חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

מחכה לו שיבוא....?

מחכה לו שיבוא....?


קטגוריה: כללי


לפעמים יוצא לכם לשבת עם עצמכם ולחשוב כן כן רק לחשוב מה יהיה? איך יהיה? ..
אז יצא לי לשבת ולחשוב קצת מה בעצם אדם צריך בחיים? קצת אושר שמחה ועוד משהו נו איך קוראים לו .... אהבה כן אהבה.. היא מתוקה נפלאה מקסימה שמאוהבים לא מעניין אותך כלום רק אתה והיא.. האהבה אני מתכוונת אך עם זאת עד שהיא מגיעה תלוי מי השותף לה זה כברת דרך די ארוכה ולהגיד את האמת קצת מעייפת...

ועד שחשבתי שזהו הגיעה לי האהבה פתאום יש דברים שלא ראיתי לפני כן הרי אתם הגברים (ואני לא מכלילה חלילה... יצא לי חרוז..) רוצים להרשים כמה שיותר.. אבל לבסוף מתגלה הפרצוף האמיתי..
שלא תמיד הוא רע אבל למה לא אמרתם מהתחלה ולמה עשיתם רק רושם ולא הייתם אמיתיים?..

אז בנות מה אנחנו צריכות לעשות? לשבת ולחכות? לצאת לרחובות עם שלטים " דרוש מנהיג לסוף הדרך?".. אם לא אז איך הוא יגיע אלינו זה המכסה הזה שכולם מדברים עליו? זה מעניין כדאי לחשוב על זה .. ואם יש לכן/ לכם הצעות רעיונות אשמח לשמוע ואולי גם לי זה יעזור כי גם לי אין כח לשבת ולחכות ולחכות עד שמישהו יגיע...

ממתינה...ltIMG SRC=images/icons/mswink.gif border=0gt
31/07/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • דותן25/08/2005 בשעה 03:29
  7

  הצלחה בשידוך
  אל תדאגי הוא יבוא 40 יום לפני שאדם נולד אומרים בת פלוני לפלוני.

  הוסף תגובה
 • גבר24/08/2005 בשעה 12:09
  6

  צודקת אבל........
  אני מסוג הגברים שלא עושים הרבה רושם על בחורות אבל את האמת אתם דורשות גבר עם רושם ואתם מעדיפות אחד שמחזיק מעצמו ולא בחור שנחבא אל הכלים אז אל תתלוננו בסוף.

  הוסף תגובה
 • חיים23/08/2005 בשעה 15:36
  5

  לכותבת
  מאחר והגעתי לאורך הטקסט המקסימלי בהודעה הקודמת,
  נכנסתי שוב כדי לאחל לך המון בהצלחה ושתמצאי בקרוב את האהבה האמיתית שמחכה לך מעבר לפינה...

  הוסף תגובה
 • חיים23/08/2005 בשעה 15:33
  4

  לכותבת
  נכון, מה שחשוב בחיים זה אושר ואהבה כשיש את זה יש הכל ואם אין את זה אין כלום.
  בקשר למה שכתבת על הגברים שמנסים להרשים מה דעתך לחשוב כי אתן אלו שגורמות להם להרשים? (כמובן שלא כולכן) ואסביר את דבריי.
  אני כחודש באתר וקראתי המון כרטיסים של בנות כאן, שמתי לב שהרבה כאן מה שמעניין אותם זה הדברים החיצוניים ולא הפנימיים אינני מדבר על יופי לזה לא אתייחס בכלל.
  לדוגמא הדרישה העיקרית זה אקדמאי, וזו לדעתי חשיבה קצת מוטעת, אומר מספר עובדות ולא על מנת "ללכלך".
  כמה אקדמאים לומדים בגלל שההורים שלהם רוצים? כמה לומדים משהו שהם לא אוהבים אלא שהם חושבים שזה מקצוע שיהיה להם עבודה בו עוד 3 4 שנים? כמה לומדים מקצועות שהאוניברסיטה "מתחננת"שילמדו אותם בשביל לא לסגור חוגים? וכמובן שתנאי הקבלה לשם הם נמוכים בשפה עדינה.
  כמה קונים עבודות כדי לסיים את התואר?
  כמה מעתיקים בבחינות ואילו לא היו מעתיקים לא היה להם תואר? ויש עוד דברים שלא כאן המקום.
  כמובן שבחור/ה משכילים זה טוב אך זה לא העיקר. יש כאלה שאין להם תואר מסיבות שונות, אך יש להם שכל וחוכמת חיים ששמים בעלי תואר בכיס הקטן.
  בלימודיי התואר לא מלמדים מידות ודרך ארץ.כבוד לזולת.מה זה אשה ואיך צריך לכבד אותה. תואר זה לא חוכמת חיים.
  בחור/ה שמחפשים בן זוג לחיים צריכים להסתכל על המידות של האדם כי זה מה שחשוב תואר זה לא מדד לכלום ועל זה אמר שלמה המלך "לא לחכמים לחם" כמה מובטלים אקדמאים יש?
  כמה יש שהם לא אקדמאים ומרויחים יותר מאקדמאים?
  אתם מבקשות נתונים מכאן ועד להודעה חדשה
  ויש שאפילו הם בעצמם לא עומדות בקריטריונים שהציבו. ואתן עונות רק למי שרושם את הקריטריונים הדמיוניים שלכם ואח"כ אתם מתפלאות למה עושים עליכם רושם בהתחלה שכולו רוח וצילצולים.כי במקום לחפש את הדברים הנכונים לחיים משותפים אתן מחפשות את אלה שמשבחים את עצמם מכאן ועד להודעה חדשה ועל זה נאמר " מטבע בקופה עושה רעש,קופה מלאה מטבעות לא עושה רעש".

  לסיום,ברצוני להדגיש כי כל מה שכתבתי בתגובה זה כמובן על חלק מהאנשים ולא כולם.(אך מי יודע אם אנחנו לא נפגשים דווקא עם החלק הזה)
  2.מן ההגינות אדגיש שאני כעת לא אקדמאי אלא בעוד שנה ברצוני ללמוד משפטים בעז"ה. אך למרות זאת גם אם הייתי אקדמאי לא הייתי משנה את דעתי. כי גם היו לי חברות שהיה להם תארים במקצועות הכי מבוקשים באוניברסיטה העברית.

  הוסף תגובה
 • אושריתוש22/08/2005 בשעה 23:31
  3

  תגובה לגדי... אתה צודק אבל..

  גדי אתה בהחלט צודק אבל מפגישה ראשונה אתה מצפה שישר יעלו את כל הדברים האלו? ואם זה לא נראה לשני הצדדים? ודווקא כן באים להינות אחרת למה יוצאים? גם להכיר את הבן אדם וגם להינות..
  אז גם על הדברים האלו צריך לחשוב ..

  אושריתוש...|לב|

  הוסף תגובה
 • גדי21/08/2005 בשעה 20:18
  2

  לשים את הקלפים על השולחן
  אולי זה נשמע מפתיע - אבל אולי הפתרון הכי פשוט הוא ... לדבר על זה. נכון, אופי ופנימיות הינם דברים מורכבים ולוקח זמן להכיר אותם - אבל אולי פשטו דרך שיחה ענינית ניתן ללמוד על אופיו של הצד השני. ע"י למשל העלאת מקרים שונים, מצבים שונים, מה אם, ... וכל זה להבדיל למשל מבילויים כמו בבתי קפה, סרטים, וכו` שבהם נהנים אבל לא לומדים בד"כ על פנימיות הצד השני. והכי חשוב לדבר על עצם ההסכמה להיות אמיתיים וכנים כי זה לטובת שני הצדדים.

  הוסף תגובה
 • אלינור21/08/2005 בשעה 13:56
  1

  מתי הוא יבוא ?!
  נכון שזה מעצבן לחכות שיבוא כבר זה שיהיה הכל בשבילי שאותו אניי אוהב - אהבת אמת , לא סתם ! וכל פגישה שיוצאים בפנים בפנים מקווים שאולי זה זה והגיע הזמן ,..
  אבל בגדול גם כשחוזרים ומגלים זה לא הוא האחד , אני מאמינה שכל דבר בזמנו, זיווגו של האדם מהשמים , ואני מאמינה שהוא יבוא בזמן הנכון , לכן לא להתייאש

  הוסף תגובה