חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

והפעם: קרחות

והפעם: קרחות


קטגוריה: כללי


בנות יקרות , מה נעשה אבל כבר בגיל 23 , אנו הגברים מתחילים להתקרח בעוד שאתן מלאות שיער גם בגיל 50 וצפונה , כך ברא אותנו הטבע עם קצת דימיון ומחשבה חופשית.
בקיצור , רציתי לדעת האם נחרץ דיני בגין ההתקרחות המתקרבת,
עד כמה הקרחת משפיעה על בחירת בן זוגכם , הרי אתן יודעות שרבים וטובים מתקרחים , אז עכשיו כולכם תחפשו את הבנים האיכותיים שעדיין לא התקרחו ? הרי ברור שאין מספיק כאלה לכולכן
אז תתפשרו על טיפש עם שיער ? בקיצור , הבעיה שלנו היא הבעיה שלכם
חוצמזה , האם בגלל היותכן בנות דתיות , אז אולי החיצוניות פחות חשובה לכן כי גדלתם על ערכים וכאלה..
הייתי שמח לתגובות , עדיף לשמוע את האמת גם אם היא לא תמיד נעימה.

יום טוב

05/09/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • מקשיבה לך...27/09/2006 בשעה 21:41
  31

  יש לך משהו יותר חשוב מבלורית... |שמש|
  אולי אין לך בלורית מתנפנפת ברוח, אבל יש לך משהו יותר חשוב, שלרוב הגברים, לצערי, אין. וזו היכולת לבטא רגשות.מחשבות.

  אם לא היית כותב בעילום שם, בטח היית מקבל כמה פניות מבחורות באתר, וגם ממני... |מאוהב|

  הוסף תגובה
 • אליהוא21/09/2006 בשעה 21:57
  30

  לאורית
  בת כמה את שאת מכירה את "מעלה הקרחות" ?

  שנה טובה ומבורכת

  הוסף תגובה
 • מיטל19/09/2006 בשעה 20:16
  29

  יש פיתרו ן רפואי
  למי שהולך לרופא עור בגיל מוקדם כשההתקרחות מתחילה יכול לקבל כדורים שעושים נפלאות - ראיתי הרבה כאלו , אל תחכו לרגע האחרון !

  הוסף תגובה
 • יוסי18/09/2006 בשעה 10:01
  28

  אפשר גם להקריח אחרי החתונה
  גם אם משהי התחתנה עם גבר מלא שיער, יכולה למצוא את עצמה אחרי שנתיים עם גבר דליל מלמעלה... אז אם היא התחתנה איתו על מנת שהוא לא מקריח, בטל דבר - בטלה אהבה... כך גם גבר שהתחתן עם אישה רזה, אחרי שנתיים יכולה להשמין. אז עיצה מימני, כדי שתאהבו את בני זוגכן קצת יותר פנימה מעבר למסיכה...

  הוסף תגובה
 • סיגל17/09/2006 בשעה 17:34
  27

  יצא קצת ארוך..:P
  בעיני קרחת יכולה להחמיא ויכולה להוריד מהיופי.. תלוי על מי היא נמצאת ו ב ע י ק ר תלוי מה הוא עושה איתה.. כמו שכבר כתבו לפני, גם בעיניי הלוואות ותוספות למיניהן רק גורעות - וזה ממש בעדינות.. הכי יפה בעיניי זה לגלח את הכל (ממש ברוב המקרים זה יותר יפה משיער) חוצמזה, יופי הוא כל כך משהו שהאדם משדר, ואני לא מתכוונת לזה שאופי מעל ליופי אלא ממש השפעה של תשדורת על מראה חיצוני גרידא.

  הוסף תגובה
 • אוהד17/09/2006 בשעה 10:12
  26

  כעצה למקריח ממקריח לשעבר
  אני רוצה להעביר לך את תחושת ההזדהות שלי כי עברתי את אותם לבטים כמוך ובסוף זה הפריע והציק וגם..הכיפה בר לא תפסה מי יודע מה החלטתי במקום כל ההשטלות היקרות ולא בטוחות(20000 +-) פשוט לעשות שזירה בקומבינציה ,אז לקח לנשים להתרגל יום יומיים אבל ולם מפרגנים ועל זה נאמר "להחזיר עטרה ליושנה"..
  ואם תשאל מה יגידו בנות המין הנאה..
  עד שלא מתחתנים ( בהנחה שלא נוגעים)
  אתה אף פעם לא יודע מה הן מחביאות או מגביהות עד לרגע האמת..או שאתה מת
  בכל אופן הכל זה הרגשה אישית ומה שעושה לך טוב כי בסופו של יום זאת התחושה שלך שמשפיעה על הבטחון העצמי והאושר הפנימי
  ושלא ימרחו אותך בסיפורים
  אישיות שמשיות
  כמו שהן מטפחות את עצמן תדאג גם אתה לעצמך

  הוסף תגובה
 • אתי17/09/2006 בשעה 09:08
  25

  אני מעדיפה קרחים...

  הוסף תגובה
 • ענת17/09/2006 בשעה 02:27
  24

  לי זה לא מפריע ויש כאלה שיותר יפים בלי

  הוסף תגובה
 • יפה17/09/2006 בשעה 00:03
  23

  13.14.15. ,,ת גיד כמה כתבת????

  הוסף תגובה
 • מירב16/09/2006 בשעה 22:17
  22

  קירחות
  היי לך.אני חושבת שאם זה גבר יפה ונאה זה לא צריך להפריע לו.ההפך.לפעמים זה יכול להיות מאוד חמוד ואפילו סקסי.ודרך אגב אני בחורה דתיה שגדלה על ערכים אבל החיצוניות חשובה לא פחות.בהצלחה.
  (אם זה מאוד מציק לך אז תיקח פרופסיה.)

  הוסף תגובה
 • יהל15/09/2006 בשעה 00:07
  21

  הכי יפה קרחת....
  לפחות בעיני...
  זה אפילו סוג של פיטיש`.
  אז לכל הקרחים פה, אתם מוזמנים להשאיר פרטים-זה גם סוג של תכונת "יופי" (:

  הוסף תגובה
 • אתי14/09/2006 בשעה 20:11
  20

  אנחנו הבנות היום מאוד בררניות !

  הוסף תגובה
 • ברוניה14/09/2006 בשעה 06:32
  19

  |כלנית|
  שיער מטומטם בורח מהראש החכם:-)
  אז מה?
  יש קרחת ויש קרחת... כל מקרה הוא אישי ואי אפשר לדעת מראש אם זה טוב או רע במקרה מסויים...
  בכל זאת, בהצלחה ותסמוך על הקדוש ברוך הוא שכבר מלווה אותך לבת זוגך האמיתית...
  אז לשנה טובה ופוריה ומאושרת ומשפחתית תכתבו ותחתמו!

  הוסף תגובה
 • אורית13/09/2006 בשעה 17:31
  18

  מעלה הקרחות
  תקרא את הספר הזה ותבין שה מה זה שטיות...

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת13/09/2006 בשעה 03:01
  17

  לתגובה 16 יו איזה מצחיק אתה

  הוסף תגובה
 • קרחנה12/09/2006 בשעה 21:35
  16

  יצא קרח מכאן ומכאן
  קרח זה הכי אחי.
  וחוצמיזה שים כיפה גדולה של ברסלב זה בטוח יכסה את הקרחת.

  הוסף תגובה
 • ישראלי12/09/2006 בשעה 19:50
  15

  המשך 3
  בחיים, אבל בחיים, הוא לא יתנהג אותו הדבר כמו אחרי הנישואים. למה? כי המחויבות הזאת של הנישואים משנה את הבן אדם. לפני כן הוא לא היה חייב, ועכשיו הוא כן.כנ"ל ביציאה ממושכת,בני הזוג משחקים אותהלפני הנישואים ולאחריהם הם מורידים את המסיכה ומגלים אז, מיהי האישיות האמיתית.זהו עד כאן מה שהרב אמר. . . {קשר ישיר וקשר הפוך אם קורלציה ו2 משתנים}אך האמת יש לי כמה אספקטים לתקוף את הבעיה אבל אין זמן ומקום לכן אני מוכרח לסכם. ובלי לנתח את הדברים של כבוד הרב .וגם בלי לתת לך את הטיפ הגברי .כי אתה רוצה תגובות מהבנות כאן אם הם חושבות כך או אחרת .לכן אני מאחל לך תפוח בדבש לראש השנה "ושניהיה לראש ולא לזנב... "{מובן?}ותעזוב אותך באמממשך מדברים ששיכים לנשים .לידיעתך נשים מעניין אותם כסף .הבנת? חוצמזה מכיר את עופר גלזר הבעל של שרי אריסון .תאמין לי קטן עליו להשקיע כסף להשתלת שיער. אבל הוא לא עושה את זה .כי הוא קצת יותר חכם ממך[ועשיר} .ואם כבר השתלות השוק הזה ממש מוצלח.... בנים ובנות .יאלללה איפה הבת שתכתוב כתבה בסגנון שלך.בנים האם סליקון מפריעה לכם?... הרי אתם יודעים וכו....{חחחח}סליחה לא מצחיק .באמאשך תישבע !.יאלללה היום מה שהכי נחשב זה דווקא הסרת שיער בלייזר.תאמין לי בהן צדק לדוד שלי יש מכון מהגדולים בארץ ליופי על כל המשתמע .[אני אדבר איתו נשתיל לך שכל }.ותגובה 9 חחח את מטורלללת ... עזבי אותך ממחקרים כאלו חי חי חי באמת הצחקת אותי .אין קשר !איזה באסה נגמר המקום לכתוב .הכי קטע זה שמטורללת כמוך יש הרבה .מגניב .אני ימשיך את הקו שלך.כל השמנים...כל אלו אם העינים הכחולות...ואולי את בכלל בלונדינית ?אוווו אכשיו הכל מובן .{אין כמו הבלונדיניות חכמות} אין כמו במבה .מה פתאום במבה. רק תפוח בדבש .המממ טעים אהבתי

  הוסף תגובה
 • ישראלי12/09/2006 בשעה 19:22
  14

  המשך הקדמה 2
  אע"פ שאביו היה גם הוא כהן גדול והיו כולם יכולים לחשוב שהבן הגיע לגדולה בגלל האבא. אבל כנראה שהצניעות של האמא היא זאת שגרמה לברכה הגדולה. תשובתה מענינת וגם תשובת חכמים אליה מענינת. הם אומרים לה "הרבה עשו כן ולא הועילו". משמעות דבריהם שצניעות אינה רק כיסוי ראש – היא גם התנהגות והתייחסות פנימית לדברים, סגנון דיבור סגנון חשיבה דרך תפילה אוירה של בית ועוד ועוד. אבל סוף סוף יש לכל דבר כח שלו וכיסוי השער הוא אחד מרכזי מאוד מהם.בכל מקרה היום הרבה נשים לא מכסות את הראש והיום אחת מכל שלוש נשים מתגרשת – זה לא כבוד גדול להתגרש והרבה כאב לילדים .לבעל והרבה הרבה הרבה דמעות לאשה.מאיפה זה מתחיל? מסגנון חיים שמכיל הרבה דברים.לא רק כיסוי שער, מסגנון חיים שהחיצוניות היא מרכיב חזק מאוד בו. לכן לדעתי מי שרוצה חיים יותר טובים תתחזק בהפנית הכוחות לבנין הבית ואחד מהדרכים החשובות בענין זה הוא כיסוי הראש
  קודם כל זה מאוד חשוב שאישה תכסה את שיערותיה, זה קודם כל אומר לכל מיני חמדנים, הופה אני נשואה תתרחק קצת... תודה אורי לנשימה, זה מאוד עוזר בלגרום לנודניקים להתרחק... חבל שאני עדיין לא נשואה... היה חוסך לי כל מיני שיחות עם פקוצים בני מאתיים.
  בכל אופן חוץ מזה שזה מדאורייתא וכו` .אישה אמורה להיות יפה לבעלה ולא לכל העולם ומי אמר שכיסוי ראש מכער, להפך אישה יכולה להיות מאוד נאה ומרשימה עם כובע יפה או עם מטפחת קשורה באופן מיוחד , ולנשים שמות פאה בכלל הן נהיות מהממות איתן.כשהאישה יפה, חכמה ומה שתרצה - ברור שאי אפשר שלא לשים לב אליה.אך כשנוסף הפן של הצניעות, רואים באמת כמה היא יפה - אינני מתכוונת רק לצניעות החיצונית, אלא לצניעות בדיבורה, בהתנהגותה, בהליכותיה.להכיר את בן המין השני זה לא פשוט, זה לוקח שנים.ואם מישהו כאן יבוא ויגיד שבשביל זה צריך לצאת תקופה ארוכה לפני שנישאים. אני יענה ויאמר לו שטטטטטטטטטויייית .ואם תשאלו למה.
  אני יענה לכם בצורה הכי מוחלטת שאפשר.
  גם אם תגורו עם בן הזוג, שלוש -ארבע שנים, בחיים, אבל בחיים, הוא לא יתנהג או

  הוסף תגובה
 • ישראלי12/09/2006 בשעה 19:16
  13

  הפרופ יתן הקדמה 1. ונפתח
  במאמר קצר שכתב הרב שמואל אליהו- רבה של צפת בעניין כיסוי ראש: לדבר זה כמה וכמה הסברים בכמה וכמה מישורים. אבל כל הסבר מתחיל בדבר הבסיסי ביותר זאת אומרת, בבנין בית אמיתי ונכון.
  עיקר היופי{אני באמצע מחקר על זה..}של האשה הוא מתחיל בשער כמו שרואים בחיים וכמו שגם רואים בשיר השירים שהדוד משבח את הרעיה בשערה כמה וכמה פעמים. לא צריך להיות מומחה גדול לראות שדרך השער האשה מדברת עם סביבתה, כל תסרוקת משדרת משהו אחר. כל צבע – משהו אחר. תנועות השער, ההתעסקות איתו. אפילו הריח שלו. כל זה הוא מסר גדול מאוד של האשה.{אין הגברים קולטים היטב את המסר הזה. כל העוצמה הזאת המשודרת דרך השער יכול להיות מופנית אל הבית פנימה – ואז הבית נבנה חזק יותר ובריא יותר. כל העוצמה הזאת יכולה להיות מופנית החוצה.הרבה נשים שמגלות את שערן - מסרקות ובוחנת אותו במראה לפני שהן יוצאות מהבית על מנת להראות יפה. - בעיני מי?.
  למה היא לא בודקת את שערה לפני שהיא נכנסת הביתה? {נו למה?}הרבה בנות מתחילות להתעסק במודע או שלא במודע בשערן במחיצת בנים. { באמת?זה מושך?} זה יכול להיות אינסטינקט וזה יכול להיות מודע בכל מקרה זה שדר חזק מאוד.{תלוי} המטרה היא שהאשה תהיה יותר ויותר יפה. אבל שעיקר תשומת הלב שלה תהיה לבנין הבית. מזה יצא משהו טוב – מתשומת לב שמופנית כלפי חוץ – לא יצא כלום.
  ואם יצא משהו – זה יהיה רע. אי אפשר לומר: "אני אתן תשומת לב גם לבית וגם לחוץ". כי צריך להכיר את האמת - כוחותינו מוגבלים וצריך לנצל כל כח חיובי לטובת הדברים שהם חשובים באמת. יש הרבה סיפורים מההיסטוריה שלנו על מה שקרה עם נשים שידעו את הסוד הזה. יש בגמרא סיפור על כהן גדול "אמרו עליו על רבי ישמעאל בן קמחית פעם אחת סיפר דברים עם ערבי אחד בשוק ונתזה צינורא מפיו על בגדיו ונכנס ישב אחיו ושמש תחתיו וראתה אמן שני כהנים גדולים ביום אחד. ושוב אמרו עליו על רבי ישמעאל בן קמחית פעם אחת יצא וסיפר עם הגמון אחד בשוק ונתזה צינורא מפיו על בגדיו ונכנס יוסף (עם) אחיו ושמש תחתיו וראתה אמן שני כהנים גדולים ביום אחד. תנו רבנן שבעה בנים היו לה לקמחית וכולן שמשו בכהונה גדולה אמרו לה חכמים מה עשית שזכית לכך? אמרה להם מימי לא ראו קורות ביתי קלעי שערי. אמרו לה: הרבה עשו כן ולא הועילו".
  סיפור זה מענין יותר כיון שכולם קראו לכהן גדול על שם אימו : אע"פ שאביו היה גם

  הוסף תגובה
 • ש12/09/2006 בשעה 18:54
  12

  תפסיק לחשוש !
  להרבה מאוד בחורות זה ממש לא משנה, לרוב מסתכלים על המכלול ולא על הקרחת.
  לדעתי מאוד מאוד חשוב אך אתה מרגיש עם עצמך ומה אתה משדר. אם תשדר שיש לך הערכה עצמית ואתה שלם עם , כך גם לרוב, הצד שכנגד יתופס את הדברים.
  בהצלחה! (לכולנו).

  הוסף תגובה
 • יעל אחרת12/09/2006 בשעה 17:24
  11

  הסר דאגה
  מלבך.
  אין שום דבר לא יפה/לא מושך בקרחת.
  ז"א, אני לא רואה את עצמי לא יוצאת עם מישהו כי הוא מקריח (אני כן רואה את עצמי לאמ יוצאת עם מישהו כי הוא מנסה להסתיר התקרחות).
  לא מבינה בכלל את השיקול הזה של פסילת אנשים מתקרחים מראש.
  ולאלו שהציעו טיפולים : אולי כדאי שכולנו נעבור דרך מנתחים פלסטים כי ככה נוכל "לטל" בבעיות כמו: אזורים קטנים מדי בפלג גוף עליו, שפתייםלא מספיק גדולות, אף ארוך מדי.
  ובכלל בואו נציע לכולם לפצוח בדיאטה כי גם ל5 קילו מעל לרזון אנורקטי יש טיפול.
  תעשו לי טובה!!!
  עניין החיצונות הוא לא מה באמת יש שם אלה איך אנחנו מציגים את זה... מיליוני אנשים מסתובבים עם קרחת בעולם והם נראים נהדר, עוד כמה מיליונים כהים מדי, בהירים מדי, שמנים מדי, נמוכים מדי... ואין להם בעיה.
  הבעיה היא של אלו שמנסיםלהסתיר את הנתונים שלהם
  והבעיה העוד יותר גדולה היא של אלו שלא מקבלים את זה שלא כולנו ראים אותו דבר

  הוסף תגובה
 • מצחיק12/09/2006 בשעה 15:36
  10

  תגובה ל4
  חחחח קרעת אותי "הלוואות" יצאתי עם מישהו כזה.....

  הוסף תגובה
 • נוני12/09/2006 בשעה 14:57
  9

  הבעיה זה לא הקרחת
  לי אין בעיה עם קרחת עם מקריחים קצת פחות, כי אם שי כבר קריחת אז שהכל יהיה מגולח
  אבל שי בעיה יותר בעייתי אצל המתקרחים ואת המידע הזה לא אני קבעתי אלא הכל מדעי שהחברה שעל הראש שלהפ אין שיער, יש הרבה שיער בשאר מקומות בגוף
  יום טוב

  הוסף תגובה
 • יעל12/09/2006 בשעה 13:43
  8

  עלה קרח עלה
  זה לא חלום, ולא רק במגזר החילוני,

  אני מתה על בחורים קרחים

  ולכן אם אתה מתקרח - לך עד הסוף

  תוריד את הכול - קרחת זה יפה
  לך עמה גאה.

  הוסף תגובה
 • יוני12/09/2006 בשעה 13:05
  7

  יש טיפולים
  למה שלא תטפל בבעיה,יש פתרונות מאד יעילים היום נגד התקרחות,כמו מינוקסי ועוד...

  הוסף תגובה
 • מוריה12/09/2006 בשעה 13:04
  6

  זה לא רק הקרחת
  זה כל המראה. לדעתי לפחות. ויופי זה עניין של טעם כך שאין מה לדאוג.

  ובכלל... לך יפריע לצאת עם מישהי שהיא פחות ממטר שישים ? זה על אותו המשקל בערך, יהיה מי שיפריע לו ויהיה מי שלא.

  אני אישית פגשתי קרחים רבים וטובים שהיו נשואים באושר ואושר...

  הוסף תגובה
 • אודי12/09/2006 בשעה 05:38
  5

  הכל טוב
  אחי.. צא מהסרט.. קרח זה יפה מאוד.. אגב במינזר החילוני זה כבר"טרייד)חדש.. חכה חכה..זה עוד יגיעה גם עלינו...

  הוסף תגובה
 • DINAP12/09/2006 בשעה 01:57
  4

  לא חשובה הקרחת אלא מה שמתחת - האמת הנעימה שלי.
  מקריח חמוד,
  בצעירותי דרשתי תמיד לדעת מה אחוז השיער שנותר על ראשו של המועמד להיכרות עימי.
  בלורית שיער , דלילות קלה ליד המצח , מקריח או קירח היו מגוון התשובות שסופקו. אין ספק שבעלי הבלורית קיבלו עדיפות ראשונים. לאלה התלוו לא פעם דעות קדומות אודות שירות צבאי ביחידה מובחרת או , רחמנא לצלן , אף מבט על, על העולם ממטוס קרב. אך לא דובים ולא נעליים.
  נסיוני לימדני שלעיתים הבלורית המתנפנפת כיסתה על ריקנות וקירחות מבהיקה טמנה בחובה עומק ורגש.
  כמובן שאין הדבר מחייב וכמו בדברים אחרים, אישה אישה וטעמה עימה.
  ברבות השנים למדתי לחפש את מה שבתוך הלב ובראש ולא מה שעליו.
  בדרך כלל, אך אין זה מחייב, נתקלתי בבעלי קרחות בעלי אישיות מופלאה. אולי חיפו על חוסר בשיער בפיתוח האישיות והנפש.

  עצתי לך,
  היה בן אדם, רגיש וסמפטי, רומנטי ויציב ואז אין ספק שתמצא את אהבת חייך שתצליח לראות מעבר לקרחת.

  בקשה קטנה - לא כדאי, לא רצוי ולא מומלץ לחבוש פאות או תוספות שיער מלאכותיות. תסרוקות הלוואה אף הם בגדר מוקצה מחמת המיאוס. תהיו אתם. אפשר ורצוי לטפח ולדאוג ללבוש הולם ולניחוח נעים אך אין צורך להסתובב בתחפושות.
  פורים זה רק פעם בשנה.

  אנחנו הנשים מסוגלות לראות הרבה מעבר למראה החיצוני.
  אישיות, קסם אישי ועומק זה מה ש( רוב ) הנשים רוצות ומחפשות.

  שנה טובה
  והרבה הצלחה.

  הוסף תגובה
 • ענבלית12/09/2006 בשעה 01:54
  3

  טעם וריח
  לדעתי מנסיון בתור אחת שיצאה עם בחור שמקריח אפשר לומר שזה מאוד הלם אותו ואם הייתי מנסה לדמיין אותו עם שיער הייתי פוסלת אותו על מראו ולא על חכמתו כל מקרה לגופו ישנם כאלה שזה הולם וישנם כאלה שאם אכן וזה תורשתי והם קרחים וזה לא הולם אותם אז הם בבעיה כי כמה שאדם יהיה חכם אם לא יהיה נעים להסתכל עליו אז... ובנוסף מדובר פה גם על טעם וריח כל אחד ומה שהוא אוהב בהצלחה!!!

  הוסף תגובה
 • אפרת12/09/2006 בשעה 01:27
  2

  הרוב מקריחים, אל תתרגש...
  אני יודעת שיש בנות שזה מפריע להן, אך יש הרבה כאלה שחושבות שזה סקסי! :) באופן אישי, אם מישהו מקריח, אני מעדיפה שיגלח לגמרי. זה נראה יותר טוב, לדעתי. ובינינו, אם מישהי תפסול אותך בגלל זה , אז מה? בעיה שלה. נקסט...

  הוסף תגובה
 • מיכל12/09/2006 בשעה 00:11
  1

  האמת..
  האמת היא שלי אישית זה כן מפריע אם מדובר בגבר מקריח..
  וזה ממש לא מחייב שכל גבר ייקריח.. יש המון גברים בגיל 40-50 שעדיין שופעים שיער..
  לדעתי, זהו עינייין תורשתי אז השאלה היא מה קורה אצלכם בתורשה..
  אם הבחורה תכיר אותך היטב אז יש סיכוי שזה לא יפריע לה..
  בכל מקרה , בהצלחה בהמשך הדרך ובשורות טובות בקרוב בעז"ה
  מקווה שלא נפגעת ואם כן, אז סליחה מראש..

  הוסף תגובה