חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

בעד ונגד אהבה ממבט ראשון.

אמ_6685 אמ_6685

בעד ונגד אהבה ממבט ראשון.


קטגוריה: כללי


גם אצל אנשים נורא החלטיים, עם אינטואיציה נפלאה בחיים בכלל, אחרי כמה וכמה פעמים בהם הם קלטו שזה לא זה, אחרי פגישה אחת, כשעובר הזמן והדידות מציקה, מתחילים להרהר הרהורי חרטה.
והם ממתחילים לזמר לעצמם, את מה שכולם מזמרים להם, אבל הוא בחור טוב, ועובד ודתי באותה כמו שצריך ואם לפי כל השיקולים זה בסדר אז צריך לנסות ולנסות...
ועכשיו דוגמא מהחיים, אחשוורוש, להלן א`, היה אחראי על הסוסים בארמון והתאהב בנסיכה ושתי, ובאמת האהבה ניצחה את הבדלי המעמדות והם חיו באושר ובעושר, נכון שהיו לה קריזות, אבל זה היה חלק מהקסם שלה.
ואז בגלל אחת הקריזות, החבר`ה של א` הסבירו לו שהוא חייב להיפטר מימנה, ובגלל שהוא ידע ששיקולים קודמים להתאהבות, אז זה בדיוק מה שהוא עשה.
ואז ארבע שנים הוא התהלך אבל ( למרות שהוא נעשה למלך היה לו הרמון של נשים) ואז שוב החבר`ה הציעו לחפש אישה, והפעם כדי לא ליפול בפח, יש לבחור בהתאם לשיקולים, וכיוון שאסתר נבחרה שלוש נים אחר כך, מדובר כאן בכאלף דייטים ואחריהם המלך שכבר התמכר לתהליך, המשיך לחפש.
אז בהתעלם מהצד שלנו בסיפור , לא היה עדיף לא להישאר עם ו`.

12/08/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אשר29/08/2004 בשעה 14:20
  1

  לילמוד לקחים
  בהחלט הלקח הוא שהיה עדיף להישאר עם ו , השאלה מה אנחנו לומדים , הרי גם אנחנו פוסלים אנשים על ימין ועל שמאל ללא בדיקה מעמיקה רק על סמך מס` משפטים שנכתבו לפעמים בהסח הדעת , אני חושב שרצוי לנהל לפחות שיחת טל` אחת ואז להגיע להחלטה האם זה מתאים או לא , שיהיה לך בהצלחה בהמשך ושנה טובה ומוצלחת .אשר

  הוסף תגובה