חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

יש בי אהבה והיא נובלת...

נדב_10275 נדב_10275

יש בי אהבה והיא נובלת...


קטגוריה: כללי


אני לא יודע למה, אבל משום מה בנות חושבות שנכה זה מצב אחיד, ונכים קשורים לכסאות גלגלים, ונכים לא מסוגלים לכלום (נכון, אני מגזים, אבל אני בא מכאב, תבינו אותי...).
אז החידוש שלי אליכן בנות: לנו, הנכים, יש שאיפות להתקדם, אנחנו לא קבוצה אחת, ישנן סוגי נכויות שונים, אנחנו משתדלים להיתלות בזולת כמה שפחות ולכן אנחנו יותר רגישים לכל סטייה הבאה מאיתנו להזדקקות לזולת (לדעתי, אם כי יכול מאוד להיות שאני טועה...).
"נכה" זה לא דבר רע, "נכה" זה אדם שמגבלותיו מוחצנות, אנחנו יודעים ששלמות איננה מנת חלקנו, ואיננו מתביישים בזה.
צר לי אם נימת דברי נשמעת (במקרה הזה "נראית", אבל לא נדקדק...) זועפת, אבל את ה-"דיסה" הזו לא אני "בישלתי", ואם לדייק, ניסיתי להימנע ממנה...
בהצלחה לכולם!!!
02/08/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • ש.24/08/2005 בשעה 21:46
  5

  לנדב |כלנית|
  שלום נדב

  צר היה לי לקרוא את הדברים.
  אבל אני חושבת שלכל אחד מאיתנו יש איזה "מינוס" , אף אחד לא מושלם, אצל כל אחד זה מתבטא במשהו אחר, אצל אחד זה הגבה, אצל השני מבנה גוף, אצל השלישי הרמה האנטלקטואלית, אצל הרביעי חוסר שמחת חיים וכו`,לכל אחד מאיתנו גם חשוב מאוד שיהיה משהו ספציפי אצל בן/ בת הזוג, אחד רוצה רק רזות ,אחר רק בלונדינות וכו`,
  במשך התקופה שאני באתר זה צפו בכרטסי יותר מ200 חברים, בפועל פנו אלי פחות מ-10 % מהם בלבד, ומס` האנשים שנפגשתי איתם לבסוף קטן ממס` אצבעות כף יד אחת, מס` האנשים שאני פניתי אליהם ודחו אותי - רב.
  מה שאני רוצה להגיד זה שכולנו עוברים דחיות, חלקנו אף עוברים דחיות רבות, אתה לא היחיד זה דרכו של אתר - שלא ניתן באמת ללמוד ממנו על האדם האמיתי, ונוטים לדחות בהינף מקלדת.
  אני חושבת שאתה צריך לחדש את כרטיסך.
  יהי רצון שתזכה למצוא את המיועדת לך במהרה.
  בהצלחה

  הוסף תגובה
 • יסמין22/08/2005 בשעה 08:28
  4

  תגובה ליקי
  ... ו א ת ה, יקי, בבואך לחפש בת זוג, האם וויתרת, מוותר, תהיה מוכן לוותר, על כל הפרמטרים החומריים?

  את מי בדיוק אתה מאשים בעינינו של נדב?

  ולנדב, אתה טועה, לדעתי, בכך שאתה שוקע כל-כך בגלל נכותך. סביר להניח שתוכל לבנות בית עם מישהי שגם לה יש בעיה כלשהי. היא יכולה להיות בחורה מקסימה, אבל, כמוך, מבינה מה באמת חשוב בחיים.

  ולעולם אל תאבד תקווה.

  הוסף תגובה
 • נאור22/08/2005 בשעה 00:02
  3

  נדב , בקשה אחת לי אליך -
  והיה ואתה קורא , אנא חדש את חברותך באתר.
  לכל אחד מאיתנו ישנה נכות מסויימת. לחלקינו הנכות הינה פיזית ומוחצנת ולאחרים הנכות מצוייה עמוק בפנים .
  נדב יקירי , אתה אולי מוגבל פיזית , אך התמזל מזלך שאינך נכה ריגשית ( האם היית מוכן להתחלף עם אדם כזה ? שאלה רטורית נכון ? כמובן שתשובתך תהייה שלילית ) .
  מי שלא רוצה להיות עימך בקשר נדב - מוזמנת להמשיך הלאה בחיפושיה , איש לא יקטרג עליה .
  אחרות ,בעלות ראש פתוח , אשר ישכילו להתבונן גם פנימה ולראות את האדם הרגיש אשר כתב את הודעה זו יגלו ככל הנראה אדם מיוחד במינו .
  אל לך לקחת ללב , ד` לא נותן לאדם ניסיון שהוא אינו מסוגל לעמוד בו - ואני בטוח לחלוטין שאתה תצלח את ניסיון זה .
  שא ברכה נדב ובשרנו בשמחות במהרה , אמן

  הוסף תגובה
 • יקי21/08/2005 בשעה 21:38
  2

  תראו מה עשיתן
  בנות תראו מה עשיתן , הבחור כ"כ התאכזב מכן עד שהוא החליט למחוק את חברותו מהאתר. בוא נעשה חושבים אם החומריות היא מה שחשובה שיהיה גבוה יפה עשיר עם אוטו ובית ועוד חומריות ועוד ועוד....

  הוסף תגובה
 • שולמית21/08/2005 בשעה 14:40
  1

  חזק ואמץ וקווה אל ה`
  נדב, הגעתי במקרה (...אין מקריות בעולם...) לכתבתך. לא יכולתי שלא להגיב.

  נדב יקירי, אני נכה. לא בכסא גלגלים, לא מוגבלת, לא אפרט, אבל נכה. כל חיי קבלתי גב מהורי, ומעולם לא הרגשתי נכה. שום דבר לא הפריע לי, והתנהגתי ככל האדם. התקדמתי בלימודים ובעבודה, הגעתי רחוק מאוד.

  לא תאמין, הכירו לי בחור נכה, שלצערי התבייש בנכותו וסרב לצאת מהרכב בכדי שלא אראה אותה. זה לא התאים לי. הסברתי לו שהנכות היא בראש. אדם אינו בוחר בנכות. ולמי מאתנו אין נכות כלשהי??? - שלחתי את הבחור.

  הכירו לי מישהו אחר, פרופיל 97 . כיוון ששדרתי לו את השלמות שבה אני חיה עם נכותי, הוא קיבל אותי כמושלמת. מאז ועד היום (שלא ייגמר לעולם...) אנחנו חיים בשמחה ובאושר, יש לנו כמה ילדים, ואפילו נכדה אחת, שתהיה בריאה.

  נדב, האהבה שבך תנצח. אני מאמינה שתמצא בעלת נשמה גדולה, כפי שהתמזל מזלי.
  לו יהי.

  נ.ב. יש אנשים "גדולים" בעלי נכות כמו הכנר פרלמן, אני אישית מכירה רופאים בכירים נכים. זה לא סוף העולם. העולם יפה ויש בו מקום טוב באמצע גם לנכים.

  הוסף תגובה