חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

יופי

דוסתאי_3732 דוסתאי_3732

יופי


קטגוריה: כללי


השמיים היו די קודרים. עבים כיסו את השמש . הגשם ניתך והביא את ריחו הנפלא .
כאן עלי להיכנס לסיפור כאורח לא קרוא, ומתנצל אני מראש , נו והאם ברירה יש לכם? כי המדובר בסיפורי בילד קטן אשר לבדו הוא ביער, ואיך אוכל לעזבו לבדו .
עיניים צוחקות ונמשים אשר כיסו את אפו הקטן , ושמו ללמדכם רוני , והיטב יישמע לקורא כי הפחד מילא הוא את ליבו , ואני כאן ורוחי עימו .
הקורא הנאור הבין המשתמע שרוני איבד דרכו , ואני ברוחי מסתכל , ואל לקורא להתמלא בקוצר רוח כי עלי למלא היריעה .
ונחזור ליער כי לא מדובר ביער רגיל אלא ביער קסום אשר שירה נפלאה השרתה ניחוח נפלא . ואם תחילה היה עלי להתלוות אליו ברוחי , היטב ידעתי שלא לזמן רב הדבר . כי מיד בהיכנסו נכנס הוא לעולם מופלא אשר אין בו עצב , והאושר אין סופי .
וביער יצורים אשר ממשות אין להם אך היטב יודע אתה שנמצאים הם , כי האהבה בהם רבה , והנפש מבינה .
חיבור נפלא אשר מביא את האדם למרחבים אשר אין להם סוף . העצים התחילו לדבר , החיות הרעיפו חיוך . ורוני , כילד, הדבר נראה לו טבעי . או, כמה קינאתי בו. אני חשבתי שאני המוביל ונראה שאני המובל .
אור ניבט לפנים ומבעדו נראה אדם . אדם זקן ופניו הם ראי של חמלה , ומתוך חמלתו ניבטה חמלת כל אדם עלי אדמות , וההרגשה כל כך נפלאה עד שדמעות יורדות , רוני מתקרב ונוגע לא נוגע , ההווה העבר מתלכדים הם ביחד, ועיניו רואות את העתיד . ורוני , כילד , לא הבין את אשר רואות עיניו . ואילו אני כמשקיף מהצד אספר את אשר ראיתי .
כי תדעו, כשיש אהבה אין כאב, אין מחלות, והלב כה נפתח שרק התקווה שוררת . ורוני קיבל מתנה נפלאה, את התקווה , אך הדבר הנפלא יותר שקיבל הוא את היכולת להעניק אותה . ושוב העתיד והווה מתמזגים והווה מתגבר והריח הנפלא של הגשם שורר . טוב, לכאורה נשלם הסיפור, אך הוא רק משל. הנמשל הוא: הילד הוא אנו שמפחדים אנחנו מהלא צפוי , אך כשליבנו טהור אנו נוגעים באור אין סופי , ששם אין עכבות ומושכים תקווה לנו ולכלם. וליבי יהיה טהור רק כשאמצא את האחת ....תגידו לא נמאס לכן מהסיפורים שלי מתי כבר אכיר את האחת ואפסיק לכתוב באתר זה .....

29/06/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • רחל13/07/2004 בשעה 20:43
  2

  השערה למה לא מוצאים ?
  כי פוחדים מסוס טרויאני ליכאורה מישהוא מראה לך מתנה נהדרת ומסקרנת כמתנת שלום אבל ממה שרואים מיסביב יש את הפחד שיש בתוכה חילים שישתלטו על החופש שלנו אז מוצאים תרוצים שונים וסוגרים עוד יותר חזק את החומות

  הוסף תגובה
 • וילמה08/07/2004 בשעה 11:30
  1

  דוסתאי דרלינג
  אל תהיה כזה, תמשיך לכתוב לנו גם כשתמצא את האחת.|פופקו|

  הוסף תגובה