חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

חוקרת בקפה.

יוני_6190 יוני_6190

חוקרת בקפה.


קטגוריה: כללי
נפגשתי איתה בבית קפה, ערב טוב היא אמרה. אני התפעלתי מהקפה והיא חקרה בו. איך קראו לגננתך? ומה אתה טוען להגנתך, למה היית בכיתה ג` הקבצה 3 ולא 1. האם זה שאתה אוהב את אביך יותר מאמך, מוכיח על חולשה או שאתה בטוח בנשיות של אשתך לעתיד? אז אתה בין הקטן לבינוני כלומר השני מלמעלה או שלא הבנתי נכון? אתה יכול לשחזר את אותם רגעים שהחלטת ואמרת, זהו אני בנוי לנישואין? יש לך רגעי חרטה שאתה לא האח הגדול בבית? למה אתה בטוח בעצמך? ממה אתה בעצם חושש? מה הכי מצחיק אותך? ומה הרגע שבו הרגשת הכי לחוץ?

סליחה, בקשתי וניגשתי לשירותים. שטפתי את ידי הבטתי במראה ואמרתי בקול, אלחנן, נכון? השוטף שלידי שאל אותי אם אני זקוק לעזרה, לא, עניתי, סתם אלחנן טננבוים. מכיר? מי, זה מהחיזבלללה? מה לך ולו? האמת כלום, סתם מסכן. כמה התעללו בו כדי לדלות ממנו את עברו, לי פשוט נתנו קפה משובח.

אז איפה הפסקנו? היא שאלה. הצעתי שנבקש מהמלצרית לכבות את האורות והיא תעשה סיאנס לנשמתי כי אני כבר לא זוכר כל כך הרבה שנים אחורה, היא נעלבה וכמעט נפגעה.

תראה, אנחנו הולכים להתחתן, לא לשחק. רעם קולה. הזוג שלידי הביטו עלי בחמלה, פתחו ספר תהילים והתפללו שאפקח את עיני בזמן. לחשתי להם שזה רק דייט ראשון.

אתה אינך בנוי לנישואין! פסקה והביטה עלי בחמלה. אתה עלול להישאר ספון בביתך קשיש וחיוור ואתה יודע.. היום הסדינים החשמליים לא כל כך אמינים.. אתה חייב מישהי שתקפיד לכבות אותם.. נכון עניתי, שילמתי ויצאתי.

מדייטים יקרים:
יש שני סוגי אנשים היוצאים לדייט ראשון: יש את הרושמים ביומן, "יומני היקר, היום אחזור ואספר לך את כל מה שבעלי הקפוצ`וני חמודוני (או אשתי קפצ`וצה חמודה) מנסה להסתיר ממני וממך". ויש את הרושמים: "יומני היקר, אני יוצא לעוד ערב מהנה של קפה ואם יתמזל מזלי, גם עוגת דייאט"..

כשאתם יוצאים לעוד דייט למרות שזה לפעמים מתיש ואף מציק. השתדלו ליהנות מהקפה ולא לחקור בו. תנו גם לעצמכם וגם למדוייט את התענוג שביציאה ולא את הלחץ של האכזבה. גם אם ראיתם שהמיועד ממש אינו מתאים לכם מסיבה זו או אחרת, תנו לו את הקרדיט על הקפה והשתלבו בשיחה בהנאה. אל תביטו בו במבט קורן של "אתה אבק ומכוער לידי" או "אני מבין למה את צורכת קפאין יותר מחמצן".. העריכו את הגילוח שהעביר או את זרזיפי הבושם שהמיועדת טרחה. תיהנו מהדרך, לא מהניצחון. אתם יוצאים להיכרות ולא למלחמה!

בהצלחה.


23/05/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • יוסי05/06/2005 בשעה 11:06
  8

  מילה למגיבים.
  תודה על המילים והמחמאות..
  למודאגים שביננו, אל תתדאגו, לא באמת נתקלתי בכזה דייט.. אחרת, לא הייתי אתכם היום..

  הוסף תגובה
 • אליהו05/06/2005 בשעה 04:13
  7

  כישרון מבוזבז
  חחחחח נקרעתי מצחוק....... לך תהיה סופר או עורך עיתון חבל שאתה מבזבז זמן על דייטים מיותרים יש לך את זה.

  הוסף תגובה
 • שרית03/06/2005 בשעה 10:03
  6

  הצלחת
  להצחיק אותי....אבל גם לעורר את רחמי...
  אבל בד"כ זה ממש לא ככה....

  הוסף תגובה
 • מלאך31/05/2005 בשעה 23:27
  5

  הקטע כתוב נפלא
  יישר כח.

  אל תתיייאש יוסי.
  בגלל אחת תקצוף על כל העדה? :-)

  תמשיך לנסות, זה יבוא בסוף.

  בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • שיר31/05/2005 בשעה 22:19
  4

  אין חוקים
  נכון , מאוד לא נחמד שמתחקרים אותך לפרטי פרטים, אבל פעם שעניתי לבחור שעברתי תחקיר בטחוני בשב"כ לצורך עבודה במשרד ממשלתי, והוא פשוט יכול לבקש העתק ממנו , הוא מאוד נפגע(פשוט לא יכולתי יותר), יש אנשים שכאשר לא שואלים אותם שאלות הם מניחים כי לא מעונינים בהם, יש שאמרו כי השיחה היתה שטחית וחסרת עומק, ביננו האם נראה לכם נכון לשוחח בדייטים הראשונים על פילוסופיה, מצב כלכלי, מדיני, בטחוני במדינה וכו` וכל זאת בצורה מעמיקה, (כבר היו לי כל כך הרבה דיטים כאלה).
  פשוט אין חוקים כל אחד אוהב את הדייט שלא אחרת.

  הוסף תגובה
 • יעל31/05/2005 בשעה 22:09
  3

  נתנאל
  קצת מעליב מה שאתה כותב.
  אני לא יודעת עם איזה יצורות נפגשת, אני רק יודעת שלגבי רוב רובן של הבנות האמירה הזאת ממש ממש לא נכונה.
  אני מקווה שבפעמים הבאות יתמזל מזלך לצאת עם החלק הזה של הבנות...

  הוסף תגובה
 • נתנאל31/05/2005 בשעה 01:07
  2

  ממש מסכים עם כל מילה
  כל מילה בול !!!
  היום יוצאים לדייט הבנות באות עם שאלון חוקר משטרתי לזירת הארוע
  ממש אכזבה אני אישית נגאל
  הן מנסות לדעת עלייך כל מה שאתה עוד לא מכיר על עצמך.
  במקום לנהל שיחה כבר קופצים לכמה למה ואיך זה יהיה.
  אפשר כבר לעשות שאלון סטנדרטי ולפתוח קורס להצלחת ראיון בדייט בסגנון פסיכומטרי.
  בנות יקרות אל תעשו מפגישה ראשונה תחקיר אלא פשוט תנהלו שיחה זורמת בלי שאלות עומק !!! אנו בתור גברים מרגישים מאויימים והשאלות שלכן ממש לא במקום - אני די משוכנע שתמיד יש נושאים אקטואליים שיותר נוחים מאשר שאלות מחקר ונסיון לגלות עד העצמות מי ומה אנחנו ....

  הוסף תגובה
 • ג31/05/2005 בשעה 00:40
  1

  1 מ 10
  קודם כל רציתי לפרגן שגדול הקטע....
  והאמת היא שמתוך 10 בנות (לבערך) שיצאתי איתם עד כה "זכיתי" לאחת כזו שעשתה לי חקירות שבכ (לא סתם השם שלי הוא ג - שם של שב"כניק :) ) לא נעים בכלל
  אחים ואחיות יקרים ויקרות תצאו לבלות בפגישה תהיו נינוחים תדברו בסבבה וככה תלמדו להכיר לא בבדיקת קורות חיים של ה"מועמד" ולא ע"י בדיקת אבחנת הפסיכולוג המטפל....

  הוסף תגובה