חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

בשביל מה אתה נמצא באתר הכרויות?

בשביל מה אתה נמצא באתר הכרויות?


קטגוריה: כללי


אתה מתכתב עם בן אדם במשך יום יומיים עובר שבוע.. וממשיכים להתכתב השיחה אפילו לא עברה לטלפון.. (או שהיא כן עברה לטלפון)..אבל ממשיכים.. ואז זה כבר נעשה מעצבן אני מתה כבר שהוא יציע אז מתי ניפגשים? אבל לא! ממשיכים להתכתב..!

היו רגעים שאמרתי יאלה נזרום מתי שהוא יציע שיציע אבל היו פעמים שלקחתי יוזמה ושאלתי אז מה אתה חושב שיילך ביננו...? יש סיכוי שניפגש מתי שהוא?.. ואז הוא עונה ואני ממש המומה..: "תראי אני בתקופה הזאת לקחתי פסק זמן מיציאות אבל אני מבטיח ברגע שאוכל ניפגש" (ומה נראה לו שאני אחכה למתי שהוא יוכל).. והיו כאלו שלא ממש ענו וידעו להתחמק.
.
ואני שואלת את עצמי בשביל מה אתם באתרי הכרויות בשביל שעוד בחורה תהיה אצלכם במסנג`ר או באיסיקיו ותתכתבו ותתכתבו שעות על גבי שעות אבל בעצם זה -חבל על בזבוז הזמן ממילא לא יוצא לכם כלום איתה הכל וירטואלי..
חשבתי שאתה נמצא באתר הכרויות בשביל להכיר ולא בשביל סתם להתכתב.. (מה זה נותן לך?) אז למה אתה נמצא באתר הכרויות?
29/06/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • נסים09/07/2006 בשעה 18:38
  16

  צודקת
  לדעתי אם הבחור לא יוזם פגישה תקדימי אותו בשאלה אם הוא מעוניין להיפגש אם הוא מתחמק בתירוצים שונים המשיכי הלאה... בהצלחה לכלם.

  הוסף תגובה
 • דקל09/07/2006 בשעה 16:22
  15

  סמינר
  חברים סמינר זה כל הסוד מש שתקבלו שם זה חיזוק כיוון וגם אפשרות לזיווג למרות שהמחשבה שלי לגבי זיווג השתנתה אני היום מעדיף בחורה ממדרשיה ואני נראה טוב וברוך השם לא חסר לי כלום אבל זה פשוט נשמע לי הרבה יותר טוב
  |לב||לב|

  הוסף תגובה
 • בת 2507/07/2006 בשעה 08:41
  14

  בתגובה לנאור, מתגובה 10
  אתה ממש צודק, כבר כמה פעמים זה קרא לי להתכתב ארוכות ובכיף, ואז המעבר לטלפון היה שונה ומאכזב, וסתם מרחנו שנינו את הזמן.
  לכן חשוב לעבור את השלבים הראשונים (התכתבות+טלפון) בזריזות לפני שנקשרים לפנטזיה שהתפתחה שלא תמיד קשורה למציאות.

  הוסף תגובה
 • איציק06/07/2006 בשעה 18:56
  13

  לכותבת הכתבה
  זה אני מתגובה מספר 6
  מספר החבר שלי באתר::4109

  יום נפלא לכולם

  הוסף תגובה
 • אנונימית06/07/2006 בשעה 13:12
  12

  לתגובה 9- יש לך בעיה בראש?????
  אז תלך מהר אל גן החיות שלך, ואחת כמוך אף אחת לא תרצה להכיר... איזה דוחה

  הוסף תגובה
 • אנונימית06/07/2006 בשעה 13:08
  11

  צודקת!!!!
  אצלי תמיד קורא מצב אם מישהו לא שם תמונה, או שאין לו באותו זמן, אז המסנג`ר או המייל, הם בשביל זה, אבל בשביל להתכתב במסנג`ר סתם זה בזבוז זמן,זה טוב כשאת רואה את התמונה, כי היה לי אחד כזה שהוסיף לי תמונה במסנג`ר, וראיתי איך הוא נראה אז הזדעזעתי וזה יותר פדיחה, לשלול אותו פתאום, ואז צריך לחשוב מה להגיד לאחד כזה, כי היה לי אחד שהיה לו משהו בפנים, וזה מאוד הפריע לי, ולא ידעתי מה לעשות. אבל לי קשר עם שניים, אחד שפעם יצאתי איתו לדייט, אבל לא היה נראה לו, כי רצה מישהי שלובשת רק חצאיות, והוא גם היום התחזק נורא, אבל מאז הדייט, אנחנו בקשר מצויין, שולחים מיילים ושטויות אחד לשני, אבל אם יש בעיה לאחד מאיתנו אנחנו מנסים לעזור, וזה מה שהוא עשה, ואפילו הוא מצא את בחירת ליבו, והתחתן בשעה טובה, זה מישהו לא מהאתר הזה, ויש לנו קשרי ידידות, עם השני, לא יצאתי איתו כי הוא קטן ממני בכמה שנים, אבל גם הוא נהנה לשלוח לי מיילים נחמדים, וגם הוא מתחתן בקרוב, מסתבר שהבאתי גם ברכה לאלה שבקשר איתי. אבל שוב אני מזכירה לך, תני כתובת מסנג`ר רק בשביל תמונה, או כי זה בד"כ חוסך שיחות בטלפון, ואפשר לעשות שם שיחות ווידאו שזה נחמד ולראות אחד השני אונליין, אבל לא סתם, ואותו אחד שאמרת לי, יש באמת בעיה. כנראה הוא לא מחפש קשר רציני, אלא סתם....

  הוסף תגובה
 • נאור05/07/2006 בשעה 21:50
  10

  דעתי האישית ,
  נסי להימנע ככל שניתן מהתכתבויות .
  סה"כ זו הוירטואליות האולטימטיבית בה נרקמים חלומות ומצגות שווא שאין להם כל אחיזה במציאות.
  לאחר התכתבויות ארוכות ומעבר לשיחה טלפונית את עולולה בנקל למצוא עצמך "מחפשת" את האדם עימו התכתבת לאור ההרגשה כי מדובר "בשני" אנשים שונים ...
  שתי התכתבויות מקסימום ע"מ להכיר מאפיינים נוספים של בן הזוג ומ-י-ד לעבור לשיחה הטלפונית.
  בהמשך , גם את שלב זה לא למשוך. שיחה אחת או שתיים ופגישה .
  המטרה היא להפגש - לכן כל ההכנות המקדימות הינן מיותרות ופעמים רבות שוות כקליפת השום .
  בהצלחה בהמשך
  מאיר

  הוסף תגובה
 • ישראלי05/07/2006 בשעה 18:50
  9

  תגובת הפרופ
  יום אחד, התקשרה גברת די מבוהלת בגלל שהיא תפסה את אחותה הקטנה אוכלת נמלים. הרופא הרגיע את הגברת, בטענה שהנמלים אינן מזיקות ואינם רעילות ולפיכך לא יגרמו לנזק והיא לא צריכה להחיש את אחותה לבית החולים. הגברת נרגעה, תודה רבה לך ,אין לך מושג כמה הייתי מפוחדת .שהשם ישמור אותך .ושיהיה לך בן זכר אמן .מלח מים מלח מים .וכן אויש כמעט שכחתי ,הרעל ?יש איתו בעיה ? מהה???נדהם הרופא .אה חשבתי שזה טוב לנמלים.טוב אנכנו בדרך אליך. איפה את גרה? מה זאת אומרת את רוצה להישאר אנונימית??? הלוווו הצילוווווו .בום .הרופא התמוטט לחצי דקה .יאללללה. איזה מקרים קשים יש פה .זה לא ההתמחות שלי .תפני לוטרינאר . שמעתי בהן צדק .שיש אכשיו קורס לימוד לתיקשור אם חיות .דוגמית? בבקשה .אם אתם רוצים לתקשר אם כלב אתם לא יכולים לדבר מלמעלה תרדו לגובה של הפרצוף שלו וכו וכו. אצל הכלבים התקשורת היא על בסיס נתינה .תן לי את הכדור תביא לי את כדור.אצל האנשים האנונימים זה מקרים קשים מאד לא רק שהם מדברים ללא פשר .הם גם מצפים לתגובות. קוקוריקו מיאו אהו אהו מוווו .די מספיק .

  הוסף תגובה
 • כותבת הכתבה05/07/2006 בשעה 18:03
  8

  לתגובה 6
  מה מספר הכרטיס שלך?

  הוסף תגובה
 • יהודה05/07/2006 בשעה 15:52
  7

  הרווק מיוקנעם
  שמי יהודה אני אכן נימצא פה כדי להכיר ולצאת עם בת זוגתי ב"ה שאמצא ולא אבזבז זמן בשיחות חולין אבל עדיין האחת לא הגיעה אני בן 33 רווק ומת למצוא אותך האם את האחת שתוציאי אותי מפה ביי ובהצלחה אמן

  הוסף תגובה
 • איציק05/07/2006 בשעה 15:22
  6

  צודקת מאד!
  בא לך להתכתב במסנג`ר? :-)
  [email protected]

  הוסף תגובה
 • גיא05/07/2006 בשעה 14:11
  5

  לכותבת מ 4
  לא מדויק מה שאמרת , כן יש כאלה שמחפשים רק להתכתב , זה כמו ידידות בן גבר ואשה , שחתונה לא תצא מהם כי הם רק ידידים אז מה תגידי למה הם מדברים בכלל ?

  הוסף תגובה
 • כותבת הכתבה05/07/2006 בשעה 10:11
  4

  לתגובה 2..
  אני מדברת על מי שכן מצאתי חן בעיניו ושהוא אומר לי את זה (ואפילו יש כאלו שאמרו לי הלוואיי ותהיי אישתי הלוואיי ותהיי שלי) וזה כל כך לא הגיוני שאם כך למה זה רק התכתבות..
  אני חושבת שכל מי שמתכתב איתי אני מוצאת בעיניו שאם לא כן הוא לא היה יושב שעות על גבי שעות בשביל להתכתב איתי יתכן וזה הדבר היחיד שהוא רוצה להתכתב אבל זאת השאלה מה זה נותן לך בעצם להתכתב ולהתכתב? אז למה אתה באתר הכרויות?

  הוסף תגובה
 • נסיכונת05/07/2006 בשעה 09:22
  3

  צודקת ועלייך לפעול בהתאם
  עצה טובה שאני מיישמת אותה " פשוט אל תתכתבי במסנג`ר, זה באמת בזבוז זמן , אפשר להתכתב בהודעות פעמיים שלוש כדי לקבל רושם ראשוני ואפילו להחליף תמונות ואז פשוט לעבור לטלפון. אין שום צורך להתכתב עם מישהו שעות כי יכול להיות שהוא לא ימצא חן בעינייך גם מבחינה חיצונית . זה יותר גרוע מדייט לא מוצלח שמסתיים אחרי שעה . כך לפחות לא ביזבזת את הזמן על מישהו שאת לא יודעת אם הוא שווה את זה . אם הוא רציני תשאלי אותו בלי להתבייש , מההתחלה אם הוא רוצה לעבור לטלפון . בשביל זה אנחנו פה ..כדי לצאת ולהכיר ולא לדבר שעות עם אנשים וירטואליים וזרים לפני שנפגשים למרות שיש בזה משהו מיסתורי ומאתגר....
  בהצלחה !!!

  הוסף תגובה
 • גיא05/07/2006 בשעה 08:43
  2

  תגשי ישר לעיניין .........
  לדעתי אל תתכתבי איתו שעות וימים , תגשי ישר לעיניין ותראי אם הוא רציני , לי היו מקרים שבחורות שהתרשמו מהכרטיס שלי שלחו לי את מספר הטלפון בהתכתבות הראשונה , ותדעי לך שיש גם בנות שמתחילות להתכתב איתי ופתאום נעלמות , או שישנה עוד אפשרות שלא מצאת חן בעיניו אז מתאים לו רק להתכתב איתך , בקיצור יש פה כל מיני טיפוסים מפוקפקים .

  הוסף תגובה
 • אבי05/07/2006 בשעה 00:10
  1

  צודקת,
  וענית בעצמך: אל תתני לאנשים למשוך אותך, תשאלי בעצמך מה קורה.

  הוסף תגובה