חיפוש

 • חיפוש באמצעות כינוי
 • חיפוש מהיר
 • חיפושים שמורים
 • אנא הכנס כינוי מלא או חלקי

  לדוגמא: יעל_1, משה2345

 • לתוצאות לחץ על שם החיפוש

  יצירת חיפוש חדש >

כמו לאחוז מים בכף היד - חלק שני

כמו לאחוז מים בכף היד - חלק שני


קטגוריה: כללי"אני רוצה את כולך" הוא אמר "עם כל החסרונות וכל היתרונות וכל השגעונות שלך, רוצה לראות אותך עייפה ומתעוררת וכועסת ומתרצית ואוהבת וצוחקת, רוצה לראות אותך בלי איפור, בלי מגננות, ברגעים קטנים ביתיים, כשאת עצובה, כשאת בוכה וכשאת קורנת מאושר... רק אל תשתקי לי... בשתיקות שלך אני לא עומד"


אני נזכרת במילים החזקות שלו וחושבת שזו היתה דרכו לבקש ממני שאקבל אותו כמו שהוא, עם כל השקיעות העמוקות שלו אל תוך סופים מפחידים, אל עולמו המלא בדידות, רציתי לברוח מהמקומות שאין מהם מוצא, כי גם כך אני מנופצת לרסיסים ומנסה להיבנות כל פעם מחדש, מחפשת את הבהירות שבאה אחרי השבר.

אבל מה אעשה עכשיו עם כל האהבה ששמורה רק לו ?

אני הר געש של געגועים ונאמנות.

למה הרגשות לא התפוגגו כשישבנו זה ליד זו ושתקנו בפעם האחרונה כשהלב שלי בכה והמבט היה קפוא ?


ביקום מקביל בתוך מחשבותי יש לנו בית קטן עם גג רעפים אדום בתוך חורשה ירוקה מצוייצת, חצר מרוצפת צדפים מנצנצים, הגלשן שלו, ציורים שלי, על הדלת השמות שלנו משולבים זה בזה ובבית שלושה ילדים מתוקים עם עיניים זכות, צוחקות, עושים בלאגן, משחקים, מקסימים אותנו בסקרנותם.

יש לי אלבום דמיוני ובו תמונות של האהוב שלי ישן כשהוא מחבק את התינוק והתינוק מחבק את הבקבוק, עוד הרבה תמונות מחייכות יש באלבום, ותמונות מופתעות, ותמונות מהורהרות, ומידי פעם נוספת תמונה חדשה, נוספים רגעים קטנים של אושר, והמשפחה שלנו היא כמו אי קטן ומוגן בתוך שיני הטרף של העולם...

בתוך מחשבותי אני קוראת לו שיחזור אלי למרות שנטשתי אותו, אני מעלימה עין מכל החולשות וכל הסכנות הטמונות בקשר שלנו, בתוך מחשבותי אני אוהבת גם את האופל שלו ומחייה אותו כל פעם שאובדת לו הנשימה.

30/05/2004
רוצה להוסיף כתבה?
תגובות הוסף תגובה
 • ינון04/06/2004 בשעה 10:54
  6

  ברשותך...
  הסיפור שלך (במידה והוא אכן מדבר עלייך) מאוד דומה למה שקרה לי. זה בדיוק מה שהיה לי עם חברתי לשעבר. היא הייתה שותקת עם דמעות בעיניים ואני היום מצטער על שלא ידעתי לקרוא ולהבין שתיקה רועמת זו. יותר מפעם אחת אחרי שהיא נפרדה ממני ואחרי שלמדתי מטעויותי ניסיתי לחזור אל ליבה וייתכן מאוד שהיא גם מרגישה כמוך, אהבה, געגוע, רצון לחזור?! אך משהו בתוכה מונע ממנה מלעשות כך.
  אני אישית התייאשתי מלנסות ועברתי הלאה כיוון שאני חש שאין כל תקווה וחבל לי לרכז את כל המשאבים על משהו שהובהר לי שכבר לא יחזור. אך עצתי היא: קחי עט ונייר, כתבי את יתרונותיו וחסרונותיו וחשבי טוב טוב האם יש בניכם דברים שעשויים להגיע לידי פתרון. אל תוותרי בקלות על קשר שעשוי להיות מוצלח. כידוע לך, היהדות מזהירה אותנו מפני האפשרות שנפספס במודע או בלא מודע את הזיווג שלנו כיוון שהתמקדנו בדברים שטחיים.
  מאחל לך הצלחה, אושר, ורק טוב ואור!
  שבת שלום, מינון!

  הוסף תגובה
 • אלכסנדר04/06/2004 בשעה 00:02
  5

  דעה.
  שני חלקי הסיפור מעניינים-קראתי גם את הראשון.
  החיבור בין שני החלקים לא כל כך ברור. לכאורה, התגובות של הבחור כלפייך לא הולמות את עצם העובדה שהוא עזב אותך, אלא אם כן דחית אותו בהתחלה...כל זה נראה לי קצת לא מציאותי, אבל זה לא משנה.
  ללא ספק, יש לך כושר ביטוי טוב בכתב.
  זה מזכיר לי קצת את ד.ה.לורנס.
  למה הוא עזב אותך?

  הוסף תגובה
 • מלאך03/06/2004 בשעה 02:32
  4

  תיקון
  התרופה לכאב נקראת הקדוש ברוך הוא!!
  כמו שכתוב בתהילים:
  "הרופא לשבורי לב ומחבש לעצבותם"

  הוסף תגובה
 • אבי02/06/2004 בשעה 12:56
  3

  התרופה לכאב נקראת הזמן!
  שלום לך אלמונית.
  בתור אדם שעבר הרבה בחייו הרשי לי להגיד לך דבר חשוב,אין שום תרופה כימית למצבך האומלל אלה הזמן ורק הוא ירפא את מכאובך.יש להזהר מכל המבטיחים לפני הנישואים,במילה אחת"סרק" כל מה שקראתי לגביו מתאים מאוד להצגה ולא יותר.את תראי שבעזר השם תמצאי את זיווגך הראוי לך משורש נשמתך והשאר פשוט הסטוריה.בטחי בשם ותראי ב"ה ישואות בקרוב.הכי קל ליפול ליאוש ומרה אך דעי לך שמאוד קשה לצאת מזה.אני ברוך השם אדם אופטימי מטבעי לכן אני יכול להגיד לך:"ישועת השם כהרף עין" בטחי בו תתפללי אליו ואת תראי ניסים מעל הטבע.הרבה הצלחה בהמשך דרכך ואת תראי שבעתיד הקרוב הכל יראה לך פשוט ורוד.ולסיום ישנו צדיק ענק וקדוש בעמוקה "רבי נתן בן עוזיאל"הוא עונה לכל אדם שבא לבקש על קברו גם אם זה לוקח קצת זמן.ושוב בהצלחה:D

  הוסף תגובה
 • שמרית02/06/2004 בשעה 12:47
  2

  איזה עצוב...
  את פשוט שוברת לי את הלב... אבל את עדיין לא אומרת מה בדיוק קרה? למה זה נגמר ?

  הוסף תגובה
 • הבחור02/06/2004 בשעה 02:18
  1

  דמעות
  כמעט בכיתי עכשיו!
  ממש נוגע הסיפור
  למה החיים קשים כל-כך???

  הוסף תגובה