חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

מתגעגע.

מתגעגע.


קטגוריה: כללי


לפני כשבעה חודשים נפרדתי ממנה. ממי שהיתה החברה הראשונה שלי. בדיעבד אני יודע שהיא היתה גם האהבה הראשונה שלי. אין לי ספק.
הכל התחיל עשרה חודשים לפני כן.
כבר מהיום הראשון שיצאנו לא הייתי בטוח שאני רוצה אותה, אולם אף פעם לא היה לי את האומץ לחתוך את הקשר. נהניתי להיות איתה. החיים שלי נעו סביבה. כך הזמן עבר, בינתיים נקשרנו מאוד אחד לשני, והיא התאהבה בי. היא החליטה שהיא רוצה להתחתן וגם ההורים שלה לחצו בכיוון. אולם אני לא הייתי בטוח באהבתי כלפיה, חשבתי לעצמי שאני יכול לתפוס מישהי "יותר טובה" והתייחסתי אל אהבתה כדבר מובן מאליו. בכל פעם שעניין החתונה עלה אמרתי שזה יקרה רק אחרי שאסיים ללמוד (בתוך שנה) מתוך תקווה שאיזו מריבה תפריד בינינו עוד לפני.
ערב אחד אמרתי לה בדרך אגב שאני לא בטוח שאנחנו מתאימים כיוון שאנחנו רבים הרבה. היא נפגעה מאוד, ניתקה את הקשר, ונתנה לי שבועיים להחליט אם אנחנו מתאימים או לא.
פתאום הרגשתי געגועים ואהבה חזקה כלפיה ולא ידעתי מה להחליט.
החלטתי ללכת למיסטיקנית כדי שתעזור לי להחליט. היא אמרה לי דברים מדהימים. היא ידעה את שמות ההורים והאחים של החברה שלי.היא סיפרה לי שחברה שלי אוהבת אותי מאוד. היא ידעה לתאר תכונות אופי שלי ושלה ואמרה שאנחנו לא מתאימים בכלל ושאני חייב להיפרד ממנה. היא אמרה שאני לא אוהב את החברה שלי מספיק, שאם אני חוזר אליה בכל זאת אז זה יוביל לחתונה כושלת ולגירושין.
על סמך הדברים האלה הודעתי לחברה שלי שאנחנו לא מתאימים ונפרדנו. השיחה היתה מאוד קשה. היא נפגעה מאוד שהחלטתי על סמך דברים שאמרה מיסטיקנית.
לאחר שנפרדנו חברות שלה ניסו לדבר לליבי ולשכנע אותי, אמרו לי שהיא מוכנה שנמשיך לצאת בלי שאקבל החלטה, אולם לא הייתי מוכן אפילו לדבר איתה בטלפון. פחדתי להיא תשכנע אותי לחזור.
ביום ההולדת שלה, שהיה לפני חודשיים, התקשרתי אליה לראשונה מאז הפרידה. דיברנו בטלפון במשך חמש שעות. היתה שיחה זורמת וקלילה כאילו אף פעם לא נפרדנו. כל כך התגעגעתי אליה. כל כך רציתי להגיד לה שטעיתי, שאני רוצה אותה איתי, לתמיד, אבל לא היה לי אומץ. סיימנו את השיחה ב"לילה טוב", אבל הרגשתי כל הזמן שאני יודע מה היא כל כך רוצה שאגיד.
מאז יום הולדתה ועד היום לא היה בינינו קשר. ניסיתי לצאת עם כמה בנות אולם אף אחת לא נכנסה לליבי.
אני לא מפסיק לחשוב עליה. אני מתגעגע אליה מאוד. הבעיה היא שאני פוחד, פוחד שאחר כך אני אתחרט וארצה שוב להיפרד. אני לא יכול לעשות לה את זה. אני לא אוכל לשבור את ליבה שוב. אם אני חוזר עכשיו זה יהיה רק לחתונה, וקשה לי לקבל החלטה כזאת בלי להיות איתה.

25/09/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • שומעת מעבר למילים.21/10/2005 בשעה 03:01
  12

  צודק
  אתה צודק,זה מפחיד.

  אם אתה מוכן לוותר,יבוא בחור אחר...לזה אתה מוכן?
  אל תחשוב שהיא תמיד תהיה שם.. היא בחורה מקסימה,ויש הרבה שימהרו לחטוף אותה,,כבר עכשיו יש כאלה שמחכים..

  אז תעשה סדר בפנטזיות..
  תקוה שלא איחרת את המועד..

  ואל תעז לחזור בלי להיות מוכן..
  תודה לה` על זה שיש לך הזדמנות שניה, ותתחנן אליו, שהפעם לא תפשל, ותודה לו על זה שהיא בכלל מוכנה לחזור אליך..

  הוסף תגובה
 • אושרית02/10/2005 בשעה 22:13
  11

  זה כ"כ פשוט.....
  אם אתה עדיין אוהב אותה והיא- אוהבת בחזרה אז נסו שוב!!!
  חשבת שאתה לא אוהב אותה, אבל אז גילית שכן? למה לברוח? נכון, אתה חושש לפגוע בה אבל אם לא תנסה, לפחות פעם אחת, לפחות לדבר על הדברים, לא תדע....

  בהצלחה!!!

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת02/10/2005 בשעה 17:35
  10

  מה שעשית אסור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  אסור לעשות דבר כזה ללכת למישהי שתאמר לך כך וכך על העתיד של ועוד להאמין לה. זה אסור הדבר הזה וחמור מאוד. כי היא לא אלוהים אתה צריך להאמין רק בו שילח לך תזיווג הנכון אבל שמישהי תאמר לך כך וכך ולהאזין ולהקשיב ואוליי אף להאמין זה כבראסור וחמור מאוד. אתה הוא האחד שיכול לעצמך בלבד אם אין אני לי מי לי. אם תתמיד בדרך האמת בלי דברים אסורים אלוהים יכול לעזור לך במציאת הזיווג המתאים לך אבל לא כשאתה עושה גם מה שאסור כך אתה מוריד מערך האמת שבך למציאת אהבת אמת לזיווגך האמיתי שלך. מקווה שתלמד ושתבין שזה לא בסדר מה שעשית

  הוסף תגובה
 • יסמין02/10/2005 בשעה 15:43
  9

  אתה גבר או נמושה?
  "...רציתי להגיד לה שטעיתי, שאני רוצה אותה איתי, לתמיד..." "...אני לא מפסיק לחשוב עליה. אני מתגעגע אליה מאוד..." - - - אבל אני
  מ פ ח ד.

  עוד מעט מישהו אחר יחטוף לך אותה. ואז כבר לא תפחד? אף אחד לא יחליט בשבילך אם להתחתן או לא, אבל זו שטות נוראית לוותר על אהבה כזו. איני מבינה, באמת שאיני מבינה למה אתה מחכה.

  מאחלת לך שתחכים לקראת השנה החדשה, ומאוד מקווה בשבילך שזה לא יהיה מידי מאוחר.

  הוסף תגובה
 • הודיה02/10/2005 בשעה 13:50
  8

  איזה פיספוס!!לא חבל??
  איזה פיספוס!!! לא חבל תגיד?? אם אתה מרגיש עכשיו אחרי שזה נגמר שזו הייתה אהבה וזה עדיין יכול להמשך אז למה לא לנסות? אני מבינה מה אתה אומר שאתה מפחד לחזור ואז לא תרצה.. אז למה לא לדבר על זה?לדעתי תתקשר אליה ותגיד לה הכל. עד כמה היא חסרה לך וגם שאתה לא סגור על זה עדיין,ואם היא מוכנה להכנס לקשר כזה שמנסים שוב ולא בטוח שתמשיכו...אבל תנסו שוב כי לדעתי זה פיספוס ממש!וחבל. יכול לצאת מזה משהו .אז למה לא להגיד דברים?? בהצלחה!

  הוסף תגובה
 • יפתח01/10/2005 בשעה 21:10
  7

  אל תפחד. זה העיקר
  אל תפחד מגירושים.
  אין לך שום בעיה .
  אז תתחתן ואח"כ תתגרש ,ביג דיל!
  במיוחד כאשר החתונה כלכך מוצדקת
  אז זה שווה את הגירושין.
  אתה הולך להצטער כל החיים שלך אם לא תיקח את ההזדמנות וזה מובטח לך.

  הוסף תגובה
 • יפתח01/10/2005 בשעה 21:06
  6

  החשש מפני אי התאמה גרר את המסטיקנית

  הוסף תגובה
 • ריאלי30/09/2005 בשעה 14:17
  5

  קדימה רוצים חתונה...
  תגיד לי אתה דפוק?
  מצאת מישהי טובה
  אתה אוהב אותה, למרות שאתה מפחד להודות בזה
  היא מתאימה לך
  תקבע איתה פגישה, תצאו עוד שבוע , ולפני סוכות תציע לה נישואין. חבל על הזמן של שניכם!
  עזוב את השטויות המיסטיקניות. קלפים, קפה, או אשה אחת לא תקבע לך איך יראו החיים שלך.
  דבר עם החברה שלך, שיחה רצינית והפעם על תכלס. ויאללה..להזמין אולם. חתונה תוך חודש וחצי. לא למרוח את הדברים ושוב להסתבך.

  הוסף תגובה
 • עידו30/09/2005 בשעה 12:21
  4

  מיסטיקנית???.....
  אם אתה היתה הולך לרב מקובל.....סבבה...אבל מיסטיקנית?....ועל סמך דבריה אתה נפרדת?....


  אתה מודה שאתה אוהב אותה. היא אוהבת אותך. אבל אתה חושב שתמצא משהו יותר טוב...
  טוב........לא ממש נראה לי .....משהו יותר טוב נמצא רק בדמיון שלנו....אתה לא מושלם...והיא לא מושלמת.

  עצה שלי?...לך לרב שאתה סומך עליו...ואיתו תתיעץ. כל המיסטיקנים למינהם....לא לסמוך.......צריך ללכת רק על פי התורה שהיא כוח הקדושה ולא על פי תחליפם זולים.

  הוסף תגובה
 • עברה אותו דבר30/09/2005 בשעה 11:22
  3

  אתה מזכיר לי את החבר שלי לשעבר
  הסיפור שלך כול כך דומה לסיפור שלי עם החבר לשעבר הוא התנהג בדיוק כמוך ולמען האמת הפסיד מישהי שאהבה אותו מכול הלב כמו שהוא רק בגלל החששות אתה הקשבת למיסטיקנית בגלל דבר אחד פחד פחד שאולי אני יטעה אם אני יתחתן איתה חיפשת שמישהו יאשר את זה שאתם לא מתאימים למרות הרגש חיפשת את הדרך הקלה לברוח מהמחוייבות אבל אתה עכשיו מרגיש טוב את הרגשת הכאב כול עוד ההיתם ביחד הכול היה מובן מאליו עכשיו שאתם רחוקים אתה יודע מה הפסדת
  ככול שהזמן עובר ואתה לא אומר לה עד כמה אתה אוהב אותה ורוצה לחזור ככה אתה מרחיק את ליבה היום 4 חודשים אחרי הפרידה שלי ממנו אני יודעת שאני לא יתן לקשר סיכוי יותר היו לו הזדמנויות רבות והוא לא ניצל אותם לכן אני יודעת שאני לעולם לא יהיה מאושרת עם גבר לא החלטי שהפחדים וגורמים חיצוניים מניעים אותו להחליט החלטות
  כדאי לך לחזור ולהתאפס כי עוד חודש סביר להניח שתפסיד אותה לנצח בהצלחה

  הוסף תגובה
 • אורן30/09/2005 בשעה 00:30
  2

  אדם דתי למיסטיקנית?
  טעות אח שלי אתה טועה
  אם כבר היית הולך לרב...
  אני ממליץ לך לשאול את ההורים ומי שקרוב אליך
  ואם התשובה חיובית אז לך על זה ..בוודאי לא לישמוע למיסטיקנים ..ישראל מעל למזל ז"א שולטים עליו והופכים אותו לטובתם כך שחבל להתבלבל ..וזה לא מדע מדויק גם ככה ואין תעודת אחריות..אז תסיק לבד תמסקנות
  בהצלחה

  הוסף תגובה
 • תמר30/09/2005 בשעה 00:12
  1

  וואו, יש לי כ"כ הרבה לומר
  אף, אבל אף מיסטיקנית לא יכולה לדעת מה קורה לך בלב..!
  למה אתה לא סומך על עצמך קצת יותר??
  אף פעם זה לא קל להחליט שרוצים להתחתן- זה התחייבות, זה בלי חרטות אח"כ (בעקרון..), זאת ההחלטה הכי חשובה של החיים..
  אבל אם אתה מסתכל עליה בעיניים ומרגיש אותה ואת האהבה שלך, אם אתה מתגעגע אליה ורוצה להיות איתה בכל רגע שיש לך, אם אתה לא יכול לחשוב על להיות עם אף אחת חוץ ממנה..
  זה מספיק!
  יום לפני החתונה אתה עוד תחשוש קצת.. אבל ביום של החתונה, אתה תבין שאתה פשוט עושה לעצמך טובה כי אתה אוהב אותה, לא מדמיין את החיים שלך בלעדיה, וזהו..! אתה עושה את הדבר הנכון!
  אתה צריך להיות מוכן כמובן לזה שתמיד יש משברים, ות-מ-י-ד יש ירידות, ולא הכל מושלם, אבל אתם תעבדו על זה כי יש ביניכם משהו מדהים, משהו רק של שניכם, משהו שעושה לך טוב ולה טוב.. אם אתם אנשים טובים יותר כשאתם ביחד, אז מה השאלה בכלל??
  לך מהר ותשכנע אותה לחזור ותבקש סליחה על שפגעת בה אבל תסביר לה שפשוט עכשיו אתה רואה ומבין את זה- היא בשבילך ואתה בשבילה! וזה לא היה קל תמיד, אבל אתה מוכן להשקיע ולהתאמץ כדי שזה יצליח!!
  המון בהצלחה!

  הוסף תגובה