חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

תני לו צ`אנס - הוא שר מהלב ....

תני לו צ`אנס - הוא שר מהלב ....


קטגוריה: כללי


שלום לכולם !!

יצא לי לקרוא לאחרונה בכתבות כאן באתר על הרבה בחורים/ות שמתוסכלים/ות מההיכרות באינטרנט ולכן החלטתי לספר את סיפורי האישי שמחזק עמדה זו , אין ספק שיש הרבה חוסר רצינות באתרים מסוג זה.

בקיצור , גם אני הייתי תקופה ארוכה באתר ההיכרויות הזה ובעוד אחד נוסף , אין לי ספק שיש כאן בחורות נחמדות שבאופן כללי מעוניינות בקשר אבל (ואני כותב זאת מנקודת מבט של בחור ! ) לעיתים ההיצע הגדול קצת מבלבל אותן וחוסר הרצינות שלהן כ"כ בולט לעין שזה קצת מתסכל.

(כמובן שיש גם בחורים לא רציניים ובבקשה מכל הבנות אל תקפצו עלי ותגידו לי בתגובות : "גם אתם הבנים מתנהגים ככה בחוסר רצינות " כי זו לא תיהיה תגובה בוגרת ורצינית , המטרה של הכתבה היא שכל אחד ואחת יסתכלו ויבחנו רגע את עצמם ויחשבו אם גם הם התנהגו כך...)

נמשיך בסיפור , אני לפחות הרגשתי שאני הולך לאיבוד ושכל תהליך ההיכרות הווירטואלית הזו פשוט לא רצינית (למרות שתמיד אפשר לשמוע את הסיפורים על האלה שכן הצליחו להכיר מכאן...)

זה מצחיק אני בחור בן 24 , סטודנט למקצוע מכובד , נראה די טוב , אופי טוב, משפחה חמה וטובה וכו` וכו` וכו` (אני יודע שאין הנחתום מעיד על עיסתו אבל להדגשת הבעיה ולצורך הכתבה עשיתי זאת בכ"ז...) לכאורה נתוני פתיחה טובים אבל..... בכל זאת בחורות כנראה מחפשות ריגושים וירטואלים ולא נותנות סיכוי רציני לקשר אמיתי .
אם פגישה הסתיימה ולא הייתה "פגישת החלומות" סטייל סינדרלה היא ( כן , כן , גם הוא...) לא נותנת בד"כ עוד סיכוי ומקפצת לה לכרטיס הבא.... אותי זה מצחיק .

כל זה גרם לי לפני כמה חודשים להפסיק את כל המרדף הווירטואלי הזה (אני נכנס לפה כיום רק כדי לקרוא את הכתבות הנחמדות האלה) .

בינתיים בתקופה זו הכרתי בחורה מדהימה דרך חברים ואני חייב להודות שהפגישה הראשונה (שבד"כ מה שקובע בה הוא המראה החיצוני ומשקר מי שאומר שלא ) לא היתה מדהימה , לא היו זיקוקים וניצוצות כמו שהרבה מחפשים אבל נתנו עוד סיכוי והצלחתי לגלות את האופי המדהים שלה טוב הלב , העדינות החיוך הכובש ועכשיו אם תשאלו אותי , בעיני ( !!!! ) היא יפיפייה !

לסיכום חברים וחברות ואני באמת לא בא מכיוון של מטיף או משהו כזה.
תנו צ`אנס , אם בפגישה אין דחייה (שאם יש דחייה אז כמובן שרצוי לחתוך...) ובסיום הפגישה אתם מסכמים אותה בכך שהיתה פגישה נחמדה , סבירה או אפילו אם אתם קצת מבולבלים ולא ממש סגורים איך היה לכם תלכו ותפגשו שוב , תבררו מה אתם חושבים ומה אתם מרגישים , אל תרצו חזרה במהירות ל"בועה" הוויטואלית הזו כמפלט ובמחשבה שהבא יהיה יותר טוב , זה פשוט לא נכון לעשות.

לסיכום נשאר לי רק להגיד המון הצלחה לכולם ובעז"ה שכולם יזכו למצוא את הזיווג ההגון
שלהם בקרוב !!!!!!
14/08/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אורית24/08/2006 בשעה 15:36
  26

  היי לכולם
  הבעיה היא שאין הרבה שמוכנים לתת את הצאנס הנוסף ולגלות עוד רבדים מעניינים אצל השני לרוב זה נגמר בלילה טוב צונן ואתם יודעים שלא תקבלו טלפון למחרת ואני אומרת שזה קורה לכולנו אז די עם כל הנוצות שאנחנו מקשטים בהן את עצמנו כל אחד צריך לעבוד על עצמו באופן אישי ואולי נשנה כאן משהו...

  הוסף תגובה
 • מוטי24/08/2006 בשעה 00:09
  25

  פחחח אביגיל יה אני מת עלייך.. ל-22 היא בת ועוד איך
  מה זה הכתבה הזו? זה ברור שכל אחד והרצונות שלו והדרישות שלו זה ברור בשביל מה צריך כתבה על זה?

  הוסף תגובה
 • אילן24/08/2006 בשעה 00:06
  24

  כל אחד והטעם שלו והדרישות שלו!
  כל אחד והטעם שלו והדרישות שלו!

  הוסף תגובה
 • שירלי היפה24/08/2006 בשעה 00:02
  23

  יאיר תחליף תמונה

  הוסף תגובה
 • אשר23/08/2006 בשעה 22:11
  22

  ל9 ו15 ו18
  אל תתפלאו אם האבגיל הזאת היא בכלל גבר

  הוסף תגובה
 • שני23/08/2006 בשעה 09:21
  21

  צודק
  לצערי התפתחו להם קודי התנהגות וירטואלים שלדעתי גובלים בחוסר איכפתיות,זלזול ויהירות.
  אני מבינה את הרצון למצוא את הנכון,ועבור רבים אתרי ההכרויות הם המאפשרים היחידים למפגשים מעין אלו(לא לכולם יש חברים עם רעיונות לדייטים,ולעיתים ה"מלאי" אוזל)ולכן כשיש עבור הבחור/ה מס` התאמות הם מתכתבים איתם בו זמנית ואף קובעים פגישה.
  אני חושבת שראוי ונכון להתמקד במישהו אחד ואם לא מתאים עוברים הלאה,כי רק אז נותנים הזדמנות אמיתית(עד כמה שניתן לומר)לבחור/ה שמולך.ברגע שיש מס` אופציות בו זמנית חבל על הזמן שלכם ושל אלה שאתם נפגשים איתם וחבל על האנרגיות.
  לצערי בתאוריה הכל נכון ובמעשי קצת פחות-כי בליינד דייט הפך לדבר מאוד מלאכותי וענייני,מה לעשות שהחיצוניות משפיעה רבות על הרושם הראשוני!! ברגע שיש אכזבה אנשים לא נותנים הזדמנות בכלל וחבל.תאמינו לי שההפסד כולו שלנו.
  שיהיה לך בהצלחה!!!

  הוסף תגובה
 • פשושיתוש23/08/2006 בשעה 09:08
  20

  למגיב מספר 17- אנונימיתוש
  דוקא הכתבות מאוד מעניינות אותי....וגם התגובות

  ואני כאן כי בחרתי להיות כאן...
  ותאמין לי שאני כבר לא מקבלת פניות....כי העובדה שיש לי חבר מוצהרת בכרטיס שלי...

  אז כך שאין מקום לטעויות!!!!

  רוצה את מספר החבר שלי???? כדי להיווכח???

  הוסף תגובה
 • יונתן22/08/2006 בשעה 20:02
  19

  המסקנה נכונה אם כי הדרך אליה אישית ומשתנה

  הוסף תגובה
 • ממ.. אני..22/08/2006 בשעה 13:14
  18

  לאביגיל ולכותב הכתבה
  אביגיל במקרה גם לי יצא לדבר איתך ..בדרך מוזרה במסנג`ר...וגם לפי התגובות בכתבה שלך.. צר לי לאכזב אותך אבל את אחת הבחורות המוזרות שהכרתי... ומשונה.. אולי זה גובל בעיה .. אני לא יודע .. אבל גם לפי התגובות לכתבה שלך שמותר לציין שאת ספציפית חייבת אבל חייבת לענות ולהגיב לכל כתבה אבל תמיד תוכן התגובות שלך מעליב ופוגע.. אז תתאפסי קצת ולכי תבררי איך מתיחסים לבני אדם..ולכותב הכתבה .. אהבתי ואלל תתרגש.. יש בנים אהבלים ויש גם בנות לפחות זה מוסיף אקשן לחחים... :) המון בהצלחה לך והלוואי ותיהיה כבר תחת החופה!!:)

  הוסף תגובה
 • אנונימיתוש21/08/2006 בשעה 17:24
  17

  לפשושיתוש.


  לפשושיתוש "אם הכרת מישהו מדהים לא מהאתר" למה את עדיין באתר ?

  ולא נראה "בכדי לבדוק הודעות" בגלל בנות כאלו רוב הבנים חושבים שאין פה רציניות וחבל.

  רק טוב.

  הוסף תגובה
 • דנה21/08/2006 בשעה 14:39
  16

  אני לא מבינה- מה זה רק לקרוא את הכתבות?!
  תגידו אתם נורמלים, כולם לא רציניים ותודו באמת, אני גם לא רצינית, כי עברתי חוויה שמישהו לא היה רציני איתי. אז ככה שכולם בעצם נכנסים רק לקרוא את הכתבות ולא בכדי להכיר מישהו. כך נראה לי.

  הוסף תגובה
 • הכותב21/08/2006 בשעה 13:08
  15

  תגובה ל - 13 -אביגייל
  את מצחיקה מאוד , בבקשה ממך אל תחמיאי לעצמך ותגידי שאת לא רצית אותי...
  הספיקו לי 2 הודעות להחליף איתך כדי להבין שיש לך בעיות רציניות ביחסי אנוש... ולהזכירך אני הוא זה שהפסיק את ההתכתבות איתך .
  בקיצור , המשך חיפושים מוצלח והלוואי ותצליחי "לצוד" לך מישהו כאן .
  כל טוב !!

  הוסף תגובה
 • מאתרת באתר20/08/2006 בשעה 19:14
  14

  לחגית ולפשושיתוש-ולכוולם :-)
  היי לכן- והיי לכולם!

  חגית רציתי לומר שאת צודקת כי באמת זה נהפך למעיין התמכרות- וכמו בכל "התמכרות טובה"- גם פה יש דרישה כל הזמן ל"עוד" ו"יותר", אבל בסוף זו התמכרות דבילית כי (כמו בכל סוף מר של קיצוניות)- פוף! פתאום מתפוצצת בועת האשליות והנה, לא רק שלא מצאת מה שאתה רוצה בדיוק, אלא שאתה לגמרי לבד...

  לפשושיתוש- רציתי לומר שזה ממש משמח שמצאת מישהו מחוץ לאתר- והלוואי שיהיה לכם הרבה בהצלחה- אבל לא תמיד זה קל- זאת לדעתי הסיבה שבשלה כולנו פה, לא? חוצמזה- שכשמכירים לך זה בליינדייט טהור- ואם זה היכרות עצמאית זה קצת מפחיד לא? ז"א אני לא רואה את עצמי יוצאת עם כל אחד שמתחיל איתי (ולא חסרים כאלו) חוצמזה שבד"כ זה לא נראה לי להיט. אני כ-ן מאמינה בהיכרות "טבעית" וזה מבחינתי הכי עדיף אבל השאלה היא- באיזה קונטקסט?(תלוי א-י-פ-ה מכירים) מה שמביא אותי לעוד עניין- שאין לאן לצאת....(אבל כאן אפסיק ולא נלאה אותכם אנשים..)
  בהצלחות ושבוע מקסים לכווולם!
  אשמח לתגובות :-) (ולהצעות למקומות "נורמלים")

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת20/08/2006 בשעה 16:11
  13

  לתגובה 9 זה שלא רציתי אותך לא עושה אותי ללא רצינית

  הוסף תגובה
 • אילה20/08/2006 בשעה 14:06
  12

  צודק ב100%
  גם אני עברתי חויות דומות לאחרונה לצאת עם בחורים שהפגישות היו נעימות מאוד אבל לאחר הדייט הבחורים נעלמו כאילו האדמה בלעה אותם, לך תדע למה?

  הוסף תגובה
 • פשושיתוש20/08/2006 בשעה 08:22
  11

  גם אני ההיתי מכורה עד ש....
  גם אני כמוך מאוד יפה, ואינטילגנטית חודשים ההיתי פה ולא מצאתי כלום....כמוך גם אני הכרתי מישהו מדהים מחוץ לאתר...וגם אני כמוך נכנסת לכאן רק בשביל לקרוא את הכתבות...

  הוסף תגובה
 • היי20/08/2006 בשעה 03:26
  10

  יישר כח!

  הוסף תגובה
 • כותב הכתבה...20/08/2006 בשעה 00:45
  9

  תגובה ל -4 - אביגייל יקרה !
  צר לי לאכזב אותך , אבל גם איתך התכתבתי בעבר הלא רחוק , אומנם לא נפגשנו אבל את מייצגת חלק מהאנשים חסרי הרצינות שנמצאים באתר הזה אז אנא ממך יקירתי במקום להגיד
  " יאללה אנשים תתחילו להיות רציניים " תסתכלי על עצמך שנייה ותגידי לנו , את רצינית ???

  הוסף תגובה
 • חגית19/08/2006 בשעה 21:45
  8

  יש פה בעיה של התמכרות קשה לאתרי הכרויות
  אני לא רוצה להכליל, אבל קיימת בעיה של הרבה בחורים פה ובאתרים אחרים שפשוט מכורים ולא יכולים להיגמל מלהיכנס לאתר הכרויות גם אם הם יוצאים עם בחורה באופן רציני.
  זו בעיה קשה שאין לי דרך לחשוב על פיתרון נורמלי (אשמח לשמוע פיתרון ממישהו...)
  אבל אני יודעת לגבי עצמי, שאם אני יוצאת עם מישהו וגם אם אני לא "מתלהבת" ממנו אני לא אכנס לאתר בזמן שאני יוצאת איתו, ואחת מהסיבות היא כדי לא לפגוע בו, כי אפשר לדעת מתי בחורה או בחור גולשים באתר גם מבלי להיכנס אליו.
  ותאמינו לי שזה מאד פוגם בקשר.

  הוסף תגובה
 • מקסוול18/08/2006 בשעה 17:47
  7

  כולם כותבים כל כך נכון, צודק בהחלט
  ואני מסכים איתם ועם כל מה שנאמר ב-100%,
  השאלה אם כולם ימשיכו בדרכם או באמת יתנו צ`אנס קודם לעצמם...

  הוסף תגובה
 • פ18/08/2006 בשעה 16:43
  6

  כל כך נכון
  תמיד חשבתי שמשהו איתי לא בסדר. עכשיו אני מבין שלא.

  הוסף תגובה
 • סינדרלה18/08/2006 בשעה 15:14
  5

  במקום הנכון ובזמן הנכון!
  יישר כוחך !!
  "במקום שאין אנשים,
  השתדל להיות איש..."

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת18/08/2006 בשעה 14:11
  4

  צודק! יאלה אנשים תתחילו להיות רצינים יאללה!

  הוסף תגובה
 • שרית18/08/2006 בשעה 13:00
  3

  צודק אבל...
  יש משהו במה שאתה אומר,גם אני יצאתי עם בחור מהאתר,ולאחר כמה דייטים נחמדים(לא להיט אבל נתתי צ`אנס),התברר לי ממש במקרה שהוא קבע להיפגש עם חברה שלי.לעומת זאת יצאתי עם כמה בחורים מאד נחמדים,ואפילו היו לי שני קשרים טובים של כמה חודשים דרך האתר.אבל מה לעשות,גם בבניין מפואר בתחתית יש חדר זבל,פשוט צריך לסגל חוש ריח ולא להיות בסביבה,אלא אם כן יש לך שקית זבל חדשה לזרוק לשם,וגם אז לזרוק ולהתרחק.

  הוסף תגובה
 • יהודה18/08/2006 בשעה 12:06
  2

  הרווק מיוקנעם
  בתגובתי אילך ידידי " אשריך וטוב לך " הלואי שמילותיך אלו יפתחו את כל הלבבות הסגורים והנשים מצד אחד והגברים אני תומך במה שאתה רשמת בכתבה ומקווה שזה יגרום לכל החששות שמתרגשות לבוא להרוס התחלה של בניה היכרות מצד של הגבר שהוא באמת מחפש והצד השני לא מעריך זאת בגלל דבר שאין בו ערך או ניתן לשפרו בעתיד אני אחד מהם שחווה זאת גם אנחנו בפרוזדור אכן קח נכנסים לחדר ויוצאים ממנו ולהיפך עד שמוצאים את הכניסה הנכונה וזה שבא אליך מנסה להתחבר פעם כן ופעם לא עד שמוצאים את המושלמות שהיא?! (הלב, הרגש,התחושה שבגוף, ומבט ) אם אין את זה לא קרה כלום ממשיכים הלאה עד שהזיווג בא ב"ה אמן הכל מאת ה" יתברך ביי ובהצלחה בקרוב אצלנו!!!|שי|

  הוסף תגובה
 • יוני18/08/2006 בשעה 11:22
  1

  כל כך נכון
  מה שכתבת כל כך נכון.אני אמנם רק חודש באתר ולא גיבשתי עד הסוף דיעה על הבחורות כאן,אך ממש עד לפני כמה ימים בחורה מהאתר יצאה עם חבר שלי.וזה בחור שגם בתיכון,בבני עקיבא,באוניברסיטה,בכל מקום,בנות רק רצו שאכיר להן אותו.נראה ממש טוב,ממש חכם,כמוך גם הוא סטודנט למקצוע מכובד,וגם מבפנים ממש נשמה טובה,אבל גם הוא כמו כולנו כאן עדיין לא מצא את זיווגו.הקיצר,אחרי שיצאו כמה פגישות אני רואה שהיא גולשת לה באתר.כדי לבדוק את כוונותיה שלחתי לה הודעה שנראה לי שאנחנו מתאימים,ולהפתעתי הרבה היא
  כותבת לי שגם לה נראה ששווה לנו לנסות.כמובן שהוכחתי אותה על מעשיה ולחבר הצעתי לברוח כמה שיותר מהר.
  הסיפור הזה גרם לי להטיל ספק גדול בבנות שבאתר,שכמו שאתה אומר,לא משנה מה שיש להן ביד הן בונות כנראה איזה דמות של נסיך שמסתתר מאחורי הכרטיסים באתר.
  אני אמרתי לעצמי שאני לא הולך להכליל,אתן צ`אנס לבנות באתר ואני מאד שספקותיי יתבדו.

  הוסף תגובה