חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

האם רק אני ככה?

האם רק אני ככה?


קטגוריה: כללי


אני כבר לא ילדה,פונה אליכם ממרומי שנות העשרים של חיי ,וכל מי שמכיר או יכיר אותי יעיד על כך שאני נראית טוב ושיש לי נשמה טובה.
גם אני,כמו שאר המבקרים באתר,מנסה את מזלי ב"פגישות עיוורות".
אני לא יודעת אם זה נורמאלי אבל מכל הפגישות הרבות שיצא לי לקיים עד היום (בסביבות ה35 פגישות)- רק עם שניים שלושה הייתי מעוניינת להפגש שוב.
אני די מאמינה בלא למרוח בחורים אם אין איזשהוא "קליק" ראשוני ביני לבינם.
ברור לי שיתכן שגם אם ארגיש את אותו "קליק" בפגישה הראשונה או לפחות איזשהוא סיכוי ל"קליק" כזה בהמשך - זה לא מבטיח לי המשך קשר רציני או אידאלי אוחיי אושר עם אותו בחור.
לא רוצה לגרום להם עוגמת נפש ולהפגש שוב (פעם שנייה) כשאינני מרגישה כלום כלפיהם בפגישה הראשונה.
אני גם שומעת מחלקם שגם הם מאמינים שלא מספיק שהבחורה רק נחמדה או רק יפה או אפילו שניהם בו זמנית - צריך להרגיש משהו מעבר לזה ומי שלא חווה מעולם את ה"משהו" הזה לא יבין.

רציתי לשאול לדעתכם,אחיי ואחיותיי:
האם אני סתם בררנית או שגם אתם,כמוני,מחפשים את ההרגשה הנפלאה, ההתאהבות כבר בפגישה הראשונה?

אשמח לקבל מכם מענה!

הרבה אושר והצלחה לכולכם!

אנונימית
26/02/2005
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • להיות10/04/2005 בשעה 03:33
  16

  מזועזעת ממספר 8
  לא אמורים לסנן פה תגובות של קוראים?
  כמה נמוך יכול אדם לרדת..?
  אנחנו לא מתחלקות לסוגים! דביל! בטח לא על פי מראה!
  כמו שאתה וחבריך לא מתחלקים לסוגים על פי גודל האף, אורך המכפלת במכנסיים, או כמה פעמים אתם מחליפים גרביים ביום..!!
  דביל!!
  למה אני בכלל טורחת..

  הוסף תגובה
 • יהודה13/03/2005 בשעה 02:14
  15

  משה בהחלט עייפת אותנו, ולא רק אתה
  המגיבים פה קצת התפרעו עם המקלדת. באמת חברה, לא שמעתם על הפתגם "קצר וקולע ולא ארוך וצולע"?
  ולגברת המתחבטת: לא יזיק לנסות עוד פעם פעמיים. כבר היו דברים מעולם. קשה? קשה מאוד? - סימן שזה לא בשבילך. איכשהוא? נסי עוד פעם. עד שתרגישי שמיצית.

  הוסף תגובה
 • משה09/03/2005 בשעה 23:28
  14

  ערב טוב
  אני כותב לך ולכל אדם שנפגש או מתחיל להפגש (לצערי או לשמחתי נפגשתי כבר למעלה מ- 70 שאני זוכר בימי הקצרים אני כותב את הדברים מתוך טעיות שעשיתי וכיום אני משלם עליהם)
  החלטה שלא להמשיך להפגש עם אדם יכולה לנבוע ממספר סיבות - אחת חיצונית (וגם עליה יש לדון) והשניה - נפשית פנימית.
  אם מבחינה חיצונית את חשה דחיה כלפי האדם או שאת רואה שהמראה חיצוני מאוד מפריע אין טעם להמשיך (אבל תדעי שרוב האנשים אינם חתיכים שהרי א"כ החתיכים לא היו חתיכים, ואין זה המקום לאמר המראה הוא שיקול),
  בפן הנפשי - התקשורתי וכדו` וממה שכתבת נראה שזה היה חסר לך בקשרים אלו ואחרים, יש שמחלטים כבר בטלפון, פרט למצבים חריגים ביותר קשה להבין איך אדם בשיחה קצרה של התחלת קשר כבר עמד על אופיו ותוכונתיו של הצד השני לדעתי זה נובע מיהירות או טיפשות (סליחה על הבוטות אבל בחיי נפש עסקינן) ולגבי הפגישה הראשונה, צריך להבין שבחור ובחורה מטבעם הם שונים, ובציבור הדתי הקשר בין בחור לבחורה הוא פחות פתוח מאשר בציבור אחר דברים אלו גרמים לכך שמימלא הפגישה הראשונה כמעט תמיד לא תהיה במיטבה ולעתים מקום המגש לא תמיד נוח לשנים, יום הפגישה היה עמוס לאחר והוא או היא הגיעו לפגישה להניח את הראש ולא בדיוק להפגש, החלטה במפגישה אחת היא בעצם לקיחת האדם בזמן קצר וע"פ אותו הזמן להגדיר את אשיותו תכונתיו ולאמר, את זה אני לא רוצה לדעתי מעטים הם כמה פעמים קרה שראיתם מישהו או מישהי וקטלגתם אותו/ה בקטגוריה מסומית ואח"כ הופתעם, קשר זה ענין של זמן במיחוד מגיל בוגר יותר אל תחפשי את הקילק הראשונן בפגשיה הראונה אם יש הנה מה טוב אם לא ומבחנת האדם שיושב לפניך הוא נראה אדם טוב וחיצונית בסדר אז אין להתנתק, על טעיות בחיים משלמים במזומן החתן או הכלה לא מחכים בסיבוב תני לדבר צאנ`ס אמיתי
  ונזכה שתשמחי בשנה זו עם בחיר ליבך
  בהצלחה.
  נ.ב יש עוד מה להאריך אבל אני מניח שכבר עייפתי אותכם שיהיה לכולם בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • ר09/03/2005 בשעה 21:09
  13

  מבינה אותך
  אני מרגישהבדיוק כמוך גם אני בסוף שנות העשרים לחיי ולצערי עדיין לא מצאתי את הבחור המיועד את האחד והיחיד זה שאני ארגיש שאיתו אני רוצה להתחתן גם אני נפגשתי עם כממה וכמה בחורים ולא יותר מ2 מהם הייתי מעוניינת להמשיך בקשר כי גם אני בדיוק כמוך לא הרגשתי שום התלהבות שום ניצוץ בעיניים או קליק= פרפרים בבטן ודפיקות לב, הרגשתי פשוט אדישות ולכן סיימתי את הקשרים מהר אולי מהר מידיי ולא נתתי לעצמי יותא הזדמנות כי הרגשתי שזה לא זה ולא בא לי לצאת סתם עם מישהו שאין לי התלהבות ממנו .אני מקווה ומתפללת שיגיע כבר בחור כזה שפשוט יעשה לי את זה ואני מקווה שגם את תמצאי לך אחד כזה , כי מגיע לנו להיות עם בחור מתוך אהבהת אמת ולא חלילה מתוך אילוץ וחוסר ברירה כי אחרת זה רק גורם סבל וצער.
  בהצלחה לכולנו, אמן אמן אמן

  הוסף תגובה
 • ירון08/03/2005 בשעה 21:29
  12

  נקודות לעידוד.
  היי
  האומנם את מתקרבת ל30 וזה מבהיל את כולנו תמיד תזכרי שזה מלמעלה, פעמים אפשר להתעקש עד מחר וזה לא יגיע ,אך כשזה יגיע זה יגיע ממקום שלא תצפי לו.
  את לא לבד במגרש, גם אני עברתי מספר רב של פגישות חלקן טובות וחלקן פחות ,ישנם בנות שנתקתי איתן קשר ללא סיבה מיוחדת מצידי, אך מה לעשות יש לנו רצונות כאלו ואחרות ולעיתים אנו עקשנים מידי. מנסיון החיים הקצר שלי ועם הקשר היחיד שהיה לי כ 7שנים אני יודע מה זה לאהוב .
  הייתי מטורף על הבחורה, אשת חייל ,(לא נשוי)שלמות שבשלמות לפחות מבחינתי. זה לא הצליח ולא בגלל חוסר אהבה או ריב פשוט חוסר התאמה חילונית וחוזר בתשובה. בפגישה הראשונה שלנו לא הרגשתי דבר ואף לא חצי דבר. במשך חודש ימים ,אט אט במרוצת הימים החלו להתפתח רגשות, אם היית שואלת אותי הטעות שלך כמו גם שלי היא שאנחנו לא נותנים צאנס .
  כמה פעמים יצא לך להפגש עם גבר חמוד נאה במידה סבירה וזה לא הצליח בגלל שהוא לא היה משכיל כמו שרצית או להיפך בחור לא בשיא הדרו אך משכיל. לפעמים מתווספים נתונים כמו עידה צבע עור וכו שרק מקשים עלינו.
  מה לעשות אנחנו לא קונים בני זוג במכולת וצריך לדעת להתפשר אחרת זה לא ילך .
  על פי דעתי יש לא מעט אנשים שיצאת איתם ויש לך הרגשה של אולי ,אם הייתי מושכת קצת יותר זמן הייתי מגלה משהו טוב שאפשר להמשך אליו ועליו לבסס חיים משותפים.
  אני הבנתי שקליק יש רק באצבעות וגם כדי להוציא אותו זה מהכאיב, אז או שתכאיבי לעצמך או שתנסי למצוא תכונות אחרות . ידוע שהמראה החיצוני הוא בעל משקל לא מבוטל לעיתים צריך להתעלם ממנו, זה לפחות מה שאני מתכוון לעשות.
  נ:ב
  ולראיה אפשר להתאהב בך רק דרך קושר ההתנסחות שלך ואני לא מתחיל איתך הרי תנפנפי אותי כהרף עין אני צוחק.
  בהצלחה בהמשך ושהשם ישלח לך זיווג הגון אמן.

  הוסף תגובה
 • נ08/03/2005 בשעה 19:39
  11

  תגובה למספר 8 היקר.
  צר לי שאני סותרת את החלוקה המדעית שלך, ל- 3 סוגים של בנות. חלוקה שמופרכת למדי.
  כבחורה נאה (שאחרים טענו זאת לגבי, כך שאני לא מהזן השני, לפחות), שפויה (מוכח ובדוק)- גם אני נמצאת עדיין לבד, למרות שאני כלל לא בררנית ומעניקה לכל מפגש צ`אנס נוסף. כך שניתן אולי להסביר כי הכל נקבע מלמעלה (חשובה גם ההשתדלות שלנו, כמובן) ואולי יש דברים שאינם תלויים בנו.
  באותה מידה ניתן לשאול אותך- מדוע אתה באתר? מדוע עדיין לא מצאת? אולי אתה גם מסווג באיזושהי תת קטגוריה מבין השלושה (רק שיש לשנותן ללשון זכר)?
  כמו שאתה מסווג בנות, אני בטוחה שניתן גם לסווג אתכם, הבנים.
  אך אני בניגוד אליך, לא מקטלגת בנים אלא מכבדת כל אדם (בחור או בחורה) ......
  בהצלחה לכולם...

  הוסף תגובה
 • ענת08/03/2005 בשעה 18:24
  10

  בהחלט מזדהה איתך...

  הוסף תגובה
 • דוסתאי08/03/2005 בשעה 12:54
  9

  אהלן
  יש סיבה לכל הרי בסוף תצטרכי אחד לכל החיים ולכן אל תוותרי על רצונותייך מה שכן צריך יותר לתת סכוי מעבר לפגישה אחת או שתיים

  הוסף תגובה
 • חושב (הרבה) אחרת07/03/2005 בשעה 20:44
  8

  הראי - נא לפרסם גם אם זה מעט בוטה!
  מניסיוני איתכן המין הנשי, קיימות שלוש קבוצות של בנות מתבגרות (דתיות), היינו מעל גיל 26, שלא התחתנו:

  א. נראות טוב - אך בעלות דפיקות ריגשית כזו או אחרת או בעלות שריטה קשה.

  ב. נראות לא טוב - אך מאמינות שהן נראות טוב.

  ג. לא נראות טוב ומודעות למצבן.

  מצבן של בנות הסוג השני הקשה מכולן - כמובן, מאחר וגם מי שירצה אותן - הן אותו לא ירצו...

  אין לי מושג איך את באמת נראית (לדעתך אין כל משקל של ממש), אך במידה ואת משתייכת לסוג הראשון - ולפחות מאופן תפיסת החיים שלך את שייכת לזן זה - את אכן בבעיה קשה למדי.

  ודוק: בנות צריכות להבין - ואת וחלק מבנות מינך לומדות זאת על בשרן - שבמידה ולא יתנו צ`אנס למרבית הבחורים הטובים (- ויש כאלה יותר מכן), תחת לפנטז על גיבור הקומיקס האולטימטיבי - ילבינו שערן, יאבדו את הסיכוי ללדת אי-פעם ויותר מזאת - להתחתן עם גבר שצעיר מהן בפחות מעשר שנים אם בכלל...

  לסיכום אחות יקרה:

  אהבה ממבט ראשון יש רק פעם או פעמיים בחיים לאחד מעשרה אנשים. יש פער בין אהבה לבין משיכה בפגישה הראשונה. במידה ואת אינך נמשכת אליו - זכותך לוותר. אך במידה ואינך מקבלת את "הקליק" - את מוותרת על הסיכוי הלא גדול (כבר) שתזכי לבית משלך.

  כואב אבל נכון!

  הוסף תגובה
 • יגאל07/03/2005 בשעה 20:30
  7

  מצדיק את נועה
  בתגובה 1 , קשר בונים בהדרגה ולא לפי ניצוץ/בעירה/קליק .

  הוסף תגובה
 • ד07/03/2005 בשעה 15:58
  6

  מזו שכתבה את המאמר...
  לא ציינתי זאת במאמר אבל היתה לי אהבה,קשר ממושך שנגמר ושהחל ב"קליק חזק ממבט ראשון".
  אולי בגלל שזה התחיל כ"כ חזק - אני חושבת שרק כשיש הרגשה כזו כבר בפגישה הראשונה -
  סימן שכך צריך להרגיש בפגישה הראשונה עם כל בחור אחר...

  אשמח לשמוע ממכם..

  ותודה על כל התגובות:)

  הוסף תגובה
 • המשיכי כך07/03/2005 בשעה 12:56
  5

  המשיכי כך
  שלום לך! את לא לבד גם לי יש רגעים כאלה שאני מרגישה בדיוק את מה את עוברת..אבל אל תרימי ידיים..35 פגישות זה לא הרבה יחסית אליי לצערי..נפגתי יותר ממך..יש דברים שלא ניתן להתפשר עליהן,חיזקי..והמשיכי להיפגש אפילו תנסי לברור אותם טלפונית ולא לרוץ מיד לפגישה.אם יש דברים שלא ניראים בשיחה איתם -הניחי להם אל תפגשי אלא רק עם אותם בחורים שיש לך איתם כימיה בטלפון..הבנת חמודה??אל תתיאשי את לא לבד..

  הוסף תגובה
 • שקד07/03/2005 בשעה 10:18
  4

  לא לוותר
  אני חושב שאסור לך לוותר בסוף תיראי שהיה משתלם לחכות הרבה הצלחה

  הוסף תגובה
 • לי07/03/2005 בשעה 10:13
  3

  צאנס
  היי. מבינה מאוד את הרגשתך. לדעתי יש מקום לתת הזדמנות נוספת לפגישה שנייה, כמובן לבחור שלא שללת על הסף בפגישה הראשונה.. אני שומעת מהרבה חברות שתחושת ההתאהבות/ פרפרים בבטן/קליק/ניצוץ וכו מגיעה עם הזמן- כנראה יש בזה משהו..?

  הוסף תגובה
 • אריאל07/03/2005 בשעה 10:09
  2

  לא רק את ככה!
  אז קודם כל,יש הרבה אנשים שחושבים שבפגישה הראשונה צריך להיות קליק,ואם לא אז זה די אבוד... לדעתי את עושה טעות. נתחיל מזה,שלהתאהב במבט ראשון,זה נטו קטע חיצוני,כי הרי את עדיין לא מכירה את התכונות אופי שלו. ואהבה אמיתית זה אהבה שמתבססת על זה שמכירים טוב אחד את השני,שהצד השני מבין אותך,ותומך בכל מצב. את בהחלט יכולה למצוא את עצמך מתלהבת מהתכונות שלו ואח"כ מתאהבת בו. 2.את ממש לא חייבת ליפול בגלל שאת טובה. יש המון אנשים שישמחו לקבל ולהעניק לאשה כזו!!! פשוט תשבי עם עצמך,ותחשבי מה התכונות שהכי חשובות לך שיהיה לבן זוג שלך,ואיך את יכולה לוודא שהוא באמת כזה (טיפ קטן... לפי ההתנהגות שלו לאנשים אחרים,במיוחד במצבי לחץ כי כשאוהבים,כולם נחמדים...),תנסי למצוא מישהו כמה שיותר דומה לך,ובסוף תצליחי!!! בהצלחה!!!

  הוסף תגובה
 • נועה07/03/2005 בשעה 10:03
  1

  אנונימית יקרה ....
  קשר בונים, שלב אחר שלב...
  אל תחכי לקליק, זה או אחר, אנחנו צריכים הרבה מאוד סבלנות וזה לוקח זמן...
  אדם המצפה להתאהבות בפעם הראשונה, לא יוכל להתקדם לשום מקום... אנשים נשואים בונים כל יום אהבתם זה לזו, ואנחנו מצפים לה כבר בפגישה הראשונה???
  עצתי לך, אל תמהרי לחשוב, אני מרגישה או לא... תפגשי עוד כמה פגישות, בהם אולי תראי צדדים נוספים וחשובים בבחור, שיוכלו לתרום לך בקבלת החלטה !
  שמעתי לא מזמן שסבלנות היא מלשון סבל...
  ואכן לא תמיד קל, אבל, בע"ה אני מאחלת לך שבקרוב ממש, תראי עד כמה היא משתלמת !
  בהצלחה...

  הוסף תגובה