חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

לנשים אין אגו

יאיר_6540 יאיר_6540

לנשים אין אגו


קטגוריה: כללילא פעם קורה לי, ופונה אליי בחורה שבכרטיס האישי שלה אין תמונה. זה קורה, לא כולן רוצות לחשוף את עצמן במעמד הווירטואלי הציבורי ולהציג את התמונה שלהן. לי, באופן אישי, אין בעיה עם זה. הבעיה מתחילה כשאתה מעוניין להכיר את הבחורה, אבל אתה יודע שהמראה שלה כן חשוב לך, אבל מצד שני - אתה ממש לא מעוניין במצב מביך בו אתה פוסל אותה על מראה חיצוני, כי למרות שזה חשוב - אתה לפחות רוצה להאמין שזה לא הכי חשוב בשבילך.


כבר יצא לי כמה וכמה פעמים לצאת עם בחורות מבלי שראיתי אותן, זו לא המצאה חדשה – כולם מכירים את המושג "בליינד-דייט". כולם יודעים שלא תמיד אתה רואה בפגישה את אותה אחת שרצית כל-כך לראות, כולם יודעים שלפעמים במהלך הדייט מנצנצת בראשך המחשבה שאם היית רואה אותה לפני זה - פשוט היית מנסה לוותר על הפגישה ולהתחמק, גם זה קורה. אבל מעולם לא העזתי להראות את זה למישהי, זה פשוט נראה לי חוסר טקט.


כמה פעמים התפתלתי והמצאתי תירוצים כדי לא לפגוע בבחורות שלא נראו בעיני? מספיק פעמים כדי להיות משופשף ולתת לה את ההרגשה שהיא הייתה בסדר גמור, אבל זה פשוט לא מתאים. פתאום במהלך הדייט אתה שומע את עצמך אומר משפטים כמו: "את יודעת, בחודש הקרוב אני נוסע למסע שורשים באוזבקיסטן, יש אפשרות שאני אשתקע שם". או אפילו סתם משפטים, כמו: "תשמעי, שכחתי לקחת את הגלולה הוורודה מהמרשם שהפסיכולוג נתן לי", שבמקרה הטוב מזרזים את הסיום של הדייט, ובמקרה הגרוע היא אומרת לך שיש לך חוש-הומור משוגע....

בכל מקרה, אני טוען: שלתת לאנשים את ההרגשה שהמראה שלהם אינו נראה לי, ושאני פוסל אותן על דבר כל-כך חיצוני - שלמרות כל התחושות שלנו - הוא בהחלט שולי, נראה לי סתם חוסר טקט וגסות רוח.


אני לא יודע היכן זה מתחיל ומה קדם למה - האם אני פונה לבחורות שאין להן תמונה, או שהתמונה שלהן לא דומה לתמונה של מישל פייפר - מכיוון שאיני סובל סירוב סנובי מבחורה שרק נראית יפה ופוטוגנית בתמונה. או, אולי, אני עושה זאת בגלל שכבר באמת הבנתי שהיופי אינו דבר חשוב עד כדי רדיפה אובססיבית אחריו.

מה זה משנה? העיקר שאני כבר לא מחשיב את היופי, ואני פונה לבחורות רגילות, שהתמונה שלהן לא בהכרח תכסה את עמוד השער של "בלייזר", אבל הן בהחלט נראות מספיק טוב כדי להעביר איתן ערב נחמד בבית-קפה.

אבל למה אני מספר לכם את הסיפורים האלו? קרה לי השבוע שפניתי לבחורה אחת. קרה ובטעות לחצתי על הלחצן "תמונה פרטית", ולא שמתי לב ואת התמונות שלי לא ראו. היא ביקשה תמונה. תיקנתי את הטעות ושלחתי לה. הבחורה לא היססה וטענה שלא נראה לה שאני מתאים. קורה, גם זה קורה.

אבל אני לא נשארתי חייב, אחרי כל-כך הרבה שנים של בליינד-דייטים מתסכלים, אחרי כל-כך הרבה התפתלויות שבהן חיפשתי את התירוצים הכי טובים כדי לא להעליב בחורות שלא נראו לי - בוא ונאמר, כמו פמלה אנדרסון, החלטתי שאני מחזיר לה. כתבתי לה שגם התמונה שלה לא משהו.

|תהדגש| אז היא כמובן "לא נעלבה", היא לא חסמה אותי, והיא פשוט קיבלה את הדברים ב"שיוויון נפש". הרי לנשים אין אגו, הן לא נעלבות כשמישהו אומר להן שהן לא משהו. אז למה, לעזאזאל, גברים נעלבים כשאומרים להם שהם לא מתאימים לדוגמנית שאליה הם פנו?!|סהדגש|01/08/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • בטעות15/08/2006 בשעה 17:09
  4

  נשלח פעמיים בגלל שינוי הכותרת

  הוסף תגובה
 • יסמין14/08/2006 בשעה 18:01
  3

  סיבוב שני?
  הכתבה הזו כבר התפרסמה לאחרונה והיו לה המון תגובות.
  מדוע מחקתם את כל התגובות והתחלתם מהתחלה?

  כבר הגבתי על דבריו של יאיר בסיבוב הקודם. איני חושבת שדבריו כל כך חכמים ולכן איני מבינה לשם מה צריכים סיבוב נוסף לדון בשטויות שלו.:P

  הוסף תגובה
 • אילן14/08/2006 בשעה 17:40
  2

  הכתבה הזו היתה כבר שבוע שעבר לא?

  הוסף תגובה
 • אנונימית14/08/2006 בשעה 12:27
  1

  מי אמר?!
  לדעתי המראה הוא לא הכי הכי חשוב אבל אני כנה עם עצמי (ואתם גם מוזמנים לעשות אותו דבר)הוא לא הכי חשוב אבל הוא חשוב...
  וזה נראה לי לגיטימי לומר...תשמע/י אהיה כנה איתך אבל נראה לי שזה לא יתאים לי...נסיים בידידות ובלי כעס...ושיהיה בהצלחה בהמשך...
  נראה לי לגיטימי ואפילו קרה לי כמה וכמה פעמים (משני הצדדים)...מה לעשות?!לא כולנו דוגמנים מלידה לא?!

  הוסף תגובה