חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

"מחשבות רבות בלב אישה...."

ליאת_11568 ליאת_11568

"מחשבות רבות בלב אישה...."


קטגוריה: כללי


לאחר שנתיים באתר זה ,אני אוזרת אומץ לכתוב את אשר על ליבי, לא קל לשתף אנשים במחשבות ותחושות אישיות, אולי זה נובע מכך שאני יודעת שאנשים שנפגשתי איתם יקראו זאת ....אבל כבר לא איכפת לי.

אני בחורה בת 23 חייכנית , סימפטית חברותית וגם נראית טוב(לא יפיפיה סוף הדרך, אך גם ממש לא ברווזונית מכוערת),בעלת חוש הומור ,אני לומדת לתואר שאני אוהבת ,משפחה טובה ותומכת, כביכול תמונה מושלמת , כמו כולם אני מחפשת אהבה כנה ואמיתית מלאה בעוצמתה חווויה שמעולם לא חוויתי ,לפני כשנתיים נרשמתי לאתר לאחר שכבר מיציתי את ההכרויות שהוצעו לי ע"י הסביבה הקרובה דודים חברות וכדומה..

בסביבה שאני מתגוררת קשה להכיר בחור דתי טוב-ואם לא הייתי נכנסת לאתר ההצע שלי היה מסתכם ב-עבריינים (אפילו אם הם עברייני צעצוע -זה עדיין לא מתאים,אני מתכוונת לאנשים שמכירים בי"הס רק מהבית מכיוון שהם כל הזמן היו בהשעיה...)שמשפט ההתחלה שלהם הוא בכיוון של: " היי בובה , בוא עלי נקח אותך טרמפ" ושחיים מדמי אבטלה, בקיצור טיפוסים שלא מתאימים לי כלל וכלל.(אל דאגה אני לא משוחחת איתם או משהו כזה)
אז בהמלצה של חברה נרשמתי אני וכמה מחברותיי הקרובות והתחלתי לצאת עם אנשים , פגשתי הרבה מאוד אנשים לרוב הפגישות הסתיימו לאחר פגישת הכרות קצרה מטעמי מראה , אופי וכדומה.אני יודעת שעכשיו מי שקורא את הכתבה אומר לעצמו בטח: "הנה עוד בררנית ..." אני ממש לא כזו , בעיניני מראה אני ממש גמישה אני יכולה לאהוב מראה כהה ובו באותה המידה את המראה האשכנזי הבהיר , אני מחפשת פשוט בחור חמוד במראה לטעמי , אבל מחליטה לא על סמך תמונה אלא על סמך מראה עיניים , לפעמים אנשים לא יוצאים פוטוגנים בתמונות-בטח מוכר לחלק מכם....

על דבר אחד אני לא מתפשרת וזה אופי חשוב שהבחור יהיה חברותי ולא ביישן שאני ארגיש חופשייה לשוחח עימו על הכל , בעל חוש הומור ואהבה לחיים (אני שונאת בחורים אדישים , כבדים כאלה )

שמתי לב שאני נמשכת באופי ובדיבור דווקא לאוכלוסיה של בחורים מסורתיים-חילוניים,לא חובשי כיפה. אולי עצם העובדה שהם חיים בחברה המודרנית החילונית הם הושפעו מכך , אך מצד שני אני שואפת לחיי תורה וחיזוקים , אבל דווקא עם הבחורים ה-דוסים יותר אין תקשורת ואין כימיה, השיחות משעממות ביותר .

ובנוסף חוץ מהאתר הזה אין לי אופציות הכרות ממש כי אני לא בחורה סטייל בני עקיבא(שמעתי שהרבה הכירו שם ואם לא שם אז בהפגנות למינהם ובכל מיני פעולות מחאה-תוך כדי שריפת צמיגים הם בטח החליפו מספרי טלפון ...-מי יודע?) אין לי מסגרת ולהצטרף לבני עקיבא כבר עברתי את הגיל -ולא ממש מתאים .ציינתי את זה כי מבחינתי אני קוראת לזה "הכרויות בני עקיבא ", בקיצור אני בקונפליקט אדיר בתחושות מעצם ההגדרה שאני הגדרתי לעצמי שהיא : דתייה לאומית מודרנית , והדבר בא לידי ביטוי בלבוש ,וצורת חיים בכלל- אני לא מעוניינת לשנות את עצמי רק למצוא בחור שמתאים לי ופה הקושי האמיתי- המחשבות מתחילות להשתלט עליי אני חושבת מה לא בסדר אצלי ? למה לא היה לי חבר עד עכשיו?איפה הבחור הזה שהובטח לי 40 יום עוד לפני שנולדתי?אבל מייד שעולות מחשבות אלו צצות מחשבות אחרות :"לכל דבר זמן ועת"-פשוט זה לא הזמן המתאים .בטח אני אצחק על זה בעתיד , אני תמיד מדמיינת את עצמי אומרת לבחור העתידי שאיתו אתחתן בע"ה "אתה יודע כמה זמן חיפשתי אותך ,כמה כאב לב וסבל עברתי בבדידות היומיומית האינסופית " אבל אז אני אוסיף "זה היה שווה את זה -חיכיתי לך כי ידעתי שתבוא ".
אשמח לשמוע מה אתם חושבים בנושא-ואם יש לכם מישהו להכיר לי אני אשמח לשמוע ,וגם אם הוא לא יתאים לי יש לי הרבה חברות ...

ולסיום אומר תמשיכו להאמין בקב"ה באמונה גדולה ובאהבה.
בתקווה לחיים טובים ומאושרים!!!!!
ליאת.
06/08/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • דרור18/08/2006 בשעה 01:06
  14

  אל תתיאשי
  לליאת שלום.
  אני רואה את הנושא בצורה שונה .
  המגזר החילוני כבר מגיל צעיר לומד בבית-ספר בנים ובנות. במגזר החילוני עושים פעילות חברתית ביחד . בסופי שבוע הם יוצאים לדיסקוטקים ורוקדים. ומבלים בחופי ים מעורב. וכשהם מגיעים לגיל 18 בחורה כבר לא מרגשת אותם כלל ועיקר ועובדה שהם מסוגלים לקרוא לבחורה "היי בובה" באמצע הרחוב.שבחור דתי לא יעשה זאת.

  במגזר הדתי לרוב לומדים בבית-ספר בנים לבד ובנות לבד . אין ריקודים מעורבים וכו`
  ואז נוצר מצב של ביישנות. כשבחור דתי נפגש לפגישה ראשונה .ואם הבת-הזוג מוצאת חן בעיניו הוא אפילו מתבלבל קצת.
  עצתי לתת הזדמנות למספר פגישות לפחות 5 ותראי שבן הזוג יקבל יותר בטחון עצמי. הוא יפתח ולא יהיה לו פחד . והכל יזרום ותקמי בית נאמן בישראל.
  בהצלחה דרור.

  הוסף תגובה
 • עוז17/08/2006 בשעה 18:22
  13

  שווה לך להכנס
  גם לי היו הרבה דייטים במהלך הזמן ו...כמה שאני מחפש בחורה שומרת מצוות אני גם מוצא את עצמי במצבך...אולי מצא מין את מינו..:)
  [email protected]
  תצרי קשר..

  הוסף תגובה
 • אור17/08/2006 בשעה 00:00
  12

  מזדהה איך ב- 100%
  תהיי חזקה אחותי, הוא עוד יגיע..

  הוסף תגובה
 • יהודה16/08/2006 בשעה 17:57
  11

  שלום ליאת
  שמי יהודה אני קראתי את מה שרשמת והבנתי ממך כמו שכולם יודעים שלא הכל ורוד ומנגד אני אני רשום באתר אולי מהתחלה מפאת הגיל ישר תורידי אותי מהרשימה אבל את יודעת והסברת זאת ברור שאין מה להוסיף על מה שקיים שאולי מפאת חיצוניות, או אישיות כזאת או אחרת שאת פסלת ויש עוד על מה לדבר לא יצא לך אבל אשמח להכיר אותך ולתת לך את פרטיי כדי להכנס ולהתרשם ממך או שאני אשמח לראות אותך אם יש לך תמונה או לא משנה כדי שנכיר ואולי אם לא יצא לנו אולי יש לך להכיר לי מישהי כי אמרת שיש לך חברות נוספות אז לסיום זה הדואר שלי [email protected] וגם זה מסנגר שלי במידה שתרצי לשוחח ושוב שיהיה לך בהצלחה בהמשך ואולי מישהו קרא את ליבך ושבית אותו ואכן בשמחה זכית אמן המון בהצלחה-]

  הוסף תגובה
 • ניב16/08/2006 בשעה 08:02
  10

  תפסיקי להתעכב
  ילא תתחתני כבר

  הוסף תגובה
 • בן המלך15/08/2006 בשעה 21:53
  9

  האימייל שלי
  לכל מי שרוצה לנסות להפעיל עלי מניפולציות, או סתם להתעלל בי על הדעות שלי: [email protected]

  הוסף תגובה
 • צבי15/08/2006 בשעה 18:01
  8

  יפה מאוד
  ליאת פשוט כתבת יפה מאוד ולענין אני מסכים מאוד עם דבריך ואפילו אני שאני בן 19 מסתכל באתר הזה למרות שאני כן ב"מהכרויות בני עקיבא" לפי דבריך וזה רק בגלל שאני מרגיש שאף אחד לא באמת מספיק מכיר אותי ואת מה שאני מחפש אבל שתדעי שאני מחפש מישהי כמו בערך כמוך שמגדירה את עצמה דתית לאומית מודרני כי גם אני אדם כזה דתי לאומי מודרני. אז אם את מכירה מישהי בשבילי אז אשמח........

  הוסף תגובה
 • חיפושית15/08/2006 בשעה 15:53
  7

  לבן המלך.....
  לא רק הילה רוצה להכיר אותך....גם אני שמתי עין עלייך....
  מה אתה אומר????

  הוסף תגובה
 • מגיב15/08/2006 בשעה 03:45
  6

  ל-5
  לפי מה שאתה אומר צריך להימנע מדרישות. בחורה צריכה לחפש כמיטב יכולתה את מי שהיא חושבת שיעשה לה טוב, ואם מלמעלה נקבע אחרת סמוך על זה שיושב שם שיידע להכיר לה אותו למרות הכרטיס.

  הוסף תגובה
 • יוסי14/08/2006 בשעה 17:27
  5

  מהדרישות שלך בכרטיס..... זה נשמע לא טוב!
  אל תהי בררנית, ואולי תמצאי את האחד שנקבע לך לפני לידתך,
  ואם נקבע לך בחור שאינו גבוה?
  או קטן/ גדול מתווך הגילאים ברשמת?!

  בהצלחה

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת14/08/2006 בשעה 16:41
  4

  מה את רוצה להגיד בכתבה הזו? שמא?

  הוסף תגובה
 • הילה 14/08/2006 בשעה 11:31
  3

  תגובה לבן מלך
  שלום לך בן מלך,

  לעיתים אני חושבת שלך ולאביגיל בדרך האמת יש מכרז צפוף על התגובות באתר. בכל כתבה אתם נמצאים...
  לגופו של עניין ,
  אני חושבת שאתה צודק!

  לצערנו, פעמים רבות אנו מחפשים את ההתאמה המלאה במאת האחוזים.

  (הזוג המתאים ביותר נמצא בחנות נעליים...)

  לא נראה לי שנמצא את המושלם במאת האחוזים.לכולנו יש חסרונות ומעלות כאחד . יש לשים לב לרשימת הדברים החשובים לנו באמת, שבלעדיהם לא תצלח דרך הנישואים בעינינו .
  ( לכל אחד יש סולם עדיפויות שונה) .
  ואת השאר.. אם הם אינם קיימים, פשוט לראות אותם כתוספת שניתן לוותר עליה.

  בן מלך...
  ניסיתי לחפש אותך באתר ולראות מי אתה.
  לא הצלחתי. אני מבינה ששימך הוא כינוי,
  מי אתה באמת?
  דווקא ההתייחסויות שלך לכתבות מוצאות חן בעיניי.
  אולי תמצא את המתאימה לך דרך התגובות.

  אולי???

  הוסף תגובה
 • בן המלך14/08/2006 בשעה 02:00
  2

  מכירה את המשפט הנפוץ
  שאומר שאת בררנית מדי?
  אז לדעתי הוא לא תמיד נכון.
  יש לנו בעיה עצומה בציבור הדתי, והיא הסגירות. רק היום מישהי חכמה אמרה לי שדוסיות מתקשרת בדר"כ עם רצינות יתר, וזה עגום.
  ועכשיו נראה מצב, ונבחן האם באמת את בררנית מדי. פונה אליך בחור ומתחיל איתך ברחוב, כיצד תנהגי? האם תאמרי כי הוא ערס ישר, או שתבחני את הדבר לגופו של ענין?
  האם גם את מתחילה עם בחורים או מצפה שהם יתחילו איתך?
  והנה מציאות יותר בעייתית של בחורה: היא גם לא מתחילה עם בחורים, וגם כשמתחילים איתה היא חושבת שזה זול. ואח"כ היא מתלוננת למה היא לבד.
  אם את לא כזאת, ואת גם דואגת לשדר שאת מעוניינת ולא סתם מישהי יבשה שטוב לה לבד, אז באמת אולי ניתן להאשים גם קצת את הלך הרוח השורר בציבור.
  רבותי, עד מתי נפסול על הבלים? עד מתי ניסגר בבועה שלנו? עד מתי נחפש תבנית ספיציפית במקום לבדוק כל מקרה לגופו?
  אז אני לא מי שיגיד לכם לצאת עם מישהו שאתם נגעלים ממנו ולהמשיך אולי יהיה "קליק". להיפך.
  אבל לנסות אפשר, גם אם הוא לא העדה שרציתם או גר בעיר שדמיינתם או שיש לו את המקצוע שתמיד חלמתם. כן, גם אם הוא לא רופא או עו"ד אפשר לצאת איתו, ואפשר לצאת עם בחורה גם אם היא תל אביבית או שאין להורים שלה יאכטה. שום דבר לא יקרה, אלו דברים שטחיים.
  אז על מה כן בוררים? על דברים שבאמת אתם חושבים שיפריעו לכן בנישואין. אילו דברים? נתון לשיקולכם, יכול להיות ביישן מדי או לא באותה רמה דתית או כל דבר שעשוי להפריע לכן/ם בקשר עתידי בצורה ממשית, בצורה שבה תוכלו להסביר לכל בר דעת למה זה מפריע לכם. אבל קבלו רמז: אם מה שמפריע הוא שהיא תימניה או שהוא לא היה קרבי בצבא, מצבכם קשה ממש. באמת.

  הוסף תגובה
 • מישהו14/08/2006 בשעה 01:31
  1

  כמה מוכר...
  החדשות הטובות: את ממש לא היחידה שמחפשת את זה. יש די הרבה אנשים דתיים שלא ממש קשורים ל"חברה הדתית" ולבני עקיבא.

  החדשות הפחות טובות הן שאמנם יש כאלה, אבל לא כ"כ הרבה כי רובם "מתפשרים" על להשתלב בחברה הדתית או החילונית.

  בקיצור, לא שלצאת עם חילוני או מסורתי זה אסון (ממש לא), אבל את לא חייבת. יש גם אנשים שהם בדיוק מה שאת מחפשת.

  הוסף תגובה