חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

לכל מעריצי היופי באשר הם

לכל מעריצי היופי באשר הם


קטגוריה: כללי


לכל מעריצי היופי
לאחרונה ממש פנה אלי בחור שנשמע חביב למדי, ניהלנו התכתבות מאוד קצרה וכבר הוא ביקש ממני תמונה , כשאמרתי לו שאין לי תמונה על המחשב ( שאודה - זה לא נכון ותבינו בהמשך) הוא המשיך והתעקש וביקש ממני להשיג . אני טענתי שלא נעים לי להרגיש כאלו אני בשוק בשר אך אני מבינה אותו לחלוטין ... נפרדתי ממנו בנימה – כל אחד ממנו צודק בדרכו שלו אך כנראה שדרכינו נפרדות , המון הצלחה!

לא עובר יותר מיום והוא חוזר אלי – " את לא חושבת שזה מוזר לבקש להפגש עם משהו בלי תמונה ? את היית רוצה לצאת בלי לדעת איך הבנאדם נראה?" והוסיף שאני נשמעת לו נחמדה, חוש הומור כל ההתחנפוניות למיניהן ושהוא היה עדין שמח לקבל תמונה . כל העסק שעשע אותי במיקצת והחלטתי לשלוח לו הודעה " אני מבינה למה אתה מתכוון , צרפתי את תמונתי , אני מחכה לתשובתך בכיליון עיניים , המשך יום מקסים" אחרי שהוא ראה את תמונת השימפנזה הנחמדה שצירפתי לו הוא ענה בנימה " היית אומרת לי על הבעיה עם השיער והייתי מבין וממליץ לך על הקוסמטיקאית שלי.." הכל משעשע ונחמד עד כה.

ההתכתבות התנתקה לזמן מה ושוב הוא חזר אלי , מה שעלה מתוכן דבריו היה כזה – כבר יצאתי דרך כאן לבליינד דייט ואני לא רוצה לחזור על כך שוב , חשוב לי פשוט לדעת עם מי אני אצא "
באותו הרגע זה היה נשמע לי הגיוני אך משהו לא הסתדר לי כ"כ מתוכן ההודעה הזו והייתי חייבת לשאול אותו – " אז עד כמה אנשים באמת לא עומדים בציפיות לעומת מה שהם כותבים כאן, היא רשמה שהיא נראית טוב והיא לא?!"

הוא חזר אלי- " היא דווקא נראית מצויין " והוסיף " שוחחנו , והיה לי ממש נחמד אבל הייתה לי תחושה שאני לא אצליח לעלות מרגשות ידידותיים כלפיה..." מתוכן דבריו היה ברור שהוא "מאוד סגור" על עצמו- הוא מחפש משהי יפה ובעלת תוכן והוא יצא עם משהי כזו גם בלא תמונה דרך אחד מן האתרים הללו.
רק שאלה קטנה לי אליך (/כם) – הכיצד יכול הוא לדעת דרך תמונה אילו רגשות הוא יגלה כלפיה ?
הרי הוא יצא עם משהי שנראית טוב , נשמעת טוב ?!
ולכל מי שהולך לתקוף אותי על כך שאני לא מוסרת תמונה ( בטח רובכם תהיו בנים):
א. אני גם לא מבקשת תמונה כך שאני לוקחת את אותו סיכון
ב. חשוב לי לצאת עם משהו רציני- ז"א מספיק רוצה להכיר אותי ממש ולא את הפנים שלי
ג. לבחורים שכן שלחתי תמונה ויצאתי אתם הרגשתי כאלו הדגש שהם שמו כל הפגישה היה על המראה החיצוני שלי . כמו שבחור שסרבתי לצאת איתו שוב ניסח זאת " הרגשתי שאת מנותקת קצת אך פשוט אני ממש אוהב את איך שאת נראית אז אמרתי שאתן לזה צאנס..." (וואי, תודה באמת...)
ד. לסיכום – "הבל החן ושקר היופי – אישה יראת ה היא תתהלל! "08/06/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • נתי28/06/2006 בשעה 14:52
  22

  יש נקודה חשובה במה שאת אומרת. אבל...
  בהתחלה חשוב החיצוניות בשביל הקליק הראשון והכימיה הראשונית, אח``כ שאתה לומד להכיר את הבן אדם ברור שזה לא תופס כ``כ הרבה...
  אם את מספיק מעניינת מבפנים בטוח שהוא ישאר איתך אז זה תלוי יותר בך בהמשך, אבל כרגע תביני אותו שזה דבר חשוב גם בגלל הניסיון הגרוע שרובינו חווינו...חוץ מזה מזה מה יש לך להסתיר ?? את גאה בעצמך ?? אם כן שלחי תמונה כי אחרת מה יש לך להסתיר ??? זה מחשיד...

  הוסף תגובה
 • טלי27/06/2006 בשעה 18:22
  21

  מסימה איתך לחלוטין
  ישנם כאלה שלא מוכנים להמשיך בכלל את השיחה עד שלא שולחים להם תמונה...

  הוסף תגובה
 • היי27/06/2006 בשעה 11:31
  20

  היי לך
  תומכת לחלוטין בדעתך!!!
  אין ספק שהגישה שלך נובעת מגרעין חזק הטמון בך.
  בעבר, תמיד עניין אותי המראה כללי של המיועד. עד שפעם אחת נפגשתי עם בחור שהיה לי קשה מאד להתחבר למראה החיצוני שלו. למרות זאת, היה בינינו קשר מדהים. אז היכתה בי ההכרה עד כמה אין משמעות למראה!!
  חברה`, לכל דבר אפשר להתרגל (ואפילו לאהוב!), וכדאי מאד שה"פגם" יהיה חיצוני ולא פנימי.
  מעבר לכך, ההפרדה בין התמונה של המיועד והרושם הכללי שהניח עלינו, מקבלת לעיתים משמעות שונה ממה ששרטטנו לעצמנו. לכיוון מאכזב או מפתיע.
  תתכן תמונה מאד ממוצעת ו"יבשה", אך במפגש פרונטלי שפת הגוף תסובב לנו את הראש. שפת הגוף היא לב ליבו של האדם. הזכרנו כבר את העובדה שהתוכן אמור להוביל ולא המראה?
  נ.ב.
  דברי לעיל, הם התמצית אותה ניסיתי להעביר בכתבתי "אז מה נראה לך".
  ול"כדור הביו פולארי" נהנתי לקפצץ יחד איתך בתגובתך.

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת26/06/2006 בשעה 18:04
  19

  ליוספה בעלת החלומות תמישיכי לחלום..
  כי כן זה יכול להיות חבל ויכול לקרות כמה פעמים האי נעימות אז בשביל מה?

  הוסף תגובה
 • עוד אנונימית25/06/2006 בשעה 18:17
  18

  מצדיקה אותך ב-100%
  גם אני לא אוהבת לתת תמונה ולכן אני גם לרוב לא מבקשת.

  הוסף תגובה
 • מקסוול25/06/2006 בשעה 01:33
  17

  תגובה ל-16
  זה בדיוק למה שהתכוונתי, מי שאני בקשר איתה אני מוסר תמונה.
  אבל ישנן בנות שמבקשות רק תמונה(!) - ואם זה כך...חבל על הזמן.

  הוסף תגובה
 • יעלי23/06/2006 בשעה 10:40
  16

  תגובה ל 15
  אז למה לשים תמונה אם אתה עושה פרנציפ ולא נותן אותה??? וזה לא נראה לך תגובה ילדותית? לא מבינה מה הקטע , גם לי יש תמונה פרטית ואם מבקשים אני עושה סינון ונותנת למי שהיתי מעוניינת בקשר.

  הוסף תגובה
 • מקסוול23/06/2006 בשעה 01:44
  15

  ליוספה בעלת החלומות...ל-5, ו- 11
  אתם צודקים בהחלט, אני אתכם!!
  ודרך אגב- כל מי שמבקש ממני תמונה, אני עקרונית לא מוסר!! (בגלל מה שכתבה יוספה בעלת החלומות), ואני גם לא מצפה לתמונה, רק למידע אמין ונכון בפרופיל.(מה שלא תמיד אני מקבל, אבל ממשיך הלאה).
  הרבה הצלחה

  הוסף תגובה
 • יוספה בעלת החלומות22/06/2006 בשעה 21:58
  14

  לכל דורשי התמונה
  נגיד ששלחת לו תמונה כן?
  אם הוא לא מעוניין להפגש אז יש רק סיבה 1 .
  אני לא מבינה את זה, כולנו בנים ובנות צריכים להבין שאי אפשר להגזים בניסיונות שלנו : לא לבזבז זמן, דלק ו20 שקל על כוס קפה.

  הרי המאמצים האלו הם בס"ה בכדי למצא בןבת זוג --מטרה מספיק נעלה.
  ומה זו הגאוה הזו של כולנו ? אז יצאת לדייט עם בחורה שמבחינה חיצונית לא נראית לך, מה קרה ???
  והרי הפחד הגדול שלכם זה להפגש עם בןבת זוג מכוערת . אוי יו יו
  אתם ומכוערת יחד בשולחן אחד שותים קפה,

  בנות ובנים אמתיים , אלו שרוצים להכיר באמת ,
  עזבו אותכם משטויות כל פגישה, שיחה ומאמץ גם אם נראה שלא נושא פרי, מקרב אותכם לזיווג האמיתי שלכם. ולכל מפגש שלא הצליח יש סיבה עמוקה שלא נבין לעולם.
  לפי ר` נחמן מברסלב כל נושא השידוכין והמפגשים לוט בערפל מכיון שיש כאן חשבונות ותיקונים מגלגולים קודמים , תזרמו, תנו צ`אנס ותסמכו על הקב"ה

  הוסף תגובה
 • דנה22/06/2006 בשעה 14:58
  13

  ומה נעשה אם איננו פוטוגנים?!..
  גיא, אתה כל כך צודק וחכם..

  הוסף תגובה
 • פלוני22/06/2006 בשעה 14:15
  12

  כל הכבוד על "אצילות הנפש" אבל...
  כפי שראית כבר, הדיעות חצויות לכאן ולכאן ויש סיבות והסברים מוצדקים לכאן ולכאן,( אני אישית נוטה יותר לכיוון ה"כן לתמונה", למרות שלא באופן מוחלט), אך השאלה שאת צריכה לשאול את עצמיך היא, האם גם את באותה מידה היית מוותרת על תמונה?בבחינת נאה דורש נאה מקיים. אם כן אז זה אמיתי, ואם לא אז זו סתם התחסדות לדעתי.

  הוסף תגובה
 • גיא22/06/2006 בשעה 13:34
  11

  מצדיק אותך בכל , ולגיא מ 9
  את מה זה צודקת גם אני חושב בדיוק כמוך , חשוב לי מאוד מראה חיצוני אבל אני לא חושב שתמונה משקפת וחוץ מזה זה באמת לא מכובד שפוסלים בן אדם כך בלחיצת כפתור ולא טורחים לצאת לפגישה אפילו קצרה ,
  ולגיא מ 9 כתבתי לך בכתבה קודמת שגיא זה אני ואני וותיק ממך כאן בתגובות אז בבקשה תמצא לך שם אחר בתגובות תודה .

  הוסף תגובה
 • יעל אחרת21/06/2006 בשעה 22:37
  10

  דווקא כן
  אני בעד תמונה ואני בחורה.
  אגב, פחות מעניין אותי לקבל תמונה מהמיועד כן חשוב לי לסמור את שלי.
  לא ח"ח אין לי איזה פגם שבולט (אני קצת אהבלה אבל את זה לא רואים בתמונה-) ) וגם לא כי אני מכוערת מדי או מדהימה ביופי.. אני סתם, בחורה הכי רגילה שיש.
  אבל כדי לחסוך מעצמי קטעים לא נעימים, ומכיוון שברור לי שאת הצד השני המראה כן מעניין (ואני לא רואה פסול בזה) אני מעדיפה לעבור את השלב הזה כמה שיותר מוקדם
  אז הנה... יש גם בנות שמעדיפות תמונות

  הוסף תגובה
 • גיא21/06/2006 בשעה 22:10
  9

  תמונה יפה או שמפנזה שעירה
  אני נותן לך תשובה אובייקטיבית אז בבקשה התיחסי אליה ברצינות.בד"כ כל חצי שמכיר חצי אחר דבר ראשון רואה איך הוא נראה מתרשם ורק אחרי כמה שניות או יותר הוא נחשף לכישורם האחרים בכל מקרה זה הנוהל בעולם החילוני. אך בעולם הדתי/חרדי המצב שונה יש שידוך כלומר קודם אתה מספר על עצמך ואומר מה אתה מבקש אח"כ אתה שומע על המתאימות שלך אח"כ נפגשים כמהפעמים וכו`.
  העובדה בשטח היא שאצל הדתיים אחוז הגירושים נמוך יותר כי הדרך הזו כנראה יותר עובדת ואם אדם ראה תמונה שנראתה לו כמרשימה (אהבת אמנון ותמר)הוא יכול לפתח רגשי תשוקה בלבד ולא יותר מזה
  אל תתפתי ואל תתפשרי תני לו להמשיך להתכתב איתך עד שהוא לא יוכל לחכות וירצה להפגש גם בלי תמונה ואם זה לא יקרה אז זה לא זה...

  הוסף תגובה
 • יהודה21/06/2006 בשעה 20:39
  8

  הרווק מיוקנעם
  שלום לך אני קראתי את מה שרשמת אך כל מקרה לגופו את לא ההית יוצאת עם מישהו שלא ניראה לך או קונה חתול בשק נכון לומר זאת לכל אדם יש את החצוניות ואיך שהוא ניראה ולפי זאת אני בכל אופן מצייר את מי שאני רואה ואם היא מתאימה לי יש לומר שהתמונה ממטעה והמציאות מעל כל דמיון אבל אם זה זה שום דבר לא יעזור או להיפך אבל אם אותו אדם לא ידע להעריך אותך כמו שאת אז בעיני הוא לא מחפש אלא רודף שמלות ותאמיני לי לא חסר , לי יש ככרטיס כניסה להכיר אבל אשמח אםיהיה לך כרטיס כניסה להוציא אותי מפה בהצלחה (יהודה אוחיון רווק 33 ) ביי|כלנית|

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת21/06/2006 בשעה 20:18
  7

  תראי עדיף ועוד איך לראות את הבן אדם קודם הפגישה ..
  כבר אמרתי את זה כמה פעמים.. (אף אדם לא ירצה להיות עם מישהי שלא מוצאת חן בעיניו מבחינה חיצונית אין מה לעשות זאת עובדה הכי נורמלית בשטח) ולכן אם יש אפשרות לראות את האדם לפני הפגישה אז עדיף לשלוח תמונה כי ככה לא יהיה חבל על הכסף זמן מאמץ אי נעימות וחוליי שיכולים להיגרם אם תצאו ובסוף הוא לא יהיה לטעמך.. בסוף את עלולה למצוא את עצמך בהמון פגישות כושלות כי הבחור לא מצא חן אז עדיף למנוע תבעיה הזו.

  הוסף תגובה
 • אור21/06/2006 בשעה 20:06
  6

  אל תתרגשי
  יש כאלו ויש כאלו.
  אני מודה שלי זה היה מפריע אבל מפאת ההדדיות, לי יש תמונה כאן.
  בתקופה שלפני, זה לא הפריע לי כי הייתי זורם עם השיחה והתחושה (ושוב, הדדיות).
  אני מבין אותך !! אבל
  אינך יכולה "להילחם" ולשנות את אלו שמתעקשים. לדעתי, עלייך להחליט אם להשיב בלא תקיף או בכן מיידי. לדבר על זה ולהתווכח, רק הורס את ההתכתבות הטובה שכבר היתה (וגם מורידה את השיחה לרמות שטחיות מדי). בהצלחה בהמשך

  הוסף תגובה
 • דניאל21/06/2006 בשעה 19:29
  5

  צודקת
  צודקת, אני גבר, ואני מסכים עם כל מילה

  הוסף תגובה
 • שלהבת21/06/2006 בשעה 19:14
  4

  קבל אותי איך שאני
  נכון שהגישה לא לחשוף תמונה בתחילת הקשר היא החלטה טובה, אך יש בה חיסרון שיוצא שכרו בהפסדו, שכן יכול להתפתח קשר נהדר וזורם דרך התכתובת ואולי הטלפון, אך מה לעשות והמוח האנושי יוצר וממחיש את הדמות כפי שמתקבלת מרושם השיחות, ומה רבה האכזבה(כמעט שוק) שהדמות מולך היא כלל לא כפי שדמיינת, גם אם לכשעצמה הדמות איננה מכוערת במיוחד, לכן רצוי לחשוף תמונה כדי ליצור תשתית ראשונית לקשר, על מנת להלביש את התכנים לצורה.

  הוסף תגובה
 • יוסי21/06/2006 בשעה 18:35
  3

  יוסי
  אני ממש מצדיק אותך..אבל..למה בכל זאת להתעקש.

  הוסף תגובה
 • אבי21/06/2006 בשעה 17:42
  2

  תגובה
  לגיטימי לחלוטין לא לשלוח תמונה, ואת לא חייבת על זה הסברים לאף אחד. אבל חשוב לזכור שבאותה מידה לגיטימי גם כן לבקש.

  מראה הוא, לגבי רוב האנשים, אחת מהתכונות שעל פיהן הם קובעים עם מי הם מעוניינים לצאת. ממש כמו שלגיטימי לצאת רק עם אנשים מעניינים, ישרים או אינטליגנטיים, כך לגיטימי לצאת רק עם מי שיפה בעינייך.

  לא מדובר בשטחיות ובוודאי לא בשוק בשר, אלא בעוד אלמנט – לגיטימי לא פחות, ולא יותר, מכל אלמנט אחר.

  הוסף תגובה
 • 121/06/2006 בשעה 17:38
  1

  כבר נמאס מפגישות מיותרותעם תמונה לפחות אפשר לסנן ק

  הוסף תגובה