שלי ושלף מהתיק שהביא איתו את התמונות של המשפחה שלו מראה לכל המשפחה שלי… ממש מפגש מרגש. אני מנסה להקים אותו מרימה גבות מנסה לרמוז שזה ממש לא לענין הקטע הזה אבל שלום בשלו, הוא אפילו אמר אולי תכיני לי לשתות משהו חם, אני הייתי בשוק טוטאלי, הלכתי למטבח ופתאום ראיתי שהוא קם אחרי, חשבתי שאולי הוא הבין, אבל מי שלא הבין זו הייתי אני הוא פשוט בא להראות לי איך הוא אוהב את הנס קפה שלו עם כמה מים בדיוק לא טיפה יותר, ואח"כ ביקש גם איזה מאפה בצד…אוי ריבונו של עולם כמה חיכיתי שהוא ילך, רק השם יודע… באמת עברה לה כשעה וחצי של פטפוטים עם כל האחים שלי וההורים לי וכמובן הכרות עם שלו ע"י התמונות וזהו חשבתי שנגמר. דיברתי איתו למחרת או יומיים אח"כ ואמרתי שהוא באמת בחור נחמד אבל זה לא מתאים… אבל אני לא ציפיתי לתגובה שבאה: הוא התחנן שאני אתן לו צאנס, הזדמנות להראות לי מיהו… הוא ממש התחנן הוא התקשר בלי סוף וביקש שאני אסביר לו למה, למה אני לא רוצה אותו, וככה כל יום שיחות ובאמת שניסתי בכל הסבלנות להסביר אבל הוא בשלו בשיחה האחרונה אמרתי לו שנראה לי שזהו מספיק, אני מאחלת באמת בהצלחה, אבל הוא חייב להמשיך. זהו חשבתי שזה נגמר.

יום שישי באותו שבוע אני יושבת בחדר וכותבת לחברה מכתב, אחותי דופקת על הדלת ואומרת לי שיש לי אורח, יצאתי ופתאום ראיתי את שלום עומד בדלת, הוא הכיר את הדרך אלי עוד מהשרותים באותו הערב, הוא החזיק זר פרחים כחול ע נ ק ! ! ! ומעטפה של מתנה עם המון מכתבי אהבה אלי, ת`אמת הייתי בשוק לא הגבתי הייתי מובכת בטירוף לא הבנתי מאיפה הוא הגיע מה מו מי?! למה?! מה עשיתי ריבונו של עולם?! במה חטאתי?! עמדתי במקום המון זמן לא ידעתי איך להגיב אחותי המתוקה שעדין לא פגשה אותו (היא לא היתה באותו ערב של השירותים) הציעה לו לשתות וגם כמובן דברי מאפה והבחור היה מבסוט עד השמים, לקח לי קצת זמן עד שהתעטשתי והבנתי שזה ממש חמור, פניתי אליו ושאלתי מה אתה עושה כאן? התשובה לא אחרה לבוא "פשוט הייתי חייב להסביר למה אנחנו מתאימים", אמרתי לו שאנחנו לא מתאימים וזהו ושדיברנו המון בשבוע האחרון והסברתי לו למה, הוא הסתכל עלי במבט של מבקש עוד קצת אבל סוף סוף הבין שזהו, די, נגמר, אין לאן להמשיך, ככה לפחות חשבתי. הוא ביקש שאני אלוה אותו לאוטו, לא כ"כ הסכמתי אבל הוא התחנן ואני בעקבותיו.

אני גרה בקומה שניה אנחנו יורדים במדרגות תוך כדי שהוא מספר לי על רחשי ליבו אלי ועל כונותיו האמיתיות והכנות לבנות משהו אמיתי.. הוא דיבר המון ממש המון, מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט ירד לאט לאט לאט, כמו זקנות כל מדרגה רגל ועוד רגל נעצר לשתי שניות וממשיך… ככה שתי קומות, ליויתי אותו לרכב והוא נעמד ממשיך לקשקש, כמעט פקעה לי הסבלנות, רציתי כבר לעלות הביתה שבת עוד מעט… ואז מה שאני קלטתי גם הוא קלט… שבת עוד מעט, מה זה עוד מעט עוד 7 דק` והבחור שומר שבת באדיקות! הוא מסתכל על השעון ומתחיל לעשות עיוותים בפרצוף הוא גר במרחק של שעתיים וחצי ממני, אין מצב שהוא נוסע לשם עכשיו- הוא לא יספיק בחיים, ואז הוא פונה אלי, ואומר "אני לא מאמין, עוד מעט שבת מה אני אעשה, וואי, איפה אני אעשה שבת" כשהוא מסתכל עלי עם מבט של כלבלב שרוצה שהבעלים יחבקו אותו, אני החזרתי לו מבט של רוטוויילר, ממממההה? אין מצב בחיים, אלי אתה לא בא שבת, כמובן שהתגובה שלי היתה קצת יותר מתונה, "אני מצטערת, באמת, אבל אני לא יודעת מה לעשות" הוא ניסה שוב וחזר על המשפט שכבר שמעתי וגם אני יודעת לחזור על משפטים "מצטערת תצטרך להסתדר" ואז אחרי איזה דקה של משפטים חוזרים מצידו ומצידי הוא נבהל כי באמת היה בטוח שאני אקבל אותו שבת, נכנס בו צער אמיתי וראיתי איך העיניים שלו הופכות רטובות, ואז ריחמתי עליו כי עוד 4 דק` נכנסת שבת, אמרתי לו שששששששש אתה יודע מה… טוב בוא אלי שבת, הבנאדם התהפך, מהעניים שכמעט בכו ראיתי אור זורח והוא רץ ופתח את הבגאג` הוא משם הוציא קרטון עם בקבוק יין, בקבוקי שתיה, פירות ועוגיות הניח על המדרכה פתח את הדלת האחורית והוציא משם שק"ש ותיק בגדים וגם אותם הניח על המדרכה ולקינוח הוא הוציא את החולצה הלבנה שלו מגוהצת למשעי והניח על התיק, אח"כ הוא הרים את הדברים ושם אותם בידיי "שאעזור לו", סחבתי אותם אלי הביתה כשאני עוד מנסה להבין באיזה ערוץ נתקעתי ואולי יצוץ יצפאן ויספר לי שהכל מתיחה כי דברים כאלו לא קורים לאנשים רגילים.

אבל לי זה קרה, היו לי דמעות בעיניים רק שלא יכולתי להבחין האם הם מצער או מצחוק שעוד לא פרץ, ההורים שלי היו בשוק, אבל לא ממש היה מה לעשות, כי הרי הוא דאג שכולם יכירו אותו מבעוד מועד, באותה שבת הייתי חולה, כנראה שהגוף שלי ראה את הסיפור הזה כטראומה, בערב שבת כשהגברים היו בביה"כ הלכתי לחברה טובה והשבעתי אותה שאם החברות שלנו חשובה לה היא תבוא מחר בבוקר אחרי סעודת שבת אלי הביתה ותקח אותי משם אליה בתואנה של סיבוב חברות, היא הבטיחה ואני האמנתי לה, חזרתי הביתה ללילה סיוטי, הוא ישב בסלון למד תורה, אני הייתי בחדר שלי מתפתלת מכאבים לא ברורים ועם חום גבוה, לא רציתי לעבור כדי לקחת אקמול להוריד את החום כדי שלא יראה אותי וינסה לתפוס אותי לשיחה, הייתי בחדר על סף דמעות, ורק ה` בשמים ידע מה גדול צערי. יום המחרת הגיע, סעודת שבת עברה בנחת הוא ניסה לדבר על הנישואים שלי ושלו ודברים דומים אבל אני התעלמתי ממנו לחלוטין, האויר בחדר קיבל יותר יחס ממני, אחותי אמרה שבחיים לא ראתה אותי מתנהגת ככה לשום אדם, הייתי מותשת, הסתכלתי על השעון הגדול והדקות שעברו גרמו לחיוך שלי לגדול, כי ידעתי שחברתי היקרה שכרגע היא הבנאדם שיכול להציל אותי אמורה להגיע בכל רגע, עברה לה רבע שעה, חצי שעה, שעה!!!! ואני על סף התמוטטות, לא קינאתי בחברה שלי היא הולכת לחטוף! אני אשלח אותו אליה בתור עונש, אבל היא הגיע כמה דקות לאחר מכן , היא הצילה אותי והיא ניצלה ממנו, היא אמרה במין משפט חברי יאללה הולכים לסיבוב חברות, כמובן שקפצתי "בטח!" תני לי שתי דקות להתארגן ואני באה", פתאום ראיתי את שלום נעמד לידי, שאלתי אותו "מה קרה?" והוא אמר שהוא בא איתי, "מממממממההההה?" זעקתי, "אבל אני הולכת לחברות", והוא ענה לי "נו אני בא כדי שחברות שלך יכירו אותי", ובכן יש גבול לכל תעלול` הייתי הפעם קצת יותר אסרטיבית ואמרתי לו שממש לא ושאנחנו החברות נפגשות אחת לתקופה ולכן אי אפשר, הוא נעלב אבל אני לא ממש יכולתי לשים לב יותר מידי, הדבר שממש רציתי היה להניח את הראש ולישון, הייתי מותשת לחלוטין ולהזכיר לכם גם עם חום גבוה.

הכרית המיוחלת שלי הגיע הנחתי את הראש ושקעתי בשינה מתוקה כאשר מפנקים אותי במשפחה של החברה שלי. חשבתי שהגעתי לאי של השלוה המיוחל, אבל מה שהתרחש בזמן שאני נחה לי לא עלה בדימיון הכי פרוע שלי.

שלום פנה אל אחי שהיה אז בן 9 אמר לו "חמוד אתה מכיר את החברות של אחותך?" אחי ענה בפשטות שכן והתחיל למנות את שמותיהן (בדויים!)"מעין, נעמה, שירי, שרית וריקי", ושלום המשיך לשאול "ואתה יודע איפה הן גרות" ושוב אחי שהיה תמים וחמוד עם רצון לעזור לאורח שהגיע לשבת אמר "כמובן", שלום לא נעצר שם ושאל אם יכול להראות לו את הבתים ואחי החמוד כמובן התנדב בשמחה, וכך היה לאחר תפילת מנחה הוא הנחה את שלום לכיון הבתים של החברות, ושלום בלי שום התראה מוקדמת עבר מבית לבית וחיפש אותי, הוא אמר שאני הלכתי לסיבוב חברות, כולן כמובן הרימו גבות למושג החדש וכמובן שענו שאני לא שם, את הטיול הוא סיים בבית של חברה ששם הייתי והתקבל בטריקת דלת ובנענוע לשלילה. הוא סיים את הסיבוב אצלי בבית. אמא שלי החליטה שהיא באה לבקר את הבת שלה והגיע לחברתי שאלה לשלומי ואמרה שדוקא האורח נהנה מאוד אבל שחיפש אותי כל השבת, החלטתי לחזור... חזרתי הביתה, התאוששתי קצת מהחום אבל הרגשתי עדיין עייפה מאוד.
שארית השבת עברה לאט מאוד, כשאני מנסה בכל כוחי כמה שפחות להתקל בו. (אני מודעת למוזריות של הסיפור אבל הוא אמיתי מאוד מאוד! לצערי)..השבת עברה, ובסופה התחיל סרט חדש הוא התחיל לדבר איתי ואמר שממש מצאה חן בעיניו המשפחה. ושאני חייבת לתת לו צ`אנס ושהוא פשוט נהנה והרגיש שהגיע למשפחה שלו- "הרגשתי בבית" אני לעומתו ממש לא הרגשתי בבית, דיברנו קצת, נסיתי בכל הכוח להסביר לו למה אנחנו לא מתאימים, הוא כמובן לא ממש הבין וחייך חיוך הבילי מאוהב, ואני החזקתי את הדמעות שלא לבכות...
שלום הלך הביתה, זה נגמר, הסרט הזה נמצא מאוחרי, נשמתי לרוחה. השבוע עבר בעצלתיים אולם הטלפונים שקיבלתי במהלך השבוע היו מביכים, חברותי התקשרו כדי לברר שהכל בסדר באיתי כי הגיע אליהן מישהו בשבת ושאל אם אני אצלן כי אמרתי לו שאני בסיבוב חברות?!, בקיצור לא כ"כ נעים... אבל שרדתי את זה...

הסוף המפתיע היה ביום שישי שבוע לאחר מכן, שלום התקשר לנייד שלי אבל לא עניתי כי כבר הסברתי לו שאני לא מתכונת לענות לו, אז הוא ניסה לטלפון בבית, ושם עניתי, הוא אמר שהוא הגיע לדבר איתי וביקש שארד למטה, אמרתי לו שאני לא מתכונת לרדת אז הוא אמר שהוא עולה ואז מיד עניתי לו בבהלה- "תשאר למטה, אני ארד....", ירדתי, נכנסתי לאוטו כשהדלת פתוחה והרגלים לשי בחוץ ואני מסתכלת לכיונו, הוא מיד אמר לי שהוא ממש נפגע ממני ושאני מעליבה אותו, מיד שאלתי מה עשיתי לו, והתשובה ממש הפתיעה אותי, הוא אמר שאני לא ממש מקשיבה לו ולמה אני לא נכנסת כולי לרכב ושזה ממש מעליב, חברים אני חושבת שזהו תמה לי כל הסבלנות הייתי על סף... התפוצצות, מממממממממממהההההה? סליחה?! אני מעליבה אותך? ואז שאלתי אותו איפה המפתחות שלו, הוא האה לי, לקחתי אותם הכנסתי לסוויצ` והתנעתי, ואז אמרתי לו את משפט הסיום, די שלום- סע לשלום חיים מאושרים אני מאחלת לך למצוא את הזיוג שלך, וזהו נגמר הסיפור בינינו... הוא דמע אני יצאתי מהאוטו והא נסע.

אגב, בחצי שנה שאחרי נמנעתי מלצאת לדייטים פשוט הייתי עדיין בשוק.

24/10/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • בקי21/05/2006 בשעה 02:49
  24

  אני ב-ה-ל-ם !!!
  אוקי אין מילים בפי. אני ממש בהלם. יש מצב שאם זאת הייתי אני הייתי מתפרצת עליו מזמן. מאיפה הייתה לך הסבלנות אין לי מושג. משהו ללא ספק לא בסדר בבחור הזה. צריך פשוט להיזהר יותר, אבל אל תעצרי את עצמך מלהכיר בחורים. יש בחורים טובים! =] בהצלחה....

  הוסף תגובה
 • אילן10/11/2005 בשעה 19:06
  23

  זה מצטייר אצלי כמו חכם חנוכה בחגיגה בסנוקר
  טירנדה,איך `שלום`?
  נכון כל אמן שלו-סוכר?
  היית שואלת אותו מיהם עשרת הצדיקים שעוד בחייהם הובטח להם שייכנסו לגן עדן?
  סתאאאם! (אני והשריטה שלי).
  טירנדה,אני לא מתכוון חלילה לצחוק לאידך,כל הכוונה שלי היא לשמח אותך (לאור מה שעברת).
  תתעודדי ותשמחי.
  אילן.

  הוסף תגובה
 • ירחמיאל06/11/2005 בשעה 19:54
  22

  גם לי היה משהו כזה
  מישהי שהתעלקה עלי, לא הבינה מה זה לא. הייתה מתקשרת שוב ושוב, מתקשרת לחברים שלי (!!!) ומכפישה אותי ובנוסף משכנעת אותם לדבר איתי שאני אסלח לה על משהו רע שהיא עשתה לי.
  היא הייתה רודפת בבית כנסת אחרי אמא שלי ואומרת להורים שלה כאילו אני רודף אחריה ומטריד אותה.
  היא הייתה תחמנית על, באמת שלא תדעו מצרות.
  בקיצור, יש אנשים כאלו, זו עובדה אין מה לעשות. בדר"כ זה אנשים שאין להם יותר מדי מה לעשות בחיים. ואומר גם עוד משהו, שאני לא בטוח לגביו, אבל בכל זאת: יש גם מצב גדול שהבנאדם לא אהב אותך. כן כן! סתם משעמם לו והוא רוצה להתחתן, לא כ"כ חשוב לו עם מי, אז הוא מטריד אותה.
  ה` ישמור ויציל.

  הוסף תגובה
 • ירון05/11/2005 בשעה 23:57
  21

  איזה מסכנה
  איך בן אדם יכול להיות כל כך חוצפן ולהכנס לבית של מישהי ולהטריד אותה...
  מקווה בשבילך שתמצאי את הזיווג שלך ואל תתיאשי בגלל כל מיני אנשים מוזרים כאלה

  הוסף תגובה
 • אייל05/11/2005 בשעה 21:23
  20

  ברור...
  הסיפור ההזוי שלך מתעלה אפילו על הסיפור ההזוי הקודם שלך, אני בספק גדול אם צירוף מקרים שכזה יכול לקרות...

  הוסף תגובה
 • ח03/11/2005 בשעה 23:08
  19

  תודה
  צר לי על מה שעברת אבל עודדת אותי במידה מסויימת על הדייט שהיה לי והיה הגרוע בחיי, פשוט הזכרת לי שיש דברים הרבה יותר גרועים ממה שעברתי ויש.

  הוסף תגובה
 • אני03/11/2005 בשעה 18:30
  18

  פעם שניה נופלים עליך ככה
  מענין מה עשית שזה מגיע לך...
  אולי גם פגעת באנשים אחרים?

  הוסף תגובה
 • אבי02/11/2005 בשעה 23:43
  17

  צחקתי עד דמעות,איזה מסכנה,ליבי ליבי עלייך
  אני מקווה שלא יבוא לך בחלום :)))))))))))
  צר לי שאני צוחק,משער לעצמי שזאת חוויה בילתי נעימה וטראומטית,,העיקר ששרדת זאת יקירתי,,פעם הבאה באם יתקשר,,תגיד לו שיש לך חבר ותביאי לו את הנייד שלי,אני אוצי אותך מזה
  שיהיה לך בשורות טובות,אבי :)

  הוסף תגובה
 • טירנדה02/11/2005 בשעה 15:42
  16

  כל מילה אמת! חוץ מהשמות הבדויים...
  לצערי הכל אמת ויש אנשים יקרים שמוכנים להעיד על כל מילה שכתבתי... (כמו ההורים שלי- שהופתעו, אחי שהספיק לגדול מאז, החברות שלי שקיבלו דפיקות על הדלת )
  אני מודה שהסיפור הזה מוזר, אם הוא היה רגיל לא הייתי כותבת אותו כאן, ואכן, לצערי, יש לי נטיה להתסתבך בסיפורים מוזרים כשלרובם יש קשר הדוק מאוד לדייטים...
  ועד שאספר את כולם, אתם מוזמנים ללמוד מטעויות של אחרים.

  הוסף תגובה
 • מישהי02/11/2005 בשעה 15:00
  15

  אין ספק שיש לך דמיון מפותח

  הוסף תגובה
 • אריאל02/11/2005 בשעה 13:45
  14

  תגובה
  נשמע לא מציאותי בכלל!!!
  ואם כן הבחור זקוק בדחיפות לאישפוז!
  אני במקומך הייתי מתקשר למשטרה ומדווח על הטרדה!
  לא היה חסר שהיית מוצאת את עצמך במצב הרבה יותר גרוע עם כזה בנאדם!!!

  הוסף תגובה
 • מישהי02/11/2005 בשעה 00:05
  13

  הסיפורים של הכותבת דמיוניים כמו השם שלה
  מעניין שכל הסיפורים הדמיוניים האלו קורים לאותה בחורה.
  מי שמאמין לה הוא פתי. אין ספק שהדמיון של הכותבת פורה מאד, חשבת לעשות הסבה מקצועית לסופרת?

  הוסף תגובה
 • מתי01/11/2005 בשעה 23:01
  12

  לא יאומן
  ממש לא יאומן שיש כאלו אנשים חסרי בושה
  ומעצבנים.
  כל הכבוד לך שהכנסת אותו הביתה לשבת
  (מצוות הכנסת אורחים)
  אולי בזכות זה תזכי בקרוב לפגוש את בן זוגך לעתיד.

  בהצלחה בהמשך

  הוסף תגובה
 • רוזי01/11/2005 בשעה 19:34
  11

  מזדהה איתך לגמרי
  כל מי שקורא את הכתבה הזאת, זה יכול להישמע הזוי ביותר
  אבל יש אנשים כאלה!!
  אין לי מושג למה הם מתנהגים ככה, אבל לצערי או למזלי יצא לי להכיר מישהו כזה, ( למזלי כי אני היום אחרי ניסיון כזה, וברוך ה` למדתי הרבה לקח מכל ההתנסות הזאת) וכרגיל, כשפוגשים את הבחור לראשונה הוא משתדל הכי הרבה להסתיר את זה ,ובכלל, מי שלא עבר כזה דבר בחייו, לא יודע שיש בכלל מצב לרדת לרמה כזאת, ושבכלל קיימת התנהגות כזאת בעולם, עד שפתאום זה נוחת עליך בבום.
  יצא לי להכיר בחור כזה, שבא ממשפחה הרוסה לגמרי, היה במשפחה אומנת תקופה בחיים שלו, ואני מאמינה שמשם זה מגיע, אבל בן אדם נורמלי , עם כל ההבנה שיכולה להיות לבן אדם, מתי שהוא כבר מאבדים את הסבלנות. במשך כמעט 9 חודשים אני ניסיתי להיפטר מבחור שפשוט לא רצה לעזוב אותי במנוחה. ואני לתומי חשבתי שאני אוכל לטפל בזה בעצמי, אבל זאת טעות חמורה, כי אנשים כאלה הם לא מתייחסים למילה "לא" , הם ממש לא מכירים אותה, לא משנה כמה תגיד את זה, זה כאילו לא אמרת כלום. והם כל כך שאננים ואדישים לרצונות של אחרים. העיקר לקבל מה שהם רוצים. בקיצור,הדבר היחיד שעזר עד היום להרחיק אותו ממני לתקופה של חודש בערך עד היום, זה רק זה שעירבתי את ההורים שלי, או יותר נכון את אבא שלי, כי מאמא שלי הוא לא ממש התרגש, עד שבא אבא שלי וממש סילק אותו מהגינה, הוא היה ממשיך להישאר ולעמוד שם כמו גולם ולחכות שאני אצא לגינה כל הלילה כמו שהוא כבר עשה כמה פעמים. כמו שקרה לכותבת,הבחור ניסה להתחבב על אחי הצעיר, וניסה לדלות ממנו פרטים עלי, איפה אני, אם אני בבית למה אני לא עונה לפלאפון, הרי לא עירבתי את אחי בעניין אז לא עשיתי מזה סיפור, הוא היה מנסה להסביר את עצמו לאחי, כדי להתחבב עליו, ואחי התמים היה מאמין לו ומקשיב לו במשך שעות!!! עד שאפילו היה בא אלי בטענות על התנהגותי כלפי אותו בחור, אתם קולטים?
  בקיצור, הכתבה נשמעת הזויה, אבל באמת דברים כאלה קורים, ואסור להיות שאננים יותר מדי בכל הנושא של פגישות, ואם משהו לא נראה, אז לחתוך, ואם הבחור מתחיל לבכות, וזאת סה"כ פגישה ראשונה או שנייה, אז עם כל הכבוד וכל הכאב, אסור שזה ישפיע על השכל הישר וההגיון הקר, שצריך ללוות את ההחלטה אם להמשיך הלאה או לא. מי שמתפרץ בבכי בפגישה הראשונה או השנייה, זה דבר שיכול להעיד רק על ערעור נפשי ולא יותר. וחבל להיכנס לקשר כזה.

  הוסף תגובה
 • גיא01/11/2005 בשעה 14:57
  10

  אני מה זה מבין אותך
  וואו מסקנה מה זה לא נעים , כנראה הוא קנאי מטורף בנוסף לכל האמת שאני מכיר בן אדם כזה שלא מזמן הכרתי אותו לידידה שלי כי לא ידעתי שהוא כזה והוא עשה לה משהו דומה תגידי מאיזה עיר הוא בארץ אולי זה אותו אחד?

  הוסף תגובה
 • פלוני01/11/2005 בשעה 14:39
  9

  זאת הכתבה הכי מפחידה שקראתי כאן...
  בטוח יהיו כמה שירדו מהאתר בעקבות הכתבה...
  אם הייתי מנהל האתר לא הייתי מכניס אותה :-)

  הוסף תגובה
 • אורן01/11/2005 בשעה 14:33
  8

  תגובה
  אם הסיפור נכון..
  יכול להיות שזה כמו כל הסיפורים האלו על האורח המוזר שבא לשבת עושה הרבה פדיחות ואם לא נשברים ומארחים אותו יפה בעיקבותיו באה ברכה גדולה {ראה הסרט אושפזין} לפי התאור שלך עמדת בנסיון חלקית אולי תקבלי ברכה חלקית:~|

  הוסף תגובה
 • יסמין01/11/2005 בשעה 13:53
  7

  מי פה לא נורמלי?
  סיפורך נשמע כמעט בלתי אפשרי.

  א ב ל

  אם אכן כך קרה, סליחה - שניכם לא נורמלים. הבחור על שהתנהג כך, ואת על שאיפשרת לו להתנהג כך.:-(:-(:-(

  הוסף תגובה
 • דנה01/11/2005 בשעה 13:25
  6

  לא נשמע אמיתי?
  יש לך הרבה דמיון... לא נשמע אמיתי בכלל!

  הוסף תגובה
 • משה01/11/2005 בשעה 11:57
  5

  עצה
  תמיד לפני שאני ניפגש עים מישהי אני בודק עליה
  לאחר נסיון דומה עים מישהי שהכרתי
  הוצתי נגדה צו הרחקה ממני בבית מישפט
  את צריכה להיזהר שהוא לא עוקב אחריך כמו שלי קרה .
  אים תירצי להיתכתב אשמח משה חי
  מ"ס כרטיס 9290

  הוסף תגובה
 • הודיה01/11/2005 בשעה 10:48
  4

  לכותבת
  אני לא מאמינה!! איזה בן אדם מטומטם!!! אשכרה מפגר!! לדעתי חבל שלא היית קצת יותר אסרטיבית בכל הסיפור הזה... אם היית יותר אסרטיבית והחלטית לא נראה לי שזה היה קורה...

  הוסף תגובה
 • קובי01/11/2005 בשעה 10:26
  3

  יסורים מכפרים
  אשכרה
  בחיים בסיפורים הכי רעים שלי (והיו כמה )
  לא ראיתי כזה דבר
  כמו ש-2 אמר את הולכת ישר לגן עדן
  את אחת מ-10 הצדיקים
  חחחח

  הוסף תגובה
 • אריק01/11/2005 בשעה 09:56
  2

  הזוי לגמרי
  לכותבת יש דימיון פורה
  אם זה נכון אז הדרך לגן עדן סלולה

  הוסף תגובה
 • יוסי01/11/2005 בשעה 09:06
  1

  את בטוחה שהסיפור אמיתי |?|
  לא רוצה להעליב, אבל נשמע מוגזם, מצוץ מהאצבע..

  הוסף תגובה