חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

הינה זה התחיל...

הינה זה התחיל...


קטגוריה: כללי


אוקי חיידק החתונות נפל גם עלינו, כן כן זה מתחיל בגדול
חברה אחת התחתנה אז כנראה שהיא פתחה את דלת החתונות והבנות לא הולכות לקראת זה
אלא די רצות לקראת זה...
את האמת זה די מלחיץ, כאילו כולן מתחתנות עכשיו או מתארסות,
אני מברכת את כולן ולפעמים אני אומרת אני מתה להיות כבר מתחת לחופה השאלה לי אלכם זה מה עדיף, להתחתן בגיל צעיר או לקדם את עצמך מבחינה אקדמאית, "למצוא את עצמך" ואז למצוא חתן
אני אישית לא אומרת לא להצעות פשוט די נלחצת מלמצוא את עצמי מחותנת עוד לפני שיש לי איזה מקצוע
בכלל מה בחורים מעדיפים, בחורות מנוסות כבר, שכבר למדו ועשו משהו עם חייהן? או שהם מעדיפים בנות שעדיין לא נכנסו לזה וככההם יכנסו לזה יחד?
אשמח לשמוע תגובות
20/03/2006
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • מוטי21/04/2006 בשעה 18:21
  11

  לחברה מתגובה 6
  מה בדיוק את מחפשת כאן? לאתר הזה מגיעים מי שרוצה ומוכן להתחייבות הנישואין, ולא מישהו שאין לו מושג מה הוא רוצה או מחפש, לא חבל על הזמן שלך? ולא חבל על הזמן של אלה שאת יוצאת איתם רק כדי שתרגישי שאת מנסה? הרי את לא רוצה להתחתן, אז יאללה תפתחי לך אתר של סרבני נישואין, יש לך כבר שתי חברות באתר, את והחברה בת 40 שלך, ותעזבי אותנו בשקט.

  הוסף תגובה
 • כרמית20/04/2006 בשעה 19:35
  10

  ת`שמעי לי....
  קודם כל שתתיקלי בבחור שאת תאהבי ותראי שזאת אהבת חייך, וגם הוא כנ"ל, עכשיו אם את צעירה, בת 22 משהו כזה, אז תעשי באמת משהו עם עצמך, אם בא לך ללמוד זה הזמן, ואולי תמצאי קריירה, כי יש כאלה שמתקדמות בעבודה, בלי כל התארים למיניהם... אבל אם יבוא הבחור, ותראו שזה זה... אז תראו כבר מה יקרה, אם תהיה לך אפשרות גם לעבוד... או ללמוד, כי בד"כ חתונה מביאה אח"כ ילדים, אבל אם את פנויה ואת לא מצאת את מבוקשך, ויש לך זמן ללמוד אז תלמדי ומהרררררררר, או תמצאי כמה שיותר מהר עבודה, כי שוב אני אומרת, יש כאלה בחורים שכנראה לא יהיה אכפת להם שהם יפרנסו והאישה תשב בבית עם הילדים... כמו שהיה נהוג פעם או שהוא יפרנס וגם האישה שהיום זה מאוד נהוג, ותראי שתצטרכי את העבודה, לא תרצי חתונה מיוחדת ויפה, ואח"כ לגור בבית נורמלי שיהיה לך איפה לשים את הראש, אז אם עדיין את פנויה, אז תעשי עכשיו עם עצמך משהו, אולי מאלוקים מי יודע עדיין לא מצאת את מבוקשך... ואולי מי יודע תלכי ללמוד ותמצאי איזה סטודנט חתיך ונחמד... בהצלחה!!!

  הוסף תגובה
 • חיים18/04/2006 בשעה 14:14
  9

  לדעתי
  בחור רציני שיודע מה חשוב בחיי נישואין
  מחפש בחורה טובה ונאמנה...
  אם יש לה תואר או אין לה תואר זה לא מעניין אותו בכלל... (העיקר שיהיה לה שכל)

  זו דעתי...

  חג שמח והמון בהצלחה... חיים

  הוסף תגובה
 • שי16/04/2006 בשעה 12:18
  8

  תתגלחי על זקן של אחרים
  אני למשל יכולתי להתחתן בגיל 20 עם בחורה שמאוד אהבתי, בטח היום היו לי פחות חברים, ופחות תואר שני, ואולי פחות כמה אלפים במשכורת - אבל אני חושב שלא הייתי פחות מאושר מנגד, לא הייתי יוצא (מה שקורה כיום) 2-3 בשבוע לדייט כדי להכיר את אשתי... מה לעשות, האהבה חשובה יותר מהרבה דברים, ושימי לב שברוב הפעמים זוגיות ואהבה לא באים ע"ח קריירה והשקעה בעצמך, אלא באים ביחד - וזה הרבה יותר נכון לאדם שנמצא ככה במערכת זוגית. בהצלחה.

  הוסף תגובה
 • פרפרים בבטן14/04/2006 בשעה 02:30
  7

  גישה שגויה לחלוטין
  כמובן שלכל אחד מתאים משהו אחר.
  אבל חשוב להבין - דבר ראשון: צריך להתחתן מתוך מוכנות. וצריך להתחתן (לדעתי לפחות) מתוך זה שיש לך חבר, ולא מתוך זה שאת רוצה חתן, ולכן יצאת עם מישהו פעמיים ומייד את נשואה לו.
  והכי לא טוב - להלחץ בגלל שחברות שלך מתחתנות. למה הדבר דומה? לאדם שהיה בידו תלוש למסעדה החלבית, אך לא היה רעב. התחיל רואה את כל חבריו נוהרים לקבל פיצה עם התלוש, נלחץ, והגיע אף הוא לגבות חובו. אך אבוי, נזכר הוא כי יש לו עוד 3 שעות עד שיוכל לאכול חלב, מה עוד שאינו רעב כלל.
  עברו 3 שעות, התחלפו המשמרות בפיצריה, הכינו זיווה עסיסית, והפיצה הישנה התקלקלה.
  מוסר ההשכל: לעולם אל תיקח פיצה רק כי יש לך תלוש, חכה עד שתוכל לאכול אותה (=לא מתחתנים מלחץ, אלא כאשר מוכנים)
  מוסר השכל 2: לא להזכיר פיצה בפסח.

  חג שמח

  הוסף תגובה
 • חברה...13/04/2006 בשעה 21:29
  6

  אלוהים יראה לך את הדרך
  תראי יש המון סוגים של גברים עם המון סוגים של מחשבות אם תקחי 100 גברים יהיו לך 100 דעות - תאמיני או לא. תעשי מה שטוב ביענייך אני לא יודעת בת כמה את אבל אני בת 30 ועדיין לא לחוצה אבל זאת אני!! למרות שכולם סביבי לחוצים. אני עדיי לא מצאתי את האביר שלי וזה מה יש ואני לא ארצה להתחתן מלצץ של הסביבה או שלי.... ואם למרות שאני מאוד יפה - לא יהיה לי זיווג אז לא יהיה - לא ביג דיל (שוב - בשבילי בכל אופן!) יש לי חברה בת 40 שעדיין רווקה - אז מה העיקר להיות מאושרים לעומת זאת יש המון בנות צעירות נשואות ולא מאושרות... אז תגידי לי את מה עדיף??
  באמת ובתמים מה שאת מרגישה

  הוסף תגובה
 • אספי13/04/2006 בשעה 20:20
  5

  לכותבת...
  מניסיוני בשנים , אים את לא מרגישה מוכנה באמת תחכה עים זה ...אבל אל תפסלי הצעות כי לפעמים שלא מצפים זה יכול לבוא.

  הוסף תגובה
 • אביגיל בדרך האמת12/04/2006 בשעה 18:39
  4

  מי שבשל לחיי נישואים שיילך על זה ומי שלא בשל אז לא

  הוסף תגובה
 • מישו12/04/2006 בשעה 16:06
  3

  עצה טובה

  בתור מישהו שעבר את גיל 30 ועודנו רווק
  אתן לך עצה טובה ונבונה:

  תתחילי להפגש עם בחורים למטרת קשר רציני בגיל מוקדם. אל תחכי.
  אם תמצאי בחור טוב, כלבבך, שתהיה התאמה ביניכם בדברים העיקריים, וימצא חן בעיניך, ואת בעיניו, אז אל תתחשבי בענין ההשכלה או המקצוע, תתחתני!!
  אבל, אל תלחיצי את עצמך מהענין, זה לא מירוץ. נישואין זה דבר רציני. החתונה זה טקס חשוב ויפה ומרגש, אבל העיקר זה החיים עצמם. לכן מתוך ראיה מפוקחת ובוגרת, ובשמחה, גשי לענין.
  ישנם סטודנטים רבים שמתחתנים במהלך לימודיהם, בעיקר בשנה ב, ג , גפ להם עדין אין תואר שלם ביד ואין משרה יציבה, והקב""ה עוזר.
  בחורים מעדיפים למצוא בחורה יפה, חכמה, בוגרת תואר ראשון, עשירה ומושלמת....אבל זה ממש לא חשוב מה בחורים מעדיפים: הבחור שאיתו תתחתני בע"ה לא יהיה אכפת לו בסופו של דבר אם יש לך כבר תואר או את בדרך, אם את עובדת במקצוע כזה או אחר. הוא פשוט יאהב אותך. כמו שאת.

  חג שמח ובשורות טובות במהרה.
  א`.

  הוסף תגובה
 • משה12/04/2006 בשעה 13:36
  2

  אני יכול להגיד מה דעתי בנושא
  והיא...
  שזה לא משנה.
  יש ייתרונות וחסרונות לשני המקרים, בדיוק כמו שיש יתרונות וחסרונות להתחתן עם בחור צעיר בלי מקצוע או בחור מבוגר עם 8 תארים ועבודה שאת תלוש המשכורת צריך להדפיס לרוחב בגלל המספר שרשום עליו.

  אבל זה תלוי רק בך. תלוי בהרגשה הפנימית שלך לגבי המוכנות לנישואין. אפשר להסתדר עם כל מצב, תאמיני לי.

  בברכה
  גם פסח כשר ושמח!
  משה

  הוסף תגובה
 • דוד12/04/2006 בשעה 10:04
  1

  תגובה
  בנים לא אוהבים לחוצות חתונה!!!
  אלא אם כן הם כבר נושקים לגיל ה30.
  בקשר לאם הם אוהבים בחורה שכבר התחילה לילמוד וכו`,אני חושב שכן ! (מהסיבה שאחת שלא התחילה לילמוד ולא עושה עדיין כלום בחיים שלה ,זה בא בדרך כלל עם שהיא לא סגורה על עצמה בכלל ולא יודעת מה היא רוצה מעצמה וזה הכי גרוע!!!)

  הוסף תגובה