חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

סטארט אפ חדש

סטארט אפ חדש


קטגוריה: כללי


סטארט אפ חדש

המאה ה-21 כבר כאן, ובמקום למצוא את החצי השני ביתר קלות, נדמה לי כי דווקא למרות כל החידושים הטכנולוגיים הוא עדיין מסתובב לו מבלי לדעת על קיומי.

ים אתרי האינטרנט המבקשים לסייע לי בחיפושי (חלקם מתוך רצון אמיתי לסייע לנו לבנות בית יהודי טוב בישראל וחלקם מתוך רצון אמיתי לבנות לעצמם בית בישראל, עדיף עם בריכה) השאירו אותי לבד לטבוע. אולי זה בגלל שמרוב עצים לא רואים את היער ואולי זה כיוון שבן זוגי באמת לא יימצא באוטוסטרדת המידע.

הבעיה ממשיכה, את הפיתרון שחשבתי שאמצא באינטרנט אני מנסה למצוא כעת במקום אחר. אולי בין קהל האנשים הרב שאני מכירה, באוניברסיטה, בשיעורים, חברים וחברות מהתיכון ותנועת הנוער, אולי הם יוכלו לעזור לי למצוא את הפיתרון. אולם אני מגלה שהציבור הדתי הרחב (או לפחות הציבור שאני מכירה) נחלק בעיקרו לשתי קבוצות – החברות שלי, שרובן נמצאות איתי בביצה, ממשיכות לחפש בכל מקום את הנרקיס שלהן, והחברים שלי (או ידידים בשפה היותר מקובלת) אשר בגלל פערים טבעיים שנוצרים בחברה (שנה/שנתיים שירות לאומי לעומת 3 שנים צבא או 5 שנים הסדר) נמצאים במקום ובזמן שאני כבר הספקתי מזמן לשכוח.

בקצרה, גם כאן כנראה לא אמצא את הפיתרון.

ואז צץ במוחי רעיון מבריק (אם היום היה יום ראשון או שני, הרעיון היה סתם רעיון, אבל בגלל ששבת מתקרבת ואני מנקה ומצחצחת את כל הבית, הוא נעשה מבריק).

קראתי בעיתון לפני מספר ימים של82% מתושבי ישראל יש לפחות סלולרי אחד, אם לא יותר. נזכרתי גם בשיחה שניהלתי עם מרצה לתקשורת לפני זמן מה על המרחב הפרטי שמצטמצם בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת, צמצום שכרגע רק גובר והפיתרון לא נראה כל כך באופק.

חיברתי את שני הנתונים – יש סלולרי ואין פרטיות – והגעתי לפיתרון!

למה שחברות הסלולר לא יציעו שירות חדש – צפצף והכר (אני לא סגורה על השם עדיין).

שירות שיאפשר לאדם שברשותו טלפון סלולרי להכניס את מאפייני האדם שהוא חושק – גיל, מצב משפחתי וכו`, כמו שיש באתרי הכרויות, ואז כששני אנשים הולכים ברחוב, בקמפוס, בקניון או בסופר, ויש ביניהם התאמה, המכשיר יצפצף וכל שיהיה עליהם לעשות זה לחפש את האדם השני שמקבל באותו הרגע צפצוף.

זה רעיון טוב, מצד אחד, אבל מצד שני מי רוצה לספר לילד שלו שהדבר הראשון שאבא חשב כשהוא הכיר את אמא זה – איזה צפצוף מעצבן.

עד לפעם הבאה...21/09/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אילה02/10/2005 בשעה 17:55
  4

  אחלה רעיון
  הצחקת אותי אבל אחלה רעיון יש לך

  הוסף תגובה
 • אדיסון30/09/2005 בשעה 17:33
  3

  לא חידשת
  זה כבר קיים.
  שירות בסיגנון IMOD.
  נראה לי שזה כבר מיושם ביפן.

  הוסף תגובה
 • אריאל30/09/2005 בשעה 13:10
  2

  תגובה
  זה קיים כבר הרבה זמן!
  לא יודע בדיוק באיזו חברת סלולר אבל זה קיים בדיוק כזה דבר!

  הוסף תגובה
 • עידו30/09/2005 בשעה 12:26
  1

  אחלה רעיון:P
  הרעיון שלך מצויין, חשבו עליו ביפן לפני כמה שננים..אין לי מושג אם הוא נחל הצלחה או לא.

  כמו כן יש בעיה נוספת......המכשיר הסלולארי מתקשר עם האנטנה הקרובה. ולא ישירות מכשיר מול מכשיר ולכן החברה הסלולארית יכולה לדעת את מיקומך הכללי. ואז את תקבלי ציפצופים כל היום כשהבחור השני נמצא בכיתה אחרת בבניין אחר . עכשיו...לכי לחפש אותו.. :)...
  זה יכול להיות אחלה משחק... :P

  מה שכן אפשרי...הוא לבנות מכשיר שיבצע את זה או אפילו לשלב את האופציה בסלולאיר, רק שבמקרה זה צריך שיתוף פעולה עם יצרני המכשירים.


  הוסף תגובה