חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

המועמד והגדרתו

המועמד והגדרתו


קטגוריה: כללי


שלום חברים . אני קוראת כמעט את כל כתבותיכם, ולעיתים מגיבה. עיתים אוהדת יותר עיתים פחות, ברוב המקרים, מגיב מישהו לטעמי כך שאיני מוצאת לנכון להוסיף תגובה ברוח דומה. אבל כמעט בכולכם אני מקנאה. אתם צעירים ממני בהרבה וההתלבטויות שלכם (שאיני מזלזלת בהם חלילה) נראות לי כשייכות לפלנטה אחרת בה הייתי מזמן. הסוגיות בהם אתם עוסקים תמימות ובמידה רבה טהורות מאוד. רוב רובכם אם לא כולכם רווקים, ( הקב"ה ימלא במהרה חסרונכם וחסרוני) אשר תודה לאל אינם מתמודדים עם בעיות סבוכות יותר איתם מתמודדים הגרושים בעלי הילדים. לילדים ישנן מסגרות, אז למי מן הילדים תהיינה בעיות הסתגלות עם המעבר?כך שבהכרח אותם שיש להם פחות בעיות הם העוברים. מי יש לו בעיות והוא חייב להישאר במסגרת, המודעת להן? מי ממלא תפקיד חשוב יותר בעבודתו ? כך שאין הוא יכול להרשות לעצמו להחליף עבודה עם תנאים טובים וכו..אם יש לה בית ולו אין (מאחר והוא השאיר אותו לגרושתו) צריך (מטעמים כלכליים) לשקול להישאר בדירתה. אבל, גולת הכותרת בגילאים האלה הינה האפשרות (שקיימת בפועל!!!!! כן גם במגזר הדתי) שהגבר בפועל נשוי ומצהיר על עצמו כפנוי - גרוש. אחרי התכתביות רבות מטבע הדברים קובעים להיפגש. ואז, באופן מפתיע יוצאת האמת לאור , כמובן לא בלי רציונליזציה מלאת להט למעשה הנפשע. אז חברים יקרים התעודדו, עשו הכל על מנת למצות את היופי והתום השמורים לגילכם. לכל האוהבים הנכזבים - ברבות הימים תתמהו איך בכיתם על אובדן האהבה אשר בדיעבד תתברר כרחוקה מלהיקרא אהבה. אז לכולנו, חודש טוב . ב"ה, הצלחה לכולנו בפרוייקט המשותף שלשמו התכנסנו כאן.
06/07/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • גבר28/07/2005 בשעה 10:53
  6

  מבין אותך אבל תביני גם אותנו
  האמת שאני מבין אותך מחד היום לאשה גרושה עם ילדים מאוד קשה למצוא גבר רציני מכל מיני טעמים כולל הטעמים שצינת בכתבה אבל שתדעי לך שגם לרווק ולרווקה קשה למצוא בן/ ת זוג עם חיבור מושלם או חצי משלם אבל בכל זאת צריך להשאיר פתח לתקווה וישועה ואני מאחל לך ולכולם בהצלחה בכל .

  הוסף תגובה
 • אנונימית27/07/2005 בשעה 16:27
  5

  נאור
  קיבלתי את התנצלותך. באמת שלא התכוונתי להמעיט בקושי של אף אחד/ת. רק שרבו לאחרונה מכתבי האהבה הנכזבת ורציתי לעודד אותם בדרך כלשהי. בהצלחה לך ולכולנו .

  הוסף תגובה
 • נאור27/07/2005 בשעה 14:12
  4

  אנונימית שלום לך ,
  אז לפני הכל , הרשי לי להתנצל בפנייך והיה ונפגעת מתגובתי - זו ממש לא הייתה כוונתי |כלנית| ....
  התכוונתי בסה"כ שלכל אחד מאיתנו יש את צרותיו הוא ( עם זה בחורה רווקה בת 25 ועם זה בחורה גרושה בת 35 )....
  בכל מקרה המון הצלחה בהמשך וסליחה באם פגעתי חלילה .

  הוסף תגובה
 • אנונימית27/07/2005 בשעה 11:31
  3

  נאור שלום.
  אתה יודע מתי מימשתי את האימהות? ואיזו דרך חתחתים עברתי על מנת להגשים אותה? לא!! התכוונתי לעודד את בעלי הלב השבור, ולנסות להציג תמונה פחות סימפטית של המבוגרים, על מנת שישאבו כוח, בהמשך דרכם. לא התכוונתי לחלוש על פני כל הבעיות של כולם. חבל שתמיד ימצא מישהו שיקח את דברייך לכיוון הלא רצוי והלוא נכון.

  הוסף תגובה
 • נאור25/07/2005 בשעה 00:51
  2

  שלום לכותבת ,
  ברשותך רציתי רק להתייחס לשורה אחת מהודעתך - "רובכם רווקים אשר תודה לאל אינם מתמודדים עם בעיות סבוכות יותר איתם מתמודדים הגרושים בעלי הילדים" ......
  כותבת יקרה , את ממש , אבל ממש לא יודעת עם מה מתמודד כל אחד מהכותבים ....
  באופן זהה אני יכול לומר כי את אינך מתמודדת עם הלחץ שחווה בחורה בגילאים מתקדמים יותר אשר לא חוותה הריון ולידה מימיה - האם תוכלי לומר לי בבקשה מה עדיף ?
  כל אחד מאיתנו חושב כי צרותיו הינן הקשות ביותר, אולם איש לא יהיה מוכן להתחלף עם אדם אחר בצרותיו ....

  רק טוב לך

  הוסף תגובה
 • ישי24/07/2005 בשעה 00:17
  1

  מי אמר שתמימות זה דבר טוב?
  הראתי לידידה חילונית שלי את האתר הזה, וכמה כתבות שאנשים כתבו כאן, והיא, כולה ילדה בת 19, צחקה בקול רב ואמרה לי בסיום:
  "את ההתלבטויות שלכם עברתי בגיל 13, על חוסר הנסיון שלכם עם המין השני התגברתי במהלך התיכון. לא פלא שכולכם רווקים..."
  חוץ מזה, מי אמר ש`היופי והתום` שייכים רק לגילנו. אני מצפה גם בגיל 50 להיות ככה. (ואולי זו ציפיה תמימה לגילי :-) )

  הוסף תגובה