חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

פער הגיל

פער הגיל


קטגוריה: כללי


היי לכולם , אשמח לקבל את תגובתכם ,
הכרתי בחורה שמצאה חן בעניי , נפגשנו פעמיים ואז שאלתי אותה מה היא מרגישה בנוגע לקשר , היא ענתה שהיא חייבת לציין שמבחינה ויזואלית אני נראה מצויין , מהבחינה האינטלקטואלית נראה לה אנחנו נסתדר יפה אבל יש לה בעיה עם גילי { פער הגילאים בננו 12 שנה } יש לה חששות בנוגע לגילי { 45 שנה } והיא לא מצליחה להפנים ולהשלים עם זה , מאז ששמעתי את תגובתה הפסקתי להתקשר אליה , לא כעסתי ולא נתתי לה הרגשה של סוף הסברתי לה שאני מאוד מבין אותה ואשמח אם נשאר בקשר , מאז היא מתקשרת לפחות פעמיים ביום או יותר וכפי שציינתי אני לא מתקשר אליה , קשה לי מאוד להבין מה היא חשה כלפיי משום שהיא לא משוחחת על זה היא רק אומרת שמאוד נעים לה לשוחח אתי , הייתה אמורה להתקיים בירושלים הרצאה של פנויים ופנויות והיא שאלה אם אני מעוניין להצתרף בסוף זה לא יצא לפועל זה בוטל ,
א. האם עליי להמשיך את הקשר הזה כך וליראות מה יצא בסוף ?
ב. כיצד עליי לינהוג במצב הנ"ל ?
ג. כיצד עליי להיתייחס אליה האם להציב לה אולטימטום בקשר לקשר ?
25/08/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אני ולא אחר06/09/2004 בשעה 15:37
  9

  תגובה על פער גילים
  אחי. לדעתי אין מה להתרגש מפער הגילים. ונשמע לי שהיא דווקא מעוניינת עכשיו. וזה נשמע מאוד צפוי ולא מפתיע: הפסקתה להתקשר ועכשיו, למרות הבעיה שלה עם גילך, היא מתקשרת פעם ואפילו פעמיים ביום. כנראה שהיא התגברה. -)
  לדעתי כדאי לך לתת לה להבין שאם היא לא רוצה אז לא צריך ואם היא רוצה אז בתנאים מסויימים. (בלי לבטים והיסוסים והתחבטויות). שתהיה בטוחה אם היא רוצה. משהו בסגנון של TAKE IT OR LEAVE IT. תבוא ממקום חזק (אתה הגבר) ונראה לי שהיא תרגיש הרבה יותר בטוחה בעצמה ובהחלטה שלה. לא נראה לי שנשים אוהבות גברים לא בטוחים בעצמם. מנסיון אישי. -)
  בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • ורד05/09/2004 בשעה 13:33
  8

  המקל ושני קצותיו
  באופן כללי דעתי זהה לדעתה של שרי (תגובה 3).
  מאידך, אם היא ממשיכה להתקשר אליך למרות שאתה אינך מתקשר אליה, כנראה שהיא כן מעוניינת, אולי לפחות עד שתמצא מישהו מתאים יותר, שהרי טוב צפור אחת ביד מ...
  אלא ששניכם כבר בגיל שאין כל-כך זמן לשחק. נכון, אצל הבחורה זה יותר קריטי, אבל גם אתה כבר בגיל שכדאי להתמסד בו.

  עליה להבין שאינה יכולה להחזיק את המקל בשני קצותיו. תן לה עוד קצת זמן ואז הסבר לה בעדינות ש... צריך לחתוך דברים לכאן או לכאן.

  בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • אשר05/09/2004 בשעה 11:31
  7

  תשובה ללילך
  היי לילך תודה על תשובתך בשמחה אשמח לשוחח איתך צרי קשר 09-7941044 , 054-5701566 , או באימל שלי [email protected] תודה ולהשתמע , אשר

  הוסף תגובה
 • יוסי04/09/2004 בשעה 20:49
  6

  אדון כמעט...
  היא מתקשרת כי היא רוצה את הקשר. היא אולי לא סגורה עצמה אבל אם אתה אוהב אותה אל תוותר!

  הוסף תגובה
 • משה03/09/2004 בשעה 15:20
  5

  בהצלחה
  בכל קשר ישנם קשיים שמתעוריים בן השניים, ממה שכתבת נראה שטוב לכם ביחד אתם מוצאים חן בעיני אחד והשני חיצונית ונראה שאף פנימית, מכך שהיא עדין מתקשרת זה אומר שהיא עדין רוצה ואינה רוצה לאבד אותך, נראה שהיא נמצאת בקונפליקט מסוים ואני מניח שאם תמשיך את הקשר ויהיה לה טוב איתך זה דבר שלא יפריע, תן לה את הזמן כל דבר שהוא קצת חדש לאדם או נראה בעיניו שונה הוא צריך להסתגל אליו תן לה את הזמן לכך, אני מקוה תצליחו כל טוב משה

  הוסף תגובה
 • לילך03/09/2004 בשעה 10:51
  4

  הפרש גילאים לא משנה בעיני
  היי לך אני לא יודעת מה בקשר אליה אני לא מבינה ממש מה הבעיה בהפרשי הגילים אני בת 28 ויצאתי עם בחור בן 45 לפני כמה חודשים והיה ביננו קשר מקסים אהבתי והיה לנו קשר נהדר אפילו מבחינת הילדים שלי ושלו לא נראה לי שמה שמפריע לה זה הפרש הגילאים תחשוב עלזה פער גילאים לא אמור להשפיע עם יש אהבה בין אחד לשני אשמח לדבר איתך על זה אם תרצה

  הוסף תגובה
 • שרי02/09/2004 בשעה 23:55
  3

  אוי הפרגיות הצעירות
  יש להתייחס לעניין במלוא כובד הרצינות. התחושה הכללית היא שהגברים תמיד מעדיפים "פרגיות צעירות" והסיבה ברורה לחלוטין. השאלה היא, מה הנשים מעדיפות??
  האם אשה מחפשת בגבר את דמות האב? האם ההורים שלה מפריעים לקשר? מה יקרה עם פער הגילאים בעוד עשור שנים, כשהאשה הבשלה תמצא את עצמה עם גבר מזדקן????
  אני במקומך, הייתי מבינה את ההערה הקטנה שלה ומסיקה את המסקנות המתבקשות. זה לא סותר את העובדה שכרגע נעים לה לשוחח אתך, אך היא הבהירה שזה לא לטווח הרחוק, חבל להגיע למצב של אשליות מנופצות.

  הוסף תגובה
 • א02/09/2004 בשעה 20:03
  2

  היא לא אמרה שום דבר מעליב
  היא לא אמרה לך שום דבר מעליב, ולא כל-כך ברור למה לקחת את זה קשה.זה שהיא בכל זאת עלתה את הנושא מראה ששיש משהו שמפריעה לה והיא מנסה לעבוד על זה, היא בתהליך.להפך, לפי דעתי זה מראה שהיא בחורה ישרה ומתייחסת אליך ברצינות,יש לה אמון בך-היא מוכנה לשתף אותך במחשבותיה ובהתלבטויות.
  ...ואיזה אולטימטום אתה רוצה להציב?בן אדם חושב,מתלבט,מנסה להתרגל-זה מצב בריא ואין לזרז אותו.
  ...ואל תשכח שהיא יותר צעירה ממך,ולכן,אם להסתכל על האמת בפנים,לה יש יותר אפשרויות לבחירה מאשר לך.לכן,אם היא מוצאת חן בעינך כדאי לך לרדוף אחריה לפני שהיא מצאה לה מישהו יותר צעיר.
  בהצלחה!

  הוסף תגובה
 • אנונימי02/09/2004 בשעה 01:27
  1

  תמשיך לדבר איתה
  לפי דעתי תמשיך את הקשר איתה תתקשר אליה וגם תיצא איתה,היא תכיר אותך יותר ותבין שאתה אוהב אותה,אבל תמיד תחשוב גם שיש מצב שהיא תגיד לך לא,בקיצור תן לה זמן להכיר אותך יותר טוב ולהשלים עם הקשר.

  הוסף תגובה