חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

"הזיווג המושלם"|חוש-חש|

אליהו_4035 אליהו_4035

"הזיווג המושלם"|חוש-חש|


קטגוריה: כללי


היי לכולם..
סתם רציתי לשתף אתכם ולשמוע מה אתם אומרים על הזיווג המושלם..!
כולכם בטח (בנות , בנים) מחפשים את החצי השני שישלים אותנו ,אך עד מהרה (לאחר כמה שנים טובות) של חיפושים וגישושים פה ושם ואומרים זה כך , וזה כך (וזהו זה ולא אחרת מהקיבוץ … וזהו זה , לא נראה לי , זה לא זה , זה מתחיל בצפייה בכרטיס של המועמד/ת וכלה לאחר פגישה ראשונה) וכו` וכבר חוגגים עוד יום הולדת ועוד אחד ועוד אחד ונו????? מתחילים להתפשר ולדעת שהדבר שבאמת משלים אותנו זה מתחיל בתקשורת שבנינו וכמובן האופי צריך להיות זהה לזה לשלנו אך לא חובה להיות מושלם.
השלמות: והטעות שלנו...
אנחנו מחפשים משהו/י שיגיע מוכן : אופי , יופי , טופי , פשוט שלבנו יחסיר פעימה להיות במחיצתו/ה ואיך אומרים באגדות "הוא בה מושלם בדיוק בשבילי מוכן מהמפעל ולפי כל הדרישות שלי ממה שאני מחפשת".
נכון אחד אולי לאלף זה מתקיים (מזל) נכון?
אך רבים מאיתנו מחפשים בני , בנות זוג כמו בסרטים .
השלמות שבעניי:
לא אחת שתפורה לי כמו כפפה ליד אני מחפש אך אחת כזו:
שיודעת מהו קשר זוגי באמת , יודעת מה לחפש בקשר , מהן התכונות הבסיסיות שצריך שיהיה לו (כך שהאופי הוא כמעט 60 אחוז) וכל השאר צריך לדעת לדבר.
צריך לשאול ולהתעניין ואולי אנחנו לא מבינים נכון , אולי באותו יום היה לו משהו שכך הוא התנהג אחרת, ודיבר אחרת, כאילו משהו אחר , ולכן ממליצים הרבנים שלפחות יהיו 3 פגישות וכך לדעת האם עשינו את המעשה הנכון .
אנחנו בדרך כלל שופטים את האחרים יותר מימה שאנחנו שופטים את עצמנו , מין ביקורת עצמית שאנחנו לא נותנים תשומת לב אליה ואומרים לעצמנו אנחנו מושלמים ואנחנו צרכים בדיוק כמונו , האומנם אנחנו באמת כאלה?????
האם משהו מכם חשב פעם האם הוא עצמו 100 אחוז מושלם , (מי שחושב כך באמת הוא חי בסרט).
כוח הזוגיות בעניי בנוי מרצון להעניק לשני את מה שאנחנו עם השנים למדנו שהוא חשוב בעניינו (בדרך כלל מה שהיה חסר לנו ולא קיבלנו אז אנחנו שמים בזה יותר דגש , זה בעצם מה שכבר אמרנו קודם ביקורת עצמית ).
ישנם בתים ולא מעטים שחיי המשפחה מתפוררים מסיבה אחת - אין תקשורת טובה בין ההורים , והכל מתחיל האם אנחנו יודעים מה לחפש מבן , בת הזוג?
הדברים שמאפיינים תקשורת טובה הוא תחילה יכולת ההקשבה לבן/ בת הזוג,
אחר כך זה ההבנה , הפרגון , הנתינה , היכולת להעניק מעצמנו לאותה האישיות ולהעניק אותה נכון.
אנחנו במרוצה אחר האושר הנכסף ומה שמצחיק זה שלמרות הגיל המופלג של האנשים (סתם בדקתי מעל 35 שנים ומעלה) עדיין רווקים ולמה?
מה הם מחפשים ? הם לא מצאו? לא התאימו? לא מה?
אנחנו עוד צעירים אך לא להרבה זמן , צריך לדעת שהימים חולפים מהר ואת השבועות והחודשים ואיתם גוררות הם גם את השנים , צריך להתעורר ולדעת מה לחפש.
ישנם אנשים טובים אם בנות ואם בנים , שהיו הרבה הזדמנויות של זיווג מושלם שהם פספסו ואפילו לא ידעו וחבל , ישנם הרבה דוגמאות של הצלחות שבהתחלה "לא ניראה , לא מתאים" אך כעבור זמן מה לאחר אולי לחץ להמשיך הלאה ולבדוק נהיו מאוהבים עד השמים ואף אחד מהם לא יכול לחיות בלעדי השני , מה קרה? הוא עכשיו כן מושלם? לא.. נשאר אותו הדבר רק נוצר תקשורת טובה , הבנה וכו`
לכל אישיות יש אישיות זהה אך לא בהיחרך תאומה , משהו שאיתה אפשר להסתדר , אחת כזו שאיתה אפשר לדבר , כזו שתקשיב לרכשי ליבנו ותשמע
את קולנו , תבין , תדע , תפרגן , להגיד מילה טובה גם אם זה לא היה בסדר.
צריך גם לדעת לוותר ולא להיות עקשנים ולחינם , בכל קשר יש את ההקרבה שבן בת הזוג חייבים להקריב בשביל שיהיה טוב אחד עם השני , וכמובן יש גם עקרונות שלא מוותרים (זהו אחד הדברים החשובים שצריך לחפש) אך בשיחה והבנה בין הצדדים מגיעים לחוף מבטחים .
כל אחד ואחת מאתנו יודע/ת מה באמת חשוב לו כי זה שונה מאדם לאדם כך שלא ניתן להצביע על משהו ספציפי אך בגדול כבר רשמתי ,כי אלו הדברים החשובים באמת.
אני יכול עוד לכתוב ולכתוב אך חשובה לי דעתכם ובכלל לכולכם תקראו
ותפנימו מה אנחנו מחפשים?
אנחנו צריכים לדעת שזיווג מושלם זה כל הדברים שכתבתי קודם כי לאחר מיכן נוכל לבנות הכל יחד ממש כמו כפפה ליד --- יחד --- , לא משנה הרקע והצבע , היופי (לא להגזים כן..) והטופי אם הוא אוהב דברים כאלה או אחרים והיא ככה והתחביבים שלה כאלה..
כי בסופו של דבר זה , עד כמה היינו רציניים , ורוצים ובאמת רוצים להכיר ולהיות מושלמים.
ובמשפט זה אסיים:
60 אחוז של אופי(לא בהיחרך תחביבים) זהה ותקשורת טובה ושיחה קולחת ופתוחה תוביל לחוף מבטחים ובה מצוייה האהבה האמיתית , פשוט משפחה מקסימה.
שלכם אליהו.ע
ltIMG SRC=images/icons/biglovesmiley.gif border=0gt
16/09/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אלינור27/09/2005 בשעה 14:32
  3

  ואיפה הקליק???
  צודק אבל בנוסף לשיחה והבנה צריך ניצוץ קליל, לפעמים הוא לא בא ישר לוקח לו זמן להתלקח ולכן לא כדאי לשלול ישר , אבל בלי זה אין כלום .
  בהצלחה לכולם

  הוסף תגובה
 • גיא25/09/2005 בשעה 15:16
  2

  אתה צודק אבל .....
  בגדול אתה צודק אבל לא תמיד יש חשק להמשיך לפגישה שניה וברוב המקרים האינטואיציות צודקות אז נכון שהבאת דוגמאות של כאלה שנתנו צאנס התחתנו וכ"ו אבל לרוב אם המראה לא ניראה אז אין מה לתת צאנס ולבזבז את הזמן

  הוסף תגובה
 • אורטל25/09/2005 בשעה 14:30
  1

  אתה צודק
  גם אני מאמינה שבדרך כלל אי אפשר לדעת כלום על פי פגישה ראשונה וצריך ללכת ולבדוק לפחות עוד פעם אחת ולכן לפעמים אני לא מבינה איך אחרי פעם אחת אומרים לי זה לא מתאים נראה לי שאנחנו לא מתאימים . אני לא אומרת שכל הפגישות שלי היו מוצלחות ועל הפעם הראשונה היית הכימיה אבל אני לא חושבת שתמיד אחרי פגישה אחת יכול להיות כימיה או ניצוצות . יש הרבה זוגות שאמרו שלא חשבו שאחרי הפגישה הראשונה שלהם אם בן אדם ספציפי הם עוד יתחתנו איתו והופ הם התחתנו אפילו שלא היו ניצוצות בפגישה הראשונה
  לא צריך לשלול ישר אחרי פעם אחת אם הייתה שיחה נחמדה והיה נחמד אלא אם כן הבחור או הבחורה ממש ממש לא נראים חיצונית או יש דברים עקרונים מסוימים שכבר רואים שלא מתאים כמו רמה דתית וכו.

  הוסף תגובה