חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

חלום של (כל) אבא

חלום של (כל) אבא


קטגוריה: כללי


כשהלב שלם ומושלם רחב נקי.אין דבר יותר יפה טהור ומאושר מזה,אין רגעים נפלאים ומקסימים כמו תקופת ההתאהבות ופרחיתה,בדרך כלל כשילדים כשנערים אבל אשרי מי שזוכה לקחת את האהבה איתו לגיל 50....
עד כדי כך הדבר נכון ואמיתי שאפילו אותי הוא הפתיע,
בדיוק לפני שבוע יום שישי בצהריים אבא שלי(שכבר נשוי לאמא שלי מעל 23 שנים)התעורר משינת הצהריים שלו עם חיוך רחב על פניו והכריז היום אני מבשל את החריימה!!מה קרה אבא?שאלתי!עד כמה שזכור לי עדיין לא בא משיח. לא משיח לא בא פשוט חלמתי חלום .איזה חלום אבא?
עזוב לא חשוב,חלום, אחד החלומות.שתק ולא פירש.
ואני כבן בכור שלא מותר בקלות, שאלתי את עצמי ממתי אבא חולם?ועוד חלום שיגרום לו להכין את החריימה !אין,בדוק אבא חלם את שבעת המספרים של הגרלת ה50 מליון של הלוטו (הגרלת החג)..
כל זה מתוך סברה ומחשבה אישית!
אבל בתוך תוכי שמתי לי מטרה עד סעודה רביעית נוציא מאבא את החלום המוזר.
כל השבת הנעמתי בקולי הערב יותר נכון עורב את האפרקסת שבאוזן של אבא ,ואבא במצב רוח מרומם ביותר, בפעם האחונה שראית את אבא רגוע ושמח בשימחה פנימית שכזו היתה רק בספירת הצקים של הבר מצוה של אחי לפני כ 5 שנים לערך.
באיטיות אבל בעקביות התקרבתי לאבא, עוד חיוך ,עוד מחמאה ..
אבא, לקלף לך את הביצה? שאלתי בסעודה שניה..וכן על זה הדרך.
והנה בבין השמשות רגע שלפי הקבלה מאוד חשוב רעוה דרעוין, בו מגלים סודות משמיים.פניתי לאבא ואמרתי, אבא אם משמיים מגלים בשעה חשובה זו סודות אולי גם אתה אבא יקר תגלה לי את החלום. בני כל כך נחת גרמתי לי כל השבת אספר לך אבל זה נשאר בינינו.כן אבא מה שתגיד רק דבר כבר!!
אתה יודע בני גם אני הייתי צעיר פעם ,כמוך!! כן אבא לא חשבתי שנולדת בן 50 עם שערות לבנות וקרחת ,סליחה קרחת אולי כן רוב התינוקות נולדים עם קרחת
כשהייתי בגילך,בני, כמה שנים פחות הכרתי בחורה פרסייה ,אוי כמה יפה היתה הפרסיה סיפר ואני שלא רגיל לשמוע את אבא ברגעים רומנטים כאלו שתקתי נבלעו לי המילים.
ואבא המשיך בקיצור בני היינו חברים תקופה ואהבתי אותה וגם את החנות שטיחים פרסיים שהיה לאבא שלה.ובקיצור בני היום היום הזה ממש התגלתה לי הפרסיה אומנם לא במציאות ולא בהקיץ
אלה בחלום אבל גם זה משהו,ומשהו בהחלט לא פשוט..
אוקי אבא זה בינינו לאמא אני לא מספר,בכל זאת מי רוצה לראות את אמא שלו רודפת אחרי אבא שלו עם מטאטא וצעקת עליו .."פרסיה אהה 23 שנים ועוד לא שכחת"!!!!.
בקיצור חברה אותי זה ריגש מקוה שגם אותכם תנצלו תנצלו את הפונטניאל שטמון בלב שלנו שלכם של כולנו העולם מלא ברגשות בכיף באושר רק להושיט יד ולקחת ..בהצלחה
22/09/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • רוני02/10/2005 בשעה 22:53
  3

  תגובה ל2
  אני לא ממש חושבת שאבא שלו דיבר על אישה אחרת...
  אבל לא נורא יש גירפות בעולם יום אחד יפול לך האסימון

  הוסף תגובה
 • אריאל30/09/2005 בשעה 12:37
  2

  תגובה
  מה בדיוק ריגש אותך?
  בי זה היה פוגע לשמוע את אבא שלי מדבר על מישהי אחרת ועוד אחרי כל כך הרבה זמן!

  הוסף תגובה
 • אורן30/09/2005 בשעה 00:15
  1

  מצחיק חבל"ז
  נוסטלגיה זה תמיד כיף...

  הוסף תגובה