חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

קשה להשגה.. אך מתברר שלהיפך.

קשה להשגה.. אך מתברר שלהיפך.


קטגוריה: כללי


החיים ממלאים אותנו בחווויות שונות ומשונות.
אחד הדברים המעסיקים נשים וגברים כאחד הוא זוגיות .
אני מאמצת ומשתדלת לו להיות פסיבית בחיפוש אחר בן זוג אלא לקחת יוזמה לידייים ולפעול בשיתוף פעולה עם המזל.
יום בהיר אחד עיני נתקלות בבחור תמיר ונחמד שהנני מכירה כתושב מקום מגוריי , (שאני חייבת לציין שלא חשבתי שאי פעם יהיה בנינו איזה סוג של קשר ), שפנה אליי והחל לדלות פרטים אודות אפשרות להבניית מערכת יחסים בנינו.
יצאנו פעם אחת ודיברנו עוד מספר פעמים והבחור טען כי אני בחורה ה"משחקת " אותה קשה להשגה, אך לצערי הרב נפלה טעות בידיו ולא רק שהוא שגה אלא מצאתי את עצמי מנסה לחזר אחריו ולנסות להבין את הסתירה בין דבריו המביעים כביכול התעניינות לבין חוסר השתדלותו לעשות דבר כדי לממש זאת.
אני מרגישה באיזה שהוא מקום פגועה ומאוכזבת , מדוע אנשים מתנהגים כך ולא יודעים לומר באופן גלוי את אשר על ליבם.
חשבתי לעמצי שפעם הבאה שאפגוש אותו (וזה יקרה) אתנהג איתו כבחורה שמאוד קשה להשגה.
אבקש את תגובתיכם בנידון.
28/10/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • יאיר22/11/2004 בשעה 18:22
  4

  ניתוח אופי קצרצר לפתרון
  שלום לך !

  אני אהיה קצת ישיר ומעט סלקטיבי לכיוון השלילי...
  מסיפור דברייך מצטייר לי חברך אדם שנראה כלפי חוץ מרשים ובעל בטחון - אך האמת היא שהוא באיזשהו מקום חושש מאוד מהחשפות רגשית ועם פוטנציאל לפגיעה - או במילים אחרות אין לו עמוד שדרה לדחוף את הקשר הזה קדימה ולכן הוא זורק אליך את הכדור עם משפט מדרבן כמו שאומרים לילד "בחיים לא תצליח" - כדי שהוא ינסה בכל זאת.

  חשוב לזכור כמובן, שמהמשפט שלו עצמו ניתן להבין את עולמו הנפשי - אכן הוא מרגיש שאת קשה להשגה - בשבילו!!! כלומר בחורה כמוך לא תתייחס לבחור כמוהו - כך הוא חש.
  ולכן הוא באיזשהו מקום מנסה ליצור אצלך רגשות אשמה שאת משחקת את עצמך קשה להשגה ובעצם מבזבזת את זמנו.

  היוצא מכל הטררם הזה המוקצן מעט - אינני יודע מהטיב היחסים בינכם כרגע - פשוט התקשרי אליו ושאלי אותו פשוט ולעניין - האם הוא מעוניין להמשיך את הקשר או לא בלי ניתוחי אופי שלך ובלי שום דבר - אלא רק בתור מישהו שפגש אותך - הוא רוצה או לא! זה הכל.

  ואם הוא ממשיך עם ניתוחי אופי שלך - את יכולה להציג בפניו ניתוח זה....

  בהצלחה רבה

  הוסף תגובה
 • בחור .09/11/2004 בשעה 00:35
  3

  לדעתי...

  אם הוא מוצא חן בעיניך, תנסי לברר איתו ישירות מה הוא מרגיש וחושב על הקשר ביניכם. ותאמרי לו באופן ישיר את מה שכתבת פה. אני בעד להיות גלויים במערכת יחסים, ולברר בשיחה את הנקודות הלא ברורות או הבעיתיות. בסופו של דבר זו הדרך הנכונה והקצרה ביותר. כך תדעי היכן את נמצאת ואם כדאי לך להשקיע בקשר מסוג זה.
  בהצלחה רבה לך.
  נ.ב. : במידה שתרצי לכתוב לי חזרה תגובה. את מוזמנת. אולי תהא לי עצה טובה עבורך ..מתישהו..

  הוסף תגובה
 • מסקרן ..אז תבדקו07/11/2004 בשעה 23:16
  2

  נתת בעצמך את התשובה...
  נחמד אנונימית..."קשה להשגה..."..חשבת פעם לעצמך מה היה קורה לא היית פונה אליו בכנות ומביעה נכונות לקשר..מדוע שיגיד את מה שהוא רוצה כשאת אינך מראה נכונות מצידך מה חשבת שמשום שאת אשה יש צורך בגבר שיחזר ועוד ועוד ועוד...עד אשר גם הוא אמר די הבנת את הרמז אם תשאלי לדעתי נכונות מצידך היתה צריכה להיות לך ,הרי בסופו של דבר יש הרבה דגים וטעות הבת שחושבת שהיא הדג זהב..עכשיו את חשה מה לעיתים בנים מרגישים והתחושה שלך היא התשובה לעצמך..ושיהיה לך בהצלחה ומטעיות לומדים.

  הוסף תגובה
 • מישהו07/11/2004 בשעה 10:05
  1

  תגובה-עצה|סמרט|
  אל תקחי את זה קשה.. או שאת (לעצמך בלבד) מעונינת בו או.. שלא, אם את כן- אחלה תמשיכי לצאת איתו בלי להתערבב במחשבות מה הוא חושב ואיך את יוצא בתגובות שלך בעיניו ואם גם הוא ירצה הדברים כבר יתסדרו (ואם הם בכל זאת לא יסתדרו אז ישנם דברים מתחת לפני השטח שלא מתאימים לשניכם וזה מה שקוטע את.. הכימיה בכל זאת לפעול בינכם) ואם את לא- תזהרי לפעמים אנחנו מושכים קשר רק בגלל שאנחנו מרגישים שאנחנו לא יוצאים בו כלכך טוב או שבגלל שהאינו רוצים לצאת בו אם הערכה גבוהה מהכיון השני כי.. פשוט זה מפגשים מאוד עמוקים וישירים שאנו רואים שמגלים לעצמנו מי אנחנו באמת ולא רק מי שאנחנו חושבים לעצמנו שאנחנו (ואולי זה גם מה שיפה בכל זאת בהם אם אנחנו באמת מתיחסים למה שרומזים לנו חושבים על זה ומבקרים את עצמנו והופכים להיות אנשים יותר טובים ואיכותים..)

  הוסף תגובה