חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

להעביר או לא להעביר זאת השאלה.

להעביר או לא להעביר זאת השאלה.


קטגוריה: כללי


יוצא לי להתכתב עם לא מעט אנשים, אולם למרבה הצער ברוב המקרים השיחות אינן מובילות לפגישה.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמרבית האנשים עמם אני מתכתבת מבקשים שאשלח את תמונתי.
אני מסרבת והופ הצד השני נעלם...

אז תבינו, זה לא שאני דומה לקופה אלא שאני פשוט מתביישת שיזהו אותי. בנוסף, אני גם קצת חוששת להיפגע שכן אם הצד השני לא יאהב את מה שהוא יראה הוא פשוט ימצא איזה תרוץ עלוב ויסיים את הקשר.
אני חייבת להדגיש שאני גם לא מבקשת תמונה מהצד השני, שכן אם אסרב לצאת איתו הוא יבין במהרה שבתמונה נעוצה הסיבה.

אומנם העברת תמונה יכולה לחסוך המון פגישות כושלות, אך מצד שני אולי עדיף לצאת וסתם לפגוש מישהו נחמד מאשר להלבין את פניו בשל מראה פניו.
כמו כן, לפעמים התמונה כלל אינה דומה "למקור" והמקור חנני הרבה יותר.

איני יודעת אם הדרך בה אני נוקטת היא הדרך הנכונה, אך איני מסוגלת אחרת.

11/07/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • מישהו נאה עם תמונה..10/09/2005 בשעה 21:18
  15

  מה זה התגובות האחרונות???
  אני לא מבין את התגובות האחרונות ואת הטענות שלהן.
  אני חושב שכדאי לשים תמונה,ומי שמתבייש שיזהו אותו- שישים אותה על סטטוס של תמונה פרטית.
  מה זה הטענות האלו?? אם מישהי לא פוטוגנית אז שתתאמץ ותצטלם כמו שצריך... כדי שיהיה לה תמונה טובה ומשקפת.
  ומה זאת אומרת "גבר לעניין נפגש,ומקס` הלכה חצי שעה" ? כל פגישה וקשר שלא מובילים לכלום זה עוד שחיקה נפשית וזה עוד יותר מייאש את הבן אדם.
  ברור!!! אבל ברור שלפעמים אפשר לראות תמונה ולדעת בבירור אבל בבירור!!! שזה לא קשור לכלום.וזה לא ילך ומה לעשות יש דחייה, ובגלל שכמו שאנשים אמרו פה שמראה חיצוני זה עניין סובייקטיבי לחלוטין (ואני גם בטוח בכך)-אז כל אחד ישפוט לפי מראה עיניו ויחליט מה שיחליט.
  וזה שאנחנו בעידן אחר ממה שהיו פעם- מה לעשות זה מה יש ,ומה קשור בלהשוות כל הזמן מה היה פעם ואיך הסתדרו??
  וגם להם היו בעיות שהיום אנחנו מסתדרים איתם.
  כל דור ובעיותיו הוא....
  בהצלחה לכולם וכל טוב!!!

  הוסף תגובה
 • מישהי נאה עם תמונה04/08/2005 בשעה 16:06
  14

  אוי... הבחורים של היום...
  שלום לכל הבחורים שחושבים שהם מבינים הכל.
  אני לא יודעת מה קרה לדור האינטרנט.
  כל אחד פה מרשה לעצמו לעשות מה שליבו חפץ, לפסול על ימין ועל שמאל מבלי להתחשב באדם שמאחורי הכרטיס.
  מה קרה? אפשר לחשוב שתתרוששו מפגישה אחת על כוס קפה. מה עשו פעם כשלא היה אינטרנט ולא החליפו תמונות מראש? האמינו לי שלא קרה להם כלום אלא להיפך, הם בחנו את אופי האדם ולא הסתכלו רק על המראה.
  האמינו לי, אני נחשבת לבחורה נאה מאד ושמתי את התמונה שלי באתר אבל האמת היא שהתמונה לא משקפת במדויק את המראה שלי כי במציאות אני נראית הרבה יותר טוב. מה לעשות שאני לא פוטוגנית...
  בשביל זה צריך לפסול ? אפשר לחשוב שכל בחור פה הוא בראד פיט לא פחות ולא יותר.
  חבר`ה, תתבגרו אתם רוצים להתחתן, אז תתחשבו גם באופי .
  נ.ב.
  אני כמובן לא מכלילה כאן את כל הבחורים באתר, אבל האמינו לי שיש לי ניסיון מר כאן עם לא מעט בחורים .

  הוסף תגובה
 • A03/08/2005 בשעה 19:23
  13

  כדאי שתקשיבי....
  לא שווה לשלוח תמונה.
  אני בתמונה ניראת שמנה למרות שאני שוקלת בסביבות 55 שזה אומר רזה מאוד.
  אבל מה לעשות ומבנה הפנים שלי יותר נוטה לכיוון עגול ולא צר...
  אז ה"גברים" שבחבורה חושבים שזה לא זה.
  פעם שמתי ת`תמונה שלי.
  אבל בינינוץ. גבר לענין נפגש. אז הלכה לו חצי שעה, מה קרה? אסור סתם להיפגש ולהתרשם מהאדם ולא מהתצורה. ומאורך השיער והציפורניים..... הגברים סתומים! רובם!
  אני ניראת אחלה, ממש טוב, אבל לא פרייארית לחלק תמונות לכל דכפין. מי שלא רוצה. מפסיד.
  יש אישיות מעבר לפרצוף החמוד שיצוף ויעלה כל פעם שאנשים ירצו לגלוש לפרטיות שלי.
  זו דעתי.
  נשים ובעיקר גברים, תהיו גברים אמיתיים . אל תהיו קטנוניים. מי יודע איזו נשמה אמיתית פיספסתם. בהתעכבות על "קטנות"~~?!

  אל תשחקו אותה מאצ`ויים.!
  בביי ביי

  הוסף תגובה
 • דניאל03/08/2005 בשעה 03:21
  12

  אויש!
  הי נשמה מי שלא אוהב מה שהוא רואה שילך לעזאזל מי שרוצה אותך יקח אותך כמו שאת בלי פשרות חוץ מזה אל תיקחי כול מה שאנשים אומרים לך ללב יש לכול סיר תמיכסה שלו ואים הנ"ל לא מתאים לך שיחפש אחרת מושלמת מה שבטוח הוא לא ימצא!

  הוסף תגובה
 • יוֹסי31/07/2005 בשעה 15:59
  11

  הערה + עצה יעוצה
  (1)כתבת שאת מתביישת שיזהו אותך - זה לא אמור להפריע במקרה זה, הרי את לא מפרסמת את התמונה אלא שולחת אותה לאדם מסוים שרק הוא יראה אותה ושאיתו גם אולי תיפגשי (מה? יותר טוב שהוא יזהה אותך רק ברגע האמת?)

  (2)לגבי הטענה שלא לפגוע ושלא להפגע - מסכים, אלא שבפועל המראה החיצוני משפיע ומכריע. לכן עצתי היא לשלוח תמונה אם לא מיד ביצירת הקשר הראשונית אז כבר בשניה גם אם לא נתבקשת(!), כך ניתוק הקשר יוכל להיתלות בחוסר התאמה גרידא.

  הוסף תגובה
 • חיים31/07/2005 בשעה 12:53
  10

  לכותבת הנחמדה.
  למרות שאני חדש באינטרנט גם אני נתקלתי בתופעה זאת מספר פעמים. לפני שבוע פנתה אליי מישהי (אני מקצר מחמת קוצר היריעה)לאחר מספר דקות של התכתבות במסנג`ר היא ביקשה תמונה, אמרתי לה שאני לא מתבייש בתמונה שלי אך אני לא מעוניין לשלוח תמונה. היא שאלה אם אני בכל זאת רוצה תמונה שלה? עניתי לה שלמרות שמראה זה דבר חשוב,אני לא שופט אדם לפי תמונה אלא רק בפגישה פנים מול פנים. ולכן עדיף שנמשיך לדבר עוד קצת ואם יש התאמה אין לי בעיה שניפגש למרות שהיא גרה במרחק של כמאה קילומטר ממני. היא התעקשה לשלוח לי תמונה שלה ושאני יאמר לה אם אני מעוניין. שוב ניסיתי להסביר לה שאני לא קובע לפי תמונה אבל היא התעקשה,התמונה שלה לא מצאה חן בעיניי והתביישתי להגיד לה את זה. היא המשיכה ללחוץ שאומר לה מה דעתי ונאלצתי בלית ברירה לומר לה,כמובן בעדינות. יצאתי בהרגשה רעה מהסיפור על זה שייתכן והיא נפגעה.(כי אני נזהר לא לפגוע באנשים גם באלו שלא מוצאות חן בעיניי). אני מבין את ההתלבטות שלך ולדעתי אם את לא מעוניינת לשלוח תמונה אין סיבה שתעשי זאת מה גם שאת לא מבקשת תמונה מהצד השני. לדעתי מי שניתק איתך קשר בגלל שלא רצית לשלוח תמונה הוא לא רציני ולא הפסדת כלום. מה גם שאת נשמעת בחורה טובה ורצינית שנזהרת לא לפגוע באחרים ויודעת שלא כל הנוצץ זהב הוא,והלוואי והיו עוד כמוך...
  אין לך מה להיפגע מזה שהצד השני לא יאהב את התמונה שלך לעיתים יכולה להיות בחורה יפייפיה אבל היא לא מוצאת חן בעיני השני ולעומתה בחורה אחרת פחות יפה וכן מוצאת חן בעיני השני הכל עניין של טעם. מה גם ,שזה גם עניין של מזל אם זה זה הכל מסתדר. לסיום, דברייך עשו עליי רושם מאוד חיובי מס` הכרטיס שלי הוא 12562 אם את מעוניינת אשמח אם תיצרי קשר. מאחל לך המון בהצלחה... |אריק|

  הוסף תגובה
 • חיים31/07/2005 בשעה 11:41
  9

  לאריאל שלא מסכים
  הלוואי ואנשים פה היו לוקחים את התמונה בפרופורציה הנכונה.(כמובן לא כולם) גם אני חשבתי כך בהתחלה, שהתמונה היא רק כדי לדעת בערך במי מדובר. אבל לפי מה שנתקלתי פה ובאתרים אחרים, ולפי מה שקראתי בהמון כתבות כאן ובתגובות אליהם לצערי אלו המבקשים תמונה בשיחה ראשונה ולעיתים כבר בהודעה הראשונה מה שמעניין אותם זה רק התמונה .תאמין לי,יש אנשים רדודים שמה שמעניין אותם זה רק התמונה, והמפליא הוא שהם כותבים שהם רוצים קשר לנישואים.אוי ואבוי אם מתחתנים לפי תמונה .ומה דעתך על אלה (גם בנים וגם בנות שהם תת רמה)שפונים בו זמנית "באותו רגע" לכמה אנשים אז למה שהיא תשלח תמונה למישהו שמקבל עוד תמונות מאחרות שפנה אליהם והוא יושב בבית ועושה השוואות למי כדאי לחזור. האם בשביל זה נכנסנו להכיר באתר דתי?. אני גם חושב שלמראה יש השפעה (גם כתוב שאדם לא ישא אישה עד שיראה אותה) רק שלדעתי צריך לשפוט לפי מראה פנים מול פנים ולא לפי תמונה האם אתה יודע כמה אנשים יש שאם תראה 2 תמונות שלהם תתקשה לקשר בינייהם שזה אותו אדם . וכמה יש שהם אינם פוטוגנים ובמציאות נראים טוב יותר. אז מי שהוא רציני תאמין לי שלא יקרה לו/לה כלום אם ידברו קצת (לא הרבה בשביל שלא לבנות דמות כלשהיא בראש כי אח"כ מתאכזבים)ואם בכללית יש אפשרות להתאמה נפגשים ואם לא מצאו חן אחד בעיניי השני לא קרה כלום אז פגשת עוד מישהי נחמדה שלא מתאימה לך .גם קרו מקרים שבפגישה הראשונה לא מצאו חן אחד בעיני השני ובסוף התחתנו ולכן מי שלא מרגיש/ה בנוח לשלוח תמונה אין סיבה שיעשה זאת.

  הוסף תגובה
 • אריאל31/07/2005 בשעה 03:46
  8

  לא מסכים!
  אני לא מסכים פה עם הרבה מהתגובות,אני חושב שבכל מקרה כדאי לשלוח תמונה..לפחות שתדע בערך במה מדובר..תמיד צריך לקחת את התמונה בפרופורציות (גם לטוב וגם לרע) אבל עדיין אין ספק שזה יכול למנוע הרבה אי נעימויות ולחסוך הרבה זמן.
  אלא אם כן באמת לבנאדם לא חשובה בכלל החיצוניות(ואני מאמין שזה מעטים מאד מביננו).

  הוסף תגובה
 • דויד31/07/2005 בשעה 00:29
  7

  לא להתבייש!!!!
  אין מה להתבייש מלפרסם תמונה פומבית, קצת לא יפה אך כשם שאף מוכר לא מסתיר את סחורתו כך אנו לא צריכים להסתיר עצמנו , או פשוט "לא קונים חתול בשק" שבוע טוב. דויד בקמן

  הוסף תגובה
 • איתי30/07/2005 בשעה 22:35
  6

  את עושה בשכל
  את באמת צודקת. אני לא הייתי מעז לבקש תמונה ממישהי - אם הכל נראה מתאים ופתאום אני מבקש תמונה זה לא יפה להגיד:"טוב זה לא נראה לי". זה פשוט מעליב ופוגע. בנוסף מתוך נסיון: יצאתי עם כמה שבתמונות היו נראות מדהימות, ובשטח - הכל היה אחרת. (כנ"ל גם לגבי בנים). כל אחד ישים את התמונה הכי יפה שלו באתר. לפעמים מדובר אפילו בתמונה מלפני 5 שנים, אז האדם היה צעיר ויפה הרבה יותר. אני לא אומר שטויות- הכל מתוך נסיון

  הוסף תגובה
 • משה29/07/2005 בשעה 18:32
  5

  נכון שמראה זה חשוב אבל...
  נכון שמראה זה דבר חשוב אבל אני תמיד נותן סיכוי .צריך להיסתכל על הפנימיות ולא רק על חיצוניות.
  אים תירתי מ"ס כרטיס שלי הוא 5286

  הוסף תגובה
 • Ace29/07/2005 בשעה 14:29
  4

  כמה נק` למחשבה
  האמת שגם אני בתור גבר התלבטתי בשאלה לא פעם, כי גם בנות דורשות את אותו הדבר.

  מצד אחד, אני מאמין שיש משהו שלא עובר בתמונה, ולפעמים התמונה אכן מטעה לכאן ולכאן. מאידך, ניתן גם להבין מי שקצת עייף מכל העסק ומוכן להשקיע במי שאת שלב המראה החיצוני קיבלה ציון "עובר" ומעלה.

  הכל תלוי איך עושים זאת.

  כשנפגשים ואתה אומר לא, גם אם בליבך אתה יודע שהמראה החיצוני הוא שהפריע לך - הצד השני לא נפגע. אך אם אחרי ששולחים תמונה ואז אומרים לא יש בזה משהו פוגע.

  אבל...

  אם תרצי מה ששאלת כאן זהו מעיין משל לכל נושא הפגישות. לכל פגישה והיכרות אנו מביאים את עצמנו (פנים וחוץ) ורוצים שהצד השני יקבל אותנו ולא "ידחה" אותנו. שהאישיות והחיצוניות שלנו תמצא חן בעיניו, זהו צורך אנושי,שגדל שבעתיים בהקשר של זוגיות.

  לפעמים אנו אומרים "לא" ולפעמים אומרים לנו את ה"לא". מה לעשות...אך אם את באמת מרגישה שאת יפה בחיצוניותך ובפנימיותך אף אחד לא אמור לערער לך את הבטחון הזה. יתכן ולטעמו לא תהיי יפה אך לטעמו של אחר תהיי פשוט יפיפיה. הכל עניין של טעם ובסופו של דבר אני בטוח שתרצי לחיות לצידו של מי שרואה בך מלכת היופי שלו...הלא כן?

  בכל אופן, כל הכבוד לך על הרגישות שלא לפגוע במישהו, תכונה שקצת חסרה לפעמים.

  בהצלחה!

  הוסף תגובה
 • אלעד29/07/2005 בשעה 11:54
  3

  צודקת
  שלום לך צודקת אשמח לדבר איתך

  הוסף תגובה
 • ג29/07/2005 בשעה 09:51
  2

  תוכן התגובה
  בתגובה הקודמת נשלח לי לפני שרשמתי את התוכן... בכל מקרה לפי דעתי ההסתכלות שלך מוטעת גם אם מישהו לא "מושך" אותך פיזית זה לא אומר שהוא פגום או מכוער אלא שפשוט את מחפשת משהו אחר... יש לי חבר שלא מסוגל לצאת עם בנות עם משקפיים פשוט לא מסוגל
  אז מה בנות עם משקפיים הן מכוערות אדרבה אני דווקא מעדיף משקפיים - בקיצור לכל אחד יש מראה מסוים שהוא מחפש ויש את המראה שיעשה לו "קליק" אז אין שום רע או שום פגם ואין להעלב מפסילה בגללל מראה... על זה אמר מי שאמר "על טעם ועל ריח אין להתווכח"
  ויגאל עמיר לא רוצה-אח.... שפע ברכה והצלחה

  הוסף תגובה
 • ג29/07/2005 בשעה 09:48
  1

  הסתכלות מוטעת

  הוסף תגובה