חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

החיים הפשוטים

שמואל_6311 שמואל_6311

החיים הפשוטים


קטגוריה: כללי


יוצא לי לעיתים להתארח בשבתות בקטמון הישנה בירושלים ברווקיאדה בביצה.אחרי התפילה באוהל נחמה ,יקר וכד` ארוחות שבת משותפות .יוצא לי לפגוש ולראות המון בחורות נחמדות,יפות,מוכשרות ואני שואל את עצמי מה קרה לנו.מדוע ישנם כל כך הרבה רווקים מהציבור הדתי לאומי שלא מתחתנים?מדובר באנשים מעולים מכל הבחינות.מדוע להורים ולסבים שלנו היה הרבה יותר קל?הדור שלנו מתברך באנשים משכילים שמממשים את הפוטנציאל האישי שלהם בצורה המקסימלית.כמעט כל אחד לומד משהו ומגיע להישגים, אולי דווקא זה בעוכרינו?פיתוח הקריירה,ההתעסקות יותר מידי בעצמנו.אולי זה גורם להגדלת האגו שלנו.להגדלת הגאוה של רבים וטובים מתוכנו.אני מוכשר/ת אני נחמד/ה אני יפה מגיע לי את הטוב ביותר.אולי זה מה שתוקע אותנו?אולי אם היתה לנו יותר ביקורת עצמית היינו מוכנים לקבל את השני יותר.אולי זה גורם לרבים מאיתנו לציפיות לא ריאליות.לפער גדול מידי שבין המצוי לרצוי.אולי אנחנו דורשים מהאחר דברים שאפילו לא קיימים אצלנו.אולי זה גורם לנו להיות ביקורתיים מידי ולדרוש את המושלם שבעצם לא קיים ורק לגרום לנו לחזור מתוסכלים מהדייטים ולחכות למושלם להגיע למצב שסימנו וי על כל רשימת הדרישות שלנו וכך חולפות להן השנים ללא שוב.
לעיתים אני מרגיש שאני מגיע לדייט כמו לראיון עבודה.כל אחד מנסה להתלבש יפה להיות במיטבו לעשות את הרושם הטוב ביותר.זה לא טבעי זה לא אנחנו זה מאולץ.אני לעיתים חושב אולי כדאי פשוט לבוא לפגישה עם קורות החיים שלי.יש לי הרגשה לעיתים קרובות שאני בא למבחן וזה יוצר תחושה לא נעימה תחושה מלחיצה.אולי אם היינו באים יותר משוחררים פחות ביקורתיים יותר מפרגנים יותר פתוחים אחד לשני זה היה מצליח הרבה יותר.
אנחנו צריכים להתחיל לעבוד יותר על מידת הענוה שזו המידה הטובה ביותר.על משה רבינו כתוב שהיה האדם העניו שבאדם .הרמב"ם כותב שמידת הענוה היא המידה הטובה ביותר.בואו נחליט כולנו לקבל את השני כמות שהוא.לא לבנות ציפיות בשמים.כמובן ישנן דרישות מינימליות.בעיקר חשובות המידות הטובות.טוב הלב זה הדבר החשוב ביותר.בואו נחליט לא לשפוט את השני.לקבל כל אדם על מעלותיו וחסרונותיו ,גם אנחנו לא מושלמים.באותה מידה שאנחנו שופטים את השני ולעיתים על כל פגם קטן פוסלים את האחר וכך מחמיצים הזדמנויות טובות לפתח קשר.יש בנות שאומרות לי שתוך פגישה הן כבר יודעות אם זה מתאים או לא, זאת גישה מאוד לא נכונה,גישה מאוד מוטעית.צריך לתת צ`אנס לשני ,להכיר את כל הטוב שבו .לתת לו להפתח להיות עצמו.באותה מידה אנשים שופטים אותנו.קשה לנו להסתכל על עצמנו בראי ולראות את הפגמים שלנו.קל יותר להתגונן לתרץ וליפות את עצמנו זה הטבע האנושי אחרת קשה לאנשים לחיות.
הגיע הזמן לעבוד על המידות שלנו להוריד את מידת הגאוה לפתח את מידת הענוה.לראות את החיובי שבכל אדם.להיות פחות ביקורתיים.להיות אופטימיים.לראות את חצי הכוס המלאה.לדון כל אדם לכף זכות.להיות יותר מפרגנים.רק בצורה שכזאת נוכל להתחתן.נישואין זה ויתור הדדי על האגו שלנו כדי לקבל את האחר וליצור דבר חדש.בעצם ליצור אדם חדש.זה צורך ויתור הדדי וקבלה של השני על יתרונותיו וחסרונותיו.
תאמינו לי בואו ננסה את זה אני חושב שזה יצליח לכולנו.
07/04/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • הילה01/05/2005 בשעה 07:20
  29

  לבחור שכותב כל הזמן על בעיות פוריות
  המופיע בכל הכתבות בפורום תחת שם אחר.
  אני מציעה שתלך לטיפול פסיכולוגי. מרחמת עליך ועל בת זוגתך. אישה אינה מכונת לידה ואתה אינך גניקולוג. דרך אגב על פי הסטיסטיקות למעלה מ- 70% של בעיות הפוריות מגיעות מצד הגבר. אני חושבת שלך יש בעיה והדבר מטריד אותך, ומסיבה זו אתה מסיט כל תגובה שהיא לנושא זה. אם אינך מצליח להרגע- אנא קח תרופות. יש כמה (ואני אינני רופאה) שיכולות להטיב עימך.

  הוסף תגובה
 • שלומית20/04/2005 בשעה 20:06
  28

  לאיש הפוריות או אולי חוסר הפוריות,
  אתה ממש בן אדם מתוסכל, כך אתה כותב.
  אז למה אני צריכה לסבול ולקרוא את מה שאתה כותב. אני כבר כמה ימים סובלת בגללך ולא בגלל משהו שעשיתי למישהו. אני לידיעתך, לא שאיכפת לי באמת ממך ספציפית אלא מזה שאנשים קוראים את מה שמישהו רע מעז לכתוב, פחות מהגיל המקוטלג בפיך לגיל שבו עדיף לבחורים לא להפנות כיוון לעבר הבחורות שהן בנות 30 שזה הרי קשקוש.
  ומדוע לפיך, אשה צדיקה וטובה צריכה להתחתן עם איש רע ואכזרי כמוך? היא צריכה להכיר מישהו צדיק וטוב כמוה. אולי בעולם שבו מותר לאיש אכזרי שכמוך לכתוב דברי שטות שכאלה יתכן שאשה צדיקה וטובה תתחתן עם איש רע ואכזרי כמוך. כי הרי בעולם טוב לא מתקיימים דברים שכאלה ולכן נאמר שאין צדק בעולם הזה.
  אני מאד מקווה שאשה צדיקה, טובה ויראת ה` לא תיפול בפח, או לתהום ותתחתן עם איש רע ואכזר כמוך.
  ומדוע אנחנו צריכים בכלל לקרוא את מה שאתה כותב? בגלל שנשים יפות, חכמות ומהממות לא היו מעוניינות בך? והיום הן אינן יושבות ומזדקנות אלא נשואות וחובקות מספר ילדים?( הן בטח לא באתר הזה כדי לקרוא את הדברים שאתה כותב) ואנחנו המתוסכלים שבאמת מחפשים קשר ואהבת אמת זכינו לסבול ולקרוא את הדברים המאד נעימים שאתה מביע כאן.
  אז הגיע הזמן שתדע שאתה צריך טיפול פסיכולוגי ממש ממש טוב ושם תוכל להוציא את כל התסכולים שלך ולא על אנשים כמונו.

  הוסף תגובה
 • shani20/04/2005 בשעה 14:28
  27

  תגובה לבחור המעצבן ביותר באתר...
  לפי מה שכתבת, אתה נשמע לא כמו רווק מתבגר אלא כמו רווק מזדקן (לא אתפלא אם חצית כבר את גיל ה-50) ומתעקש לצאת עם בחורות בגילאי ה-30+ שלא מעוניינות בך בשל גילך המופלג וקשה לך להשלים עם העובדה שפיספסת את הרכבת ומנסה לרדת כאן בלי סוף על בחורות שלא רוצות אותך. אז עצה לי אליך, אולי את הרכבת פיספסת, אך אם תרד מעקשנותך לחפש צעירה ממך בהמון שנים, אולי תמצא אישה שקרובה אליך בגיל ותוכלו להזדקן ביחד.

  הוסף תגובה
 • רקפת20/04/2005 בשעה 10:12
  26

  נו, ותגידו שהבחור נורמלי...
  .

  הוסף תגובה
 • האמת מדברת בעד עצמה20/04/2005 בשעה 09:54
  25

  רווקות מזדקנות שהופכות ללא פוריות
  בס"ד, ישועת השם קרובה.
  אמרתי את שלי.
  מי שרוצה שיקבל.
  מי שלא רוצה הרשות בידו .
  הקב"ה נותן בחירה חופשית לאדם.
  הדברים נכתבו לבחורות בשנות השלושים.
  רק הודעה לבחורים רווקים , דעו לכם , לא להתפעל מבחורות רווקות בשנות השלושים.
  הן נמצאות בסוף תקופת הפוריות שלהן.
  מנסיון אישי וגם ממה ששמעתי ובררתי, רובן לא מתחתנות לעולם ויושבות עריריות עד סוף ימיהן.
  אל תאמינו לשקרים שאשה יכולה ללדת בגיל מבוגר, אחרי 40 רק אחוזים ספורים מהנשים עדיין פוריות ובמיוחד אלה שלא הרו מעולם סיכוייהן ממש קטנים .
  כבר גיל 35 נחשב לגיל בעייתי של פוריות האשה עם סיכונים רציניים , השם ירחם וישמור עלינו. (יש בנות שאפילו לפני 35 כבר מאבדות את הפוריות אם כי הרוב פוריות בתחילת שנות ה 30 אבל תוך שנים מעטות הפוריות מתדרדרת)
  הדבר אמור במיוחד לגבי בחורות שיש להן ביקוש והן נחשבות במרכאות כפולות "מוצלחות"
  רובן מאבדות את הפוריות בטיפשותן ועקשנותן
  והגאווה הסרוחה שלהן.
  וברדיפה המוגזמת אחרי חומרנות והשגיות.
  את שלי אמרתי.
  אלה שלא רוצות לשמוע כבר נאמר "והשם הקשה את לב פרעה"
  פוגשים אותן גם באתר הזה וגם בעוד אתרים , כבר לא פוריות, לא מגלות את גילן האמיתי.
  כבר פגשתי בחורה בת 44 שהציגה את עצמה בת 33.
  תסמכו עלי בררתי את תאריך הלידה שלה.
  ויש רבות כאלה
  כבר אמרו חכמינו " מי שאין לו דעה אסור לרחם עליו" . ולמה? יש מפרשים כי הוא בעצמו אכזרי. הן לא רוצות לשתף פעולה בלהקים בית בישראל וסופן שיושבות עריריות או בבית הוריהן או בדירות פרטיות.
  או שמחפשות תרומת ביצית של גויה בבנק הזרע ותרומת זרע של גוי במקביל.
  שתי תרומות, ילד מאומץ בלי אבא ובלי אמא, גוי גמור.

  את שלי אמרתי, לא כותב את זה חלילה בלעג, כותב את זה גם מתוך תסכול , אם כי הן מאוד נלעגות.
  כל רווקה מזדקנת עם פוריות נמוכה או בכלל בלי פוריות,חושבת את עצמה למלכת היופי.
  כאשר כבר יש הרבה יותר צעירות וחתיכות ממנה.
  חלקן מוכנות לפשרה רק אחרי גיל 40 אבל אז TOO LATE , כבר אין פוריות.
  את שלי אמרתי, וכולי תפילה לבורא עולם שישמע צעקתנו ויזכנו להקים בית עם בת ישראל כשרה, בלי גאווה, תמימה באמונתה בשם ולא חלילה רווקה מזדקנת קשה וערמומית.
  אלא בת ישראל תמימה וצדיקה.
  אין יסורים בלא חטא, אבל בזכות האמונה בשם נזכה לישועות גדולות.
  חג שמח ותפילה לבורא עולם שישמע תפילתנו

  הוסף תגובה
 • אלדד19/04/2005 בשעה 22:58
  24

  בחייך...
  בחייך, כל ההרהורים הפילוסופיים האלה מעוררי רחמים. אולי תצא עם מישהי?

  הוסף תגובה
 • אין19/04/2005 בשעה 19:21
  23

  אין
  אתה חושב שאנחנו גם רווקות מבוגרות וגם טיפשות ולכן אתה מרשה לעצמך להגיב כל פעם בשם אחר אתה פשוט אותו אחד שכל פעם מגיב בשם אחר על אותו דבר שהסבירו לך שנמאסת. פעם כאשה ופעם כגבר ושוב... שוב אתה חוזר לבנות שהן אינן יפות כבר בגיל 40 פלוס ואיך הן נראות בגיל 60? אתה חושב שזה מעניין מישהו, שזה בכלל רלבנטי. אולי הגיע הזמן שתרד קצת יותר לעומקם של דברים במקום לנג`ס? אתה פשוט טיפוס מציק ומנג`ס. מה אתה מנסה להוכיח? ושבעניין הפוריות הזה יש להן אמונה- סליחה מי אתה שתחליט או תקבע במה נאמין אני מאמינה בה` בכל מיני דברים וגם בעניין הזה ואתה תאמין במה שאתה רוצה. אף אחד לא יקבע לנו במה נאמין ובאיזה תנאי. וכבר נאמר פה באחת התגובות שאתה אינך הדתי שהוא המודל לחיקוי.
  אז בטח ובטח אתה לא תקבע במה נאמין.

  הוסף תגובה
 • רקפת19/04/2005 בשעה 15:26
  22

  מה קורה פה- תגובה למס` 20
  שוב אני נדרשת לכתבה של שמואל.

  הפורום הזה נועד למטרת הכרויות. הצעות ורעיונות של אנשים שונים יתקבלו בברכה. הרי כולנו באותה סירה, ומחפשים דרך למצוא את החצי השני שלנו.

  אך מקרה הוא שמישהו שאינו מזדהה בשמו, אדם לא נחמד וכנראה גם לא חכם במיוחד, החליט להעביר כאן קורס בגינקולוגיה על רגל אחת. האובססיה הזו לא עוזבת אותו.

  ובכן, בנות ראויות להינשא לבן זוג שליבן חפץ בו, מישהו שמתאים להן לפי הרגשתן הפנימית. הן אינן מכונות להבאת צאצאים שחובה עליהן להתחבר לכל זוג מכנסיים, ובלבד שיעמידו וולדות.

  חבל שאותו חסר שכל לא מבין דבר אלמנטרי כל כך. ובכן, לתשומת לב הגברים התומכים בדעתו - ונדמה לי שאין רבים כאלה - האלימות בה אתם מתבטאים לא תעזור לכם הרבה. אנחנו מחפשות גברים ראויים ולא גסי רוח טפשים.:P

  הוסף תגובה
 • נופר19/04/2005 בשעה 14:48
  21

  מאוד חבל. מאוד
  פשוט בושה. רמת ההכללות שמתרחשת פה- היא בושה לכולנו, נשים וגברים כאחד. ועוד במגזר שלנו,בו קיימת השאיפה לכבד את הזולת.
  נכון, יש את הבררנים מחד, אך מאידך,יש את חסרי המזל, שעדיין לא מצאו את זיווגם/ן למרות שהם מנסים להתפשר עוד ועוד- אך לא מוצאים..... במי האשמה במקרים הנ"ל? בהם? אולי. ואולי לא? עלינו לעשות את ההשתדלות שלנו- אך לא בכל מחיר, בשל ירידה באיכות,בכמות ובטיב הזרע/ביצית.
  המבקר המתמיד, שיורד בעקביות על הנשים המבוגרות ,האם הנו מודע לרגש החשוב שנקרא "אהבה"?- שהיא, היא הבסיס לנישואין ולחיים משותפים באושר, ובעקבות האהבה מולידים ילדים.(זה הסדר הרצוי, לפחות)
  הוא כותב בשפה כ"כ קרה ,במטרה להציג מציאות מעוותת וכוללנית. כל זאת כנראה משום שאינו חווה אהבה, או שנכווה ממנה בעבר.
  לא לנתח ברמה הפסיכולוגית, היא תגובתי...
  אני בטוחה לכשתמצא אהבה (מקווה בשבילך שלא באוקראינה), תשנה את דעתך, או לפחות את סגנון התבטאותך.
  יישר כוח לכל המגיבים (כדוגמת נאור ורקפת)בעניין, ברגישות ובכנות.
  אל חשש, אין אני מייצגת את הנשים המבוגרות (אני בת 26), אלא מייצגת את המין האנושי-מוסרי-דתי בכלל.
  הצלחה לכולנו, בבחינת "מה ששנוא עליך אל..."
  חג כשר ושמח
  "כשם שנגאלו בנ"י ממצרים כך ניגאל אנו..."
  נופר (+:

  הוסף תגובה
 • ישועת השם בהרף עיין19/04/2005 בשעה 11:05
  20

  תגובה למספר 16 פלוס הערה חשובה
  בעזרת השם יתברך, לישועתו קיוינו כל היום.

  מודה לבכל המעודדים .
  רק רציתי להוסיף לציין כי רוב הבחורות גם לבנק הזרע מגיעות מאוחר מידי.
  בסביבות גיל 40 והרבה פעמים אפילו כמה שנים לפני צריך גם תרומת ביצית מבחורה צעירה יותר וגם תרומת זרע מגבר.
  זאת אומרת שהילד אם בכלל יוולד למעשה איננו בן של המפנטזת. והוא גוי למהדרין.

  ולהנהלת האתר אבקש , הייתי מבקש לפתוח נושא חדש ששמו יהיה למשל " פוריות האשה בגיל מבוגר , האשליות והדמיונות לעומת המציאות".

  לא מדובר ק ברווקות בנות שלושים. מדובר ברווקות בגילאי 30, 35, 40, 45, 50+
  כדי שיהיה להן איזה קורטוב של ביקוש הן נאלצות לשקר לגבי גילן לפעמים בלמעלה מעשר שנים.
  הן מתכחשות לעובדה בסיסית שכל אדם רציני יודע , כל ילד , כל מי שקצת מבין ובטח שכל גניקולוג מתחיל.
  אצל רוב הבחורות מעל גיל 40 , למעלה מ 90 אחוז אין ביציות טובות וכבר גיל 35 הוא גיל בעייתי . בטח אצל אלה שלא ילדו מעולם,
  אצלם כל המנגנון של הפוריות מתנוון יותר מהר.
  אבל גם בחורות משכילות פשוט לא רוצות לקבל את העובדה הזו.
  הן מחפשות מצליחנים של הטופ שבטופ.
  אתה שומע מהן בטיפשוטן " מגיע לי, מגיע לי , מגיע לי"
  אבל הן בסוף נשארות בלי כלום.
  אמרו לי שדכנים ושדכניות מנסיון של עשרות שנים, רוב הבחורות בגילאי 30 פלוס שמתעקשות , ויש כאלה שכבר יודעות בעל פה את כל המאגר בארץ והרחיבו בטיפשוטן את החיפושים לחו"ל , רובן לא מתחתנות ויושבות עד סוף ימיהן עריריות.
  שום מצליחן, עשיר לא חולם אפילו להסתכל לכוון שלהן, הוא מחפש צעירונת שיקנה אותה בכספו.
  לא מעניין אותן אמונה בשם, תורה , מצוות
  מעניין אותן חומרנות , מעמד חברתי גבוה ,מעמד כלכלי גבוה.
  תאמינו לי יכול להאריך בזה ולתת סיפורים ודוגמאות מה קורה עם בחורות מבוגרות.
  איך הם נראות בגיל 40 , 45, 60 ו 70.
  אבל קצרה היריעה.
  פתאום בנושא הפוריות הן בצביעותן מדברות על אמונה בשם.
  לא שמעתי שבחורה כזאת תקח עני מרוד בלי השכלה ותגיד שיש לה אמונה בשם והשם יכול לשלוח פרנסה בשפע לכל אחד ויש גם עניים שהפכו פתאום לעשירים גדולים, באופן מאוד מפתיע.
  פה הם רוצים קבלות ודרישות והוכחות.
  רק בנושא הפוריות פתאום הן סומכות שהשם יעשה להם ניסים.
  זה לא אמונה בשם.
  זה רדיפת בצע ומעמד חברתי במסווה של אמונה בשם.
  מאמין בשם מתחתן לכבוד הקב"ה.


  הוסף תגובה
 • שלומית18/04/2005 בשעה 23:16
  19

  תגובות לכולם!
  שלום לכולם,
  תגובה לכל הכותבים,
  אני שמחה מאד על התגובות שקראתי ובעיקר על התגובות של רקפת ונאור- לא יכולתם להגיד את זה יותר טוב.
  רוע= טיפשות. ולא משנה כמה הבן אדם יהיה משכיל וחכם יש גם חוכמה שהיא מעבר לזה יש גם אינטיליגנציה ריגשית שבמקרה הזה אינה קיימת לחלוטין. ומה שהכי חשוב שהכותב בכלל דיבר על דברים הפוכים על כך שכולנו צריכים לעשות חשבון נפש ולהיות קצת יותר טובים ומתחשבים,קצת אינטיליגנציה רגשית וטאקט לא הזיק לאף אחד מאיתנו. ואדם צריך מאד אבל מאד להיזהר במילים שהוא אומר או כותב.
  ואף על פי שמצער אותי לקרוא את הדברים גסי הרוח שכתב הבחור בעניין "הפוריות" גם לגבי הבחורים החילוניים "שפשוט מאד אין להם שום בעיה הם פשוט מתחתנים עם גויות" ואנחנו שרוצים להקים בית יהודי בישראל נשארים כביכול תקועים עם הנשים היהודיות העקשניות שאינן רוצות להתחתן איתכם כביכול.זה לא נכון לגבי הבחורים החילוניים וזה גם לא עובד כך. הייתה תוכנית כזאת בטלויזיה על בחורות אוקריניות שבאו לארץ ב-99% מהמקרים זה פשוט לא מצליח ואח"כ הם מתגרשים ונשארים עם הילדים.
  אז במקום לריב בואו נהיה מציאותיים כלנו רוצים להתחתן!!!
  וה` יעזור לכולנו...

  הוסף תגובה
 • גל18/04/2005 בשעה 23:11
  18

  בהמשך לדברי המבקר
  גם אם הדברים שהוא אומר הם קשים , זה
  לא אומר שלא צריך לאמר את זה כי זאת ה-א-מ-ת
  .
  ולעלמות הצעירות והמבוגרות (במיוחד), אני מציע
  לכן לקחת את דבריו ברצינות גמורה !!!

  על כל אדם ללכת "בשביל הזהב" כמו שנאמר,
  ולא לדרוש בקשות שאי אפשר אולי למלאות .

  ולכן על כולן מוטלת החובה ל-ה-ת-פ-ש-ר .
  כמו שהגברים עושים.
  בברכה.

  הוסף תגובה
 • רקפת18/04/2005 בשעה 23:07
  17

  תגובה למס` 15
  אז הנה דקלמת את התיאוריה שלך כולה פעם נוספת.
  כיוון שאינך יכול להשתחרר מהתיאוריה המבריקה שלך אני סבורה שעליך לפנות לפסיכולוג. הוא גם ישחרר אותך מהאובססיה לדון כל הזמן כל הזמן ממש כל הזמן רק בפוריות האשה, ואולי גם יסביר לך איך להשיג אשה בדרכי נועם. הצורה הנוכחית שלך דוחה כל בחורה מלהתקרב אליך.

  בשם חברי הפורום אני מרשה לעצמי לומר לך שקצת נמאסת.

  הוסף תגובה
 • סתם אחד18/04/2005 בשעה 18:54
  16

  למקטרגים על ה"מבקר" המתמיד
  ייתכן שהדברים של הטוען לעניין פוריות האישה - בוטים, נוקבים ואינם נעימים לאוזן - אך חבר`ה (בעיקר גבירותיי), ניכרים דבריי אמת - הבחור צודק במאה אחוז!

  לא ייתכן שבחורות דתיות לא ייתנו צ`אנס לבחורים דתיים - ותיבננה על תרומת זרע מגוי, ככה לא בונים ציבור וגם ככה לא צריכים להתנהג האנשים - כפרטים.

  גם הנשים וגם הגברים צריכים להתאפס על עצמם ומהר - העץ גבוה ואיש אינו מוכן לרדת - זהו אסוננו - של דור הכיפות הסרוגות - יותר מאלף התנתקויות פוליטיות !!!

  נכון שנעים יותר (או שלא...) לקרוא כתבה מועדדת ואופטימית - אך הצרה היא שכתבות כאלו יוצרות שאננות וציפיה מתמידה להתממשותו של חלום "בן הזוג האבירי" - זוהי טעות מרה כלענה!

  בדידי הווה עובדא- עוד פחות מחצי שנה אני אהיה בגיל 30 ואמנם הגם שאני משכיל ומצליח לכל הדעות ואף נראה די חמוד - ממש לא הולך לי.

  לפני כחצי שנה הכרתי בחורה מדהימה ציערונת בגיל 22 וחצי, חכמה, יפה טובה ודתיה עם כבוד. הצעתי לי חתונה והיא הסכימה. הצרה שהורים שלה התנגדו והעניין התבטל.

  מאז ועד היום אני לא מפנטז על בחורה דומה - אף אם לא תגיע כזו - העיקר שתהא מתאימה. במסגרת זו אני נפגש גם עם נשים מבוגרות לטעמי בנות 28 וכיו"ב - שחלקן אף דוחה אותי.

  וזאת הגם שהגעתי למסקנה שבחורות צעירות עדיפות ממבוגרות מכל הסיבות האפשרויות - הן גם יפות יותר, גם פחות בררניות ומעבר לזה, לדעתי מנסיוני העתיר - ככלל הסיבה שבחורה "שווה" בגיל 25 ואילך - לא התחתנה עד כה, נובעת משריטה ממנה זו סובלת - וזו עוד סיבה מדוע לא להתחיל לנסות להכירן.

  בנות יקרות!
  הגברים הקיימים אלו הגברים איתן תתחתנו - אין משהו אחר.

  גבר שרוצה להמשיך איתכן אינו שווה פחות מכן, יתכן מאוד שהוא מעוניין לתת לכן צ`אנס הגם שהחלט אינכן אשת חלומתיו.

  מדוע אתן לא תנהגו כמותנו?

  הוסף תגובה
 • תגובה למקטרגים18/04/2005 בשעה 16:52
  15

  פוריות האשה
  בעזרת השם יתברך שמו לעד ולנצח נצחים!!!

  קצת קשה לי להסביר עצמי בקצרה אבל אפשר להבין קצת מה עומד מאחורי הדברים שלי.
  חלילה אין כוונתי לייאש , ישועת השם כהרף עין
  לכל עמו ישראל הצדיקים והצדיקות הרווקים והרווקות.

  אבל יש תופעה מדהימה של בחורות די נאות ודי "מוצלחות", בגילאי 30 עד 40 , שפשוט בגאווה מטופשת וסרוחה , לא מסתפקות בפחות מהטופ שבטופ, דרישות גבוהות מאוד מאוד דווקא בחומרנות והשגיות, והן פשוט גומרות במהלך האדיוטי הזה את מלאי הביציות המדלדל שלהן.
  הבאתי מובאות ממאמרים די רציניים ודי ברורים, שלמרות כל ההתקדמות הרפואית עדיין אין תחליף לגיל צעיר של אשה בנושא פוריות
  ןושה זה לא גבר, השעון עובד
  והביציות נ ג מ ר ו ת !!! נשארות ביציות סוג ב`

  תתפלא לדעת כמה בחורות לא רוצות לקבל את העובדה הזו. אפילו פעם שוחחתי עם רופאה רווקה לקראת גיל 40 שמתכחשת לעניין כאשר זאת עובדה מוצקה וחד משמעית : סוף שנות השלושים לגבי רוב הנשים (90 אחוז) זה סוף תקופת הפוריות של האשה.
  מדובר בקבוצה של גאוותניות שיותר מ 99 אחוז מהם חד משמעית לא יתחתנו לעולם.
  אולי עם גרוש אלמן ויגדלו ילדים לא להם.
  הם מחפשים כאלה מצליחנים שיכולים להשיג יפהפיה בת 22.
  ידידי , אל תדוני אותי לכף חוב, תדוני אותי לכף זכות , אבל ימינו כצל עובר , מנסה לעורר אם כי קצת בבוטות. לפעמים צריך קצת חריף בסלט.

  הן מעדיפות ביצית של גוי מבנק הזרע על פני הקמת בית יהודי, וכאשר הן מגיעות לבנק הזרע רובן צריכות גם תרומת ביצית של אשה שיכולה לבוא מאוקראינית למשל ,ואז הן מגלדות גויים וגויות גמורים מדאורייתא לפי כל החומרות וההידורים.

  לא עדיף למצוא רווק אולי קצת מבוגר, 10 שנים גבר מבוגר מאשה זה לא סוף העולם, מאשר לרוץ אחרי גיל 40 ....ואז כבר הרכבת נסעה.
  החילוניים הרווקים המבוגרים מצאו פתרון של גויות צעירות ויפות, יפות יותר מהרווקות המזדקנות והגאוותניות.
  אבל מה עם רווקי ישראל המבוגרים?

  הוסף תגובה
 • רקפת18/04/2005 בשעה 15:34
  14

  תגובה למ` 11
  אולי אתה דובר אמת, אבל לא כל אמת צריכה לקבל ביטוי בכתב באתר זה, בודאי ובודאי לא פעם אחר פעם ללא הרף.

  אף אחד אינו קשה קליטה. הבנו את כוונתך כבר בפעם הראשונה.

  אני חייבת להוסיף עוד משהו: אולי אתה דובר אמת אבל אתה בן-אדם לא נחמד בלשון המעטה,מה שמוציא את החשק לבחורות להתחתן לפחות אתך.

  שיהיה לכולנו בהצלחה בקרוב.
  :P

  הוסף תגובה
 • הבחור מתגובה 818/04/2005 בשעה 11:28
  13

  לרוני סופרסטאר (מתגובה 10)
  גם מבלי לרדת נמוך כל כך - כדרכך הנלוזה - ישמעו אוזנייך מה שפיך מדבר

  את מסכימה איתי כי גברים אינם יכולים להבין נשים וע"כ אין להם לטרוח להבינן.

  מאחר וגברים חושבים בראציונאליות - שהרי עובדה שגברים מתבגרים נוטים להתפשר יותר מנשים מתבגרות - ועם השנים משילים דרישות קודמות - וזאת בשונה מהנשים שרק מוסיפות דרישות ביחס הפוך לערך "מניותיהן" - מוכיח שגברים ולא נשים חושבים בשכל ישר.

  הואיל ואת נאלצת להודות שאין טעם לטרוח להבין אתכן - ממילא, גם מבלי לחשוף את רמתך האישית והשיכלית - איששת את מסקנתי!

  הוסף תגובה
 • נאור18/04/2005 בשעה 10:44
  12

  תגובה למס` 11 ....
  אומר לך בכנות מה שבאמת כואב לי .
  אני קורא את הודעותיך על אוצר המילים הרחב שבהן ובמוחי נוצרת אסוציאציה של אדם משכיל ( ואפילו מאוד ).
  ושוב אני תמהה מדוע אתה כותב זאת ?
  מה זה נותן לך? ל ד` הפתרונים.

  אנונימי , אתה אדם דתי וככזה אתה אמור להיות דמות לחיקוי , דמות איכותית אשר אינה שנויה במחלוקת בכוונה תחילה.
  אני שואל את עצמי הכיצד אדם דתי כותב זאת ? האם באמת סף הרגישות שלך כל כך נמוך ?
  אתה יודע באיזה לחץ מצויות בנות בגיל מתקדם יותר שאתה צריך להוסיף על כאבן ?

  אני מוכן לשים את נפשי בכפי שיצאת עם בחורות בגיל המדובר ופשוט קיבלת מספר סירובים אשר הותירו בך אותות לא נעימים במיוחד , אך דע שזו אינה סיבה מוצדקת להתנסח בצורה כזו .

  אנו כנראה לעולם כבר לא נישר את ההדורים בינינו ולא נגיע לעמק השווה , מה שכן אומר לך דבר מה מכל הלב - כאשר חזרתי בתשובה ( אני וכמה מחבריי ) חשבתי על החברה הדתיים כי מדובר באנשים שכדאי לי להפנים ולהטמיע את דרך התנהלותם .
  כעת , לאחר קריאת הודעותיך אני מבקש מהקב"ה רק דבר אחד , שיתן לי להמשיך ללכת בדרכיו בדרך הדתית , אך מבחינות אחרות אני מעדיף להישאר כמות שאני ( וכפי שהייתי בעברי ) .

  זהו , מיציתי את האישיו הזה...
  כל טוב ובשורות טובות לך ( בתקווה שתמצא מישהי עם ביציות טריות טריות ) ...

  הוסף תגובה
 • דובר אמת בלבבו18/04/2005 בשעה 08:36
  11

  בנושא פוריות הגבר
  בעזרת השם יתברך

  לא מזמן נפתר חתן פרס נובל לספרות סול בלו.
  יהודי אמרקאי נפטר בגיל 89
  היתה לו ילדה בת 5 בפטירתו.
  אז תעשה חשבון באיזה גיל הוא הוליד אותה.
  (משפטו אולי הידוע ביותר הוא
  "התרבות האנושית איננה אלא מנגנון מתוחכם הנועד להשכיח מאיתנו שבסוף נמות"
  אני לוקח את זה למקום של צריך לזכור שימינו בעולם הזה חולפים והעיקר זה העולם הבא")

  ערפאת להבדיל מת בגיל 65-70 כמדומני.
  היה חולני ביותר הרבה שנים והשאיר ילדה קטנה.

  שתי הדוגמאות האלה ימחישו לך את יכולת הפוריות של גבר ממוצע אפילו זקן וחולה.

  ידידי , אחרי גיל 40 , אצל נשים שלא הרו אף פעם, 70 אחוז מהריונות נשים כאלה מסתיימות בהפלה. שוחחתי עם מכר מבין עניין ובעל ידע בנושא. חשש לילדים עם תסמונת דאון השם יצילנו ברחמיו המרובים , ושאר מומים השם ישמרנו.

  נא קרא בכתובת הבאה
  http://www.ivf.co.il/new/hbeour.htm
  פיסקה בנושא גיל האישה.

  אני לא סתם כותב את הדברים.
  קיימת מערכת של אשליות והונאה עצמית אצל בחורות מבוגרות בנושא.
  יש גם צדיקות שרוצות להקים בית יהודי , רק יש מניעות ולהן אני מאחל שבעזרת השם שיזכו לכך,

  אבל לא חסר גאוותניות מטופשות , חושובות שלא רואים עליהן את סימני הגיל, מחפשות מישהו אביר, משכיל כמו פרופסור ועשיר כמו רוטשילד וגם צעיר .
  לא קולטות שאחד כזה מחפש צעירות בנות 20 פלוס שנראות הרבה הרבה יותר טוב מהן.
  אז שיקחו בבקשה לתשומת ליבן שבמקום להגיע לבנק הזרע בגיל 40 ששם יגידו להן
  TOO LATE
  צריך תרומת ביצית מצעירה יותר , ויש גם תרומות ביציות של נשים מאוקראינה , כן , ממש כך.
  אולי עדיף למצוא בחור יהודי , די איכותי , ודי רציני ולהקים בית יהודי.
  חיי נישואין לפי מה ששמעתי זה משהו מציאותי עם ירידות ועליות ולא מציאות וירטואלית.
  כן , אני כותב בס"ד, אני יהודי מאמין, בקדוש ברוך הוא אוהב אמת.
  ולכן אני כותב אמת ולא שקרים חלקלקים.
  אותן בחורות אחר כך נאלצות , כדי לקבל הצעה כשלהיא לשקר ב 10-15 שנים לגבי גילן האמיתי ובתוך תוכן הן כבר יודעות שהו נשארו מאחורה.
  השם ישמרנו ברחמיו. ויזכנו להקים בית יהודי של אמונה בו וקיום תורה ומצוות.

  הוסף תגובה
 • רוני17/04/2005 בשעה 23:12
  10

  ל מס` 2
  אני לא מבינה למה אתה מתיחס לנישואים כאל דרך להולדת ילדים יש דברים הרבה הרבה יותר עמוקים ושים לב אפילו חשובים יותר בקשר שבן איש לאישתו
  אומנם ילדים זה דבר חשוב אבל אנחנו לא חיות שבוחרים בן זוג לפי פוטנציאל כח הילודה שלו ואם אתה חושב שכן אז יש לך בעיה קשה לא לנו הכלים לעזור לך בזה
  ו"לבחור"מתגובה 8 :זה שאתה גבר זה רק מראה שאין לך מספיק אינטיליגנציה להבנת דרך המחשבה של הנשים אז אל תטרח
  זה נשגב מבינתך ויש לי רק דבר אחד להוסיף לך : "יפה שתיקה לחכמים קל וחומר לטפשים"

  הוסף תגובה
 • נאור17/04/2005 בשעה 21:23
  9

  תגובה למס` 2 ....
  אני באמת מתנצל באם אני קצת תקיף בתגובתי זו , אך שאלה לי אליך - מדוע אתה כותב בראשית הודעתך - בס"ד ?
  אני באמת לא מצליח לרדת לסוף דעתך במעשה זה . אני בסה"כ בעל תשובה פשוט , אך נשגב מבינתי להבין את דרך התנהלותך.
  אתה לעולם לא שוכח לכתוב את צמד האותיות הנ"ל בו בזמן שכל כולה של הודעתך הינה בלילה אחת גדולה של פגיעה והעלבה של מגזר שלם .

  אמור לי אדון אנונימי - האם כל האישיו הזה של השעון הביולוגי עדיין לא מוצה עד תום מבחינתך ?

  האם אתה סבור כי על בחורה בגיל קצת יותר מתקדם להינשא לבחור כברירת מחדל רק בגלל שעון ביולוגי מתקתק ? האם את העצה אשר אתה משיא לבנות כאן באתר היית נותן בלב שלם לאחותך לדוגמא ?

  אז באמת , הגיע הזמן שתפסיק לזרות מלח על הפצעים ותשנה גישתך לגישה חיובית יותר .
  ורק נקודה למחשבה - גם אתה , כגבר , לא משביח את זרעך עם השנים - אני זורק לך את הכפפה ומזמין אותך לשאול כל אורולוג מתחיל , גם לגבר עם השנים איכות הזרע יורדת והסיכוי למומים מולדים - גדל .
  בתקווה להודעות בוגרות יותר
  בהצלחה לך וחג שמח

  הוסף תגובה
 • הבחור17/04/2005 בשעה 20:07
  8

  תגובה למס 2`
  הטעות שלך ברורה-

  אתה מתייחס לנשים כאל הגברים, היינו כאל יצורים ראציונלים, אך זהו שהן ממש לא כאלו!

  מנשים אל תצפה לחשוב בצורה ישרה - כי רק תתאכזב.

  ומכאן הבעיה שלי, שלך - של הדור!

  הוסף תגובה
 • רקפת17/04/2005 בשעה 19:47
  7

  תגובה למס` 2
  מבקר נכבד,

  נתת כאן הרצאה ארוכה ויסודית על פוריות האישה. אינך מזדהה אבל נדמה לי שכל תגובותיך למאמרים שונים הנכתבים באתר זה עוסקות בפוריות האישה. אולי זה נושא העבודה האקדמאית שלך, אבל כאן החברים/ות מחפשים משהו אחר. כדאי שתתעסק בגברים שהתנהגותם המכוערת כלפי הבנות, והאגו המנופח שלהם גורמים לכך שבגיל 40 -30 הם עדיין רווקים. ממש מציאה לקחת גויה ולהביא איתה ילדים.
  אם א ת ם תשתדלו ותשקיעו בקשרים, האמן לי, הכל יהיה אחרת.]

  הוסף תגובה
 • שלומית17/04/2005 בשעה 19:40
  6

  תגובה בעניין הפוריות והילודה.
  תגובה לבחור האנונימי,
  נראה לי שתמיד הבחור הזה, כלומר אתה, כותב בכל הזדמנות תגובה בנושא ה"ביציות של האשה",ופוריות האשה". אתה טוען שנשים כביכול לא עושות חשבון נפש, ושהן בעצם לפי טענתך עקשניות ולא רוצות להתחתן. אתה יודע מה? אני רוצה להתחתן אבל עם מישהו שהוא הכי טוב בשבילי והכי מתאים בשבילי ובינתיים לא הכרתי אחד כזה והפוריות עם כל הכבוד לא מפחידה אותי כי אני מאמינה שבכל גיל תתכן ותהיה בעיית פוריות וברור שבגיל מבוגר יכולה להיות אפילו בעיה יותר גדולה אבל אפשר גם לפתור אותה. אתה יודע דרך אגב גם לגברים יש בעיות פוריות בכל הגילאים... אז נכון שזה יכול קצת להפחיד וכפי שאתה כותב אתה ממש מנסה לאיים על הבוגרות שבנו אבל הדרך שלך ממש לא לעיניין כי תאמין לי שאנחנו רוצות להתחתן...
  ולפעמים ההתנהגות של הבחורים במערכות יחסים ובפגישות יחידות פשוט לא לעניין. אז עד שאני אמצא את בן זוגי העתידי אני לא אשב ואחשוב על מה יקרה לי מבחינת הילודה אלא ימשיך להנות, לבלות ולממש את עצמי ובע"ה כשיגיע זמני להתחתן ה` יעזור גם בעניין הילודה.
  אני מציע באמת גם לך וגם לכולנו כפי שכתב "עושה חשבון הנפש" פשוט לאהוב, לאהוב את עצמנו, את מה שיש לנו ואת הסובב אותנו ולא לחשוב איך לגרום לאנשים מסביב לפחד ולסבול.כי מה שכתבת באמת גורם לסבל.

  הוסף תגובה
 • אדם17/04/2005 בשעה 15:54
  5

  למה זה צריך להיות שונה מראיון עבודה?

  הוסף תגובה
 • אנונימית17/04/2005 בשעה 14:15
  4

  אני חושבת ש...
  אני חושבת שרוב רובנו משתדלים לכך הרי כולנו
  באים למטרה מסוימת, שהיא בד"כ אותה המטרה. מי שבאמת רוצה בכל משתדל לראות אל מעבר לגבולות ולמצוא את הטוב. מי שלא מצליח בכך בינתיים- כנראה שפשוט ,בשבילו , זה לא היה " זה". אני לא מאמינה שאם זה כן היה "זה" ראיית הטוב היתה חומקת מבין ידינו, בעזרת השם.
  מה אתם אומרים?

  הוסף תגובה
 • יהונתן17/04/2005 בשעה 12:16
  3

  שמואל !!! |כפיים|
  כמה שאתה צודק !! אך אל תייאש אחי היקר כמו שנאמר " אין יאוש בעולם ". שהקב"ה ישלח לך את זיווגך ההגון משורש נשמתך בקרוב, חג שמח.

  הוסף תגובה
 • נא שימו לב וקראו17/04/2005 בשעה 11:49
  2

  בגיל מבוגר הבעייה בעיקר התנהגות הבנות
  בס"ד
  מזדהה עם דבריך.
  אבל שימו לב, חשבון נפש בגיל מבוגר עושים דווקא הבנים.
  דווקא הבנות שמאבדות את הפוריות שלהן בסוף שנות השלושים בדרך כלל, ואחרי גיל 40 סיכוייהן קלושים להרות מביצית שלהן (70 אחוז הפלות ה` יצילנו , סיכון לילדים בעלי מום רחמנא ליצלן) .
  הציפיות שלהן הן בעיקר התחום החומרי. הן מחפשות את הכי הכי משכיל ומוכשר , הכי עשיר , ואני לא מתבייש לומר זאת רבות מחפשות עשיר, והכי יפה.
  הו מתעלמות מהשעון הביולוגי
  שמתקתק אצלהן ורק אחרי 40 פתאום הן רצות. הן קולטות שכבר אף אחד לא רץ אחריהן ואין להן הצעות ואז הן פתאום רציניות , אבל אז הפוריות שלהן כבר נמוכה מאוד (כבר אחרי גיל 35 זה נחשב גיל בעייתי בנושא פוריות האשה ובגיל 40 זה כבר על הפנים , יש גם יוצאי דופן אבל כבר אמרו חכמינו הקדושים אין סומכין על הנס.
  רק בדיעבד מתפללים לנס.)
  רווקים חילונים מבוגרים שלא אכפת להן גויה, מצאו פתרון.
  מביאים אוקראינית צעירה וחתיכה.
  הרבה יותר יפה מכל הרווקות המזדקנות שחושבות את עצמן למלכת יופי.
  ישראלי במצב כלכלי ממוצע נחשב במושגים של הגויות מאוקראינה מבוסס
  וככה יש לגברים בני 40 , 50 ואף 60 בחורות צעירות, נאות , פוריות, אלגנטיות ,אנטלגנטיות וארופאיות אבל רחמנא לצלן .....גויות, לא מזרע ישראל הקדושים.

  אנחנו הרווקים המבוגרים המאמינים בשם ושומרי המצוות נתקלים בבנות עקשניות, רודפות מעמד חברתי גבוה ובצע כסף,לא מציאותיות וכבר ספק רב אם הן בכלל פוריות.
  חלקו מגיעות בסוף לבנק הזרע, אבל שם נאמר להן שהן זקוקות לתרומת ביצית של אשה אחרת ושהילד לא יהיה לשלהן ממש , רק כמו אימוץ. גם של הן מגיעות לרוב מאוחר מדי.

  ואני שואל אתכן הבנות: לא עדיף בחור יהודי מאמין בתור אבא מאשר תרומת ביצית אנונימית אולי אפילו של גוי ? לך תדע.
  בחור שגם יקים בית יהודי , גם יתמוך כלכלית ונפשית בילדיו ( לא חייבים מליונר או טייקון הייטק או פרופסור לרפואה או לפיזיקה.
  גם בחור אינטליגנטי עם תואר כלשהו ומקצוע סביר לגמרי ואני מדבר גם על מהנדסים ואקדמאים שלא עומדים בקרטריונים הדמיוניים של בנות מבוגרות)
  אבל בגאוותן כל הזמן עם האני שלהן הן מגיעות בסוף לבנק הזרע וגם שם כבר אומרים להן שזה TOO LATE. צריך תורמת צעירה יותר.
  אנחנו הרווקים אין לנו בעייה למצא גויה צעירה, פוריה וארופאית מאוקראינה. אבל רוצים להקים בית יהודי !!!

  הוסף תגובה
 • רקפת17/04/2005 בשעה 11:20
  1

  פ י ס פ ו ס
  אוי שמואל, בחור כמוך אני מחפשת כבר כמה וכמה שנים. כמה חבל שפער הגילים בינינו גדול מאוד.

  שמואל, גם אני כמוך מרגישה בפגישות שאני נמצאת במבחן. והרי גם אם הבחור מוצא חן בעיני ואני בעיניו, הוא יפסיק את הקשר, כי יש לו אלף הצעות אחרי, ותמיד ייתכן שהבאה טובה יותר. וכך הבחורים, לצערי עם האגו המנופח, עוברים מאחת לאחת, ובגיל 40 -30 הם עדיין פנויים, ויש רבים רבים כמותם.

  לכל הפנויים האיכותיים (ויש המון כאלה) - אנא מכם עמדו מול הראי. גם אתם לא מושלמים. יש בין הבנות המון המון המון בחורות מקסימות מכל פן:מראה חיצוני, השכלה, דת, הליכות, אישיות.
  תנו צ`אנס. תנו זמן לקשר. תנו מעצמכם. הרי המטרה של כולנו זהה. חבל על הזמן שחולף לכם ולנו בבדידות ובצער.

  חג שמח,ובהצלחה לכל מי שזקוק.
  |לבשבור|

  הוסף תגובה