חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

אוו אהבה פתאום היא מתפרצת מה היא רוצה???

ענבר_18855 ענבר_18855

אוו אהבה פתאום היא מתפרצת מה היא רוצה???


קטגוריה: כללי


אהבה היא מילה כזו חזקה...לפעמים היא טובה וכיף לשמוע אותה אך לפעמים...... לא נעים לשמוע אותה...

לפני כיותר מחודש הכרתי מישהו והתחלנו לצאת היה ממש נחמד! הוא היה ממש נחמד!! והלך .....נחמד....
רק הייתה בעיה אחת שמציאת החן בעיננו הייתה שונה....אני מצאתי חן בעיניו הרבה יותר מאשר הוא בעיני.... אבל הבעיה הייתה שאני עשיתי טעות.... נתתי לקשר להמשך.

פשוט היינו נפגשים ומדברים.... ותמיד כשהייתי נפגשת איתו הכול היה כזה כיף ונחמד וישבנו בכול מיני מקומות נהדרים!!.......אבל אחרי זה כשהייתי חוזרת הביתה.....בבום בלבול ענק היה יורד עליי לא ידעתי אם אני רוצה להמשיך את הקשר הוא לא... ואם אני רוצה לסיים אז.. איך חותכים? איך לומר בעדינות? הוא פשוט להעלם?..... לא רציתי לפגוע כי גם אני נפגעתי פעם וזה כאב.....

אז עשיתי מעשה נכון....והסברתי לו שאני מעדיפה שנקח את זה יותר לאט כי הוא היה ממש מהיר..וזה קצת הלחיץ אותי..... אבל הוא העדיף שאני יפסיק לחשוב ונזרום עם זה ..וככה היה נתתי לזה "לזרום" ונפגשנו והמשכנו. והיה דיי נחמד.. אבל היה חסר משהו ....הצביטה בלב.....הריגוש הפרפרים..הם פשוט לא היו!!
ואמרתי שאולי ניתן לזה זמן נחכה קצת אולי זה יגיע מתי שהו....זה חייב להגיע...כך חשבתי.....
המשכנו להפגש עוד קצת...וכול פגישה הייתה יותר מהנה וכייפית! היינו מדברים צוחקים....

עד שיום אחד...הוא פשוט אמר לי..... שהוא מתחיל להתאהב בי.... באותו רגע לא ידעתי מה ....כאליו למה...אבל בקשתי שזה לא יקרה.... !!! קיוותי שזה לא יקרה לא כזה מוקדם....הרי איך אפשר להתאהב בבן אדם תוך שבועיים...זה היה נשמע בהתחלה מופך כאילו חשבתי שזה בטח הדלקות כזו ..אבל טעיתי.....ולצערי רק אחרי שהוא אמר לי את זה הבנתי שאני צריכה לגמור עם זה.... ופשוט פגעתי בו... זה היה לא יפה בכלל....אני החזקתי את זה יותר מידי זמן..ופגעתי!!!
אבל מי יודע
"יש דברים שמביאים להזק גדול לעולם והדבר קשה ,תדע שבודאי יש בהם צד אחד של טובה"16/07/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • יפעת25/07/2006 בשעה 19:28
  15

  את צודקת ענבל! טוב עשית
  ענבל,
  אל תתבאסי בכלל! גם לי קרה מקרה דומה - יצאתי עם מישהו שלפי "רשימת המכולת" הכל היה "וי".. היה גם די נחמד אך לא יותר מזה. אני כ"כ מבינה את תחושותייך "אפטר הדייט" - וזה לא צריך לדעתי, להיות כך. גם אצלי, בכל פעם שנפגשנו, הרגשתי עמוק בבטן שזה פשוט לא זה, היו לי גם הרבה מאוד לבטים, אבל החלטתי "לחתוך"(בעדינות) אחרי זמן קצר. ענבל, סמכי על תחושות הבטן שלך. אין נכונות יותר מהן! ולפעם הבאה - אם זה לא נראה לך בפגישות הראשונות חבל בשביל שניכם שתחכי שבועיים. פשוט עדיף לגמור עם זה כמה שיותר מהר - כדי שגם את וגם הצד השני לא ייפגעו, ובכדי שתפני הדרך למזל הטוב שעוד יבוא בע"ה.

  הוסף תגובה
 • אלי25/07/2006 בשעה 13:54
  14

  סליחה שאני נטפל לזוטות...
  אבל מהם המקומות הנהדרים בהם ביליתם יחד? אני צריך לרחיב את אינוונטר המקומות הרומנטיים.... :)

  הוסף תגובה
 • מיכל25/07/2006 בשעה 01:11
  13

  לאלמונית מס` 6, ולכותבת החביבה
  אני מרגישה כמוך - יש לנסות אבל לנסות באמת ואם מרגישים שחסום אז זהו אות משמיים - כי אם הקב"ה היה רוצה שהזיווג יעלה יפה הוא גם היה פותח את לב שניכם ואהבה זהו אבן התשתית של הנישואין - וכל אדם יודע את מקומו ודרגתו ויכול להעיד על עצמו האם הוא נמצא בדרגה שהקב"ה יעמיד אותו בניסיון ויפגיש אותו עם זיווג האמת שלו למרות שהוא לא חש אהבה כלפיו.
  ועל זה אמרו בשם רבנו:
  "תשמח, יש תקווה ידידי, תראה סימנים בדרך"
  ומי יתן שסימני הגאולה יהיו באהבה!

  הוסף תגובה
 • דנה23/07/2006 בשעה 18:35
  12

  תגובה ל-3
  אני ממש לא מסכימה איתך, כשאין רגש אז אין רגש וצריך לחתוך את זה לפני שזה יכאב.

  הוסף תגובה
 • דנה23/07/2006 בשעה 18:33
  11

  ענבל- וואו גם אני..
  את מתארת כאן משהו, שגם אני עברתי. והאמתי שזה לא קרה לי פעם אחת זה משהו שחוזר על עצמו. מכל מה שלמדתי בקשרים זה. עדיף לחתוך את זה מהר לפני שנפגעים. אני יצאתי עם מישהו ארבעה חודשים והייתה לי תחושה שזה לא זה. אבל נתתי לזה לזרום ובסוף היה כאב גדול. מסקנה: לסיים את זה- עכשיו ולא מחר.
  בכל אופן בהצלחה .

  הוסף תגובה
 • אילן 23/07/2006 בשעה 15:49
  10

  גם לי היה סיפור דומה
  גם לי היה סיפור ממש דומה יצאתי עם מישהי חודשיים , ותמיד היא ניגנה לי אצלה זה לא כמו אצלי מבחינת ההרגשה , בקיצור היא גרמה לי לא לתת את כל כולי בקשר ובסוף זה נגמר . תראי מצד אחד היא היתה כנה איתי וסיפרה לי מה היא מרגישה אבל מצד שני זה מוריד את הבלון ששומעים שהצד השני לא ממש מתלהב כמוך , לכן אהבה צריכה להיות הדדית ולא חד כיוונית

  הוסף תגובה
 • יוסי23/07/2006 בשעה 11:23
  9

  כל כך מוכר...
  הכרתי משהי לפני שנה, והיא הייתה מקסימה, מצחיקה, טובת לב ובכלל בחורה איכותית מאוד... אבל... לא היו ניצוצות ומשיכה, ובכל זאת המשכתי, חשבתי שאולי זה יבוא מאוחר יותר, ואולי לא ידעתי איך לחתוך בלי לפגוע... אחרי שלושה חודשים היא סיפרה שהיא מאוהבת, ובדיוק כמוך נכנסתי ללחץ היסטרי, אמרתי לה שאני מבולבל וצריך זמן לחשוב... אחרי שבוע נפרדנו. כנראה כשזה לא זה... זה לא זה ואין מה לעשות וצריך לחתוך מוקדם. אבל טוב מאוחר מאשר אף פעם... המון בהצלחה!

  הוסף תגובה
 • אוריה23/07/2006 בשעה 10:45
  8

  זה בסדר..
  לפעמים מתאהבים גם אחרי יומיים...
  שיהיה בהצלחה!

  הוסף תגובה
 • שירלי היפה22/07/2006 בשעה 21:17
  7

  אני בדיעה של אביגיל..
  לתגובה 3- זה לא יפה להעליב כינוי של מישהו אחר אם היתי אומרת שהכינוי שלך מ זה שווה מכוערת?..

  ולכותבת-- אני חושבת שלא היית צריכה לתת לבחור אשליה במשך שבועיים שאתם בקשר.

  הוסף תגובה
 • אלמונית21/07/2006 בשעה 16:49
  6

  לצערי
  לצערי הרב אני אחרי פרידה של חצי שנה אינטנסיבית עם בחור באמת איכותי אך מסיבות שונות רציתי מספר פעמים להיפרד ממנו כי לא הייתי ממש בטוחה שהוא בשבילי אך הוא מצידו כל הזמן לחץ שנישאר והזהרתי אותו שאני חוששת ששנינו ניפגע אך הוא היה "דומיננטי" ממני. נשארנו נתנו לזה סיכוי וניסינו לבנות את הקשר בנינו אך כל הזמן הרגשתי שחסר לי משהו בו ויתרתי על התחושה הזו והחלטתי שנמסד את הקשר כי חשבתי שאני כבר אוהבת אותו למרות שזה לא היה ממש חיבור שלם לצערי זה נגמר בדיוק לפני הצעת נישואים שהוא הציע לי חשבתי שאני אוהבת אותו אך כנראה שעשיתי לעצמי מניפולציות שאני כן מספיק אוהבת אותו כי הוא ממש רצה תקשר וקצת הלחיץ ...ואני חשבתי לתומי שאולי הוא בכל זאת הזיווג שלי אז ....בבקשה תעשי לעצמך טובה אם את חושבת שנתת לעצמך מספיק זמן ואת רואה שזה פשוט לא זה תחתכי, קשה לי להגיד לך את זה אך אל תוותרי על האהבה שאת באמת רוצה המון הצלחה זה לא היה לי פשוט לכתוב את זה.

  הוסף תגובה
 • יעלי21/07/2006 בשעה 15:58
  5

  לנועה
  עצה שלי: אל תפספסי הזדמונות זאת,
  המשכי תני לעצמך עוד זמן,תהיי סבלנית.
  הרבה הצלחה

  הוסף תגובה
 • נועה21/07/2006 בשעה 11:08
  4

  הצילוווווווו
  הצילו!!! אני גם נמצאת באותו מצב הכרתי מישהו ממש אכותי וכל מה שאני רוצה אבל אני לא ממש נמשכת אליו- הוא לא דוחה אותי אבל אין פרפרים ו הרגשה גדולה של וואווו
  מה עושים?
  לנסות ולהמשיך.. חבל לי לפספס אותו.. אני פשוט חושבת שאולי יגיע מישהו שלא רק אכותי כמוהו אלא שאני גם ממש יימשך אליו

  הוסף תגובה
 • מ.21/07/2006 בשעה 11:01
  3

  אביגיל בדרך השקר...
  לדעתי, לא היית צריכה להפסיק את הקשר כ"כ מהר. שבועיים זה זמן מאוד קצר לדעת עם הרגש פועל או לא.
  בנות בדר"כ צריכות קצת יותר זמן מבנים כדי לבנות את הרגש. וע"פ מה שאת מספרת, את לא נתת לזה את הזמן הדרוש, כי היה לך איזה חלום שאת תתאהבי ממבט ראשון ויהיו לך פרפרים בבטן. יש לי חדשות בשבילך: החיים הם לא סרט הוליוודי! אהבה אמיתית זה דבר שצריך להבנות וצריך לתת את הזמן הזה.
  גם הבחור הזה היה קצת פזיז- הוא היה צריך לגשש קודם ולבדוק איך ההתקדמות שלך, לפני שהוא פותח את הדברים בצורה כ"כ ברורה.
  אני מציע לך לחשוב על הדברים, ואולי לנסות לחדש את הקשר. כי אם היה לך כ"כ נחמד ונעים איתו, כנראה שיש על מה לדבר. וחבל שתפסידי כך הרבה הזדמנויות טובות.

  בשורה תחתונה: אי אפשר לדעת אם "זה זה או לא זה" אחרי שבועיים.

  הוסף תגובה
 • הדודה טובה21/07/2006 בשעה 10:50
  2

  אל תתבאסי כל כך...
  נשמע שבאמת נתת לעצמך את הזמן לנסות לבדוק את הקשר וזה מה שהכי חשוב. לפעמים זה לוקח שעתיים להבין שזה לא "זה", לפעמים 4 חודשים.

  בהצלחה :)

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת21/07/2006 בשעה 01:03
  1

  אם הרגשת שזה לא זה היית צריכה לנתק את הקשר.

  הוסף תגובה