חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

הבחור לא משדר שהוא איתי

הבחור לא משדר שהוא איתי


קטגוריה: כללי


אני יוצאת כבר שנתיים עם בחור שאנו די בטוחים שזה זה ושנתחתן אך אני לא מרגישה כ"כ שהוא איתי כשאני מדברת איתו הוא לא כ"כ איתי ונראה לי גם שאני אוהבת אותו יותר(הרבה יותר) זה לא שהוא לא מפנק ונותן אהבה אבל הוא מפגין גם מעט אדישות וזה מפריע לי ולכן לא כ"כ טוב לי ואני לא מאושרת ומאוהבת כמו שחברותי מרגישות אז נכון שזה כבר שנתיים ולא צריך להיות כ"כ מרגש אבל גם בהתחלה זה לא היה מרגש והרגשה של התאהבות ופרפרים בבטןגם לא היתה כמו שצריך להיות ניסיתי לדבר איתו אך הוא לא מבין את הבעיה ואומר שגם אם זו בעיה אז אני צריכה לפתור אותה עם עצמי כי בסה"כ הוא בסדר...
08/01/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אנונימית17/05/2005 בשעה 11:47
  5

  עצה ממי שעברה את זה...
  תקשיבי חמודה!
  אני הייתי חברה של מישהו 5 שנים. מההתחלה ועד הסוף היתה אותה בעייה: אני נותנת ומשקיעה את כולי והוא יחסית אפטי, לא מראה כמוני את אהבתו.
  דברנו על כך פעמים רבות. אני יודעת שהוא אהב אותי אבל גם כשהבטיח שישתדל יותר להראות -לא היה שינוי...
  יצא מזה קשר של תסכול ואכזבה ולא נתינה הדדית. הבנתי (גם לאחר שהתייעצתי עם אחרים) שאם הוא כך עכשיו, בתור "חבר" - זה יהיה רק יותר גרוע בתור בעל ואז הפרידה היא כבר דבר יותר מסובך...

  הוסף תגובה
 • חן25/11/2004 בשעה 22:30
  4

  מתוקה שלי.
  חמודה תספרי עד שלוש ועופי ממנו הוא חבר אנוכי מאוד .הוא חבר שלא שם עילך קצוץ.
  עופי כול עוד נפשך בך .
  ממש לא בשבילך .את כזו מתוקה ואמיתית..

  הוסף תגובה
 • אלמונית11/08/2004 בשעה 19:14
  3

  "צריכה לפתור אותה עם עצמי"...?
  עניין הזוגיות הוא קודם כל השיתוף. וכאחד שיוצא אתך במשך שנתיים, הבחור אמור להבין שגם אם הבעיה באמת אצלך (מה שלאו דווקא נכון) הוא אמור להתערב ולנסות לפתור אותה ביחד איתך! אם לא, היכן כאן עניין הקשר? הרי כל קשר אמור להיות בנוי מעזרה הדדית, לא מכך שכל אחד יפתור את בעיותיו לעצמו! (זוכרת את טענתו של ר` אריה לוין לרופא: "הרגל של אשתי כואבת לנו"?..) קל וחומר, כאשר מדובר בבעיה שקשורה אליו ישירות!!
  לדעתי, גם לאחר 20 ו- 40 שנות נישואין, כל אחד מבני הזוג מחוייב (!!) להמשיך ולהראות עד כמה הוא/היא אוהבים ומעריכים.. אם יצא לך להביט פעם בזוג קשיש מאוהב, תביני על מה אני מדברת.. הם לא נראים כך בגלל שהם יוצאים "רק" חודש, אלא מפני שהם ידעו ויודעים כל הזמן איך לעבוד על הקשר שלהם..
  לסיכומו של עניין, נסי לדבר שוב עם הבחור, ולדעתי, אם הוא עדיין טוען שאת צריכה לפתור את הבעיה לבד, עם כל הכבוד, הוא לא שווה אותך..
  אם הוא מחליט לנסות להתערב, נסו ביחד להבין מהיכן הבעיה נובעת (אולי אתם פשוט משדרים על תדרים שונים בהבעת רגשות) ולעבוד על זה ביחד..
  ב"הצלחה!! ויה"ר שתזכי לחיות עם הזיווג ההגון לך!

  הוסף תגובה
 • עדי02/08/2004 בשעה 01:06
  2

  .,הי
  שלום לך.אם הסיפור שנתיים זה לא אומר כלום.את חיבת לקבל את מקסימום האהבה שמגיעה לך!!!ולהרגיש!הכי חשוב זה להרגיש!אין כזה דבר "שתיפתרי את זה לבד,ושאצלך הבעיה"כדיברי הבחור.הוא חייב להרגיש את זה ואם הוא לא מרגיש,אז זה לא הוא!!!גם אחרי שנתיים..חבל ליבנות חיים ואחרכך להרגיש ריקנות,לא!?!

  הוסף תגובה
 • שירה09/04/2004 בשעה 12:53
  1

  מקווה שלא מאוחר
  אולי קצת מאוחר בשביל להגיב אבל אני חושבת שחבל לך להמשיך להיות איתו בקשר רק כי אתם חברים שנתיים. אם תחשבי לעומק תראי שזה לא הבנאדם שאיתו תרצי לחיות עד סוף ימיך , אלא את רוצה מישהו אחר. אני מדברת איתך מניסיון , אני הייתי חברה של מישהו 3 שנים תעזבי אותו

  הוסף תגובה