חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

אהבה.. כנראה שזה לא הכל...

אהבה.. כנראה שזה לא הכל...


קטגוריה: כללי


זה לא סיפור.. גם לא חויה.. אם כבר אז זה סיפור על חוסר בחוויה..

אני מניח שלכולנו תקופות בהן אנו מחפשים להיפתח יותר אל אנשים ותקופות בהן נעדיף את השקט, את החדר האינטימי.. פשוט להיות לבד. ואני כותב פשוט, כי להיות יחד זה הרבה יותר קשה.

האמת, זמן רב אני לא יודע מה זה ביחד.. גם כשידעתי.. מלכתחילה זה לא נועד להיות ולא החזיק מעמד, כך שאין לי אומדן אמיתי להשוואה. תקופה ארוכה מאוד הייתי מוקף תמידית באנשים אך חייתי בבדידות. הרי מה כל אחד רוצה..? הוא לא רוצה לדעת שיש מישהי שחושבת עליו.. הוא רוצה לדעת שהוא מצא את אותה אחת... והיא מצאה אותו..

אז אני יודע שיש מישהי שחושבת עלי.. אני עליה ! לא מצאנו אחד את השניה. וזה תיסכל אותי זמן רב. אני עדיין מייחל לרגע שבו אצטרך להתמודד עם "בעיות" של קשר רציני. אלה הן בעיות חיוביות באמצעותן מתמודדים עם קשיים, וכאשר מסביבן נבנית הזוגיות על בסיס של פתיחות, הבנה, הקשבה ועזרה, מן הסתם הבעיות הן החלק השולי ! כל אחד כאן באתר היה מאחל לעצמו זוגיות שתביא עימה בעיות אלה, ובסופו של יום אני מקווה שכולנו גם נמצא...

אבל, לאחרונה אני מוצא את עצמי חושב על כך פחות ופחות.. אולי מתוך אכזבה בשל המתנה ממושכת, הגעתי להארה שגם כשאמצא את אותה אחת, שתביא איתה את אותן בעיות שאני זמן כה רב ממתין להן, לא אתרגש במיוחד.. לא אפול לקרשים.. אני מרגיש שההתלהבות דעכה, עוד לפני שזה התחיל..

אני רואה זוגות מאושרים, וזה מעורר בי קנאה אבל גם קצת סלידה.. אולי מתוך התגוננות בשל המצב האישי שלי ( ואני ממש לא מודאג, כי אני מכיר את מרכולתי ואני יודע שיש לי מה להציע.. זה לא המקום ליחצנות אישית ), פיתחתי איזה סוג של אנטגוניזם. אני רוצה קשר, אבל לא רוצה קשר. להיות עם להרגיש בלי. נכון, זה מוזר.. אבל פשוט יש לי עכשיו כל כך הרבה דברים אחרים על הראש..

אני בשלב מוקדם יחסית של החיים, ואני מחפש לבנות את עצמי. אז לומדים הרבה ( ולאחרונה גם עושים זאת מתוך הנאה ), ועובדים קצת.. ובזמן הפנוי שעוד איכשהו נותר מנסים להתפתח מבחינה אישית ( תחביבים וכו` ).. מצאתי את עצמי במצב שאני מרגיש מלא, שבע.. לא חסרות לי מסיבות ( אני בכל מקרה לא מתלהב בלשון המעטה משוק הבשר הזה ), לא חסרים לי המפגשים החברתיים, לפעמים אני מרגיש שגם חברים שלי שאני אוהב מאוד לא ממש חסרים לי.. ואני אפילו נגעל מריח העיר ההומה עשן.. ואנשים...

בקיצור, כאקט של הגנה מצאתי לעצמי תחומי עניין הממלאים את יומי, ואפילו כתיבת שורות אלה עלולה להיתפס מבחינתי כבזבוז של זמן ( במיוחד כשיש לי עבודה להגיש עוד יומיים ).. במצב זה בו אני נמצא, איפה אמצא זמן להקדיש לקשר רציני ? קשר רציני, ובעיקר התחלה של קשר כזה מצריך זמן רב, השקעה, חיזורים וגינונים טקסיים, והמון כוח נפשי.. יתרה מכך, הרי כל קשר כעת לא ממצה את עצמו, כאשר אין ויתורים אחד למען השני. זה כולל ויתורים ביני לבין עצמי. אני מקדיש את הערב ללימודים או להיות איתה.. ? האם אני מוותר על מה שתיכננתי לעשות שכל כך חשוב לי, כדי לפגוש אותה הערב..

נכון, אני רוצה קשר.. מי לא ? ונכון, לא אבכה כשיהיה לי אחד.. ונכון, זה יכול לבוא לי מחר.. אבל עד אז, אני פשוט מרגיש מלא ממה שיש לי עכשיו. הבנתי שמחר פחות חשוב לי מעכשיו, לפחות בתחום זה. ויודעים מה ? אולי זוגיות בכלל לא אמורה להיות במקום הראשון, גם כשהיא בנמצא..

אז למרות שאני כל כך רוצה לדעת מה זה מרגיש.. אני לא בטוח שאהיה מוכן להקריב את מה שזה דורש.. כרגע, טוב לי עם עצמי.. טוב לי עם השקט שלי.. וטוב לי עם החדר האינטימי שלי, אפילו שאין לי עם מי ממש לחלוק אותו..

חישבו על כך !
|תהדגש| |סהדגש| |תהדגש| |תהדגש| |סהדגש|
01/03/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • הילה12/03/2005 בשעה 23:08
  8

  תגובה
  היי,קראתי את המכתב שלך ואהבתי את הדרך בה אתה מתאר את ה"חיפוש" וה"חוסר חיפוש" של הצד השני.
  אני יכולה להבין אותך משום שאנו נמצאים בגיל כזה(למרות שאני לא יודעת בן כמה אתה אבל אני משערת...)שכל מה שמטריד אותנו זה הקשר, במיוחד כאשר אנו רואים את החברות והחברים מתחתנים ושההורים והדודים לוחצים מהצד ומאחלים בכל אירוע בקרוב אצלך!
  כל מה שאני יכולה להגיד זה שברגע שתפסיק לחשוב על זה יגיע, ברגע שאתה הכי לא מצפה לפגוש את האחת זה יקרה.ככה הם החיים מלאי הפתעות :)
  בהצלחה בהמשך..הילה

  הוסף תגובה
 • הילה10/03/2005 בשעה 19:36
  7

  מחפש או לא?
  אז למה אתה רשום באתר?

  הוסף תגובה
 • אלי09/03/2005 בשעה 17:30
  6

  יבוא יום
  עוד יבוא יום שימאס לך מנוהל החיים העכשוי שלך, ומה אז?
  אתה פשוט בורח לדברים שימלאו את יומך ובאמת כך צריך לעשות, אחרת תכנס לדיכאון.
  אבל עמוק בתוך ליבך המשך להאמין שיבוא הדבר אשר יעשה אותך ממש מאושר.
  ובאמת עדיפה שמחה מדומה על עצב אמיתי...

  הוסף תגובה
 • יעל09/03/2005 בשעה 07:44
  5

  ואם אני מחכה לך ממש עכשיו...?
  אני ממש מזדהה עם מה שכתבת, כי זה הרי כ"כ נוח לחיות בשגרה הנחמדה. אותם חברים מוכרים, שלא צריך להרשים.
  עיסוקים לשעות הפנאי, תמיד ימצאו בשפע.
  אבל אולי האחת שלך, ממררת בבכי, ולא יודעת
  למה מזלה לא שפר.
  היא הרי בחורה מוצלחת, נראית טוב,
  גם יוצאת לפגישות,
  אז למה, זה לא קורה?
  אולי, זה הבחור שהפסיק לקוות.
  ולרצות למצוא אותה...
  עצוב, לא?

  הוסף תגובה
 • המחבר08/03/2005 בשעה 22:45
  4

  מודה לכם על התגובות..
  אשמח לשמוע עוד..
  אתם מאירים את הנושא בזויות שלא חשבתי עליהן וגורמים לי לחשוב שוב על הנושא.. דעתי טרם השתנתה ואני מאמין שכתוב עוד על מנת להבהיר דברים שעלו בתגובות..

  הוסף תגובה
 • שרי08/03/2005 בשעה 00:25
  3

  אוי הרציונל...
  ממבט ראשון, עושה רושם שהצד הרציונלי מאוד משמעותי אצלך, שהכל מאוד "מסודר" בתיבות ההגיון של "למה לא", אז מה בדיוק אתה עושה באתר הזה????? אולי החלק הרגשי מנסה לשדר משהו אחר ואתה מאוד מנסה להלחם בו???? הייתי מאמינה לך, אילולא הופעת באתר זה ואילולא ניסית לשכנע בצדקת ה"לבד" שלך. בהצלחה באהבה!

  הוסף תגובה
 • ד07/03/2005 בשעה 15:38
  2

  עד שזה לא יקרה לך-לא תבין
  ברור לי למה אתה מרגיש כך.
  אם היתה לך פעם אהבה רצינית -לא היית יכול לומר את מה שאתה אומר.
  אתה מתאר קשר כאילו זה "עול כבד". אז זהו,שלא.
  כשמתאהבים - רוצים רק לתת ולהקדיש ולהיות ביחד ולהשקיע וזה לא "עול". החיזורים באים כתוצאה טיבעית של אדם שרוצה לחזר כי הוא מעוניין להיות כל הזמן עם הבן אדם השני. זה לא ויתור אלא זה רצון חזק של מי שאוהב.
  מי שאוהב זה דבר חיובי. זה גורם לו לרצות דברים ,לחייך,לשאוף לדברים ולהיות מאושר.

  מאחלת לך שתמצא את אהובתך (ואז תבין את מה שרשמתי)...

  הוסף תגובה
 • ערן07/03/2005 בשעה 04:30
  1

  אם טוב לך מי אנחנו שנתווכח
  אבל... מה שטוב לך לא טוב לאחרים ,שרוצים וזקוקים לקשר ,ומרגישים שבלי זה הם חצי בנאדם ,נכון שכדאי להתמלות מההווה, אבל להמשיך בקדחנות כדי למצוא בןבת זוג לעתיד...
  יכול להיות שאתה צעיר מדי...וכשתגדל תבין.

  הוסף תגובה