חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

חלאס! להמשיך הלאה !!!!

דור_12088 דור_12088

חלאס! להמשיך הלאה !!!!


קטגוריה: כללי


לכל "תושבי" האתר שלום רב.

ברצוני להסב את תשומת לבכם לתופעה שאותי, אישית, די מדאיגה. בזמן האחרון (האמת לא כלכך אחרון, זה בערך מאז שאני פה) יש יותר ויותר כתבות של אנשים שיצאו/התאהבו/התארסו עם אחרים ומשום מה החתונה לא יצאה לפועל והם נפרדו, ומאז הם יושבים עם לב שבור ולא מוציאים את השני מהראש.

אז חבר`ה- WAKE UP!!!!!!! תדעו לכם, שמאז בריאת העולם, הקב"ה יושב ומזווג זיווגים, אז עם נסיון של 5766 שנים, תאמינו לי שהוא יודע לעשות את העבודה טוב מאוד. אם לא הלך- אז זה פשוט לא זה!!! אני מדבר מתוך נסיון, גם לי היתה מישהי שלא רצתה, וכמה שלא הצלחתי להוציא אותה מהראש וניסיתי פעמיים אפילו- אבל אם זה לא זה, אז זה לא זה! הפתרון הוא לא לנסות לשכוח את השני ע"י זה שקופצים מדייט לדייט. הזמן מרפא את כל הפצעים!!! קחו הפסקה- חודש, חודשיים, אפילו 3 חודשים (אם אתם ממש מופרעים!), אתם תראו שזה יעזור. וכמובן, הרבה הרבה הרבה (לא לשכוח- הרבה הרבה הרבה הרבה) תפילות. אם יש דבר שתלוי בתפילות- זה עניין הזיווג. תתפללו הרבה- כי ה` שומע. מנסיון!!!!

הרבה הצלחה לכולם, ובע"ה נזכה כולנו להקים בתים כשרים ונאמנים בישראל ושה` הטוב ישמע את כל תפילותינו ברצון!!!!
31/03/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • אילן27/04/2006 בשעה 12:11
  8

  תגובה לכותב מאילן
  עם כל הכבוד לתשובתך אבל אני לא יודע אם שמת לב , שתשובות מין הסוג הזה הם תשובות שאמורות קצת לנחם אותנו במקצת , בעצם מה שאתה אומר שלא שאדם שלא התחתן עד גיל מבוגר אז אלוקים הציל אותו מנפילה שהיתה אמורה לקרות לו אילו הוא היה מתחתן , אז אם אכן היה צריך לקרות לי כך אז אני מברך על זה שלא התחתנתי עד עכשיו , אבל אני שואל למה תמיד אנחנו חושבים על הגרוע שיכל לקרות אילו היינו עושים כך וכך , בגדול אני חושב שזה לא ממש מנחם למרות ההבנה שלי לעיניין , כי שכל האדם לא רוצה לחשוב על הרע שיקרה לו אלא הוא רוצה לחשוב על הטוב , ועוד דבר קטן לידיעתך בגיל מתבגר אני חושב שעדיף להיות גרוש מאשר רווק מבוגר , כי הסטיגמה משתנה לטובת הגרושים בגילאים האלה .

  הוסף תגובה
 • ישראל27/04/2006 בשעה 10:16
  7

  תגובה לאילן (2) ולשלומי (6)
  אילן היקר,
  איני נכנס לכרטיסים של גברים כדי לדעת מי חרדי ומי לא, אך אני מאמין שהתאהבות זה דבר יחסי המושפעת ממרכיבים רבים כמו גם רמת ההחשפות מטעמי דת וסבות נוספות בהן תלויים אפני הריגוש (מה שאתה מכנה להתאהב)
  אפרט :
  אתה מאמין שיש הבדל בין בני האדם והתרגשותם שונה משיחת טלפון, מפרח, משיחה אנטימית ואעז ואומר אף מנשיקה (ואם תמשיך . . . השמים הם . . . ) יש המתרגשים באופן קצוני ויש שעבורם זה ענין של מה בכך.
  דבר אחד שומה עלינו להבין ("זה לא שלי זה (מהספרים) מהתנ"ך"):
  אצל הקב"ה אין הזמן והמקום תופסים משמעות כדי שתחפש את עצמך בסוף תור כלשהו.
  מה שכן (וכאן אמליץ לצפות בסרט, אם איני טועה בשם "דלתות מסתובבות" (באנגלית השם הוא SLIDING DOORS)) אינך יודע לעולם כיצד היו נראים חייך לו היית מתחתן כרצונך בגיל עשרים וחמש (אולי עדיין חסר נסיון ודרך) וכיצד בגיל שלושים וחמש (לא אליכם...)
  איך אני ? חרדי?
  ולך שלומי החביב
  לא עבדתי על עצמי מספיק כדי שארשה לעצמי להוכיח אותך ולכן לא אומר לך שכדי להוכיח אחרים אודות מידת הענוה צריך להיות ענו (והאיש משה ענו...)

  בהצלחה לכלנו

  הוסף תגובה
 • שלומי26/04/2006 בשעה 20:04
  6

  ללמד ביטחון בה` יש צורך בביטחון !!
  יישר כוחך !! דבריך אמת.

  אך ברובד האישי אליך: אהובי ורעי !

  מעט ענווה כלפי בנות ובנים שגילם מעט מעט ועוד מעט בוגר מגילך..ואל תדון אדם עד שתגיע למקומו..ושיעור במידת הביטחון ראוי להמסר ע"י אדם שעבר קמעא בחיים.. ולא נער שזה עתה סיים תיכון+כמה חודשי צבא..אכן בגילך לא הייתי מעז לכלות זמני מול מחשב..אלא בביהמ"ד בעמלה של תורה נאחז במידת הביטחון + השתדלות מינימלית {ע"מ לא להגיע לגילנו המופלג }.
  מותר גם מותר לאנשים להשתפך על המחשב
  ` ואיש את אחיו יעזורו.`ולימדונו חז"ל: "דאגה בלב איש יסירנה ואב"א ישיחנה לאחרים" ועומק צערן של המיחלים ומצפים {זכר ונקבה } לא תתואר לא במקלדת ולא יכיל אוזן..וגם אם תפליג בדימיונך לא תגיע..,אסיים במה שפתחתי אכן כוונתך רצויה.. התאזר מעט במידת הענווה wake up
  והשי"ת גם יזכה אותי במעט ענווה ומתוך כך נוושע תשועת עולמים ! חזק וברוך על הנסיון לפחות. בהצלחה ממעמקי לב !!!!!

  הוסף תגובה
 • גיא26/04/2006 בשעה 01:54
  5

  דור אני איתך... (אתה בהחלט נראה תופעה- לפי הכרטיס)
  הייתי חייב לחזק את הנקודה הזאת- אם אתה עדיין קשור לקשר קודם קח קצת אוויר,הפסקה TIMEOUT, איך שתקראו לזה.... לעבור מדייט לדייט רק עושה יותר רע. מניסיון !(לצערי, אבל התגברתי ב"ה). ב ה צ ל ח ה לכולם...

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת26/04/2006 בשעה 00:40
  4

  צודק.. יאלה בוא נכיר!

  הוסף תגובה
 • לימור25/04/2006 בשעה 15:03
  3

  תגובה לאילן(2) ותגובה משלי
  דור, כתבת מקסים! אני תומכת במילים שלך, אע"פ שאיך שהצגת את התקופה של ההתגברות זה ניראה כאילו זה קלי קלות, אני יודעת שלא ממש התכוונת לזה..
  קבל ח"ח גדול ממני (ח"ח=חיוך חמוד..:-))

  היי אילן!
  דור, הכותב, כתב שהוא כבר היה בסרט הזה, וגם לא היה קשה. אולי הוא לא הדגיש את זה אבל אני בטוחה שגם לו היה קשה להתגבר..
  אני בטוחה שהוא צודק, צריך הרבה אמונה והרבה תפילות! (סליחה.. הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה תפילות-זכרתי!)
  ולגבי השאלה שלך, שהיא מאוד טבעית ומאוד במקום, האם עליך שאתה בן 33, כדבריך, הקב"ה פסח, או השאיר מאחור או שעדיין לא הגיע תורך או whatever?
  התשובה היא חד משמעית: לא!!!!!
  לא לא ושוב פעם לא!
  אני מאמינה בבורא עולם, ואני מאמינה בהשגחה הפרטית שלו עליי בכל רגע ורגע נתון. בכל שניה ובכל שבריר שניה! אני מאמינה, יודעת ומרגישה שכל מה שקורה לי, פשוט הכל הוא אח ורק לטובתי! גם ברגעים שהיה לי הכי קשה האמנתי שכל מה שקורה לי הוא לטובתי, ובסוף הסתבר שזה אכן ככה. תמיד חיפשתי מה לא היה נכון בדרך שאני רציתי ללכת בה ומשמים רצו אחרת.
  אז תאמין, תאמין שככה זה הכי טוב בשבילך! אולי.. אולי פשוט עדיין לא הגיע הזמן המתאים?
  רגע, עצור, אני רואה את המבט שעולה על פניך ואני יודעת מה אתה הולך להגיד, והתשובה שלי היא שגם בגיל 33 יכול להיות שעדיין לא הגיע הזמן וצריך לחכות עוד טיפה. תחשוב על זה.. כל דבר שאתה עובר בחיים שהיה לך קשה רק מחשל אותך, בין אם זו אהבה שכבתה או אם זה כישלון פה, נפילה שם, עצב פה, כאב שם. כל אלה מחשלים אותך ומחזקים אותך. אז אולי אחרי 33 שנים נשאר עוד ליבון קטן לעשות ותהיה מוכן ומזומן ל-אחת והמיוחדת שלך. וכשבע"ה זה יקרה אני בטוחה שתגיד שהיה שווה לחכות 33 שנה.
  שיהיה המון המון בהצלחה!!!

  הוסף תגובה
 • אילן25/04/2006 בשעה 14:35
  2

  יש לי שאלה אילך
  אמרת שאלוקים יושב ומזווג זיווגים ויש לו ניסיון , אבל לידיעתך לא תמיד זוכים לזיווג ההגון שנקבע 40יום קודם יצירת הוולד , וחוץ מזה אנשים פה קשה להם כי הם עברו חוויות מרגשות שבסוף נגמרו בעצב , שזה כנראה אתה לא מבין כי לדעתי אתה חרדי שלא יצא לך ממש להתאהב בבחורה ולכן קל לך לשפוט אותן , ויש לי שאלה אילך שבוא ניראה איך תענה לי עליה , אני בחור בן 33 שעדיין לא התחתנתי אז מה זה אומר שאני אשם בזה ? או כדבריך אלוקים עוד לא מצא לי אשה כי אני אולי במקום המי יודע כמה בטור ?

  הוסף תגובה
 • היי25/04/2006 בשעה 11:58
  1

  ממשיכים הלאה... אל תדאג......
  (קודם כל הכרטיס שלך מעניין) והייתי חייבת לשים סוגריים!
  דבר נוסף....
  כשאנשים מתבטאים על המסך ומספרים את ספורי אהבתם הנכזבת, האמן לי, הם אינם בדכאון. הם סך הכל משתפים אותנו במה שעבר עליהם. וגם סתם מתפרקים להם.
  אז
  אל תקח את זה כל כך קשה...
  בהצלחה

  הוסף תגובה