חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

ההיית או היה זה חלום?!

ההיית או היה זה חלום?!


קטגוריה: כללי


בס"ד

חברים יקרים,

ברצוני לשתף אתכם בהיכרות שהיתה לי עם בחור מהאתר.

הכרנו לפני שנתיים בערך. רצינו לקבוע פגישה אבל רצינו קודם לראות תמונה . כיוון ששנינו התעקשנו בקטע הזה, כל פעם נדחתה הפגישה וכמובן שלא יצאה לפועל. במהלך השנתיים, לא לקחתי את הבחור כל-כך ברצינות ויצאתי עם אחרים וכך גם הוא. הוא היה מתקשר אליי פעם בחודש, פעם בחצי שנה ושואל מה נשמע וכו`. אך פגישה לא יצאה מהשיחות הללו. בפורים השנה הוא התקשר והחלטנו שנפגשים, קבענו פגישה אך הבחור לא הגיע ולא ענה לטלפון... לאחר חודשיים בערך הוא התקשר והתנצל שגנבו לו את הפלאפון.. אמרתי לו שאני לא מחפשת ידידים אלא קשר רציני ואם הוא מעוניין בכך אז נפגשים. הוא הסכים וקבענו פגישה למחרת. הפגישה, כמובן היתה בליינד-דייט, ראיתי אותו והוא נראה לי בסדר, לא מה שציפיתי אבל ניסיתי ליהנות כמה שאפשר ואכן נהניתי :). הוא היה די ג`נטלמן ומצאו חן בעיני דברים קטנים ונחמדים באופי שלו, יותר מאשר במראה החיצוני. היתה פגישה שנייה וגם שלישית. משום מה בתחילת הפגישה השלישית הייתי בטוחה שאני הולכת להגיד לו שלא נראה לי מתאים בינינו (כי לא הרגשתי שיש קליק והוא ממש לא היה הטעם שלי, משום מה). אך בסוף הפגישה דברים נראו אחרת, היה בו משהו ששווה אותי במהלך הפגישה, לא יודעת איך להסביר את זה, כאילו מישהו מלמעלה רצה שכך יהיה.. המשכנו להיפגש והוא כנראה קלט שמשהו בי השתנה ושאני מעוניינת במשהו רציני יותר. כי בהתחלה הייתי די אדישה ופתאום עכשיו אני מתקשרת יותר ומגלה עניין בצורה רצינית, ואולי זה גרם לו להתרחק..

לאחר הפגישה השמינית, בערך, הרגשתי שמשהו עובר עליו. שהוא לא הבחור השמח ובעל חוש ההומור שהכרתי. הוא טען שקשה לו עם העבודה ושהוא לא מצליח להחזיק קשר בצורה נורמלית במצב הנוכחי. שהוא מעדיף להיות לבד כרגע ושחשוב לו לא לפגוע בי. לא הבנתי מאיפה זה נחת עליו ולמה. זה היה די תמוהה בעיני , כי הרגשתי שיש לו רגש כלשהו כלפי, למרות שלא הצהרנו על רגשות או משהו כזה.. לא הבנתי למה הוא עושה לי את זה, הרגשתי ממש פגועה, במיוחד כיוון שהוא לא שיתף אותי במה שעובר עליו ואף לא טרח לענות לי להודעות או לטלפון. בנוסף, הוא אמר שאני רצה עם הקשר, שאני כבר רוצה להתחתן וזה קצת מלחיץ אותו. כי היה לו קשר כזה שהיה די פזיז והוא בסוף התאכזב כשהוא עמד לפני חתונה וגילה דברים לא כל-כך נעימים על חברתו..

כעת,לאחר חודשיים וחצי שהיינו בקשר, אני מרגישה שבאמת פספסתי בחור מדהים וטוב לב, ואני אומרת זאת בצורה הכי אובייקטיבית. אני רק לא מבינה מה השתנה. האם היתה לו בעיה לומר לי ישירות שהוא לא מעוניין? כי הוא אמר שכשאני איתו הוא רוצה בקשר אבל כשאני הולכת הוא מנסה לברוח מהמציאות ולא עונה לטלפונים.
הלוואי שהייתי יודעת מה באמת מפריע לו. אני די פוחדת מזה שיום אחד הוא יעבור את התקופה הזאת וירצה לחזור אבל אז כבר יהיה מאוחר מדי...

עלו לי מספר תהיות לגבי העניין:
אולי הוא פוחד להתאכזב / להתאהב שוב.
אולי הבחורה לה הוא עמד להינשא מעוניינת לחזור והוא מתלבט ורוצה להיות לבד ולחשוב על-כך.
אולי הוא באמת לא מעוניין והוא מתקשה לבחור את המילים כדי לומר זאת, כיוון שהוא פוחד לפגוע בי.
אולי הוא מעוניין אבל נבהל מהרגשות שהשתלטו עליו, בתקופה שלא כ"כ מתאימה לו לקשר רציני.

אשמח לשמוע תגובות בעיקר מהצד הגברי:)
תודה!

28/07/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • חגית22/02/2007 בשעה 21:14
  11

  נשמע לי מוכר...
  לי קרה משהו דומה מאוד...
  מוזר שאנשים משחקים משחקים במקום להתנהג כמו שצריך.

  הוסף תגובה
 • הצעה.....16/10/2006 בשעה 08:09
  10

  אולי אני
  כתבי לי אם את רואה את ההודעה עדיין , אעזור לך....|שמש|

  הוסף תגובה
 • אליהוא13/08/2006 בשעה 21:06
  9

  למרות ששמי הוא י"א זה ממש לא אני ...
  האמת שאני מרחם עליו כי אני יודע מה זה להיות בסרטים כאלה.
  ואני מרחם גפ עלייך כי אני יודע מה זה לעבור את התקופה שאת עוברת.
  זה מתחיל במעין "גברים ממאדים נשים מנוגה (או להיפך אני לא זוכר) " כך שהוא רצה את לא רצית ועכשיו את רוצה והוא לא רוצה ומסתבך בקשר שהיה לו בעבר ( ואולי נותרו משקעים או שאיפות שהקשר יחזור ) או שהוא בקטע (ותסלחי לי שאני אומר את זה , אני לא מכיר אותך אבל זה יכול להיות ואולי בלחץ חברים שלו זה קרה ) שהוא אומר לעצמו שהוא יכול להכיר מישהי "טובה יותר" (פעם אמרתי למי שאמר לי את זה שאני לא רוצה "טובה יותר" אני רוצה בדיוק את זאת - אבל נחזור לעניין )
  לדעתי, הוא באמת יתעשת ויחזור ואז (סביר להניח ) שזה יהיה מאוחר מדי אלא אם (וזה מתקשר לאחת ההודעות הקודמות ) את תיזמי מפגש ותאמרי לו חד וחלק שיש לו 24 שעות להחליט לשבט או לחסד (את יכולה לתבל את זה בהצעת נישואין שהציעו לך - בדרך כלל זה עובד) ואז תיראי לאן נושבת הרוח.
  לפעמים אנחנו חוטפים כאלה רגליים קרות שצריך להדליק לנו גפרורים מתחת לציפורניים (למי שלא יודע , זו שיטת עינויים עתיקה ... )
  בשורות טובות ושבוע שקט !
  אני הקטן.

  הוסף תגובה
 • אייל10/08/2006 בשעה 22:56
  8

  חוסר ענין
  את לא צריכה ולא חייבת להבין מה קורה איתו- חייבים לדון אותו לכף זכות, ומי יודע אולי סירובו יתן לך עתיד טוב יותר ולמידה לקראת הבאות.
  חבל לחשוב על מישהו אחר במקום לחשוב על עצמנו- כאן צריכים להיות יותר אגואיסטים

  הוסף תגובה
 • יהודה09/08/2006 בשעה 09:23
  7

  הרווק מיוקנעם
  שלום לך הכותבת אין דברים סתם זוהי פגישה משמיים שנועדה להפגיש בינכם אם זה לא יהי עכשיו אז במועד מאוחר יותר תיפגשו זה בטוח הכל מלמעלה ביי ובהצלחה

  הוסף תגובה
 • חחח07/08/2006 בשעה 23:33
  6

  לכותבת
  נראה לי שאני ה"חברה" הקודמת..אם הראשי תיבות של שמו י"א - אשמח לדבר איתך. אולי אוכל לעזור....

  הוסף תגובה
 • בן המלך07/08/2006 בשעה 17:10
  5

  גם לי עולה תהיה
  מה יעזור להתעסק במה עבר עליו. נכון, הוא לא בסדר בכלל שהוא לא "יצא גבר" ואמר לך מפורש את מה שהוא מרגיש. אבל כמו שזה נראה, בולי התחייבות מצידי, נראה שפשוט הוא לא מעוניין בקשר, לצערי. למה? לא יודע, ולמען האמת גם לא משנה.
  בהצלחה לך בהמשך, ותשאירי את העבר מאחוריך. אם יום אחד העבר יהפוך להיות עתיד - סבבה. אבל אם לא - חבל על הזמן שלך סתם.

  הוסף תגובה
 • יעל07/08/2006 בשעה 11:46
  4

  לכותבת היקרה
  האמת אינה נעימה -
  אבל בזמנו יצא ספר שמסביר כי ההתחמקויות של גברים, הוא לא מתקשר הוא רוצה הפסקה -
  הוא לא מעוניין למסד את הקשר, לא מפגיש אותך לאחר פרק זמן ארוך בקשר עם חברים/ משפחה שלו - כל הפעולות הללו אומרות את אותו הדבר - הוא לא מעוניין בך...
  אז קשה למנוע ואם הייתי מקבלת שקל על כל פעם שתהיתי היכן טעיתי בקשרים גם גברים, ואיפה יכלתי להגיד כך או אחרת, זה חסר תועלת ומיותר. אם הוא היה מעוניין אז את היית העוגן עבורו בעיתות העבודה הקשות. ואם הוא מעוניין אך מפחד ממחוייבות זה גם משהו שהוא צריך להתבשל עם עצמו ואת לא תוכלי לפתור עבורו.

  לכן, חזקי ואמצי ופשוט עברי הלאה...

  הוסף תגובה
 • יעלי07/08/2006 בשעה 10:42
  3

  תגובה
  למה לבחוש..., דיי נגמר, מה זה כול כך משנה מה הסיבה, זה יעשה לך את החיים יותר קלים?, לדעתי את רק פוגעת בעצמך עם כול השאלות האלה, בבקשה תמשיכי הלאה . בהצלחה

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת07/08/2006 בשעה 02:57
  2

  אולי ואולי.. בין אם תדעי למה זה יעזור במשהו?
  בעיקרון בכתבה שלך כתוב את התשובה לשאלתך: שקשה לו עם העבודה ושהוא לא מצליח להחזיק קשר בצורה נורמלית במצב הנוכחי. שהוא מעדיף להיות לבד כרגע ושחשוב לו לא לפגוע בך--אך כנראה שזה לא מספק אותך-
  רק ממנו תוכלי לדעת.. ובין אם כן תדעי או לא זה יעזור למשהו?.. נפרדתם וחבל שכך אבל בע"ה תמשיכי הלאה ובהצלחה!:-)

  הוסף תגובה
 • רחל07/08/2006 בשעה 00:51
  1

  הי
  לא חושבת שאנשים זרים יכולים לענות לך על השאלות ששאלת. אלא רק הבחור עצמו.
  ולא נראה לי הוגן להשאיר אותך בכזו עמימות.

  הוסף תגובה