חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

הכרויות בעולם וירטואלי

שלומית_6934 שלומית_6934

הכרויות בעולם וירטואלי


קטגוריה: כללי


שלום לכולם,
לאור הדברים שאני קוראת פה הגיע הזמן שגם אני יגיד מספר דברים.
ראשית רציתי לציין שלכל אחד ואחת מאיתנו זכות לגיטימית לרצות להכיר את בן זוגנו לפי "קריטריונים" שנראים לנו כמתאימים (אני מדגישה שקריטריונים כאן הם בגרשיים כיון שזאת נראית לי המילה הכי מתאימה.) ואלו צריכים להיות כל אחד לפי מי שהוא עם נטייה להתפשרות. אם בן אדם הוא משכיל ויודע שהוא חכם זכותו הלגיטימית לרצות שבן זוגו יהיה גם כזה. וכן לגבי כל שאר הדברים מראה חיצוני וכ"ו.
משום מה אני קוראת כאן שאנשים לא מבינים את זה. זה צריך להיות פשוט וברור שבן אדם צריך להיות עם מי שמתאים לו ואם מישהי פסלה מישהו על רקע שהוא אינו משכיל והיא כן משכילה אז זה צריך להיות הגיוני. אני למשל נמשכת יותר למישהו כמוני בהרבה דברים, אבל מצד שני הוא צריך להיות שונה ממני בהרבה דברים וזה סוג מסויים של בן- אדם שאני נמשכת אליו. אז אני לא יכולה להתפשר על כך- אצלי זה פשוט לא עובד.ואני מכירה עוד הרבה חברות שלי שהן כאלה או דומות לכך. אז תגידו מה שאתם רוצים ( שבגלל זה אני עדיין רווקה) וזה יהיה כמובן לא נכון, כי לדעתי עדיין לא התמזל מזלי להכיר את בעלי.אני כזאת ולכן אני קצת קשה ל"פיצוח".
זה לא קל להכיר בן אדם חדש ולכל דייט להגיע בהתלהבות. וכמה שנגיד שרמת הציפיות שלנו אינה גבוהה זה יהיה שקר. כי תמיד יש בנו איזה רצון שהדייט הבא יהיה האחרון. זה קשה כל פעם מחדש להיפתח ולספר על עצמך כאילו זה היה הדייט הראשון בחיים שלנו. אבל צריך לעשות השתלדות רבה ולכן אני כותבת את מה שאני כותבת כאן בעיקר לגברים- הייתי מאד מאד שמחה אם לא תחכו- תיקחו יוזמה, תהיו פרקטיים- אל תחכו שיציעו לכם כי זה פשוט לא יקרה.אם מישהי נראית לכן מתאימה אז מדוע לא להציע לה להכיר? הרי לכן אנחנו באתר הזה.
תכתבו על עצמכם תפרטו, תהיו ישרים, ישירים ואמיתיים, וכמובן כנים.
אני גם ניסיתי לכתוב לכמה בחורים כמה פעמים וזה פשוט היה קטע מאד מוזר ולכן הפסקתי עם זה ומבחינתי אני יותר לא יציע לבחור להכיר אותי. כי לפי דעתי הבחור צריך להראות נכונות ראשונה מצידו.
ואם מישהו חושב שזאת דרישה מאד גבוהה להראות את עצמו בתמונה אז לפי דעתי הוא טועה. כי כמו שכתבתי זה לא דייט ראשון שלנו,אני מניחה שאצל רובנו,אז מדוע לא להראות תמונה ולפעמים לחסוך לעצמנו עוגמת נפש בסתם דייט שלא יצא ממנו כלום. אומנם תמיד מכירים בן- אדם חדש ותמיד לומדים משהו חדש. בכל פגישה כזאת לומדים קצת על עצמנו- ולפעמים אפילו נהנים- מקבלים קצת מחמאות וכ"ו ולנו הבנות זה אפילו יותר קל. אבל בסופו של דבר אנחנו חוזרים הביתה עם ריק גדול שלפעמים נגמר בעצב ובדיכאון ואפילו בבכי. אז מה זה כ"כ נורא לראות תמונה? הרי העולם כל כך טכנולוגי ומשוכלל וזאת לא בעיה כל- כך לסרוק תמונה. ולכל המתביישים יש גם תמונות פרטיות או תמונות שאפשר לשלוח באי- מייל כמובן. ומי שחושב שזה כביכול שוק בשר וכאילו הכל מתמקד במראה החיצוני יכול להיות גם צודק. אני לא חושבת שזאת התמקדות במראה החיצוני רק אבל המראה החיצוני עושה את הרושם שלו לכאן ולכאן ודווקא אני את הבחורים ה"רציניים" שיצאתי איתם הכרתי בלי תמונה, אבל מאז עברתי הרבה דייטים וזה קצת מתסכל.
ובאמת שמבחינתי מראה חיצוני יכול להיות דבר שאני מאד מאד יכולה להתפשר עליו.
הכי חשוב לכולנו להיות אנחנו, אמיתיים וכנים ולא להציג הצגות כאילו אנחנו לא מי שאנחנו.
משום מה אצל הרווקים הדתיים עניין יצירת הקשר מאד קשה. אני גולשת גם באתרי הכרויות שהם אינם דתיים אלא, מעורבים וברור שאני כותבת שם שאני רוצה להכיר מישהו מסורתי/ דתי אבל לא תמיד הבחורים שמים לב או שלפעמים מבחינתם הם רוצים להכיר מישהי דתיה ואין להם בעיה עם זה, אני כמובן לא מעוניינת בזה אבל מה שחשוב לי לציין שכשבחורים רווקים "חילוניים" רוצים להכיר אז הם ישירים, אמיתיים וכנים. הם כותבים על עצמם, מפרטים ושולחים תמונה. הם מראים נכונות מאד גדולה ליצירת קשר. וכמובן שאני מסרבת כי זה לא מתאים לי, אבל אני תוהה ביני לביני מדוע זה לא קורה לנו, בעולם הדתי? למה אצלנו הבחורים לא מציעים הצעות הכרות מהסוג הזה. אני לא אכליל שכולם לא מציעים הצעות מהסוג הזה אבל רוב הבחורים הדתיים באמצעות אתרי הכרויות באינטרנט פשוט רשומים בהם, אבל לא מתפקדים, הם כאילו נמצאים שם אבל לא באמת רוצים להכיר.
אז מדוע זה קורה? אני לא יודעת אולי אתם תגידו לי למה?
19/04/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • משה10/05/2005 בשעה 03:50
  9

  שלומית
  שלום שלומית (...) שלומי (...) טוב, תודה.
  מדוע שתתעצבני? כי אני תוקף , כביכול, את בנות מינך. ולכן בעקיפין גם אותך. ואם לא כעסת - מצוין, כי לא זאת היתה כוונתי (להכעיס) אלא לעורר.
  ובעניין הפיכת כל הבנות לסנוביות - איני טוען כך. יש בנות לא סנוביות - מקווה שאפגוש אותן בעתיד.

  הוסף תגובה
 • אלי05/05/2005 בשעה 16:08
  8

  לדעתי היתרון באינטרנט יותר לבנות
  לדעתי היתרון באינטרנט יותר לבנות כי הגברים יותר מוחצנים בחיים ומעורבים בחברה ויותר מציעים להם והם גם יוזמים, אצל בנות זה קצת שונה אבל הייתי מצפה שבנות יזמו לפחות באינטרנט אבל דתיות משום מה מרגישות משהו לא נשי ואולי נחיתות אם הן פונות וזה ממש לא נכון אינטרנט זה כלי מאוד טוב להכיר וליזום קשר תוך כדי שמירת הכבוד והנשיות ואני אישית יוזם ונראה לי שבנות עסוקות כל הזמן בלענות לפניות כך אולי אין להם זמן ליזום אבל האידיאלי מבחינתי לעשות חיפוש וליזום פניה עם מישהו/י שהכי נראה מתאים לקריטריונים שלך..

  הוסף תגובה
 • שלומית04/05/2005 בשעה 00:05
  7

  תגובה לשלגיה.
  היי שלגיה,
  תודה לך,חמודה.
  רק שתדעי שאני מאד אופטימית.

  הוסף תגובה
 • שלגיה03/05/2005 בשעה 23:08
  6

  שלומית,
  שלומית היקרה,
  רציתי לומר לך כל הכבוד ע התעוזה והשיתוף ברגשותייך, שכמו שאומרים `צרת רבים חצי נחמה`, למרות שלרוב זה רק מגביר את הצרה..
  שיהיה המון בהצלחה, ואנ לא חושבת שצריכה להיות לך בעיה לפנות לאנשים באתר, הכי גרוע לא תקבלי תשובה, וזה הפסד שלהם..

  הוסף תגובה
 • שלומית02/05/2005 בשעה 23:56
  5

  שלום, משה!
  היי משה, מה שלומך?
  מדוע שאני אתעצבן?
  אם אתה תופס את כל העניין שאני עצבנית- אז אולי באמת יש משהו מעצבן בהתנהלות של ההכרויות דרך האינטרנט אבל לא בגלל זה כתבתי את מה שכתבתי אלא לטובת כולנו שנוכל להכיר באמת.ואם מבחינתך זאת עוד אופציה אז סאבבה לך.
  ומדוע אתה הופך את כל הבנות לסנוביות? כולן לא עונות לך? בכל כלל יש יוצא מן הכלל, לא?

  הוסף תגובה
 • משה02/05/2005 בשעה 22:16
  4

  תשובה לשלומית
  למה אנחנו לא מתפקדים? כי נמאס לנו מהתגובות הסנוביות והמתנשאות של הבנות כאן (ובכלל-) וזה במקרה שאתן טורחות לענות.
  ולכן אנחנו משתדלים להתמקד בדרכים אחרות להכיר בחורות, והאופציה של אתרי הכרויות היא בגדר של "שיהיה, אם לא יועיל לא יזיק".
  מקווה שלא תתעצבני יותר מדי על התשובה שלי, כי חבל לך.

  הוסף תגובה
 • מאיר02/05/2005 בשעה 22:12
  3

  נאור מה קורה? איפה אתה? גבריאל כבר פה

  הוסף תגובה
 • שלומית02/05/2005 בשעה 15:39
  2

  לגבריאל,
  תודה מכל הלב, שלומית.

  הוסף תגובה
 • גבריאל01/05/2005 בשעה 22:16
  1

  כל מה דעביד רחמנה לטב עביד...
  פירוש:כל מה שעושה הקדוש ברוך הוא,לטוב עושה!
  ועוד דבר חשוב מאוד שיש לזכור צדיקה:כל פגישה מקרבת אלייך את הזיווג שלך,אז אל לך לצאת מיואשת אם זה לא היה זה,נכון שלא קל ומובנים הרגשותאכזבות שצפות ועולות אחרי הפגישה,הצער הזה ממרק ובסך הכל עושה טוב...מאחל לך שתמצאי ב מ ה ר ה ובלי כל צער את זיווגך משורש נשמתך א מ ן ! ! !

  הוסף תגובה