חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

ברוך ה` אני נושם

ברוך ה` אני נושם


קטגוריה: כללי


אוקי, אז החלטת שאת הולכת על זה ונכנסת לאינטרנט במטרה להכיר את הצדיק שלך על הסוס הלבן. אוקי, אז את גם אוהבת את בורא עולם. אוקי, אז את חושבת שתמיד צריך להיות בשמחה. אוקי! גם עצה טובה לחיזוק האמונה.
אבל מה לכל הרוחות הקשר של כל זה אחד לשני?! את אוהבת את ה` וגם את בעלך את תאהבי, ובאמת שיבוא כמה שיותר מהר, אבל למה לערבב?! אני באמת לא מזלזל באהבת ה` טהורה, אבל למה להחצין את זה ככה? מה, זה כל מה שאת יכולה לספר על עצמך? מה, זהו? כל הבחורות אותו הדבר?
נכון, גברים הם קצת יותר מאופקים בקשר לגילוי רגשות כלשהם ונשים אוהבות לספר לכולם על האהבה הגדולה שלהן, אבל באמת, רק שתדעי- זה לא אורמ עלייך כמעט כלום, אי אפשר לדעת כמעט כלום מהציטוטים האלה, שנראים כאילו נשלפו מספר ליקוטי עצות כזה או אחר, וזה לא מה שאני הייתי מחפש בבחורה, למרות שבאמת אני אשמח שתהיה צדיקה.
אני אוהב את הקב"ה (או לפחות משתדל, כל אחד ורמתו), אבל באתר היכרויות אני לא אתחיל לספר על כך מעבר ל 2 מילים שיעבירו את המסר. אני באתי להכיר אישה כלבבי, לא רבנית ראשית ולא עצות לעבודת ה`.
בנות, שיהיה לכן בהצלחה, וגם לבנים שקראו עד כאן ולא מסכימים איתי (לבריאות שיהיה לכם).
ועוד דבר- אם החלטת, את או אתה, להוסיף איזה סמיילי או משהו דומה, זה לא חייב להיות בכל מחיר, במיוחד כשזה לא קשור למה שכתבת.
בהצלחה לכולנו בחיפוש אחרי המשיח האישי שלנו בדרך לגאולה העצמית
04/08/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • לימור06/09/2004 בשעה 01:01
  5

  אנונימי יקר
  אתה כל- כך צודק!
  זו פעם ראשונה שאני רואה שהבחור מרגיש ככה.
  אני נתקלתי בבחורים טובים ויראי שמיים שציטטו לי הגיגים על עם ישראל ותורת ישראל( כפי שכתבתי על ה"דוס הציוני" ואני רציתי רק להכיר את האדם שמאחורי הסיסמה.
  בהצלחה לך!

  הוסף תגובה
 • משה23/08/2004 בשעה 17:18
  4

  ניכרים דברי אמת.

  הוסף תגובה
 • ארז18/08/2004 בשעה 21:00
  3

  רק בלי עצבים נועה......:-)

  הוסף תגובה
 • רחל18/08/2004 בשעה 21:00
  2

  יפה!!
  נחמד,נחמד!אז אולי אתה מחפש אחת שחושבת או יודעת לחשוב בעצמה!לבד!בלי החברה!

  הוסף תגובה
 • נועה18/08/2004 בשעה 15:14
  1

  נמאס כבר
  לכל המטיפים למיניהם ובראשם הכותב- אף אחד לא ביקש את אישורכם לדרישותינו הדתיות או לאופן הצגתנו את עצמנו. לא נאה לך- אל תשלח הודעה. אבל מה בדיוק חשבת שיקרה לאחר שתפרסם פה את הגיגיך ה(לא) מרגשים? כולנו נלך ונשנה את דיעותינו כי בעיניך זה לא מוצא חן??
  דבר נוסף ותמוה אשר חוזר על עצמו פעם אחר פעם בכתבות כאן. אם זו האמת שלך (ושל כותבים נוספים מסוגך) מדוע לך להסתתר מאחורי מסך האלמוניות???? לך עם דעתך עד הסוף וחשוף את כינוייך באתר. די כבר עם הפחדנות הזו. אם יש לך מה לומר, עמוד מאחורי המילים. אם לא, אל תטריד את שלוותנו בכתבה ריקנית אשר אינה מקדמת או תורמת לקוראיה דבר.

  הוסף תגובה