חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

הדייט! לקרוא-ולהתמוגג מנחת שלכם זה לא קרה|גוסט|

ביליבולה_12910 ביליבולה_12910

הדייט! לקרוא-ולהתמוגג מנחת שלכם זה לא קרה|גוסט|


קטגוריה: כללי


אנחנו לבד כ"כ לבד שזה עצוב, ויש אנשים טובים, באמת טובים, שהחליטו לעזור והעמידו לרשותנו אתרי הכרויות, ואת מי תוכלו לפגוש שם? את כוללם! גם מי שמגחך ואומר לך שבחיים לא יכנס לאתרים האלה, נמצא שם במלוא עוזו ועושה הכל שלא יכירו אותו- שם בדוי וכתובת מפוברקת, כי הרי מה אנחנו רוצים בסה"כ? לא למות לבד, אנחנו מחפשות את האחד (והבנים את האחת) שיהיה לו צלצול מיוחד בסלולארי, את זה שיצחק מהבדיחות שלנו, זה שאפשר להפליץ לידו חופשי, זה שלא צריך לקחת דייאט קולה בפגישות רק שיחשוב שאנחנו סופרות קלוריות, את זה שלא נצטרך להתכונן כדי לראות אותו שלוש שעות לפחות, וכמובן את זה שיאהב אותנו באמת- בעצם את החבר הכי טוב שלנו.

גם אני נימנת עם תושבי הקבע באתרים, אני מכירה את כל האתרים, סחבתי את כל החברים שלי לשם שגם הם לא יישארו לבד, למדתי את כל טריקים, וכבר ידעתי לזהות את הבחורים שרשומים בכמה אתרים במקביל, למדתי לכתוב כרטיסים מרשימים וחברים שלי היו שוכרים את שירותי כדי שאכין להם גם כרטיס פיקנטי כדי שיוכלו להשיג כמה שיותר פניות, בקיצור הפכתי למומחית מס` אחת מהתחום, ובתור אחת שכזו אני נושאת עימי עבר עשיר ומרשים למדי של דייטים, שלמרבה הצער אף אחד לא התאים לי אבל מעולם לא התייאשתי אני ממשיכה בראש גאון, כי למען אמת אני מתחילה ליהנות מזה.

אבל לעת עתה אני רוצה לספר לכם סיפור אחד מני רבים של דייט מיוחד במינו שהאמנם לא התחיל מאתר באינטרנט אבל הסוף דמה מאוד לאחד כזה, או-קי די להקדמות קבלו בשר חי:

עבדתי כמדריכה בהוסטל, ובמסגרת התפקיד שלי הייתי ישנה לילות בהוסטל ודואגת שהכול תקין, באחד מהימים יצאתי לאחר סיום משמרת בבוקר לכוון תחנת האוטובוס כדי לנסוע הביתה, לפתע עוצר אוטובוס של הסעות, הדלת נפתחת כשהיא מלווה במנגינה של פתיחת בקבוק קולה, מציץ לי ראשו של הנהג והוא שואל אם אני יודעת היכן יש תחנת דלק של פז בקרבה, הסברתי לו והוא הודה לי, הוא בא לסגור את הדלת ואז שאל אם אני צריכה לאותו כיון, אמרתי לו שכן ואז עליתי, הדרך האומנם הייתה קצרה נסיעה של כ- 10 דק`, אבל באותן 10 דק` הוא הספיק לשאול את כל השאלות בעולם, וכמובן הוא ביקש מס` טלפון, כמובן שנתתי, הודות להרגל המגונה שלי - לפזר מספרים חופשי באתרים רבים.
זה לא היה קשה והוא קיבל את המס` בקלות ממש, נפרדנו כאשר הגעתי לצומת תוך שהוא אומר: "אוקיי אני אתקשר אליך

באמת הוא התקשר וקבענו לצאת, הסברתי לו איך להגיע אלי, כשהוא הגיע הוא התקשר ואמר "אני הגעתי", ירדתי למטה מחפשת אותו ולא רואה, צלצלתי אליו ושאלתי "איפה אתה ? אני לא רואה" הוא אמר שהוא כן רואה אותי ושאני צריכה להסתכל ימינה, הסתכלתי ימינה ולא ראיתי אותו, מצמצתי אולי הראיה לא ממוקדת אבל זה לא עזר לא ראיתי אותו, שוב שאלתי "אתה בטוח שאתה רואה אותי" ואז הוא אמר חכי שנייה, פתאום בלי הכנה מוקדמת "פאש פאש" נדלקו עלי נורות מטורפות סונוורתי לגמרי מנסה להבין מה זה בדיוק ואז נפל לי האסימון, הבחור הגיע עם אוטובוס, עם א ו ט ו ב ו ס ! הייתי בשוק טוטאלי, התחלתי לצעוד לכיוון, הוא פתח לכבודי את הדלתות הגדולות עם הצליל המוכר- פסססס, עליתי בשתי המדרגות והתלבטתי מאוד איפה לשבת מאחורי הנהג או מהצד השני, לא היה לי הרבה זמן להחליט כיון שהוא התחיל לנסוע אז התיישבתי מאחוריו, וחווית הנסיעה הזו חקוקה לי בזיכרון באופן מוחלט, אני זוכרת שהוא אחז בהגה הגדול ותוך כדי שואל אותי מה שלומי, עניתי לו תוך שאני מחזיקה בעמוד שהיה מימיני מנסה לייצב את עצמי, הרגשתי כמו זקנה שנתנו לה לשבת בתחילת האוטובוס, כל ההכנות והתיפיפויות היו נראות לי לא במקום, אני מנסה כל הדרך להחזיק את העמוד תוך שאני מיטלטלת מצד לצד ועונה לו תוך כדי, פשוט מחזה עצוב ממש עצוב…

ואז הוא שאל לאן נלך, ת`אמת שלא ידעתי מה לענות לו, לבחור מקום מעולם לא היווה עבורי בעיה, מלומדת ניסיון שכמותי מכירה את כל המקומות האטרקטיביים לדייטים ראשונים שזה אגב צריך להיות מקום חשוך ועדיף חשוך מאוד ושעוד הרבה אנשים באים לבליינדייטים לשם כדי לא להרגיש לבד, אלא הם בערך הכללים, אבל הפעם הבעיה שלי בלחשוב על מקום היה בלחשוב על מקום להחנות.

צריך לזכור שאם באים עם רכב פרטי אנחנו יכולים להסתובב הרבה זמן ואז להתבאס אם לא מוצאים חניה אבל כאן אין בכלל מקום לכזה גודל להסתובב, ככה שעניתי לו שאין לי מושג, ואז הוא פלט מן אאהאההאה ואמר שיש לו רעיון, יש מקום ממש נחמד, מסעדה ביתית מקסימה ושאני בטוח אוהב אותה, הנהנתי בראשי בלי לדעת אם הוא ראה דרך המראות הגדולות שהיו מעל לראש שלו, בכל מקרה הוא נסע ואני עדין יושבת מאחוריו, הגענו לכביש צר שהיה מקום בדיוק לרוחב של האוטובוס והוא נסע בו בזהירות, היה נראה לי קצת מוזר העניין של מסעדה בסופו של רחוב צר אבל סמכתי עליו.

נסענו כשאני חושבת על חניה ועל הפדיחות שיהיו לי כשאני ארד מהאוטובוס ואנשים יראו אותי. לפתע שמעתי אותו אומר תוך כדי שהוא מוציא אותי מהמחשבות, "הגענו" או אז נשמתי לרוחה באמת חשבתי על סוף גרוע יותר, אבל השמחה הייתה מוקדמת מדי והסוף הגרוע עוד יותר הגיע, הוא הסתכל מהחלון וראה שהמסעדה הזו חשוכה, הוא ביקש ממני לחכות רגע הוא רוצה לבדוק אם פתוח שם, המתנתי וראיתי איך הוא צועד לכיוון הדלת, דופק מנסה להציץ מאחד החלונות עד שהסיק שכנראה המקום סגור, הוא חזר לאוטובוס ואת התשובה כבר ידעתי אבל הוא נאנח ואמר שהוא מצטער אבל כנראה המקום סגור וניסע למקום אחר, או-קיי עניתי יאללה ניסע, אבל לתשובה שקיבלתי לא ציפיתי, הוא אמר שיש בעיה, מה הבעיה שאלתי, ואז הוא גמגם ואמר ש.. יש בעיה..

הוא צריך לצאת מהרחוב והרחוב הוא דרך ללא מוצא ו... בגלל זה.. הוא צריך לצאת ברוורס, או-קיי עניתי- תצא, ואז הוא גמגם עוד יותר וביקש ממני שאני ארד ואכוון אותו, מממממממממממההההה?!?!?! זעקתי, לכוון אותך? אתה לא רציני?! אבל הוא התעקש, ואני לא ידעתי איך ל"אכול" את הבקשה המוזרה שלו, בכל מקרה ירדתי מהאוטובוס כשאני חושבת שאם מישהו ישמע את הסיפור הזה הוא בחיים לא יאמין לי, הלכתי רחוק מהאוטובוס כדי שאוכל "לכוון" אותו, ממש מצא לו ממי לבקש, אני שבקושי יש לי רישיון רוצה שאכוון אותו?

בכל מקרה, אני לא יודעת לכוון הדבר היחיד שאני יודעת זה לנופף ביד כאילו אומרת סע חורה וזה בדיוק מה שעשיתי קיפלתי את האצבעות לכיוון שלי בלי כוונה מיוחדת וטלטלתי אותן מצד לצד, חייכתי לעצמי כשחשבתי שהוא אמור לדעת לצאת ברוורס הוא זה שהוציא רישיון לאוטובוס –בעיה שלו... את המחשבות שלי קטעו קולות של נפילה וצעקות, פתאום אני קולטת שהבנאדם נכנס עם ה"טוסיק" של האוטובוס בגדר של איזה בית פרטי, מעל הגדר קיפצו להם תרנגולות וקרקרו אני נשפכתי מצחוק אבל כנראה שהייתי היחידה כי הייתה שם אישה שמנמונת ונמוכה (כאילו לקחו אותה מאיזה סיפור אגדות) צורחת בהיסטריה ואז היא נעלמת מהעין והבחור שלי יורד מהאוטובוס כשהוא לבן מלחץ..

אני עדין צוחקת וכבר ירדו לי דמעות, והאישה שהגדר שייך לה יוצאת מלווה בשני בחורים שכנראה היו בעלה והבן שלה באים עליו אחוזי אמוק ובעצבים אוחזים בשני מטאטאים, לרגע היה נדמה לי שאני בסרט אימה, אני בשלב הזה החלטתי שהכי טוב זה ללכת כי אותי לימדו איפה שיש מריבה להתרחק, אז ברחתי, ברחתי כל עוד נפשי בי לכיוון הצומת, עליתי על מונית והגעתי הביתה. מאז אני פשוט לא עולה לאוטובוסים.

20/09/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • טירנדה06/10/2005 בשעה 03:04
  26

  תגובה ל-25|מפלצת|
  מסתבר שאתה בנאדם ששופט אנשים מהר מידי, אני לא הייתי יוצאת עם אחד כמוך רק בגלל הצורה שבה אתה מתבטא ושופט אנשים תוך כדי שיושב מול המסך... לא שופטים אדם עד שמגיעים למקומו... אולי תרצה שאאחל דבר דומה שתוכל לדבר מאותו מקום...
  יכול להיות, אני בכל מקרה מקוה שתמצא את הזיווג שלך ותפסיק להסתובב כאן באתר.. והלואי על כולנו...

  הוסף תגובה
 • אני30/09/2005 בשעה 14:39
  25

  דוקא עצוב
  קודם כל זה לא מצחיק.
  נכון שהבחור לא עשה דבר כל כך חכם (כבר עדיף שכל אחד יגיע לבד למקום נפגישה) אבל זה לא אומר שצריך לברוח לו.
  אז נכון שהוא לא היה אולי כליל השלימות לפי טענתך והיו הרבה סיבות לפסול אותו-נגיד. אבל מפה ועד לברוח לו ולהשאיר אותו לבד???
  יצאתי עם כמה בנות שסידרו לי "חברים טובים" שברגע שראיתי את הבחורה הבנתי למה היא עדיין רווקה. גם במחינת טיפוח אישי וגם מבחינת אנטיפטיות למין הגברי.
  ובכל זאת היתי איתם עד סוף הפגישה, שילמתי עליהם וגם הסעתי אותם הביתה.
  הכל עניין של נימוס, מוסר וערכים.
  הדבר הכי קל לבחור כאשר הוא יוצא עם מישהי שלא נראית יפה בעיניו (בדרך כלל זה הקש ששובר ראשון) זה ללכת ל"שירותים", להכנס לרכב ולהשאיר אותה שם. ברור שבחור כזה צריך לתלות. את עשית משהו לא כל כך רחוק. מה זה מלמד עלייך? אז כמו שבנות מפחדות מהמפלצות מהצד השני ,יש גם בנים שאמורים לפחד ואת מוכיחה שבצדק רב- מנשים כמוך...
  ויש הרבה בחורים טובים שעדיין מחפשים את הטוהר הנשי שעוד לא התלכלך בספקנות ובמשחקים.
  מקווה שלא אתקל במישהי כמוך ואשקיע בה לשוא... את פשוט לא ראויה.
  מקווה שתמצאי מישהו שכן ראוי לך. יש מספיק כאלה...

  הוסף תגובה
 • אפריים , אפי29/09/2005 בשעה 23:00
  24

  למנוסה בע"מ
  למנוסה בעמ שלום
  יכול להיות שהבחור היה מוזר במשך הערב
  אבל נראה לי שלא זו הסיבה שנטשת אותו בדיוק
  כשהוא הזדקק לך , בדיוק אחריי מקרה המפגש ביין האוטובוס לגדר( חשוד קצת)
  בכל מקרה שימי את עצמך במקומו ותחשבי , מה הית חושבת על בחור שנסע אתך כשאת נוהגת ברכב ואחרי שנכנסת עם הרכב לתוך סלון של משהו, בלילה ,בדרך לבליינדייט הוא היה יוצא מהרכב מתפוצץ מצחוק ומשאיר אותך בלילה באמצע שום מקום לריב עם אנשים זרים
  בטוח שזה ציור מה זה מצחיק , אבל באמת שהיית צריכה להתעלות על עצמך ולהתנהג כמו בת אדם
  לכי תדעי אולי פספסת את "הבחור " שלך

  הוסף תגובה
 • אלי29/09/2005 בשעה 20:29
  23

  מצחיק ומוזר מאוד
  לכותבת אם יש לך זמן אודה לך אם תוכלי לעזור לי עפם הפרופיל שלי
  (-:

  הוסף תגובה
 • אילה29/09/2005 בשעה 16:43
  22

  תגובה
  זה אחד הסיפורים המעטים שגרמו לי לצחוק מול המחשב יישר כח

  הוסף תגובה
 • אלון29/09/2005 בשעה 11:54
  21

  גדול! ממש טוב!
  ואת גם כותבת נפלא.

  הוסף תגובה
 • הומניסטית28/09/2005 בשעה 21:19
  20

  לא הבנתי מה כל-כך נורא

  הוסף תגובה
 • עדי28/09/2005 בשעה 21:15
  19

  מכיר את הבחורה והיא ממש מצחיקה...
  אחלה סיפור

  הוסף תגובה
 • נופר28/09/2005 בשעה 17:45
  18

  מדהים
  הסיפור שלך מדהים-לא הפסקתי לצחוק כל הכתבה...

  הוסף תגובה
 • יעל27/09/2005 בשעה 12:14
  17

  ואני חשבתי שהדייטים שלי הזויים
  התעלית עלי...

  הוסף תגובה
 • א26/09/2005 בשעה 21:24
  16

  מסכים עם 8

  הוסף תגובה
 • א26/09/2005 בשעה 21:23
  15

  ל - 6
  6 אתה מצחיק לא פחות מהסיפור

  הוסף תגובה
 • חני25/09/2005 בשעה 23:52
  14

  פשוט גדול
  פשוט גדול! התנחמתי מהסיפור שלך ...

  הוסף תגובה
 • טירנדה25/09/2005 בשעה 17:53
  13

  כמה הבהרות... .|עגבניות|
  ובכן היו דברים שבין לבין... לבחור היו כמה יציאות מאוד מוזרות במשך הערב... הוא אמר כמה דברים שלא במקום. חבר`ה אני בטוחה שאתם הייתם בורחים עוד בתחילת הערב, הרעיון הוא לא אוטובוס. אין לי בעיה כל כלי תחבורה הוא כלי טוב אבל הצורה של כל הערב היתה עקומה... הוא גם התייחס אלי בזלזול.
  יכול להיות שלא עשיתי בסדר אבל עם כל הכבוד הבנאדם צעק עלי קודם לכן, אני לא מתכונת לעמוד שם לידו וחכות שעוד אנשים יצעקו עלי ואולי גם ירביצו.
  זהו... דבר חשוב שיש לזכור שלכל מעשה יש השלכות אולי הוא למד עוד שיעור לחיים... אגב גם אני למדתי לא כולם מקבלים מספרי טלפון...

  הוסף תגובה
 • אריאל25/09/2005 בשעה 15:09
  12

  תכתבי ספרי ילדים

  הוסף תגובה
 • דרדסי25/09/2005 בשעה 15:05
  11

  החבר`ה צודקים. לא היית צריכה לברוח...

  הוסף תגובה
 • אלמוני 525/09/2005 בשעה 13:42
  10

  לשלגיה ברח
  זה נכון שלבחור היה חוסר טאקט,אבל זה עדיין לא מצדיק את זה שהיא ברחה שהוא היה בבעיה.
  ולכן הבנים של היום באמת צריכים סדנא, איך להינצל מבחורות אינטרסנטיות ללא נימוסים. (כנראה כמוך וכמו הכותבת...)

  הוסף תגובה
 • אלמוני 525/09/2005 בשעה 13:35
  9

  לטירנדה ברח
  הסיפור שלך מאוד מצחיק אבל קשה שלא להתייחס לשני דברים.
  1) מה רע אם יש לו אוטובוס והוא בא לאסוף אותך איתו? הרי את ידעת שיש לו אוטובוס.
  אולי חשבת שיש לו גם רכב ושראית שיש לו רק אוטובוס התאכזבת. האם לרדת מאוטובוס זה פדיחה כל כך רצינית? מי יודע אולי את יוצאת מהבית רק במטוס וליווי של כמה שומרי ראש?
  מה דעתך שאת היית מביאה את הרכב אם כל כך פדיחה לצאת מאוטובוס (אולי את לא בן אדם אלא מלאך שנפל מהשמים).
  2)בזה שברחת הוכחת שאת אחת לא נאמנה. (עם כל הקושי לומר זאת, מכיוון שאיני מכיר אותך).
  ממש בושה וחרפה. מה היה קורה אם היית יוצאת עם מישהו והרכב שלו היה נתקע ?
  כנראה שהיית משאירה אותו שם לבד ובורחת הביתה...אחת כמוך צריך לשליך לאשפה...

  הוסף תגובה
 • אילן25/09/2005 בשעה 12:38
  8

  תתבישי לך
  אם הסיפור שלך אמיתי אז את צריכה להתביש על שברחת לו דווקה שהוא התחיל להסתבך
  היית צריכה להישאר ולגמור את הערב יפה או לחקות לפחות שהוא יצא משם ואז ללכת בקיצור את אולי מנוסה בדייטים אבל לא בנימוסים.

  הוסף תגובה
 • נאור25/09/2005 בשעה 09:13
  7

  אחד הסיפורים המרתקים ביותר שקראתי כאן באתר ...
  בחור מגיע לדייט עם אוטובוס ?
  לאן עוד אפשר להגיע ....

  יום טוב

  הוסף תגובה
 • אבישי25/09/2005 בשעה 02:55
  6

  ענק!!!!!
  את כותבת נפלא:)
  בפעם הבאה אני מקווה שלא יגיע נהג משאית פול טריילר...

  הוסף תגובה
 • מתמוגגת מנחת25/09/2005 בשעה 02:10
  5

  חחחח גרמת לי לצחוק בקול מול המחשב

  הוסף תגובה
 • שלגיה25/09/2005 בשעה 02:08
  4

  אם..
  זה סיפור אמיתי זה רק מוכיח עד כמה הבנים של היום זקוקים לסדנא שתסביר איך מתנהגים יפה לבחורה.
  עצוב..

  הוסף תגובה
 • דרדסי25/09/2005 בשעה 00:59
  3

  ארוך.. בהתחלה נרתעתי לקרוא אבל
  אחלה סיפור!
  ממש מתאים לי להתחיל ככה את השבוע..
  :-)

  הוסף תגובה
 • התשובה25/09/2005 בשעה 00:52
  2

  גדוללללללללללללל
  זה סיפור אמיתי??????

  הוסף תגובה
 • יוסי25/09/2005 בשעה 00:28
  1

  :-)חחח...ואני כבר חשבתי שלבנות אין סיפורים מצחיקים

  הוסף תגובה