חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

זו בטח היתה אהבה

זו בטח היתה אהבה


קטגוריה: כללי


יותר מדי דייטים עברתי עד שפגשתי בחורה אמיתית,מוסרית,נאמנה וסימפטית כל-כך. אחת שצוחקת מתוך הלב (ותאמינו לי, קשה למצוא אחת כזו). אחת שאהבה אותי. יותר מדי דייטים עברו מאז שנפרדנו עד שהבנתי שהייתי יכול להשתדל יותר, לנסות להבין אותה יותר והעיקר - לפחד פחות.
תבינו, אני בחור נחמד בסך הכל. בן 33.5, משתדל לקיים את המצוות כמו שצריך (ונופל פה ושם, כמו כולם...), עובד, אוהב את החיים, בקיצור - נורמאלי לחלוטין, אבל.....פחדן. לפני חצי שנה הכרתי בחורה מקסימה והיה לי טוב איתה (הנסיעות הארוכות אליה נראו בעיני כדקות אחדות....). תמיד רציתי שזו שתעמוד לצידי תהיה, בגדול, כמוה, אבל מפני שבחורות מהסוג שלה קשה למצוא - התפשרתי ויצאתי עם כאלה שהן דתיות - אבל בערך...., נחמדות - אבל בערך.... עד שפגשתי אותה. יצאנו שלושה חודשים והיה טוב (הרגשתי חופשי איתה, הרגשתי "בבית") אבל לא ממש "הורדנו מחיצות" זאת אומרת שיחות הנפש שלנו היו תמיד כמעט עד ל"מה שבפנים". זה הפריע לה. היא טענה שאני לא מאפשר לעצמי להתקדם ולבחון את הקשר בצורה רצינית. "אתה בכלל רוצה לבחון אותו בצורה רצינית?" שאלה אותי לילה אחד בדרך חזרה מיציאה, ואני לא עניתי, היא נעלבה מאי התגובה וכך, בלי לשים לב, נפרדו דרכינו. עברו שלושה חודשים ואני מתגעגע כל-כך. יצאתי עם בנות אחרות, אבל זה לא עזר. חברים אמרו לי שאם היא היתה המיועדת הייתי אומר משהו, מצטדק, מנסה לתקן, ואם לא עשיתי כך אז כנראה שלא רציתי...... אבל עכשיו כשהגעגועים מכרסמים כל פינה בלב אני מתחיל לחשוב שכדברי המשורר "זו בטח היתה אהבה... אבל איבדתי אותה איכשהו". אולי הייתי פחדן, ונבהלתי מהאפשרות שאם נצא עוד קצת כבר נסגור חתונה והרגשתי לא מוכן לזה? לו רק הייתי אוזר אומץ ומצלצל אליה או שולח מכתב או מופיע בדלת ביתה והיינו מנסים עוד פעם. אבל אני פחדן, שכחתם? ובכלל, זה מוסרי לעשות לה את זה? ואם אפחד שוב? ואם לא יצא מזה כלום? ואם היא כבר עם מישהו אחר?
16/07/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אחת מהאתר05/08/2005 בשעה 17:36
  13

  לנאור (מתגובה 12)
  כל הכבוד על התגובה! עניינית, רצינית, הגיונית. סוף סוף אחד שמבין עניין.

  הוסף תגובה
 • נאור05/08/2005 בשעה 13:24
  12

  אתה כבר מעל 33 .....
  ממה עוד נשאר לפחד בגיל כזה ( ואנו בדיוק בני אותו הגיל ) ?
  אם לא תפתח בגיל הזה ידידי , כבר לא תפתח לעולם - אתה חייב לעשות מאמץ אמיתי ולהשתדל כמה שיותר לשתף ברגשותיך , אחרת לא ניתן לנהל כל מערכת זוגית תקינה.
  מצאת בחורה שהיה לך טוב עימה , בחורה המחייכת מהלב פנימה ( ואין זה דבר שכיח ) ויכולת להשתדל יותר .
  כולי תקווה כי בהיכרויותיך הבאות תשכיל להעריך את מה שנפל לידך , או שפשוט נסה לקבל עזרה מקצועית אשר תרומם את בטחונך העצמי .
  מעומק הלב - בהצלחה לך

  הוסף תגובה
 • עמית02/08/2005 בשעה 22:35
  11

  אל תפחד
  אל פחד אחי! לך על זה. תגיד לעצמך: אני רוצה להתחתן וזהו!

  הוסף תגובה
 • אנונימית02/08/2005 בשעה 18:09
  10

  כדאי לנסות
  תחשוב טוב עם עצמך אם אתה מעוניין בקשר הזה, ורק אם אתה באמת רוצה ובטוח בכך (כדי שלא תפגע בה) אז תיצור איתה קשר ותנסה שוב. ואז תצטרך לפתוח את עצמך ושלא יהיו "מחיצות", תתן לזה צ`אנס מכל הלב.
  בהצלחה

  הוסף תגובה
 • אלמונית01/08/2005 בשעה 15:33
  9

  למיכל
  את מקסימה. ואני חושבת שדברי העידוד שלך במקום. אבל בקשר לרב הענק שאמר לאנשים שהם כבר יצאו עם הזיווג, הנה דעתי: אם אנשים לא המשיכו להיפגש בגלל דברים עקרוניים (עקרוניים= דת,אופי ולא גובה, משקל, תארים וכסף!!!), אני לא חושבת שהקב"ה יתן להם לפספס את זיווגם.

  הוסף תגובה
 • מיכל01/08/2005 בשעה 10:04
  8

  אני לא חושבת שאתה פחדן
  אני לא מסכימה עם חברים שלך שאמרו שאם היא היתה הזיווג שלך אז היית עושה משהו לתקן כי כך זה נראה שהבחירה לא בידיים שלך.
  אלא באמת הבחירה בידיים שלך.
  אני לא רוצה להפחיד אותך אבל אני שמעתי על אנשים שחיפשו את הזיווג שלהם המון ואז הם הלכו לרב ענק שאמר להם שהם כבר יצאו עם הזיווג שלהם.
  כלומר אנחנו צריכים לשים לב לאנשים שאנחנו יוצאים איתם ולא לחשוב כאילו אותו בן אדם שהוא הזיווג שלנו לא יעזוב אותנו עד שבטוח בטוח נתחתן איתו ויהי מה. הרי זה בהחלט לא נשמע הגיוני. התפקיד שלנו הוא לשים לב, לפתוח את העיניים. אם אתה שואל אותי אז לדעתי שלושה חודשים זה ממש לא הרבה. איני יודעת א אותה בחורה היא הזיווג שלך , ברור. אך נראה כאילו היא כן היתה מעוניינת בקשר, העובדה שלא צעדת צעד נוסף בטח עיצבנה אותה , לדעתי אם היא באמת בחורה טובה ואתה תסביר לה את אשר הרגשת אפילו אתה יכול לשלוח לה את המכתב הזה ששלחת לאתר כדרך משל. לשלוח לה בדואר או לדואר האלקטרוני ואתה לא חייב לעשות את זה פנים מול פנים אז זה מצויין. אני מכירה המון אנשים שקשה להם לעשות דברים כאלה פנים מול פנים ואני לא חושבת שזה מוריד מערך המחווה. אני לדוגמא בחורה שכםן מדברת פנים מול פנים אבל אני בהחלט יכולה להבין אנשים אחרים שקשה להם עם זה. לכן אתה יכול להיות רגוע ולא להכנס ללחץ , כל שעליך לעשות הוא לשלוח לה את המכב הזה לדואר האלקטרוני שלה. ואם זה באמת קשה לך אסז לבקש מחבר שיעשה את זה בשבילך.נראה שתה כן מתייעץ עם חבריך ולא שומר דברים בבטן רק לעצמך. פשוט תרגע , חבר טוב בהחלט יסכים. כמובן שבסוף תרשום את שימך כדי שהיא תדע שזה ממך ולא ממישהו אחר. שלח את המכתב ואל תחשוב שאתה פחדן כי זה לא נכון. אולי פשוט קשה לך עם כל העניין הזה של פנים מול פנים. ושוב קח את החיים בסבבה. כעת משתדע ששלחת לה את המכתב (לא נראה לי שיש לך בעיה להביע את עצמך הבעת את עצמך מצויין) תוכל לדעת בוודאות אם היא האחת בשבילך. האם היא תבין אותך , תהיה קלילה וזורמת או שהיא תשחק משחקים. תהיה רגוע:-)

  הוסף תגובה
 • גברים, מה יהיה אתכם?31/07/2005 בשעה 13:24
  7

  תפסיקו לחפש כל הזמן יותר!
  נראה לי שהבעייה של הבחורים בימינו זה שהם כל הזמן חושבים שהם ימצאו בחורה טובה יותר (ובעיקר יפה יותר. מה שתקשורת יכולה לעשות...).
  אלמוני יקר, אתה עוד מעט בן 34 כמה זמן עוד תחפש משהי טובה יותר? אם תחליט שהיא הטובה ביותר עבוך, אז כך יהיה.

  הוסף תגובה
 • חגית30/07/2005 בשעה 22:41
  6

  נסה שוב
  אם היא זו שנראית לך - אל תוותר. אל תחכה עם זה תתקשר אליה אפילו שלא נעים לך. אין מה להפסיד. מקסימום היא תגיד לך "לא" וזהו. אם תמשיך לפחד תכעס על עצמך ותהיה נורא מתוסכל. בכלל, אל תפחד מחתונה - אני יודעת שזה קורה,( במיוחד לבנים), אבל בתור אדם דתי תשליך יהבך על ה` - לך על זה, תגיד לעצמך: אני יעשה את שלי, אני אפגש עם בנות ואהיה רציני, ואתחתן ובעזרת ה` יהיה בסדר. כל טוב והרבה הצלחה

  הוסף תגובה
 • ריצ`ארד גיר29/07/2005 בשעה 16:54
  5

  כמו בסרט - ככה בחיים
  אענה לך על כל שאלותיך: כן, זה מוסרי. אם היא המיועדת אתה לא תפחד שוב. אם לא ייצא מזה כלום-לפחות ניסית (רק אל תמשוך את זה בפעם השנייה, אז זה יהיה לגמרי לא מוסרי!). אם היא כבר יוצאת עם מישהו היא תסרב בנימוס.
  בסרט "אישה יפה" הוא מבין שטעה ומחזיר אותה. לך על זה.

  הוסף תגובה
 • אנו29/07/2005 בשעה 12:48
  4

  רגע חושבים
  כותב יקר
  אני בטוחה שיש הרבה בחורים/בחורות שהיו במצב הזה, או עדיין.
  אני חושבת שראשית עליך לעשות חושבים טוב טוב עם עצמך.
  לנסות להסתכל פנימה- ולענות על כמה שאלות.
  האם אתה באמת רוצה את הבחורה הזו, או אתה חושב עליה רק בגלל שהיא היתה מוצלחת יותר ממי שהכרת לאחר מכן.
  מה אתה אוהב בה ומה לא, האם אתה מוכן / מסוגל לקבל את ה"מינוסים" שלה.
  מה ממנע ממך להפתח אליה בעבר.
  ושאלות דומות אחרות.
  ורק לאחר שתענה עליהן, לעצמך, תדע אם לפנות אליה בשנית או לא.
  אם בסופו של התהליך, תגלה שהיא האחת, ואותה אתה רוצה, אז אל תתמהמה, ספר לה את שעל ליבך (רק תוודה קודם שהיא פנויה עדין).
  וגם אם תתקל בתשובה שלילית , תדע שלפחות ניסית.

  בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • מישהי29/07/2005 בשעה 12:28
  3

  אם לא תנסה אף פעם לא תדע...
  יהיה לא מוסרי אם לא תעשה את זה!
  זה לא נורא לפחד, אבל אני חושבת שאתה צריך לאזור אומץ ולנסות (גם אם לא יקרה כלום), לנסות בשבילך...כי מה שווים חיים בלי לקחת סיכונים?!

  הוסף תגובה
 • אלם29/07/2005 בשעה 11:01
  2

  נו
  ברור שאתה חייב להתקשר אליה ולנסות שוב!

  הוסף תגובה
 • יעקב29/07/2005 בשעה 10:38
  1

  אף פעם לא מאוחר
  קח יוזמה ותנסה , כך לפחות תהיה שלם עם עצמך ותדע שניסת להחזיר אותה .

  הוסף תגובה