חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

אהבה.. כנראה שלא הכל בחיים..

אהבה.. כנראה שלא הכל בחיים..


קטגוריה: כללי


זה לא סיפור.. גם לא חויה.. אם כבר אז זה סיפור על חוסר בחוויה..

אני מניח שלכולנו תקופות בהן אנו מחפשים להיפתח יותר אל אנשים ותקופות בהן נעדיף את השקט, את החדר האינטימי.. פשוט להיות לבד. ואני כותב פשוט, כי להיות יחד זה הרבה יותר קשה.

האמת, זמן רב אני לא יודע מה זה ביחד.. גם כשידעתי.. מלכתחילה זה לא נועד להיות ולא החזיק מעמד, כך שאין לי אומדן אמיתי להשוואה. תקופה ארוכה מאוד הייתי מוקף תמידית באנשים אך חייתי בבדידות. הרי מה כל אחד רוצה..? הוא לא רוצה לדעת שיש מישהי שחושבת עליו.. הוא רוצה לדעת שהוא מצא את אותה אחת... והיא מצאה אותו..

אז אני יודע שיש מישהי שחושבת עלי.. אני עליה ! לא מצאנו אחד את השניה. וזה תיסכל אותי זמן רב. אני עדיין מייחל לרגע שבו אצטרך להתמודד עם "בעיות" של קשר רציני. אלה הן בעיות חיוביות באמצעותן מתמודדים עם קשיים, וכאשר מסביבן נבנית הזוגיות על בסיס של פתיחות, הבנה, הקשבה ועזרה, מן הסתם הבעיות הן החלק השולי ! כל אחד כאן באתר היה מאחל לעצמו זוגיות שתביא עימה בעיות אלה, ובסופו של יום אני מקווה שכולנו גם נמצא...

אבל, לאחרונה אני מוצא את עצמי חושב על כך פחות ופחות.. אולי מתוך אכזבה בשל המתנה ממושכת, הגעתי להארה שגם כשאמצא את אותה אחת, שתביא איתה את אותן בעיות שאני זמן כה רב ממתין להן, לא אתרגש במיוחד.. לא אפול לקרשים.. אני מרגיש שההתלהבות דעכה, עוד לפני שזה התחיל..

אני רואה זוגות מאושרים, וזה מעורר בי קנאה אבל גם קצת סלידה.. אולי מתוך התגוננות בשל המצב האישי שלי ( ואני ממש לא מודאג, כי אני מכיר את מרכולתי ואני יודע שיש לי מה להציע.. זה לא המקום ליחצנות אישית ), פיתחתי איזה סוג של אנטגוניזם. אני רוצה קשר, אבל לא רוצה קשר. להיות עם להרגיש בלי. נכון, זה מוזר.. אבל פשוט יש לי עכשיו כל כך הרבה דברים אחרים על הראש..

אני בשלב מוקדם יחסית של החיים, ואני מחפש לבנות את עצמי. אז לומדים הרבה ( ולאחרונה גם עושים זאת מתוך הנאה ), ועובדים קצת.. ובזמן הפנוי שעוד איכשהו נותר מנסים להתפתח מבחינה אישית ( תחביבים וכו` ).. מצאתי את עצמי במצב שאני מרגיש מלא, שבע.. לא חסרות לי מסיבות ( אני בכל מקרה לא מת על שוק הבשר הזה ), לא חסרים לי המפגשים החברתיים, לפעמים אני מרגיש שגם חברים שלי שאני אוהב מאוד לא ממש חסרים לי.. ואפילו אני כבר נגעל מריח העשן שיש לעיר להציע לי..

בקיצור, כאקט של הגנה מצאתי לעצמי תחומי עניין הממלאים את יומי, ואפילו כתיבת שורות אלה יכולות להיתפס מבחינתי כבזבוז של זמן ( במיוחד כשיש לי עבודה להגיש עוד יומיים ).. איפה אמצא זמן להקדיש לקשר רציני ? קשר רציני, ובעיקר התחלה של קשר כזה מצריך זמן רב, השקעה, חיזורים וגינונים טקסיים, והמון כוח נפשי.. יתרה מכך, הרי כל קשר כעת לא ממצה את עצמו, כאשר אין ויתורים אחד למען השני. זה כולל ויתורים ביני לבין עצמי. אני מקדיש את הערב ללימודים או להיות איתה.. ? האם אני מוותר על מה שתיכננתי לעשות שכל כך חשוב לי, כדי לפגוש אותה הערב..

נכון, אני רוצה קשר.. מי לא ? ונכון, אהיה מאושר שזה יבוא.. ונכון, שתיאורתית זה יכול לבוא לי מחר.. אבל עד אז, אני פשוט מרגיש מלא ממה שיש לי עכשיו. מחר פחות חשוב לי מעכשיו, לפחות בתחום הזוגיות !!

אז למרות שאני כל כך רוצה לדעת מה זה מרגיש.. אני לא בטוח שאהיה מוכן להקריב את מה שזה דורש.. כרגע, טוב לי עם עצמי, טוב לי עם השקט שלי.. וטוב לי עם החדר האינטימי שלי, למרות שאין לי עם מי ממש לחלוק אותו..
05/03/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • מזדהה..10/04/2005 בשעה 02:49
  4

  המממ...
  כל כך פשוט ונכון..

  לכן צריך להפתח ולפנות מקום בתוכינו..
  לפני שנפגוש את הנשמה שלנו ונפספס, כי נהיה עסוקים..

  הוסף תגובה
 • עיצה אישית18/03/2005 בשעה 17:28
  3

  עצה אישית
  עיצה אישית: אל תישאר באתר הזה..לאנשים כמוך אין מקום ב"שדכנט" ..מי שרשומה באתר הנ"ל מחפשת מישהו רציני בהחלט..ולאנשים כמוך שעדיין מתלבטים בין חיים אישיים ובין מערכת יחסים רצינית לא כדאי שיישארו פה..

  הוסף תגובה
 • אנונימית16/03/2005 בשעה 11:18
  2

  תגובה
  גם לי הייתה תקופה כזאת אבל (וצר לי להרוס) היא עוברת במיוחד אם כל האנשים סביבך חיים בזוגות וכמובן שהגיל הוא מרכיב חשוב, ככל שמתבגרים יותר חסר. ולמרות שיש הרבה עיסוקים (לכולנו) מרגישים חסרים. חוץ מזה אם תרצה לראות אותה ותתגעגע אליה לא תעשה חישוב של לימודים או היא זה יבוא באופן טבעי.

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת15/03/2005 בשעה 19:59
  1

  תגובתי...

  --אני מרגישה קצת כמוך--

  --אם אתה מרגיש שטוב לך איך שאתה כרגע אז בשמחה. אל תמהר לאף מקום. מישהו רודף אחריך?.. אך מצד שני שלא יהיה מאוחר מידיי?-

  --ואתה לא צריך לוותר על לימודים כדי להיפגש עם מישהי או משהו כזה.. אתה פשוט צריך לתכנן לך היום יום ללמוד או יום לצאת או באותו יום לחלק את העניין הזה של מה לעשות כרגע--
  לא צריך לוותר ממש על הכל-- כי עדיין יש את העניין של הביחד.--

  --הביחד זה לקבל את האחר כמו שהוא-- להיות נאמן כי חבר נאמן נכון להקריב עצמו למען חבריו ומכיוון העניין של הויתור-- ו... הביחד זה גם להרגיש את האחר ולהיות שמח בשמחתו ולהיות כאוב בכאבו... כי ככה זה כשאוהבים ונהיים ביחד באמת. ---

  הוסף תגובה